Odcinek 3. (17.03.2012)

Edyta z drużyną 16-osobowego chóru w drugiej edycji show TVP2 (2011).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
iga103
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 628
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:24
Ulubiony album: Dotyk, EG, MY
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: iga103 »

Jednak nie byłam w stanie przetrwać programu do występu Edyty.

Można zobaczyć go na youtubie?
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Paulik24 »

Występ średni, ALE NOOOOOOGI? Dla samych nóg cieszę się że oglądałam ! :edi:
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: perła6 »

Raz przyznam Węgorzewskiej rację... To była katastrofa :(
Ani to nie było śmeszne, ani zabawne... Ehhh

P.S. Edyta znów ma jaśniejsze włosy! :shock:
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: strzalka21 »

perła6 pisze:P.S. Edyta znów ma jaśniejsze włosy! :shock:
Być może to doczepiane pasemka
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: grzechoo »

Dobi pisze:Zeszła ze sceny przed zakończeniem programu to prawda. Nie wyglądało to elegancko i pewnie Pudelki i inny media będą o tym pisały.
Pamiętajmy jednak, że jutro Edyta ma spotkanie z fanami we Wrocławiu. Chyba tylko to może być usprawiedliwieniem tak szybkiego opuszczenia sceny.
Może i tak. Ale znając wrażliwość Edyty to podczas nagrań robi dobrą minę do złej gry, z jednej strony w studio panie jurorki, z drugiej na afterparty Wojciechowski. Właściwie to wygląda to tak jakby olewała ten program, zresztą jeśli w niedzielę 22 kwietnia o 18 ma koncert z Carrerasem i w planach podpisywanie płyty w Empiku (rzekomo) to podpisywanie nie odbędzie się w niedzielę, w poniedziałek też wątpliwe to ewentualnie zostałaby sobota, a w sobotę BnG - więc do tego czasu Edyty w tym programie już nie będzie :d
chicken1506
The story so far
The story so far
Posty: 481
Rejestracja: 26 lip 2005, 20:12
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: O&O/TCN
Lokalizacja: Gdynia

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: chicken1506 »

Jak zwykle burza w szklance wody. Większość z was nadawałby się do fucktu i pudelka, aby przeżywac tam całą metarzeczywistość... program, jak każdy durny program rozrywkowy, piosenka jak każda inna, przynajmniej była hitem i nie ma co zaklinać rzeczywistości, a komentarze tego niezwykłego jury adekwatne do ich poziomu
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: KrzysiekF »

W studio występu chórów brzmią lepiej... :) Edyty chór faktycznie słabo. Mam nadzieję , że za tydzień będzie poprawa. Jest tyle pięknych piosenek z emocjami...Czekamy :)
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Pawel »

Są takie wakacyjne hity, które po pewnym czasie staja się kwintesencją kiczu i wiochy :P szczególnie patrząc z perspektywy czasu, a ta piosenka jest chyba z ok 2004/2005 roku.

Faktycznie delikatniej jest powiedzieć: Ma Pani świetne poczucie humoru, gratuluje Pani poczucia humoru (wiadomo, że z przekąsem) niż: wybrała pani beznadziejną i kiczowatą piosenkę. Proste.

Jeszcze Edyta powiedziała coś tam, że ma na dzieję że to było w pozytywnym znaczeniu ...
Bardzo miłe/pozytywne Pani Edyto, Bardzo ! (brakowało jeszcze głośnego, HA HA HA)

Żeby spośród milionów fajnych piosenek wybrać taki kicz i jeszcze z tak beznadziejnym aranżem dicho, który jest 100 X gorszy niż oryginał...

