Edyta Bartosiewicz

Czekając na... powrót

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: niuto »

Progi sa juz tak obnizone, ze te 30 tysi to juz naprawde zaden wyczyn, zwlaszcza po kilkunastu latach milczenia. Wkrotce za 10 tys. beda dawac platyne. :D
Osoba, która w jednym wątku wmawia wszystkim, że Leona jest wielka gwiazdą wchodzi na temat poswięcony artystce, której nie lubi i wypisuje takie brednie :P

A progi obniżono tak bardzo właśnie dlatego, że w tej chwili osiągnięcie nakładu 30 tys. to w Polsce niezły wyczyn.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: theshape »

niuto pisze:Osoba, która w jednym wątku wmawia wszystkim, że Leona jest wielka gwiazdą wchodzi na temat poswięcony artystce, której nie lubi i wypisuje takie brednie :P
Dla mnie Leona jest artystka. Wez, niuto, nie czepiaj sie mnie w co drugim temacie, bo to juz sie nudne robi i przewidywalne, a piszac, ze nie lubie Edyty Bartosiewicz, dopiero zapodajesz brednie. :roll:
Znam cala dyskografie Edyty B., a poprzedni wpis byl zartobliwy. Apeluje: mniej czepialstwa! :o
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: Blur »

Jest już nowy teledysk do: Italiano.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: Meg »

Teledysk bardzo mi się podoba :)
A tutaj wywiadzik dla DDTVN z przed dwóch dni
-> Chciałam wrócić z tarczą
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: Flux »

Ej, dlaczego Blur dostał lajki za link do nowego teledysku, który wcześniej KrzysiekF zapodał? :PP
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: KrzysiekF »

Wspaniały koncert w Stodole. Wyprzedane bilety , Fani od dziecka do dorosłych ludzi w wieku 60+. Edyta zaśpiewała cały materiał z RENOVATIO. Podkreśliła , że robi to 1 raz podczas koncertu. Bdb kontakt z publiką. Muzycy mega wypas. Sekcja dęta, skrzypce, harfa, 3 gitary, perkusja, keybord...Nowe aranże przede wszystkim ITALIANO.

Edyta zapowiedziała już następny singiel, którym będzie piosenka PĘTLA. Podkreślała, że single przy tej płycie nie mają żadnego sensu ale taki jest rynek. Dało się wyczuć, że będzie ich sporo :) Może do następnej płyty wszystkie piosenki z CD będą singlami ? :hellobaby:

5 BISÓW. Łzy w oczach, owacje o decybelach max. Ostatni, Sen, Skłamałam...Wszystkie visy zaśpiewane z publicznością. Edyta dziękowała, było Sto Lat. Po koncercie przed bisami Edycie została wręczona PLATYNA. Wręczał PIOTR KABAJ...i tu uwaga mega akcja. Piotr powiedział tak...Platynowa Płyta dla EDYTY GÓRNIAK :lol3: .

Widać ciągle pamięta cudowne czasy...i myśli o Edycie. Może to czas, aby wrócić :lol3: sygnał dla Edyty. W tłumie słyszałem również tekst w stylu "chciałaby platynę" :beczy:
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: Blur »

KrzysiekF pisze: Widać ciągle pamięta cudowne czasy...i myśli o Edycie. Może to czas, aby wrócić :lol3: sygnał dla Edyty. W tłumie słyszałem również tekst w stylu "chciałaby platynę" :beczy:
Na miejscu Bartosiewicz bym się chyba obraził..
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: KrzysiekF »

Edyta sama była w dużej tremie do czego się przyznała. Reakcja ludzi ją przerosła. Piosenki hity takie jak Sen, czy Ostatni odśpiewane z całą Stodołą. Łzy w oczu dało się zauważyć...

Kabaj powiedział , platynowa płyta dla Edyty Górniak . Bartosiewicz wyszła za kulis odebrała podziękowała natomiast Kabaj zszedł ze sceny.

-- Dodano: 20 gru 2013, o 11:36 --

SEN z publiką...

http://www.youtube.com/watch?v=xJ3GXl45EEk
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: karen »

Ktoś sie wybiera na kwietniwe koncerty Edyty?
Ja sie wybierałam na ten we Wrocławiu-ale do wczoraj... bo nagle wczoraj Edzia odwołała swoją trasę koncertową-a raczej przełożyła na jesień ;-)
Oświadczenie z FB;

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że ze względów organizacyjno- technicznych jesteśmy zmuszeni przełożyć trasę 'LOVE RENOVATIO' na jesień 2014.
Poniżej zamieszczamy oświadczenie agencji koncertowej 'Monolit', w której znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne informacje dotyczące zakupionych już biletów oraz nowych terminów.
Bardzo przepraszamy za wszelkie nieudogodnienia, wynikające dla Państwa z powyższego faktu.

