Marina Łuczenko

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5025
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Gosia Andrzejewicz

Post autor: addar »

o matko beniu, będe wiedział żeby nie kierowwać sie twoim gustem :lol: , skoro nie umiesz nawet docenić jakości płyty Mariny.. ach sorry, zapomniałem że teraz jestes pod wpływem mojej kochanej edyty geppert, ona powoduje że wszystko inne wydaje sie kiczowate i słabe... ja nie mówie że płyta jest genialna/przełomowa/ niepowtarzalna ale po prostu to bardzo dobry matriał, swietnie wyprodukowany z dobrym wokalem.... i jack nie jestes jedyną dobra piosenkę..rainbow after rain, heartbeat i inne których nie pomnę
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: Gosia Andrzejewicz

Post autor: beniu »

NO masz racje, sa gusta i gusciki :hellobaby: Jesli chodzi o polski rynek ostatnio ''jaram sie'' nie tylko Edyta Geppert, ale rowniez Digit All Music, Bajorem czy Kaska Wilk... o wlasnie ta ostatnia! Chcesz posluchac dobrze wyprodukowanej plyty na polskim rynku to przesluchaj ''Drugi Raz''. Ale offtopujemy :roll:
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Marina Łuczenko

Post autor: ja30 »

Marina umie spiewac bardzo dobrze ale czasem nie ma dobrego repertuaru..
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marina Łuczenko

Post autor: Blur »

Showbiznes mnie zadziwia.
Jeszcze wczoraj sam widziałem, że Marina ma na fejsie 69 tyś fanów (i tak dość sporo), po tym jak wyszedł na jaw jej związek ze Szczęsnym dzisiaj ma ich już... ponad 80 tysięcy !
Nie kumam :lol3:
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Marina Łuczenko

Post autor: Natu$ »

Może i tak, ale weszłam dzisiaj na fejsa Mariny (tak, chciałam fotkę ze Szczęsnym zobaczyć :P ) i okazuje się, że nie tylko my narzekamy na obijanie i lansowanie się w showbiznesie naszej gwiazdy. Marina może nie ma takich górnolotnych wpisów jak E., ale mnóstwo tam prywatnych, lanserskich zdjęć, co bardzo nie podoba się fanom. Poczytałam trochę komentarzy i cisną jej niemiłosiernie za to, że muzyką się nie zajmuje. Ponoć Marina jest już jakby mniej zainteresowana muzyką, a bardziej brylowaniem. Szybko jej poszło. :wink:
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marina Łuczenko

Post autor: Blur »

Czy ja wiem czy Ona tak bryluje, na pudelku nie pojawia się szczególnie często.
Owszem lansi się na swoim facebooku czy instagramie, ale chyba większość gwiazd i gwiazdeczek pop to robi.
Marina sama wydała płytę i dość długo ją promowała koncertami.
Potem była jakiś dłuższy czas w Stanach z czego chyba nic szczególnego nie wyniknęło.
Nie chcę jej bronić, wiem, że sporo osób jej nie lubi, ale ja jakoś mam do niej słabość, ma dobry głos i jest zajebiście ładna :P mam nadzieje, że po cichu zbiera nowy materiał, albo kombinuje co by tu zrobić, bo chyba Marina chciałaby być rasową gwiazdą pop, mieć przeboje w eterze, a z pierwsza płytą jej się to nie udało.
Oby nie zadowoliła się byciem piękną dziewczyną bogatego piłkarza.
Ogólnie Łuczenko sporo zainwestowała w muzykę i była bardzo zdeterminowana, więc chyba tak łatwo jej się nie odwidziało.
Życzę jej powodzenia bo jest więcej warta niż jakaś Honey, Alexandra i ta nowa od Konkola co dupą świeci razem wzięte.
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Marina Łuczenko

Post autor: Natu$ »

