The Voice of Poland

Nowy program TVP

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland

Post autor: Flux »

Rose pisze:I tak nic nie pobije oryginału genialnej Arethy Franklin - I Say a Little prayer . Polecam
Wersja Arethy to cover. Oryginał to Dionne Warwick. Cenię obie panie.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: Meg »

-> http://www.plotek.pl/plotek/10,112072,1 ... zadu_.html

Co myślicie? Sex On Fire to jedna z moich ulubionych piosenek Kingsów. Muszę powiedzieć że dał sobie chłopak nieźle radę. Brawo.
A Nergal mnie rozwala :buahaha:

Wiecie co, myślę że to będzie naprawdę udany program...
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Voice of Poland

Post autor: Blur »

To będzie jedyny talent show w tym sezonie, który zamierzam oglądać ;)
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: The Voice of Poland

Post autor: Rose »

Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: The Voice of Poland

Post autor: BAdam »

ja podobnie jak wy, chyba będe oglądał ten program :D :D :D Chyba w tą sobotę jest pierwszy odcinek...

-- Dodano: 1 wrz 2011, o 19:49 --
Rose pisze:Meg a to widziałaś? :P

http://www.youtube.com/watch?v=29YYuzQDOKA


Nieźle koleś śpiewa :klaszcze: Ale i tak najlepsze było w 2.58 :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: Meg »

Rose pisze:Meg a to widziałaś? :P

http://www.youtube.com/watch?v=29YYuzQDOKA
Koleś pocisnął... niezłe!
Nie mogę z tego małego jurora on tam przeklina :buahaha:
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: The Voice of Poland

Post autor: Rose »

Ben Saunders wygrał The Voice w Holandii :) a tak w ogóle kto nie widział niech obejrzy amerykańską edycję !
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: addar »

czekam z dużymi nadziejami, i mam nadziej Rose, że twoje czarnowidztwo odnośnie polskiej edycji się nie sprawdzi i program, znajdzie w Polsce kilka perełek. Koleś-Polak całkiem nieźle .Wiem że to nie jest wyznacznik, i pewnie robi to bo czuję muzykę ale jego ruchy sa zdeczka irytujące, pewnie jak obejrzy się w tv troszkę się zacznie wstrzymywać.

kolo z holandii bardzo dobry głos,ale jednak te wytatuowane ciało...blee. Powinienem oceniać ich jak jury może wtedy wzniósłbym się ponad swoje uprzedzenia. Bardzo dobrze że Amerykańce pozmieniali disajn krzeseł jurorskich te holenderskie wyglądają lamersko. Bardzo sympatyczny karzeł( w sumie to chyba nie typowa karłowatośc bo brak mu kilku charakterystycznych cech) , to jakiś piosenkarz??







r
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: angela2311 »

Meg pisze:-> http://www.plotek.pl/plotek/10,112072,1 ... zadu_.html

Co myślicie? Sex On Fire to jedna z moich ulubionych piosenek Kingsów. Muszę powiedzieć że dał sobie chłopak nieźle radę.
Moja ulubiona i myślę, że ten chłopak bardzo dobrze sobie z nią poradził. Dał czadu jak to jest w tytule :D

Jak tam takie hity będą śpiewać to chyba Mam Talent sobie na niedzielę zostawię. :D :D
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: Meg »

Szczerze... to baaardzo średnio mi się to wszystko podobało.
Nikt z biorących udział jakoś mnie nie powalił... Występy godne uwagi: koleś od Kingsów (ten pierwszy), ta co śpiewała Adele, kobieta w ciązy i ostatni chłopak. Szału nie ma...
Moim zdaniem jest trochę za dużo gadania, paplaniny a za mało śpiewania...

Co do jurorów: jakoś Andrzej mi tu nie pasuje. Bardzo mi się podobają za to dziewczyny Ania i Kayah, bardzo rzeczowo się wypowiadają. Kayah jakby miała trochę ADHD... Ania bardzo mi się podoba w tym programie.


Padłam gdy wśród występujących pojawił się Gabriel Fleszar. Ma koleś odwagę naprawdę.
Mina Nergala gdy się dowiedział że to ten od "Kroplą deszczu namaluje Cię..." bezcenna.

Spodziewałam się jednak czegoś lepszego. Może kolejne odcinki będą lepsze.
cyprian19
Make it happen
Make it happen
Posty: 198
Rejestracja: 13 mar 2011, 18:46
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away

Re: The Voice of Poland

Post autor: cyprian19 »

I jak wrażenia po pierwszym odcinku? :) Mnie się podobało i daję szansę temu programowi. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie jury, chociaż czasami wybierali osoby, których ja bym nie wybrał. Może być ciekawie.

Gabriel Fleszar w programie? Wow ;) Że też ma odwagę, ja na jego miejscu bym chyba się tam nie pokazał, bał bym się, że mogą mnie wszyscy odrzucić. Poza tym zgadzam się trochę z Piaskiem, nie wiem czy taka forma powrotu jest dobrym posunięciem.

