Edyta Geppert

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Edyta Geppert

Post autor: Anu$$ia »

Znalazłam bilety na stronie eBilet.pl
Już dużo jest sprzedanych, są w cenach 90-120. Czyli tradycyjnie :-) W sumie święta się zbliżają, więc można sobie zażyczyć prezentu od "Mikołaja".
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta Geppert

Post autor: monia80 »

Moja mama jest wielką fanką E.Geppert juz od dawna dawna tak więc zarazila mnie milościa do niej.uwielbiam Edyte Geppert za przepiekne interpretowane ,trudne,piekne teksty piosenke i własnie takich emocji szukam zawsze u artysty a bardzo,bardzo niewielu ma ten talent dawania tylu niesamowitych emocji poprzez muzykę - ma wlasciwe tylko Geppert ,Edyta Górniak i Maraya Carey-ktorą uwielbiam.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta Geppert

Post autor: Flux »

27.10.2012 - Warszawa, Sala Koncertowa Filharmonii Narodowej. Uroczysty koncert Edyty Geppert i Krzysztofa Herdzina. Podczas koncertu artystom została wręczona "Złota Płyta" za sprzedaż ich wspólnego albumu "Moje królestwo".
Widać można sprzedawać płyty i grać koncerty, nie stojąc w blasku fleszy i światłach jupiterów, nie brylując na salonach i w prasie brukowej. Jak policzyłem przed chwilą, Geppert w zeszłym roku zagrała 41 koncertów. I w dobie tzw. „kryzysu” potrafi zapełnić całą salę. Podziwiam tę kobietę za klasę, podejście do śpiewu, który ma głównie służyć przekazowi, nieść emocje. Akurat dziś otrzymałem przesyłkę z jej trzema albumami :d
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta Geppert

Post autor: addar »

ci słychac u jednej z boskiego trio Edyt <3 ?
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta Geppert

Post autor: Piter »

Byłem ostatnio na koncercie Edyty. Piosenka o Bośni w nowej wersji wciąż aktualna ma dziś większe pole rażenia. Przy Zamiast splakalem się jak bobr a Z duszą na ramieniu mnie koilo. Kocham ten repertuar.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta Geppert

Post autor: Flux »

Edyta Geppert, 20m2 talk-show, odc. 194
https://www.youtube.com/watch?v=giLcaL0RLI0

Wywiady w jej przypadku to rzadkość, warto zalinkować. Warto wspomnieć również, że w styczniu bieżącego roku Edyta została uhonorowana Platynową Płytą za album Nic nie muszę. Gratulacje! Uczciwością i pracą artyści się bogacą :d

Aaaa! Byłbym zapomniał. Mam zakupione bilety na koncert Edyty. Ostatnio słyszałem ją na żywo 5 lat temu. Nie mogę się doczekać ponownego spotkania :D
Awatar użytkownika
Bartek
Sit down
Sit down
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2015, 20:17
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta Geppert

Post autor: Bartek »

Dnia 25.02.2019 w Teatrze Wielkim w Poznaniu w ramach V Gali Kobiety Kobietom odbędzie się jubileuszowy koncert 35-lecia pracy artystycznej Edyty Geppert. Bilety na to wydarzenie pod linkiem:

https://www.bilety24.pl/koncert/edyta-g ... lat--45910
ODPOWIEDZ