KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
LadyDiana
Make it happen
Make it happen
Posty: 104
Rejestracja: 09 sty 2009, 0:37
Ulubiona piosenka: "Teraz Tu"
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: LadyDiana »

tonya2 pisze:
LadyDiana pisze:Edyta napewno by się zgodziła...
Zgodzić może i by się zgodziła, ale bez naszej deklaracji nici. Jednakże uważam, że jeżeli ma być jubileusz na jesień a Edyta ma zaplanowanych rownież 20 innych wystąpień, nasza idolka nie znajdzie czasu;/
i tu masz racje, póki my sami się nie zbierzemy koncert napewno się nie odbędzie. Poza tym Edi zapewne do końca roku ma sporo pracy..
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: pijej1 »

LadyDiana pisze: i tu masz racje, póki my sami się nie zbierzemy koncert napewno się nie odbędzie. Poza tym Edi zapewne do końca roku ma sporo pracy..
a co Ty w totka wygrałaś, że tak namawiasz na samodzielną organizację koncertu? może dla Ciebie 50 tyś, o których wcześniej pisałaś, nie jest znaczącą kwotą, ale dla mnie akurat kwota ta jest nieosiągalna nawet przez 3 lata pracy!!! a co dopiero wydać, ot tak, na wysłuchanie godzinnego recitalu edyty...

jak wygrałaś to sypnij groszem konto podam w prive :)
Awatar użytkownika
Agisia
The story so far
The story so far
Posty: 490
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:40
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: 'Szyby'
Lokalizacja: wrocław

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: Agisia »

Moim zdaniem to przedsięwzięcie nie ma szans... Za drogo, nie do zrealizowania.

Choć, oczywiście bardzo bym takiego koncertu chciała, to jednak jestem realistką... :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: vanity »

pijej1 pisze:a co Ty w totka wygrałaś, że tak namawiasz na samodzielną organizację koncertu? może dla Ciebie 50 tyś, o których wcześniej pisałaś, nie jest znaczącą kwotą, ale dla mnie akurat kwota ta jest nieosiągalna nawet przez 3 lata pracy!!! a co dopiero wydać, ot tak, na wysłuchanie godzinnego recitalu edyty...
Queen na zjazdach fanów występował za darmo..... coś tak mi się widzi.....
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: Paulik24 »

vanity pisze:za darmo
Edyta sprzed lat by wystąpiła, ale nowa Edyta to szczerze w to wątpie...
Może jakąś zniżke dla nas by zrobiła, ale żeby za darmo to... :)
Dionesque
Sit down
Sit down
Posty: 74
Rejestracja: 20 sie 2009, 15:23
Ulubiony album: Dotyk, Edyta
Ulubiona piosenka: too many... ;)
Lokalizacja: Soest / Germany
Kontakt:

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: Dionesque »

Nie tylko Queen!... Jak już gdzieś wcześniej pisalam, wiele polskich a nawet światowych gwiazd występuje dla fanów za free na zorganizowanych zlotach fanów.
Wg. mnie jest to oznaka na ile naprawdę danemu artyście faktycznie zależy na fanach a na ile jest to tylko piękny slowny marketing bez pokrycia w rzeczywistości...

I myślę, że nie brzmię tu wymagająco - w końcu to wlaśnie glównie dzięki fanom artyści osiągają to co osiągają więc milo jest jeśli potrafią się fanom odwdzięczyć nie tylko pięknymi slowami w mediach... Nikt nie mówi by Edyta zaprosila nas do siebie na herbatkę, hehe, ale takie spotkanie/koncert nie byloby ingerencją fanów w jej życie prywatne a mimo to bylo by pięknym gestem... (sorki jeśli niezrozumiale napisalam, jakoś dziś mi się trudno myśli zbiera - mam jednak nadzieję, że wiecie o co mi chodzi?)
Awatar użytkownika
my_love_eg
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 14 mar 2010, 20:46
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Białystok/Warszawa

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: my_love_eg »

Dionesque, rozumiem o co Ci chodzi :) Może i nasza Edyta by nam tak zaśpiewała nie biorąc za to żadnych $$$. Hmm, zróbmy jakiś krok w tym kierunku! Ja bym mogła zadzwonić, zapytać kogokolwiek, czy to Darka (choć jego to już pewnie te tematy nie interesują), czy jakiejś laski odpowiedzialnej obecnie za Edki karierę, ale na stronie Edyty nawet do nikogo nie ma numeru... Są tylko e-maile, które mogę sobie wysyłać w nieskończoność, a jak dostanę jakimś cudem odpowiedź to po długim oczekiwaniu pewnie. Więc bądź tu mądry w takie sytuacji :(
Dionesque
Sit down
Sit down
Posty: 74
Rejestracja: 20 sie 2009, 15:23
Ulubiony album: Dotyk, Edyta
Ulubiona piosenka: too many... ;)
Lokalizacja: Soest / Germany
Kontakt:

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: Dionesque »

Tak, wlaśnie zdążylam się już zorientować, że aktualnie wlaściwie nie ma żadnego kontaktu z Edytą ani z jej managementem, bo... takowy najwyraźniej w ogóle nie istniej... :(
A może ktoś z Was, kto będzie mial w najbliższym czasie okazję osobiście spotkać Edytę - np. osoby wybierające się do Zielonki czy na inne koncerty i zamierzające 'polować' na Edytę - podpytalyby sie jej osobiście co ona na taką opcję? I w jaki sposób można by się w razie czego kontaktować - i z kim... :)
FankaEdytki93
Sit down
Sit down
Posty: 70
Rejestracja: 23 lis 2009, 21:07
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Uwielbiam wszystkie &a
Lokalizacja: Wrocław

Edytka dla fanów- koncert zamknięty

Post autor: FankaEdytki93 »

Jak myślicie, udało by się zorganizować koncert dla fanów? Przeciez nie raz niektore gwiazdy spiewaja dla swoich fanow . Mysle ze mozna by o tym pomyslec i zrobic jak krok ;) Czekam na odp. ;D

[ Dodano: 04-12-2009, 10:04 ]
W kazdej chwili mozna zadzwonic do jednego z menagerow Edzi i zapytac. np do Jarosława Zerbe . Jak by co to podaje nr ;)
0-691-901-729


POMYSLCIE NAD TYM <3
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5028
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: addar »

ten wątek był już nie raz rozpatrywany,ale zawsze kończył się nie powodzeniem,FankaEdytki93 przejmij inicjatywę i zadzwoń, jak coś ugrasz to daj znać :P

Temat scalony.
Natu$
Ostatnio zmieniony 04 gru 2009, 17:53 przez addar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
joannaee
The story so far
The story so far
Posty: 403
Rejestracja: 12 paź 2009, 21:04
Ulubiony album: Perła, Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Litania, OTR
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: joannaee »

ja jestem jak najbardziej za. Mogłyby być nawet dość drogie bilety i tak za. Niech tylko kyoś weźmie to w swoje ręce i dowie sie co i jak. jak sie czegos kyoś dowie to piszcie.
ODPOWIEDZ