Wątek kulinarny

Czyli przepisy, diety, etc

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Wątek kulinarny

Post autor: Mist »

Casica jezeli chcesz schudnac pare kg to lepiej zostan przy warzywach i owocach. Zwlaszcza jesli zle sie czulas na Dukanie. Rowerek albo spacery na wiosne i kg spadna :)

ja po prostu nie mam cierliwosci do odchudzania dlatego wybralam ekstrymalne odchudzanie.
W PL Cmbridge tez jest dostepna np tu: http://www.dietacambridge-polska.pl/die ... ge/faq.php
Awatar użytkownika
martis
The story so far
The story so far
Posty: 544
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:06
Ulubiony album: EG/Dotyk
Ulubiona piosenka: TTWFAY/Dotyk
Lokalizacja: Malmö
Kontakt:

Re: Wątek kulinarny

Post autor: martis »

Mist pisze:Casica jezeli chcesz schudnac pare kg to lepiej zostan przy warzywach i owocach.
Owoce odpadają, mają dużo węglowodanów. Diety owocowe z reguły nie dają żadnego efektu.
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wątek kulinarny

Post autor: casica »

martis pisze:
Mist pisze:Casica jezeli chcesz schudnac pare kg to lepiej zostan przy warzywach i owocach.
Owoce odpadają, mają dużo węglowodanów. Diety owocowe z reguły nie dają żadnego efektu.
Zależy jeszcze o jakie owoce chodzi. Jem głównie jabłka, grapefruity. Wiadomo - banany, winogrona, czereśnie - zło. :smile:
Awatar użytkownika
Olive
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 355
Rejestracja: 09 lut 2008, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Wątek kulinarny

Post autor: Olive »

Mist pisze:diete bialkowa ale nie Dukana tylko Cambridge gdzie "je" sie tylko 400cal dziennie
"Testowałam" tą dietę.


Te naleśniki wyglądają przepysznie.
I polecam ciasto marchewkowe, które wstawiła casica. :D
Ostatnio zmieniony 21 lip 2012, 12:14 przez Olive, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wątek kulinarny

Post autor: casica »

Wątek oczywiście, że o dietach też. ;) Olive, co trenujesz? 8) A za ciasto marchewkowe zaraz się biorę.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5025
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Wątek kulinarny

Post autor: addar »

a ja wam powiem dziewczyny(casica, olive) że w takim młodym wieku, gdzie organizm się jeszcze kształtuję i naprawdę nie wiadomo jaką kobieta bedzię mieć figurę, w przyszłości( możecie naturalnie wyrosnąć z pulchności) nie powinnyście stosowąć żadnych diet polegających na odrzucaniu jakiegoś składnika pokarmowego...szkodzicie tylko swojemu nie rozwniętemu organizmowi. Jestem przeciwnikiem takich diet,ale jak już jest taka potrzeba to powinny "uprawiac" takie diety w pełni dorosłe osoby.

żadnej diety nigdy nie stosowałem , bo u mnie problem odwrotny. Mam tak szybką przemianę materii że nieważne co zjem i ile wracam do mojej stałej, niskiej wagi (59 kilo przy 175 cm)... tak bardzo chciałbym wreszcie zmężnieć a zatrzymałem się fizycznie na sylwetce 16 latka... cóż to nie sprawiedliwe że jedni walczą z nadmiarem a drudzy z niedostatkiem
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Wątek kulinarny

Post autor: Mist »

addar pisze:a ja wam powiem dziewczyny(casica, olive) że w takim młodym wieku, gdzie organizm się jeszcze kształtuję i naprawdę nie wiadomo jaką kobieta bedzię mieć figurę, w przyszłości( możecie naturalnie wyrosnąć z pulchności) nie powinnyście stosowąć żadnych diet polegających na odrzucaniu jakiegoś składnika pokarmowego...szkodzicie tylko swojemu nie rozwniętemu organizmowi. Jestem przeciwnikiem takich diet,ale jak już jest taka potrzeba to powinny "uprawiac" takie diety w pełni dorosłe osoby.

żadnej diety nigdy nie stosowałem , bo u mnie problem odwrotny. Mam tak szybką przemianę materii że nieważne co zjem i ile wracam do mojej stałej, niskiej wagi (59 kilo przy 175 cm)... tak bardzo chciałbym wreszcie zmężnieć a zatrzymałem się fizycznie na sylwetce 16 latka... cóż to nie sprawiedliwe że jedni walczą z nadmiarem a drudzy z niedostatkiem
Bardzo slusznie. Chociaz w tym wieku lepiej jest juz rozwijac zdrowe nawyki i sie kontrolowac. Inwestycja na cale zycie!

