Odcinek 12. (21.11.10)

Edyta w dwunastej edycji tanecznego show stacji TVN (2010).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: 12 odcinek Tańca z Gwiazdami

Post autor: aftershave »

sexuality pisze:Według plejady Edyta zaśpiewa cover
Będzie super jeśli wykona utwór którego wcześniej nie śpiewała, a z resztą , jak już ktoś napisał, po takiej przerwie obojętnie co by to nie było i tak miło będzie ponownie posłuchać Edyty :)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: 12 odcinek Tańca z Gwiazdami

Post autor: Kopaneek »

aftershave pisze:Będzie super jeśli
... nie bd to kolejny występ z cyklu "Świat wg Sablewskiej" (Bydgoszcz). :? Niech zaśpiewa obojętnie co, byleby tylko nie znowu w jakieś kreacji a'la gimnazjum i fryzurą "coś mnie polizało i tak zostało". :d
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: 12 odcinek Tańca z Gwiazdami

Post autor: beniu »

Hmmm jesli to bedzie cover to mam nadzieje ze jakis 'nowy'. Moglaby byc jakas ballada, tak dawno nieslyszana z ust Edyty. Za ''All by myself'' odcialbym sobie palca :hellobaby:

Kopaneek a czy to wazne czy wlosy bedzie miec proste czy lokowane, nastroczone czy przylizane? NIECH NAM SPIEWA (nawet łysa). i tyle :d

ps - wiem ze przemawia przez mnie 'tesknota edytowego glosu' ale ostatnio na forum WSZYSCY chyba za bardzo przejmujemy sie tym co powierzchowne zapominajac o 'przeslaniu' i duchowej stronie Edytowych wystepow (nie wspominajac glam-bydgoszczy).
Ostatnio zmieniony 26 lis 2010, 21:12 przez beniu, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: 12 odcinek Tańca z Gwiazdami

Post autor: Himcio »

beniu pisze:Za ''All by myself'' odcialbym sobie palca
Ja też. Ale u nogi :lol3: kocham ten utwór.
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: 12 odcinek Tańca z Gwiazdami

Post autor: Madlen »

beniu pisze:Kopaneek a czy to wazne czy wlosy bedzie miec proste czy lokowane, nastroczone czy przylizane? NIECH NAM SPIEWA (nawet łysa). i tyle
Trafna puenta! :P
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: 12 odcinek Tańca z Gwiazdami

Post autor: Kopaneek »

beniu pisze: Moglaby byc jakas ballada, tak dawno nieslyszana z ust Edyty. Za ''All by myself'' odcialbym sobie palca
:roll:

Marze o tym utworze. No ale Pani menedżer już zapowiedziała, że Jej Artystka nie może śpiewać takich utworów jak "List", zatem szanse są znikome.
beniu pisze:Kopaneek a czy to wazne czy wlosy bedzie miec proste czy lokowane, nastroczone czy przylizane? NIECH NAM SPIEWA (nawet łysa). i tyle
Wiesz, niby nie ale czasem (a w tym przypadku często) przeszkadza to w odbiorze, szczególnie jeśli ktoś jest estetą. :P A i sama Edyta przyzwyczaiła nas do tego, że zawsze wyglądała świetnie. Trudno się odzwyczaić. :d
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: 12 odcinek Tańca z Gwiazdami

Post autor: perła6 »

Oby jakaś balladaaa. !
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: 12 odcinek Tańca z Gwiazdami

Post autor: Kamille.g »

Odcinek 13
20:00, 28.11.2010
Komentarzy: 10
Stres, radość i zły, do tego tygodnie spędzone na treningach, setki prób i dziesiątki zrzuconych kilogramów po to żeby dojść do finału. Ale udało się. Monika Pyrek i Paweł Staliński dotarli do ostatniego odcinka, pokonując pozostałą dwunastkę uczestników 12. edycji programu. To oni walczyć będą w niedzielę o Kryształowa Kulę i samochód.

W finale obie pary zaprezentują po trzy tańce: najpiękniejsze dwa, które tańczyli już wcześniej oraz freestyle.

Ponadto na parkiecie zobaczymy najlepsze tańce wszystkich uczestników tej edycji: Andrzeja Gołoty, Marii Niklińskiej, Anny Kalaty, Andrzeja Deskura, Macieja Jachowskiego, Agnieszki Jaskółki, Marcina Kwaśnego, Doroty Zawadzkiej, Andrzeja Młynarczyka , Patricii Kazadi, Roberta Korzeniowskiego i Edyty Górniak.

Edyta będzie również gościem muzycznym programu i zaśpiewa jeden utwór. Niespodzianką będzie występ zwycięzców poprzedniej edycji show – Julii Kamińskiej i Rafała Maseraka.

Oglądajcie "Taniec z gwiazdami" w niedzielę o godz. 20 w TVN!

Czyli Edyta zatańczy a potem zaśpiewa :) Nie napisali czy to cover :P
Poczekamy... :)
ODPOWIEDZ