Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Jubileuszowy - 100. odcinek programu

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: Robik »

ediva pisze:
Robik pisze:O co chodziło z tym, że gdyby nie wyszła za Darka nie miała by Allana :?: Przecież najpierw był Allan, a potem dopiero ślub :roll: .
Edyta żałuje małżeństwa z Darkiem, ale nie żałuje Allanka. Chociaż Allanek powstał przed ślubem, to dzięki małżeństwu mogli przez pierwsze lata życia stworzyć dla niego pełną rodzinę.
Ja o tym wiem, Ty o tym wiesz, ale dla osoby, która nie zna historii Edyty, to co powiedziała będzie znaczyło, że najpierw był ślub, a potem Allan.
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: Frytka »

Jak to Edyta słusznie podsumowała:
To nie kariera zrezygnowała ze mnie, tylko ja z kariery.
Uważam, że jeżeli tylko chciałaby to mogłaby osiągnąć karierę na szczeblu międzynarodowym. Swoją drogą mam nadzieję, iż ta rozmowa z Łukaszem choć trochę dała jej do myślenia.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: ediva »

Edytka nie zrobi kariery międzynarodowej bo po prostu nie chce. Wszyscy powinni to sobie wbić to łebków i uszanować jej wybór. Łukasz usiłował ją przekonać, że kariera zagraniczna jest jej niezbędna do szczęścia i powinna tego chcieć "dla siebie". Ale ona konsekwentnie dawała do zrozumienia, że nie chce, nie ma takiej potrzeby i jest jej dobrze tak jak jest. Wystarczy jej, że w Polsce jest megagwiazdą, a w świecie chyba nawet woli pozostać anonimowa, bo za bardzo ceni sobie swobodę podróżowania i spokojny wypoczynek.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: Michael »

ediva pisze:Edytka nie zrobi kariery międzynarodowej bo po prostu nie chce.
Żeby zrobić międzynarodową karierę trzeba być zdeterminowanym i pracowitym, więc to zdecydowanie nie dla Divy, która po każdym wejściu do studia potrzebuje 2 tygodni wakacji w Tajlandii :roll:.

Btw., dlatego Diva nie pojawiła się w kawalerce Łukasza tak, jak inni jego goście? Czyżby ego Divy nie mieściło się na 20 m2? :lol:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: Piter »

Frytka pisze:Jak to Edyta słusznie podsumowała:
To nie kariera zrezygnowała ze mnie, tylko ja z kariery.
200.000 sprzedanych płyt to nie kariera, tylko przygoda. Z Edyty prawdopodobnie zrezygnowała wytwórnia płytowa, choć niewykluczone, że wg niej było odwrotnie.
Wywiad mało odważny, rozmyty i dość chaotyczny, niewiele się z niego dowiedziałem. Sporo "jesteś cudowna, Edi, działaj!". Nic w tym złego, ale po co próby terapii czy też motywacji nagrywać i puszczać w sieć?
Zawiodłem się, wolę Łukasza oglądać niż go słuchać.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: Michael »

A mnie się ten wywiad bardzo podobał i uważam, że to jeden z najlepszych wywiadów z Divą ever! :-)
Fajna atmosfera rozmowy, bez nadęcia, dobry kontakt rozmówców. Na pewno jeszcze do niego wrócę.
Cieszy mnie to, że materiał, który usłyszymy na nowej płycie został przygotowany pod patronatem W. Kubiaka.
To daje nadzieję, że nadchodzący album może zawierać utwory na miarę talentu Divy.
Co do kariery międzynarodowej, to w dobie internetu nie jest trudno dzisiaj stać się gwiazdą jednego przeboju.
Jednak potem przychodzą zaproszenia na wywiady, koncerty etc., a jakoś nie potrafię wyobrazić sobie Divy pracującej równie intensywnie jak wokalistki, które są dziś na topie. Nie dlatego, że jest po 40-tce, ale dlatego, że jej się po prostu nie chce.
Piter pisze:Z Edyty prawdopodobnie zrezygnowała wytwórnia płytowa
Gdyby tak było, to Kubiak raczej nie zdecydowałby się zainwestować w Divę po raz drugi.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2014, 1:56 przez Michael, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: ANETA »