Addar poczekaj az skonczysz 27lat wtedy metabloizm sie troche zmienia, poza tym ciaza moze byc ogromnym przelomem, bo kazdy organizm reaguje inaczej. Moze za pare lat bedziesz miala piekne kraglosci :) Poki co ciesz sie, ze jestes szczuplutka :) parmetry takie same jak u Edyty na pewno wygladasz super :D
Ostatnio zmieniony 30 sty 2011, 17:51 przez Mist, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Olive
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 355
Rejestracja: 09 lut 2008, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Wątek kulinarny

Post autor: Olive »

casica pisze:Olive, co trenujesz?
Od 8 lat trenuję w szkole tańca, różne techniki, z naciskiem na taniec nowoczesny i akrobatykę z gimnastyką. :-)
Mist pisze:Addar poczekaj az skonczysz 27lat wtedy metabloizm sie troche zmienia, poza tym ciaza moze byc ogromnym przelomem, bo kazdy organizm reaguje inaczej. Moze za pare lat bedziesz miala piekne kraglosci :) Poki co ciesz sie, ze jestes szczuplutka :)
To by było dosyć dziwne. :lol3:
Ostatnio zmieniony 21 lip 2012, 12:15 przez Olive, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Wątek kulinarny

Post autor: Himcio »

Mist pisze:Addar poczekaj az skonczysz 27lat wtedy metabloizm sie troche zmienia, poza tym ciaza moze byc ogromnym przelomem, bo kazdy organizm reaguje inaczej. Moze za pare lat bedziesz miala piekne kraglosci :) Poki co ciesz sie, ze jestes szczuplutka
Addar to facet :D
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Wątek kulinarny

Post autor: Mist »

Himcio pisze:Addar to facet
ooopppppppppppppppppppssssssssssss :ha: :d :D OMG :ha: :ha: :ha:

I am so sorry! facetom tez sie metabolizm zmienia po 27 roku :rotfl:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5025
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Wątek kulinarny

Post autor: addar »

Himcio poznałem twoję upokorzenie :PP :PP .. już wiem jak to jest

moj nick chyba nie sprwia problemów z określeniem , prawda??? :lol3: :PP ...no ale rozumie że facet gadający o odchudzaniu to novum stąd te nieporozumieniewięc wybaczam ci... a zaokrąglenia by się przydały na moich muskułach :PP
Awatar użytkownika
martis
The story so far
The story so far
Posty: 544
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:06
Ulubiony album: EG/Dotyk
Ulubiona piosenka: TTWFAY/Dotyk
Lokalizacja: Malmö
Kontakt:

Re: Wątek kulinarny

Post autor: martis »

addar pisze:tak bardzo chciałbym wreszcie zmężnieć a zatrzymałem się fizycznie na sylwetce 16 latka... cóż to nie sprawiedliwe że jedni walczą z nadmiarem a drudzy z niedostatkiem
Polecam siłownie+dieta wysokobiałkowa+suple :d
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Wątek kulinarny

Post autor: Anu$$ia »

Znacie przepis na jakąś pyszną, wegetariańską potrawę? :wink2: Ja niestety z gotowaniem nie mam za dużo wspólnego, ale najwyższy czas zacząć coś próbować, więc jak posiadacie jakieś łatwe przepisy to możecie mi podać :D
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wątek kulinarny

Post autor: casica »

Anu$$ia pisze:Znacie przepis na jakąś pyszną, wegetariańską potrawę? :wink2: Ja niestety z gotowaniem nie mam za dużo wspólnego, ale najwyższy czas zacząć coś próbować, więc jak posiadacie jakieś łatwe przepisy to możecie mi podać :D
Hmm, jakiś makaron, brokuły, sos, ser. Pytanie, czy jesteś wege, czy jaroszką. ;)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Wątek kulinarny

Post autor: vanity »

Mist pisze:Addar poczekaj az skonczysz 27lat wtedy metabloizm sie troche zmienia, poza tym ciaza moze byc ogromnym przelomem, bo kazdy organizm reaguje inaczej. Moze za pare lat bedziesz miala piekne kraglosci Poki co ciesz sie, ze jestes szczuplutka parmetry takie same jak u Edyty na pewno wygladasz super
Boskie! szczególnie wyraz ciąża :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
ODPOWIEDZ