YOUR HIGH - ocena singla

Wszystkie forumowe ankiety.

Ocena singla Edyty.

1
3
4%
2
3
4%
3
2
3%
4
2
3%
5
1
1%
6
6
9%
7
9
13%
8
12
17%
9
12
17%
10
19
28%
 
Liczba głosów: 69

Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: YOUR HIGH - ocena singla

Post autor: addar »

LF za duzo sę naoglądałaś musicali i nie umesz docenić tego cudenka :edi:
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: YOUR HIGH - ocena singla

Post autor: Blur »

LaFidelite pisze:Jeśli ten koszmar nadający się na wesele w remizie nazywasz perłą, to jest z Tobą i Twoim gustem gorzej, niż myślałam. Widocznie ludzie wyjeżdżają ze wsi, ale wieś ludzi nie opuszcza, nawet, kiedy mieszka się w UK i udaje Brytyjczyka.
Nie wiem jak możesz tak oceniać przyjemne elektroniczny kawałek słuchająć do bólu plastikowych pioseneczke dla nastolatków śpiewanych przez niejaką Arianę.
I hamuj się trochę z tym wartościowaniem Mist jako człowieka, bo bardziej o niskicha standardach świadczy Twoja kultura osobista niż gust muzyczny Mist.
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: YOUR HIGH - ocena singla

Post autor: Frytka »

LaFidelite pisze:Jeśli ten koszmar nadający się na wesele w remizie nazywasz perłą, to jest z Tobą i Twoim gustem gorzej, niż myślałam. Widocznie ludzie wyjeżdżają ze wsi, ale wieś ludzi nie opuszcza, nawet, kiedy mieszka się w UK i udaje Brytyjczyka.
A masz coś do ludzi ze wsi? Jak widać ludzie ze wsi czasami potrafią mieć więcej kultury, niż ty zachowałeś w tym poście.
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: YOUR HIGH - ocena singla

Post autor: Himcio »

Koleżanka LF widzę w formie :d
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: YOUR HIGH - ocena singla

Post autor: endeven »

Wspolczuje formy.

-- Dodano: 19 maja 2014, o 20:08 --

Wspolczuje formy.
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: YOUR HIGH - ocena singla

Post autor: LaFidelite »

Widzę, że jak komuś nie podoba się ta marna kompozycja, to wywołuje to straszliwe oburzenie. Kogoś musiało chyba zaboleć, ale nie ma się czym przejmować, każdy może czasem posłuchać wieśniackiej muzyki, tylko trzeba umieć to rozpoznać i się do tego przyznać. Blur, właśnie zanim jeszcze napisałeś tego posta, widziałam, że piosenka Ci się podoba (co zresztą mnie zdziwiło, bo jakoś nie podejrzewałabym Ciebie o to) i pomyślałam sobie od razu, jakie to zabawne, że krytykowałeś tak zaciekle muzyke wspomnianej przez Ciebie osoby, a jednak między nią, a ostatnimi dokonaniami Edyty jest przepaść. A moja kultura osobista ma się bardzo dobrze, jeszcze nikt ze znajomych czy rodziny nigdy nie narzekał, jednak dziękuję za troskę. Frytko, w żadnym razie nie mam nic przeciwko ludziom ze wsi. Ludzie ze wsi, jak sama napisałaś, często, a nawet przeważnie mają więcej kultury i lepszy gust niż niektórzy użytkownicy tego forum włącznie z panią Mist. Ja po prostu nie lubie takiego zakłamania. Od razu zakładacie, że jak Wam się coś podoba, to musi to być dobre i tyle. Też ciekawa jest wasza selektywność i wybiórcze czytanie komentarzy, wg. tego, co jest Wam na rękę. No bo każdy posiadający pare oczu widzi, że to Mist pierwsze zaatakowała mnie personalnie ( i zresztą każdego, komu utwór sie nie podoba) w charakterystyczny dla niej, chamski i wiejski sposób, ale dziwnym trafem wszyscy rzucili się właśnie na mnie. Czemu? Bo z nia się zgadzacie. Podwójne standardy - słabe to, ale niczego więcej po tym forum, przynajmniej od większości uzytkowników oczekiwać nie można. Dziękuję i bez odbioru.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: YOUR HIGH - ocena singla

Post autor: Flux »

Po bliższym zapoznaniu jestem gotów przyznać nowemu utworowi 6 punktów. Tak jak zauważyliście, to idealny wakacyjny singiel, dla mnie także letni w kwestii wrażeń. Nienachalny kawałek, nie narzuca się słuchaczowi, nie epatuje sztucznie rozbuchanymi emocjami i patosem. Miło się słucha, ale jakoś nie mam potrzeby częstego doń powrotu. Your high traktuję jako przystawkę przed daniem głównym w postaci całego albumu.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: YOUR HIGH - ocena singla

