Odcinek 12 - Wielki finał (23.05.2009)

Piąta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).
ODPOWIEDZ

Kto Twoim zdaniem powinien wygrać V edycję programu JOŚ?

Czas głosowania minął 29 maja 2009, 20:07

Aleksandra Zienkiewicz (Kinga Żukowska, Pierwsza miłość)
4
11%
Maciej Jachowski (Ireneusz Podleśny, M jak miłość)
8
21%
Robert Kudelski (Michał Brzozowski, Na Wspólnej)
3
8%
Laura Samojłowicz (Majka Chojnacka, M jak miłość)
23
61%
 
Liczba głosów: 38

Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Meg »

Ja zwykle się czegoś czepiacie... jak nie głosu to oprawy. Według mnie to właśnie te zdjęcia spowodowały taki odbiór tej piosenki, szczególnie dla Nas fanów, którzy obserwujemy mniej lub bardziej życie Edyty. Jakie emocje nią teraz targają pokazała w tej piosence, podzieliła się tym z nami, bo kto jak nie my ją zrozumiemy.


Na pewno jednak zostanie nieźle zjechana (przez brukowce a może i nawet fanów) przez tą chęć bycia szczerą i prawdziwą. Jedak ja i tak jestem Edyto z Ciebie dumna :wub:

Laura zasłużenie wygrała program, należało Jej się.
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: princess_edyta »

Nie podoba mi sie to ze uzywa publicznie swojej prywatnosci ! :<<<<<<
Awatar użytkownika
Nei
The story so far
The story so far
Posty: 432
Rejestracja: 10 lis 2008, 10:28
Ulubiony album: Dotyk ,EG
Ulubiona piosenka: Gone Będe ¦niła
Lokalizacja: Z naszej planety

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Nei »

Meg pisze:Ja zwykle się czegoś czepiacie... jak nie głosu to oprawy. Według mnie to właśnie te zdjęcia spowodowały taki odbiór tej piosenki, szczególnie dla Nas fanów, którzy obserwujemy mniej lub bardziej życie Edyty. Jakie emocje nią teraz targają pokazała w tej piosence, podzieliła się tym z nami, bo kto jak nie my ją zrozumiemy.
Absolutnie się zgadzam czemu zawsze jesteśmy z czegoś niezadowoeni było genialnie.
Ania3
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 222
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:54
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Ania3 »

Występ pod względem dźwięków piękny i barwny...z wielu powodów zdjęcia dla mnie to kiepski pomysł kojarzą mi się ze złymi rzeczami, jedynie ostatnie połączone z wyśpiewanymi słowami "I'll always love you" dają mi nadzieję, że może nie wszystko stracone...ale to ten głupi romantyzm przemawia w tej chwili przeze mnie... cudnie jest Jej słuchać :)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: grzechoo »

Nie wiemy tego czy to Edyta tę oprawę wymysliła, o tym, że bedzie spiewała dla sykna powiedziała i ktos wpadł na taki oto pomysł. Jusia też miała taką oprawę.

Mnie oprawa nie przeszkadzała a wręcz przy takiej piosence była potrzebna. Adresatem był synek toteż wykorzystano jego zdjęcia i tyle
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Titter »

Nei pisze:
Meg pisze:Ja zwykle się czegoś czepiacie... jak nie głosu to oprawy. Według mnie to właśnie te zdjęcia spowodowały taki odbiór tej piosenki, szczególnie dla Nas fanów, którzy obserwujemy mniej lub bardziej życie Edyty. Jakie emocje nią teraz targają pokazała w tej piosence, podzieliła się tym z nami, bo kto jak nie my ją zrozumiemy.
Absolutnie się zgadzam czemu zawsze jesteśmy z czegoś niezadowoeni było genialnie.
A ja sie nie zgadzam i mam prawo do tego. Zupelnie inaczej odebralabym te piosenke gdyby zdjec Allana nie bylo. Zreszta, to co mam do powiedzenia w tej sprawie, ubral w slowa juz Piter.

Poza tym, nadal jestem fanka talentu Edyty, ale jej zachowan nie rozumiem.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Meg »

grzechoo pisze:Mnie oprawa nie przeszkadzała a wręcz przy takiej piosence była potrzebna. Adresatem był synek toteż wykorzystano jego zdjęcia i tyle
Tak, właśnie o tym mówię

Nie będę się z Wami sprzeczać, bo to nie ma sensu...
A ja sie nie zgadzam i mam prawo do tego.
Masz... ale ja mam też prawo nie zgadzać się z Tobą :P

A z resztą co by zrobiła, czego by nie zrobiła i tak źle i tak nie dobrze...
Na szczęście nie mam takiego problemu jak Wy, słuchając Jej teraz w głośnikach dziękuję Bogu że dane mi jest podziwiać i słuchać takiego głosu.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2009, 23:40 przez Meg, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
lukeon
Make it happen
Make it happen
Posty: 162
Rejestracja: 31 sty 2009, 18:46
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Lublin