Najlepszy wywiad w jej karierze. Teraz jestem jeszcze bardziej ciekawa nowej płyty 8)
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: Natu$ »

Jakiej nowej plyty?! Edyta przez 100 minut dawala do zrozumienia, ze jej sie nie chce, ze jej nie zalezy, ze jest szczesliwa i ta plyta jej nie jest potrzebna, jesli bedzie (bo przeciez moze sie po drodze cos stac i wyladuje w koszu) to tylko ze wzgledu na fanow, ktorzy naciskaja, ale widze, ze niektorzy podjarani, bo padlo nazwisko Kubiaka.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: Michael »

Natu$ pisze:Jakiej nowej plyty?! Edyta przez 100 minut dawala do zrozumienia, ze jej sie nie chce, ze jej nie zalezy, ze jest szczesliwa i ta plyta jej nie jest potrzebna, jesli bedzie (bo przeciez moze sie po drodze cos stac i wyladuje w koszu) to tylko ze wzgledu na fanow, ktorzy naciskaja, ale widze, ze niektorzy podjarani, bo padlo nazwisko Kubiaka.
Chyba oglądaliśmy dwa różne wywiady. Diva wyraźnie powiedziała, że skończy nagrywać tę płytę i ją wyda, więc po co szukasz dziury w całym? :roll: Dajmy jej czas do końca roku i będziemy oceniać lub krytykować.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: Aro »

O wywiadzie u Łukasza w "Pytaniu na śniadanie" https://www.youtube.com/watch?v=kPfYHluqrdY
Awatar użytkownika
tomiks78
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 kwie 2007, 8:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: tomiks78 »

A kiedy będzie można obejrzeć 2 i 3 część???
Pierwsze była od praktycznie od razu.. czego tych dwóch jeszcze nie ma??
Awatar użytkownika
patrick
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 314
Rejestracja: 06 lip 2013, 15:05
Ulubiony album: Edyta Górniak/ My
Ulubiona piosenka: NPOW/ Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: patrick »

Od soboty można oglądać dwie kolejne cześci,
część 2: https://www.youtube.com/watch?v=hagPQIS ... _LTl8-c0Kg
część 3: https://www.youtube.com/watch?v=9JGCkrA ... _LTl8-c0Kg
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: Piter »

Michael pisze:
Piter pisze:Z Edyty prawdopodobnie zrezygnowała wytwórnia płytowa
Gdyby tak było, to Kubiak raczej nie zdecydowałby się zainwestować w Divę po raz drugi.
Skoro chciał zainwestować pomimo braku sukcesu obu płyt, to mógł też spróbować raz jeszcze z nieudacznicą, na którą wytwórnia machnęła ręką?
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: Marrcino »

Nie wiem czemu on tak naciska na karierę międzynarodową, Edith nie ma już przecież takich warunków głosowych by podbijać świat. Z tego co widzę Edith sama gubi się w swoich kłamstwach. brrrrr
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: Kopaneek »

Marrcino pisze:Nie wiem czemu on tak naciska na karierę międzynarodową, Edith nie ma już przecież takich warunków głosowych by podbijać świat. Z tego co widzę Edith sama gubi się w swoich kłamstwach. brrrrr
No i... Kubiaka z nami już nie ma, więc Edyta może mówić co chce. Będzie tworzyć swoją legendę od nowa, bo jak powiedziała, tylko Wiktor i ona sama znają wydarzenia z przeszłości.

Nie zakładam, że tak na pewno jest. Mam na uwadze fakt, że rozmawiamy o Edycie.

Co do samego wywiadu... Po obejrzeniu można odczuć zachwyt, podziw i szacunek. Padają wielkie nazwiska, zgrabne tłumaczenia potknięć oraz ożywają niespełnione nadzieje. Czysta manipulacja, zwykła gra na emocjach. Czy świadoma? Nie wiem. I ja się na to przez chwilę złapałem. Niestety, moja pamieć szybko wylała na mnie kubeł zimnej wody. Pamiętajcie, że Edyta mówi to, co chce żebyście wiedzieli i myśleli. Między innymi o to poszło jej ze mną. Ona coś opowiadała, ja zadawałem pytanie, ona się wkurzała, że nie łyknąłem jej wersji i tak w koło. Aż wyszła.
ODPOWIEDZ