Biedni uczestnicy, czy oni nie mają nic do powiedzenia ? Zrobiłbym na ich miejscu jakiś bunt! :)

Nie ma co usprawiedliwiać wcześniejszym zejściem ze sceny tym, że ma jutro podpisywanie płyty w Empiku, bez przesady, minuta jej nie zbawi. Zważywszy na to że i tak spóźni się we Wrocławiu :P
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: witcher »

Grupa Panasewicza - piosenka Janis Joplin. Grupa Bednarka - "What a wonderful world". Drużyna Sistars - "Musicology" Prince'a. Bardzo ciekawe wykonania, szczególnie dziewczyny Panasewicza dały radę.
Na drugim biegunie drużyna Edyty - "Jej czarne oczy" Ivan i Delfin. Myślę, że już sam fakt wyboru piosenek mówi sam za siebie. Przy okazji podzielę się jeszcze taką refleksją: muzycznie Edyta ucieka w dość bazarowe rejony - i nie chodzi tutaj tylko o piosenki z Bitwy czy choćby takie kwiatki jak "Consequences". To jest proces, który trwa od jakiegoś czasu i nie wiem, czy ona sama ma tego świadomość. Być może po prostu dobrze czuje się w takich klimatach. Mnie osobiście, jako wieloletniemu słuchaczowi i wielbicielowi talentu Edyty, zaczyna być z tym nie po drodze. Sądząc po wynikach sprzedaży ostatniej płyty, skądinąd całkiem niezłej (pomijając właśnie te bazarowe momenty) nie tylko mnie. Po prostu wizerunek, jaki zbudowała śpiewając przykładowo "Jesteś szalona" czy "Wyginam śmiało ciało" trochę ją zdyskredytował w oczach słuchaczy, którzy byli skłonni kupić tę płytę.
Co do samej "Bitwy" liczę na zmianę obranej taktyki. Z pomocą "blaszanego daszku, w który tłucze deszcz" drużyna Edyty daleko nie zajdzie.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Aro »

Wszystkie występy można zobaczyć tu http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-muz ... sz/6775296 Jak dla nie najlepsza grupa Panasewicza, potem Sistars.
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: BAdam »

Paulik24 pisze:Występ średni, ALE NOOOOOOGI? Dla samych nóg cieszę się że oglądałam ! :edi:


To jedyne co mi sie podobało...
strzalka21 pisze:
perła6 pisze:P.S. Edyta znów ma jaśniejsze włosy! :shock:
Być może to doczepiane pasemka


Byc może tak, ale ciesze sie, że jednak do nich wraca. W jednym kolorze wyglada dość staro.

Co do wystepu, to jeszcze nigdy nie byłem tak zarzenowany... To była KATASTROFA. :beczy: Edyty tłumaczenie, że ta piosenką chciała w ludziach obudzic nadchodzącą wiosne, to poprostu żenujące. Jak można było takim podkładem, taka piosenką obudzić w nas nadchodzącą zmiane pory roku.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Blur »

Obudzić wiosnę mogła klasykiem Grechuty.
adiX
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 12 maja 2008, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: LSTW, NWI
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: adiX »

Oj tam, oj tam Edi chciała Nas zaskoczyć :d Szkoda tylko, że negatywnie, ale nie ma co dramatyzować. Miejmy nadzieję, że to był jednorazowy wybryk :balon: No i zawsze mogło być gorzej :lol3:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Virtual Tom »

Mnie najbardziej rozwaliły miny jury podczas wykonania :placzka: chociaż mam nadzieje, że taką samą miała Sonia kiedy obejrzała siebie w "Kac Wawa" :buahaha:
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: ja30 »

jeden z najlepszych wystepow to Edyty zespol,wlasnie zobaczylem caly program. byl co trzeba w tym wystepie.
Edyta wygladala cudownie . i jak jedyny zespol zaspiewal po polsku.jednak z byle jakie piosenki mozna zrobic cos fajnego. nie ma co narzekac marudy .
niby takie dobre a odpadly dziewczynki paulina-natalia :) ryszarda grupa najlepsza nie natalii czy meza :)
ODPOWIEDZ