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: lukeon »

Dajcie ten film z występu, błagam :PP
Awatar użytkownika
Martuniaaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 202
Rejestracja: 10 lis 2008, 19:07
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Toruń

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Martuniaaa »

Jeny ... po co się czepiać o wszystko
ta oprawa jak wcześniej zostało już napisane była potrzebna ona dodała piękna

zaśpiewała "I'll always love you" a kogo Edyta Bardziej kocha niż swoje dziecko ??
uważam, że było pięknie, wzruszająco i udowodniła po raz kolejny że to ona jest "królową " muzyki i wszyscy inni nie dosięgają jej do pięt ;)). Wyglądała zjawiskowo, cudnie do niczego moim zdaniem , nie można się dziś przyczepić.
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: loveedyta »

Zakochać się można w tym malcu :D <3

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Martu$ia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 21 lut 2008, 11:35
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: DŻaga
Lokalizacja: łódzkie

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Martu$ia »

Dla mnie było pięknie ^^ , ten wstęp gdy Edyta mówi wprawia w nastrój i wzrusza :klaszcze:
ja osobiście nie uważam tego występu jako sprzedawania swojej prywatności a jako lojalny gest wobec Darka, że pomimo że gazety rozpisują sie na temat rzekomej walki o dziecko, oni zrobia dla niego wszystko zeby był szczęśliwy. :roll:
Brawa dla laury zasłużyła sobie dziewczyna na wygraną :) tylko ta piosenka Jusi jakaś dziwna troche :wink2:
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: ja30 »

pieknie zaspiewala. ona potrafi to tak zrobic aby bylo idealnie. te wstawki z allankiem byly super. pasowalo to w 10000%
edyto jestes wielka i zawsze tak bedzie. nasza diva nr1
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Dobi »

Sam występ i wykonanie wyszło dobrze ale cała reszta... Po prostu żal. Mowa przed występem, zdjęcia (szczególnie ostatnie z Darkiem)... Przykro to było oglądać.

Szkoda mi Edyty.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: Magda M »

Piter pisze:o przykre, że w dzisiejszych czasach mama musi wyznawać dziecku miłość przez ekran telewizora. Do tego te pałętające się zdjęcia synka (ostatnie, całkowicie przypadkowo, z tatusiem - co by ludzie widzieli?), którego prywatności ponoc się strzegło jak oka we łbie.
Zgadzam się. Masakra jakaś. Słów mi brak... Niech Edyta się zdecyduje czy cała Polska ma wiedzieć co się dzieje w jej życiu czy też nie? Wiem, że kobieta ma zmiennie nastroje ale bez przesady... Sama psuje granice którą sama chciała ustawić. Nie trzyma się to kupy. Poza tym co ma wiosło do wiatraka? Program rozrywkowy i zdjęcia synka... Ehh za dużo prywaty, za dużo.. wiem, że Edyta jest uczuciowa ale nie uważam, by dobrym pomysłem jest dzielenie się tym wszystkim z całą Polską tym bardziej, że znowu stanie się obiektem żartów :|


Piter pisze:Piosenka dobrze zaśpiewana, po edytowemu (fajnie, że nowa interpretacja i nowe znaczenie - wcześniej to było o rozstaniu kochanków). Nie wzruszyłem się, ale mi się podobało, choć obyło się bez fajerwerków.
i tu też mam podobne odczucia... Jest teraz coś w głosie Edyty co nie do końca mi się podoba... ale to może takie chwilowe wrażenie..

Tak czy siak, wole wykonanie Whitney, choć "edytowe" ładne. Niestety na mnie nie zadziałało aż tak mocno jak na Was..

Pozdrawiam :)


ps.
Titter pisze:
Nei pisze: Absolutnie się zgadzam czemu zawsze jesteśmy z czegoś niezadowoeni było genialnie.
A ja sie nie zgadzam i mam prawo do tego. Zupelnie inaczej odebralabym te piosenke gdyby zdjec Allana nie bylo. Zreszta, to co mam do powiedzenia w tej sprawie, ubral w slowa juz Piter.

Poza tym, nadal jestem fanka talentu Edyty, ale jej zachowan nie rozumiem.
Titter :5:
donataaa
Invisible
Invisible
Posty: 9
Rejestracja: 02 kwie 2009, 20:29
Lokalizacja: stąd ;)

Re: Odcinek 12 - Wielki finał

Post autor: donataaa »

Mnie się wydaje, że tam były też zdjęcia Edyty małej :) :) Tak mi się wydawało. Ale mogę się mylić. A co ona powiedziała przed piosenką??? bo nie słyszałam ;/

Nie krzyczymy na forum!
Meg
Ostatnio zmieniony 24 maja 2009, 12:37 przez donataaa, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