Maria Sadowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Maria Sadowska

Post autor: pijej1 »

właśnie słucham tego kawaka Spis treści nawet szalowo brzmią te rytmy regge
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maria Sadowska

Post autor: Chill-out »

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Marią w portalu interia.pl Rozmowę, w której usłyszycie o nowej płycie i sprawach jej towarzyszących możecie zobaczyć pod tym linkiem:
http://www.interia.tv/goscie-interia_tv ... ,,,1336658

Już dziś zapraszamy również na koncert "SPIS TREŚCI", zwiastujący trasę koncertową, która przygotowywana jest na jesień. Koncert odbędzie się o godzinie 22:00 w Klubie Sisxty9 w Sopocie!Bilety do nabycia w klubie.
Bedzie to jedyny koncert, podczas którego Maria pokaże swoje dwa oblicza, ponieważ po koncercie z zespołem, stanie za dj'ką i zagra krótki LiveAct.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Maria Sadowska

Post autor: Marcin A. »

Wczoraj włączyłem mojej 12-letniej siostrze najnowszą płytę Marii. Nie spodziewałem się jednak, że dziewczyna będzie nią oczarowana. Słuchała jej kilka razy z rzędu, a następnie spędziła chyba 2 godziny, szukając w sieci informacji na temat Marii. Tak więc artystka zyskała nowa fankę, z czego się bardzo cieszę.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maria Sadowska

Post autor: Chill-out »

Już w piątek (24 lipca) w ramach Festiwalu Country w Mrągowie odbędzie się koncert "Gwiazdy dla Country", na którym gwiazdy muzyczne, które na co dzień wykonują inny rodzaj muzyki zmierzą się z przebojami country! Podobnie, jak w poprzednich latach i tym razem jedną z zaproszonych wokalistek jest Maria! Artystka pojawi się na scenie dwukrotnie. Przy pierwszym wyjściu nie tylko zaśpiewa, a na scenie towarzyszyć jej będą 3 inne wokalistki! Drugim utworem, który wykona jest jeden z największych przebojów zeszłego roku,utwór Amy McDonald. Transmisja na żywo w Polsacie od 22:00.
mariasadowska.com

O płycie "SPIS TREŚCI" i rewolucji kulturalnej możecie posłuchać w wywiadzie,którego Maria udzieliła Plejadzie:
http://www.plejada.pl/107962,25,tylko_u ... l#autoplay
Ostatnio zmieniony 07 sie 2009, 18:54 przez Chill-out, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Maria Sadowska

Post autor: pijej1 »

ma ktoś albumy Marysi wydane na rynku azjatyckim? te sprzed działalności jako doroslej na rynku polskim
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maria Sadowska

Post autor: Chill-out »

Niestety te nagrania nie są dostępne w Polsce.

Maria będzie w tym roku jedną z polskich gwiazd ORANGE WARSAW FESTIVALu. Co więcej, koncertem "SPIS TREŚCI" otworzy cały festiwal występując 4 września o godzinie 19:00 na scenie głównej! Serdecznie zapraszam!
www.orangewarsawfestival.pl

A już w poniedziałek tylko w portalu plejada.pl premiera najnowszego teledysku do drugiego singla z płyty "SPIS TREŚCI"-"Jest dobrze". Jest to drugi teledysk, którego wokalistka nie wyreżyserowała sama. Tym razem reżyserii podjął się Jan Matuszyński.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Maria Sadowska

Post autor: Meg »

Chill-out pisze:A już w poniedziałek tylko w portalu plejada.pl premiera najnowszego teledysku do drugiego singla z płyty "SPIS TREŚCI"-"Jest dobrze"
Cholernie się z tego cieszę... "Jest dobrze" to moja ulubiona piosenka i zasługuje na teledysk :)
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maria Sadowska

Post autor: Chill-out »

Dziś tylko w portalu plejada.pl premiera teledysku do "JEST DOBRZE".

