Iwona Węgrowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Festyn radia KOLOR w Powsinie- koncert ABRY

Post autor: homerowa »

Impreza może i była ciekawa tyle że było strasznie upalnie a ja wskoczyłam tylko na chwilę za to zdążyłam poznać osobę dla której tam jechałam czyli Ravka ;-) no i Iwonę Węgrowską z ABRY ;-)
Przesympatyczna osoba i moje ulubione zdjecie jakie zrobiłam na koncercie ;-)
Obrazek
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: Magda M »

a ja tak sie zapytam... Bo ja tej waszej Abry to chyba nie znam... ona ma jakies poplularne kawałki??? Jakies tytuły mozecie zapodac??? :roll: :D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: vanity »

madziu ja znam tylko: le luxe - to po francusku
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: Bob »

vanity pisze:madziu ja znam tylko: le luxe - to po francusku
To już jakaś epidemia w naszym kraju :shock:Kreski wokół oczu tesz jak Edyta w Impossible, no prawie tak samo :D
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: Grzechu »

magdamiecz pisze:a ja tak sie zapytam... Bo ja tej waszej Abry to chyba nie znam... ona ma jakies poplularne kawałki??? Jakies tytuły mozecie zapodac??? :roll: :D
Abra jest w sumie bardziej znana na Śląsku, bo stąd się wywodzi i tu zaczynali karierę, może kojarzysz ich piosenki takie jak "Blisko tak" , "Ostatnie tango w Paryżu" i była jeszcze jedna o tekście " nie mów że nie..." ale nie pamiętam tytułu :lol:
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: homerowa »

ja mogę zapodać Wam jej stronę internetową tam znajdziecie informacje i inne zdjęcia. Abra ma kiepską promocję więc jest mało znana ma razie ;-)

www.abra.glt.pl
www.abra.art.pl
Tam także znajdziecie do przesłuchania dwa single:
Zwyczajna dziewczyna
Blisko tak

Aha, Abra zaczynała jako wokalistka zespołu Abrakadabra, nagrali razem płytę, która była pokątnie sprzedawana, zniej pochodzi min. "Ostatnie tango w Paryżu". Nastepnie zespół zmienił nazwę na ABRA i wydali komercyjnie płytę ;-)
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: Ravek »

Było cudnie:)))) Dzisiejszy dzien należał do Homerowej i Abry;) Dawnoi tak świetrnie się nie bawiłem. A Homerowa to suuuper laska:) A co do Iwony - Bob - Co Ty o niej mozesz wiedziec? Ona z pewnością nie upodabnia się do Edyty:)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: Magda M »

A czy to ona spiew jedną piosnke po francusku????? Bo ja widze czesto na polsat 2 taki teledysk .... i ta kobita w sumie podoba do tej abry.. ale niegdy nie doczekałam sie "napisów" koncowych..... mozliwe ze to ona?? :D:D:D:D
Ayia
Hope for us
Hope for us
Posty: 25
Rejestracja: 30 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: ..::BLNy::..

A_BRAk

Post autor: Ayia »

A ja też byłam na tym pikniku i myślałam, że się rozpłynę... Ale za to 3 wierne fanki radia k. spotkałam :P a zamiast robić zdjęcia artystom robiłam sobie z Pawłem Oksanowiczem <tylko, żeby ich nie dostał...:)>

A teraz tu mnie przywiało...

A Abrze to dopiero musiało byc gorącą ;p
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: ANETA »

A mówią ze Doda się mocno maluje...spójżcie na Iwonę :? a co wiecej, powiem ze ona sie upodabinia do Edyt, nawet w teledyskach ,,podobnie dotyka twarzy" jak Edyta, robi podobnme ruchy ciałem i rękami. I nie mówicie ze nie bo i tak zdania nie zmienie.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: Estratos »

Moze maja po prostu ten sam poziom wrazliwosci? Znam kilka osob, które maja taki sam typ zachowan, gestow, mimiki.
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: Ravek »