Blur pisze:mam nadzieje, że po cichu zbiera nowy materiał, albo kombinuje co by tu zrobić, bo chyba Marina chciałaby być rasową gwiazdą pop, mieć przeboje w eterze, a z pierwsza płytą jej się to nie udało.
No o to chodzi, że chyba właśnie nie. :wink: Natrafiłam na komentarz z pytaniem do Mariny czy chce się lansować czy zająć muzyką i ponoć napisała, że w tej chwili muzyką się nie będzie zajmować, po czym ponoć komentarz usunęła. Nie wiem, ile w tym prawdy, ale też mi się jakoś wydaje, że Marina i Szczęsny to sobie teraz gruchają w Londynie i M. bardziej zastanawia się, co włożyć na spotkania z przyjaciółmi z Arsenalu niż co nagrać. Jej się chyba taki obecny stan podoba.
Blur pisze:Ogólnie Łuczenko sporo zainwestowała w muzykę i była bardzo zdeterminowana, więc chyba tak łatwo jej się nie odwidziało.
Podejrzewam, że kasa się nawet nie zwróciła, a gdzie tu mówić o zyskach i na razie dała sobie dziewczyna spokój, a widać po zdjęciach, że potrzeby finansowe ma duże. Co to za interes, na którym się traci. Może stwierdziła, że jest mały popyt i nie warto. Nie wiem, głośno myślę. Po prostu wydaje mi się, że nowej muzyki ani widu, ani słychu.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marina Łuczenko

Post autor: Blur »

No nie wiem, być może.
Tylko szkoda by było, bo dziewczę ma potencjał.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Marina Łuczenko

Post autor: Flux »

Zapomnieliście już, że Marina to koleżanka naszej Edytki? :P Marina po prostu posłuchała Edyty, która gratulując jej wydania debiutanckiej płyty odradziła śpieszenie się z kolejną... Takie są efekty rad diwy :lol:
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Marina Łuczenko

Post autor: theshape »

No ciekawe, co Marina teraz zrobi. Czy zadowoli sie pozycja WAG, czy bedzie probowac cos dalej robic w strone muzyki.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Marina Łuczenko

Post autor: dorota »

mam nadzieję, że to drugie, ja sobie nie wyobrażam, jak można się całkowicie zatracić dla faceta porzucając własne marzenia i pasję, jaką podobno jest muzyka dla Marinki ... :roll: :niewiem:

no ale jak zdążyłam ostatnio zauważyć, ja mam troszkę inne podejście do świata niż pozostały świat :placzka: :hellobaby:
Awatar użytkownika
channel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 210
Rejestracja: 03 sty 2007, 18:04
Ulubiona piosenka: Sleep With Me
Lokalizacja: Silesia

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: channel »

Nasza leniwa królowa robi swoje... jak tak dalej pódzie to za 10... 20... lat diva, która utknęłą w repertuarze z lat 90-tych w dalszym ciągu nie będzie miała czym się pochwalić poza sensacjami z podróży i życia osobistego.
Obawiam się, że już wkrótce :edi: królowa zostanie zdetronizowana... pomimo bardzo poważnych problemów zdrowotnych Marina wraca https://www.facebook.com/marinamusic.official/?fref=nf http://www.marinaofficial.com/
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Marina Łuczenko

Post autor: niuto »

Daj, że spokój. Marina to jak na razie zdetronizowała Edytą pracowitością, bo już od początku kariery wydaje płyty z taką częstotliwością jak nasza Diva :)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marina Łuczenko

Post autor: Dobi »

Marina ma komukolwiek zagrozić? :ha: A z czego ona jest znana poza byciem narzeczoną piłkarza i chwaleniem się drogimi ciuchami? W branży muzycznej startuje z pozycji debiutantki. Jej jeden (!) album i cztery (!) single przeszły praktycznie bez większego echa.
Awatar użytkownika
channel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 210
Rejestracja: 03 sty 2007, 18:04
Ulubiona piosenka: Sleep With Me
Lokalizacja: Silesia

Re: Marina Łuczenko

Post autor: channel »

Dobi pisze:Marina ma komukolwiek zagrozić? :ha: A z czego ona jest znana poza byciem narzeczoną piłkarza i chwaleniem się drogimi ciuchami? W branży muzycznej startuje z pozycji debiutantki. Jej jeden (!) album i cztery (!) single przeszły praktycznie bez większego echa.
Przypominam Marina miała poważne problemy zdrowotne i nie mogła udzielać się wokalnie, choroba nie wybiera... przeszła zabieg... na ten czas zawiesiła swoją karierę muzyczną, po powrocie do zdrowia, szybko wzięła się do pracy, a z czego znana jest Górniak?... z płaszczenia #CIACH# w studiu telewizyjnym... z kolejnych etapów życia, które chorobliwie często zmienia... poza tym ludzie kojażą Górniak muzycznie tylko z kilkoma utworami z dotyku i może z dumką... więc naprawdę Górniak ma się czym chwalić z takim stażem muzycznym ha ha ha
ODPOWIEDZ