Najbardziej spodobał mi się ostatni chłopak wybrany przez Kayah, ta dziewczyna w ciąży i ten pierwszy chłopak z Ciechanowa ;)
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: The Voice of Poland

Post autor: Virtual Tom »

Mnie się bardzo podobało, czasami jedynie kalka bije po oczach (patrz wykonanie przez trenerów na początku "Crazy") ale jestem na tak.

Poziom wyższy 10 razy od X-Factor
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: Meg »

Virtual Tom pisze:Poziom wyższe 10 razy od X-Factor
Tu się zgodzę :d
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice

Post autor: addar »

i program mi się podoba, dlaczego?? bo znalazłem 2 bardzo ładne głosy.
Od strony produkcyjno-realizatorskiej, program zrobiony na przyzwoitym poziomie , troszkę brakowało mi szlifu(ale może tylko dlatego że patrze na to jak na "polski program" wynosząc amerykanską wersje na piedestał.
Najbardziej irytował ł: Urbański, co za brak empatii i wredność. Rolą prowadzącego miało być wspieranie uczestników i pytanie się rodziny o odczucia, a on się najzwyczajniej w świecie z nich nabiał(przykład chłopak mówi w zdenerwowaniu że chce przekazać uczucia, a ten typas że niby taki smieszny, wydaję z siebie dźwięk sztucznego zdziwienia robiąc przy tym "głupią minę). Nie lubie tego typu ludzi. urbanski niech wraca do milionerów a nie kompromituję się w 2 programie rozrywkowym

Najbardziej zachwycił 2 dziewczyny jak wspomniałem . Pierwsza zrobiła najlepszy cover adele jaki w życiu słyszałem.Super klimatyczna barwa, nie dziwota że wybrała Anie bo to jej klimaty .Obawiam się jednak że w piosenkach z górami może sobie nie poradzic tak cudownie, no ale nie każdy może być Edytą :d .
Druga ta od Kayhi, miałem napisać że to lepszy wokalnie klon katarzyny,ale koncówką mnie bardzo zauroczyła
Najbardziej Rozbawił;Nergal, na początku kazdy z Jury śpiewał piosenkę( czy musieli śpiewać to samo co amerkańcy) ,a on na gitarce pobrzękiwał tylko :lol3: :lol3: (co za trener Vokalny).Nikt go nie chciał, a dziewczynę jedną chyba zmusili żeby do niego poszła , bo na pewno nie z własnej takiego by nie w, i ten facepalm z jego "tak jak na fejsiku, i like it"

Największę rozczarowanie:piasek, facet się tam nie nadaję.U wszystkich jury widać nieporadność w wypowiedziach(po kayahi po fabryce można się tego było spodziewać),ale facet chyba nie rozumie po co tam jest...jezeli chce skrytykować niech to robi,a nie zaczyna i potem próbuje to złagodzić, wychodzi ...dziwnie.I żeby nie było wątpliwości jestem pewny że wiedział że wnuczka jego trenera bedzię(musial go dziadzio ostrzec),widać to po jego komentarzu do niej przy ściskaniu "masz szczęście że tak zaśpiewałaś" -w domyśle inaczej nie mógłbym wcisnąć.A propos, dziewcze przyzwoicie ruhanną zrobiła.
Największy shockGabryś w the voice.No to się chłopaczyna zmienił( na gorsze) nigdy nie rozumiałem jego fenomenu- był i jest nieciekawy.Głos dobry ale bez polotu(zachowanie piaska było zrozumiałe, ale wykonanie-masakra.

ogólnie poziom wokalny programu bardzo dobry , na pewno wybrali na pilota najlepszych,aby zaciekawić nowym formatem(tak samo było w edycji USA). Każdy był dobry.....aaaaaaaa przypomniała mi się... .Ten chłopiec mało jajeczny :lol3: jak usłyszałem że uwielbia krystyne to spodziewałem się albo wielkiego :shock: wow albo wielkiego fail( wyszło fail ) chłopaczyna umie śpiewać w studio i po obróbce to na pewno (ale jego barwa mnie przeraża ), wystylizowany spoko , chodz na wieksza gwiazde wyglada mi jego "menager"( brat?, kuzyn?). Kolejne wtopa piaska przy nim).
Dziewczyna od arethy : dobry głos , nawet bardzo, ale takich jest multum na swiecie, po co kolejny. Tak samo koleś od kings of leon , dobry ale nic co zbiłoby mnie z nóg.
Szkoda mi było dziewczyny od bartosiewicz. Nie miala złego głosu i to było słychać. Dali jej złą piosenkę( minus że maja wyznaczony z góry spis wykonawców i muszą zakreślić co chcą a potem im przydzielają , tak nie powinno być w pierwszym przesłuchaniu) .Zle weszła i potem się speszyła.-szkoda
Szkoda mi też dziewczyny z Romy, tak ją wychwalili że taka zdolna że głowne role gra juz napaliłem się na partie z upiora, a tu klocek. Dziewczyna powinna wybrać piosenkę bardziej eksponującą jej barwe i umiejętności...szkoda...
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2011, 22:41 przez addar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice

Post autor: fanusia_anka »

Kto z jury wam się najbardziej podoba i z uczestników ??

Mi z jury Kayah i Ania Dąbrowska.
A z uczestników Karolina Charko.
ODPOWIEDZ