Post autor: Virtual Tom »

LaFidka ja osobiście bardziej cenię sobie bycie wieśniakiem niż gorolem ^^
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: YOUR HIGH - ocena singla

Post autor: theshape »

LaFidelite pisze:Od razu zakładacie, że jak Wam się coś podoba, to musi to być dobre i tyle. Też ciekawa jest wasza selektywność i wybiórcze czytanie komentarzy, wg. tego, co jest Wam na rękę.
Pewnie bede niepopularny, ale zgodze sie z tymi slowami. :glaszcze2:

Ludzie, wiecej luzu, mniej klotni. :bojka:

Po 3 dniach z YH musze niestety stwierdzic, ze moj entuzjazm wobec tego kawalka spadl. :placzka:

Aktualnie zastanawiam sie nad 5. :niewiem:
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: YOUR HIGH - ocena singla

Post autor: Blur »

LF, powinienem chyba rodzielić jakoś moje dwa zdania w poście, bo trochę źle to zabrzmiało.
Pierwsze zdanie odnoszące się do tego, że nie podoba Ci się piosenka w żaden sposób w Ciebie nie uderza, a przywołanie Ariany jest tylko małą uszczypliwością, ale Twoja ocena wszytkich, którym podoba się singiel jest zwyczajnie chamska, stąd drugie zdanie.
Każdy ma prawo do własnej opinii, ale nie dzielmy się na dwa obozy, tych którym piosenka się podoba (fantycy bez gustu, co to obronią wszystko, co Diva zrobi) i Ci strasznie źli, co im się nic nie podoba.

Jako moderator bardzo proszę Was o więcej życzliwości między sobą (szczególnie kieruje to do theshape, Michaela i LF, bo ostatnio w każdym wątku sie kłócicie). Sobie również tego życzę.


Wracając do tematu - singla wciąż nie oceniłem, czekam, aż będę mógł nabyć piosenkę w wysokiej jakości.
Największa wartość piosenki tkwi w głosie Edyty. Strasznie mi się podoba jego brzmienie.
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: YOUR HIGH - ocena singla

Post autor: LaFidelite »

Chyba się nie zrozumieliśmy, bo tamtem post był wyraźnie skierowany do jednej osoby, a nie do wszystkich, więc jeśli ktokolwiek mogł poczuć się urażony, to właśnie ona. Był zresztą odpowiedzią na chamskie, niczym niesprowokowane zaczepki, tak więc wybaczcie, ale jakoś trudno mi tu dostrzec swoją wielką winę. Tak, jak już wspomniałam, wszyscy są niesamowicie stronniczy i bez trudu przymykacie oko na to, co dla was niewygodne. Mówicie, że singiel może się komus nie podobać, po czym rzucacie się na osobę, która odważyła się powiedzieć, że piosenka jest okropna i to w temacie, który właśnie do tego służy. Czysta hipokryzja. Nigdy nie myślałam, że to masowe uwielbienie dla nowego singla jest spowodowane zaślepieniem, ale obserwując wasze reakcje, może tak właśnie jest. W każdym razie na żadną dyskusję tutaj nie ma miejsca.
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: YOUR HIGH - ocena singla

Post autor: weroniuka »

Piosenka jest doskonała. Leci u mnie na przemian z hitami z My. Oceniam na 2.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: YOUR HIGH - ocena singla

Post autor: Kopaneek »

Blur pisze:Nie wiem jak możesz tak oceniać przyjemne elektroniczny kawałek słuchająć do bólu plastikowych pioseneczke dla nastolatków śpiewanych przez niejaką Arianę.
I hamuj się trochę z tym wartościowaniem Mist jako człowieka, bo bardziej o niskicha standardach świadczy Twoja kultura osobista niż gust muzyczny Mist.
Aż się chce polecieć klasykiem:
KTO WYZNACZA GRANICE? :) :) :)
:buahaha: :buahaha: :buahaha:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: YOUR HIGH - ocena singla

Post autor: Michael »

Po zakończeniu ankiety, średnia ocena wyniosła 7,72, więc można przyjąć, że YH forumowiczom się podoba :-).
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: YOUR HIGH - ocena singla

Post autor: Dobi »

Czasowa ankieta? :roll: Powinna być z nieokreślonym czasem oraz z możliwością zmiany głosu bo piosenka może przecież zyskać / stracić po kilku miesiącach.
ODPOWIEDZ