Co Sadowska robiła w prosektorium?
http://www.plejada.pl/4,22587,news,1,1, ... tykul.html
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Maria Sadowska

Post autor: pilsner »

tak sie ostatnio zastanawiałem czy jest juz ten teledysk, bo widzialem gdzies zdjecia z prosektorium, a tu prosze klip jest ( co też oznacza, ze promocja krążka jest okrutnie słaba, a szkoda, bo całkiem całkiem ta płyta )
a jest dobrze to moja ulubiona piosenka z tej płyty wiec w ogóle super ze to kolejny singiel, choć co z tego jak nie słychać go w zadnym radiu :wink2:
Ostatnio zmieniony 22 sie 2009, 20:58 przez pilsner, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Maria Sadowska

Post autor: Marcin A. »

pilsner pisze:promocja krążka jest okrutnie słaba
Też mam takie wrażenie. Nie mogę przeboleć, że tak dobry album przechodzi bez echa. Każda piosenka na tej płycie jest dla mnie dziełem, a tymczasem w mediach i zestawieniach sprzedaży ani widu, ani słychu. Może Chillout wie, dlaczego radia nie grają Marysi?
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maria Sadowska

Post autor: Chill-out »

Czy promocja jest aż taka słaba? Chyba nie...Były kampanie outdorowe,spoty reklamowe w CinemaCity,dobrze wygląda promocja internetowa itd.Problemem jest brak singli w radiach.Dlaczego?Stacje radiowe twierdzą,że płyta jest zbyt trudna,za ambitna.Ale..."Jest dobrze",który premierę radiową miał w zeszły poniedziałek jest już propozycją do listy przebojów Trójki (www.lp3.polskieradio.pl),więc głosujmy!
Nowy teledysk też do zobaczenia już w TV. Płyta ukazała się latem,a lato jest zawsze trudnym okresem do promocji.
Sprzedaż płyty częściowo "zabił" kryzys Empików!"Spis treści" znajdziecie w nowosciach dopiero od 2 tygodni(2 miesiące po premierze!). Nie mniej jednak płyta sprzedaje się dość dobrze. :)
Od września ruszamy z drugim etapem promocji. :) Maria pojawi się w kilku programach TV,na koncertach. Niedługo kilka dużych materiałów w poczytnej prasie kobiecej. :) Teraz skupiamy się na promocji "Jest dobrze",później czas na kolejne. ;)
4 września Maria otworzy Orange Warsaw Festival!
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Maria Sadowska

Post autor: Virtual Tom »

Chill-out pisze:Od września ruszamy z drugim etapem promocji
Daj Wam Panie Boziu zdrowie, przyda się :manicure:

Jak to ostatnio trafnie określił jeden kolega "powinna pozostać na etapie "Tęczowego Music Box" tam miała większe przeboje" Obrazek

Jej piosenki po prostu nie chwytają, bo nie są chwytliwe Obrazek
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Maria Sadowska

Post autor: pilsner »

Virtual Tom pisze:
Chill-out pisze:Od września ruszamy z drugim etapem promocji
Daj Wam Panie Boziu zdrowie, przyda się :manicure:

Jak to ostatnio trafnie określił jeden kolega "powinna pozostać na etapie "Tęczowego Music Box" tam miała większe przeboje" Obrazek

Jej piosenki po prostu nie chwytają, bo nie są chwytliwe Obrazek
e tam, Kiedy nie ma miłości to jedna z najlepszych popowych kompozycji ostatnich lat (takie moje zdanie)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Maria Sadowska

Post autor: vanity »

pilsner pisze:Kiedy nie ma miłości to jedna z najlepszych popowych kompozycji ostatnich lat (takie moje zdanie)
Ja nadal mam w mp3-ce wersję z chyba Festiwalu w Sopocie. Wątpię czy ją kiedyś wyrzucę, mimo dłuższej chwili od momentu jej opublikowania ciągle mi się podoba.
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Maria Sadowska

Post autor: Ewa_P »

Chill-out pisze:Od września ruszamy z drugim etapem promocji. :)
Trzymam kciuki! Podobnie jak Marcin A. uważam, że szkoda byłoby żeby tak świetny album przeszedł bez echa.
Virtual Tom pisze:Jej piosenki po prostu nie chwytają, bo nie są chwytliwe
A gdzie tam! Pomijając już "Kiedy nie ma miłości", to większość piosenek z nowej płyty chwyta, że hej! A od duetu z Gutkiem w "Spisie treści", o którym pisałam już wcześniej, nie mogę się opędzić od pierwszego przesłuchania. Jak chwyciło, tak trzyma ;)
ODPOWIEDZ