W imieniu Edyty i zespołu

Jarosław Carramba Drąg
menedżer Edyty Bartosiewicz

Zmiany terminów trasy „Love Renovatio”

Ze względów techniczno-organizacyjnych jesteśmy zmuszeni przełożyć oczekiwaną od dawna trasę koncertową Edyty Bartosiewicz.
Wiemy jak bardzo fani czekali na te koncerty i nie możemy pozwolić na to, by występy tak znakomitej artystki przyniosły komukolwiek poczucie niedosytu.
Ta trasa jest i będzie prawdziwym wydarzeniem na polskim rynku koncertowym.
W ciągu najbliższych dni podamy nowe terminy koncertów. Co istotne dla osób, które już posiadają bilety: wszystkie zakupione zachowują ważność.
Można je również zwrócić w punktach, w których zostały nabyte.
Za wszelkie niedogodności przepraszamy, bierzemy odpowiedzialność za sytuację, która wyniknęła absolutnie nie ze strony artystki czy zespołu.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Podkreślamy, żaden z koncertów nie jest odwołany. Zostaną one wyłącznie przełożone na nowe terminy, które podamy niebawem.

Agencja Artystyczna Monolit

swoją drogą bilety były bardzo drogie-moze zwyczajnie sie trasa nie sprzedała? no,ale tego nigdy się nie dowiemy-może jesienia-jeśli w ogóle ruszą-to wybiora jakas tańszą opcję...
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: Natu$ »

No bilety zdecydowanie za drogie. Też bym chętnie poszła, tym bardziej, że mam pod nosem, ale nie za taką cenę. Podejrzewam, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi właśnie o pieniądze i trasa się po prostu nie wyprzedała. Najwierniejsi fani kupili, ale reszta, która nawet by z chęcią poszła, to za takie pieniądze się nie zdecyduje. Tu jest Polska, tu takie ceny są nie do przyjęcia, nawet na długo wyczekiwaną Bartosiewicz.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: Blur »

[url=https://www.facebook.com/bartosiewiczedyta?fref=ts]Edyta Bartosiewicz[/url] pisze:Jesienna trasa ' Love & more...':

26.10 - Kraków - Kino 'Kijów'
30.10 - Rzeszów - 'LUKR'
03.11 - Białystok - Filharmonia i Opera Podlaska
09.11 - Gdańsk - klub 'B-90'
23.11 - Wrocław - sala koncertowa Radia Wrocław
24.11 - Katowice - Centrum Kultury
28.11 - Poznań - CK Zamek
29.11 - Łódz - Wytwórnia
01.12 - Warszawa - Stodoła

Nazwa trasy uległa zmianie, jako, że jej termin zbiegnie się z wydaniem dwupłytowego albumu pod tym samym tytułem czyli ' Love & more...'.
Będzie się on składać z reedycji płyty ' Love' oraz krążka, na którym znajdą się takie numery, jak 'Opowieść', ' Pomyśl o mnie', czy 'Niewinność'( wersja singlowa z 2002 roku), a także nieznane i nigdy wcześniej nie publikowane materiały.
Całość będzie promowana nową piosenką pt "Nie zabijaj miłości' (premiera we wrześniu). Na trasie nie zabraknie oczywiście numerów z ostatniej płyty 'Renovatio'. Przed nami zaprezentuje się Les Ki. Zapraszamy!
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: Natu$ »

Oby tylko ta trasa była dla zwykłych śmiertelników. Mam nadzieję, że tym razem nie wywalą kosmicznej ceny, to może i się wybiorę.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: Blur »

Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: endeven »

Nie podoba mi się. Przeciętne do bólu. Gdyby ktoś nieznany wyskoczył z tym utworem, przepadłby w 1 sekundę. No niestety. Dla mnie to zjadanie własnego ogona, w dodatku kilka poziomów intensywności niżej niż na początku kariery.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta Bartosiewicz

Post autor: Blur »

Niestety muszę się zgodzić, słabe to.
Przesłuchałem wczoraj dwa razy i nic nie pamiętam.
ODPOWIEDZ