ANETA pisze:A mówią ze Doda się mocno maluje...spójżcie na Iwonę :? a co wiecej, powiem ze ona sie upodabinia do Edyt, nawet w teledyskach ,,podobnie dotyka twarzy" jak Edyta, robi podobnme ruchy ciałem i rękami. I nie mówicie ze nie bo i tak zdania nie zmienie.
radzę popracowac nad stylistyką i ortografią;) A tak do wszystkich, po co oceniać kogos, kogo się nie zna? Anetko, czyzby małomiasteczkowość u Ciebie dawałą się we znaki??;)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: ANETA »

Nie rozsmieszaj mnie, w tym MAŁYM MIASTECZKU rodziła EDYTA GÓRNIAK a wiec miasto wyróżnione wszem i wobec, urodziły sie tu Hanka Bielicka i Izabella Scorupco a wiec widac ze w ty miescie same talenty sie kręcą, ze mna na czele :D A tak a propo - za miesiac bede juz mieszkac w Warszawie :D
Z resztą nie musze ci niczego tłumaczyc
Estratos pisze:Moze maja po prostu ten sam poziom wrazliwosci? Znam kilka osob, które maja taki sam typ zachowan, gestow, mimiki.
Rozumiem :grin: Jesli sppojzec to z tej strony to rozumiem, ja równiez mam kilka gestów ,,edytowo-wrażliwosciowych" :D , np. dla mnie Edyta i Marilyn Monore sa podobne jesli chodzi o ruchy. Ok, jesli patrzymy w ten sposób to sie zgodze jednak ja w głosie Iwony równiez wyczuwam nasladownictwo Edyty.
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: homerowa »

ANETA pisze:jednak ja w głosie Iwony równiez wyczuwam nasladownictwo Edyty.
O kurcze a w głosie Pauli Ignasiak albo Ani Szarmach, albo ... kurcze wiele by tu wymieniać jest wielu artystów o podobnych głosach, ale Iwona i Edyta różnią się niesamowicie ;-) I proszę tu nie pisać że Iwona upodabnia sie do Edyty, bo to bzdura totalna ;-)
Makijaż każdy robi jak chce, w jakim ładnie wygląda. Ale porównaj Doda ma 21 lat, a wygląda na ...................25-26. Komu się nie powie że Doda jest w moim wieku to straszne zaskoczenie powoduje, no nawet Ravek był zaskoczony ;-)
A Iwona wygląda dobrze i na pewno jej ten makijaz nie postarza.
Ravek pisze:Było cudnie:)))) Dzisiejszy dzien należał do Homerowej i Abry;) Dawno tak świetrnie się nie bawiłem. A Homerowa to suuuper laska:)
hmm dziekuję . Zaskoczyłeś mnie i tym wieczornym SMS-em i tym postem ;-)
Ale to jest miłe zaskoczenie ;-)
Ayia pisze:A ja też byłam na tym pikniku i myślałam, że się rozpłynę... Ale za to 3 wierne fanki radia k. spotkałam a zamiast robić zdjęcia artystom robiłam sobie z Pawłem Oksanowiczem <tylko, żeby ich nie dostał...>
Hmm ja przyznam że tez byłam zaskoczona przez jakieś 3 dziewczyny bo stałam na ławce i robiłam zdjęcia, Iwona zaczęła mówić że teraz będzie Le Lux, na to te 3 dziewczyny ooo to ta piosenka jest na kolorowej 30-stce. No i spojrzałam na nie, na co jedna Ty jesteś HOMEROWA? :oops: Tak..... i :oops: mnie zatkało. Hmm jeestem sławna ;-) Ludzie mnie rozpoznają , a to ciekawe, znowu bede musiała swojemu menadżerowi Alkowi podziekować ;-)
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: Virtual Tom »

A mogłem tam być :] no, ale nie było mnie. Iwonę badzo lubię, nie uważam, że upodabnai się do Edyty, bo muzycznie to troszkę inna historia, natomiast głos z pewnością badzo dobry i może w tym tkwi podobieństwo 8) Udział w programie na literke B. pomijam głębokim milczeniem 8) wolałbym ten incydent wymazać z pamięci 8)
ODPOWIEDZ