Blue Café

Nowa wokalistka w zespole

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Blue Café

Post autor: Aro »

Obrazek

Paula Ignasiak została nową wokalistką Blue Cafe. Dodam tylko, że przystojny Bartek z artykułu (czyli jej mąż) to ten blond ochroniarz Michała Wiśniewskiego którego mogliśmy zobaczyć w "Jestem Jaki Jestem". Pamiętam także, że Marek chyba na tym forum dał fragment jej piosenki mówiąc, że to nowy kawałek Edyty i parę osób się nabrało bo Paula brzmiała tam bardzo podobnie do Edyty. Aż jestem ciekaw nowych piosenek Blue Cafe.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez Aro, łącznie zmieniany 3 razy.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Titter »

Nie lubiłam blue c. głównie "dzięki" Tatianie.. Może to sie teraz zmieni. A Paula chyba brała kiedyś udział w Idolu??
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Virtual Tom »

Titter pisze:Nie lubiłam blue c. głównie "dzięki" Tatianie.. Może to sie teraz zmieni. A Paula chyba brała kiedyś udział w Idolu??
Chciałoby się rzec, "Adieu Żabusiu!" :lol:
Ja po niej płakac na pewno nie będę 8) A tą nową kojarze z widzenia, ale nie pamiętam wokalu, ciekawe czy szef BC da jej nakaz śpiewania a'la frogger? 8)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Magda M »

Tom pisze:ciekawe czy szef BC da jej nakaz śpiewania a'la frogger?
a to ja juz wiem skąd zaczerpnieto pomysłu dla crazy frog :lol:
Nie lubiłam blue c. głównie "dzięki" Tatianie..
no ja tez ;) Piąteczka :)
Titter pisze:Może to sie teraz zmien
Mam nadzieje ze mi tez :D
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: mancia »

A czy to nie jest ta panienka co u Michała Wisnioewskiego w TVN-ie brała udział?????

Hehe jak to ona to pamiętam,że kolesiuwa strasznie tak jakby chciała byc 2 Edytą ,może Jej przeszło :grin: :grin:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Aro »

mancia pisze:A czy to nie jest ta panienka co u Michała Wisnioewskiego w TVN-ie brała udział?????
Przecież tam to pisze...
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: mancia »

ArO pisze:
mancia pisze:A czy to nie jest ta panienka co u Michała Wisnioewskiego w TVN-ie brała udział?????
Przecież tam to pisze...

Oooooooo sorry moje niedopatrzenie i niechęć do czytania tego pismaka co nieusprawie0dliwia
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: grzechoo »

mancia pisze:Hehe jak to ona to pamiętam,że kolesiuwa strasznie tak jakby chciała byc 2 Edytą ,może Jej przeszło
Zgadza się. Za to Paulę lubiłem i myślę, że Wiśniewski także z tego względu faworyzował ją , w końcu lubi(ł) Edytę :P
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Magda M »

tak szukam na forum i szukam i nie moge znalesc... :? Na forum juz gdzies chyba gadalismy na temat tej Pauli, no nie?? Nawet kawałek jej piosenki był chyba... Wtedy wszyscy bylismy pod wrazeniem jej głosu - bo jest identyczny jak Edki ... To o niej była mowa, no nie???
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: DeathlySilence »

Titter pisze:Nie lubiłam blue c. głównie "dzięki" Tatianie.. Może to sie teraz zmieni. A Paula chyba brała kiedyś udział w Idolu??
Podobnie ja - tzn. głos Tatiany jest świetny, ale jedynie momentami kiedy nie zaczyna skrzeczeć :roll: Paula brała udział w idolu, śpiewał 'Stop' - no ale jury pokarało ją, głównie Ela Zapendowska - zjechała Ja za podrabianie wokalu Edyty i poradziła Jej żeby szukała własnej drogi a nie kopiowała...cieszy mnie fakt, że dane Jej bedzie zaistnieć, bo ma świetny wokal, już nie moge się doczekać co z tego wyniknie :)

A co do tamtego tematu - troche zjechaliśmy tam niepotrzebnie Paule - ma głosisko i korzysta z niego - a że nam uroiło się, że chce być drugą Edyta, to już nie Jej wina...ja 3mam kciuki za Jej 'debiut', oby tylko odnalazła się w repertuarze BC i na odwrót - aby repertuar nowy był dostosowany do niej :)

Pozdrawiam :P
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: vanity »

no to zobaczymy co będzie. za tatianą płakać nie będę bo jakoś mi nie leżeli, ale zawsze lubiłam "kochamy siebie". to co? mamy drugą edkę w blue cafe i solową tatianę?
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Piter »

Paula brała udział w IDOLU, i nie Ela ją zjechała (Ela ją nawet pochwaliła), tylko Kuba. Paulę pamiętam jeszcze z Szansy na sukces z Natalią Kukulską, już wtedy wyglądała jak Edyta w krótkich włosach i udawała manierę Edyty.
Tatiana nie była moim ideałem, ale była pewnym ewenementem na naszej muzycznie scenie, a Paula to taka byle jaka, rozhisteryzowana podróbka.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: KrzysiekF »

Sobotnio-niedzielny „Fakt” informował, że nową wokalistką grupy Blue Cafe została 27-letnia Paulina Ignasiak. Nie jest to jednak informacja potwierdzona. Menedżerka zespołu, Kamila Sowińska poinformowała nas, że Blue Cafe nadal poszukują osoby, która zastąpi Tatianę Okupnik. Obecnie odbywają się zamknięte castingi, na które członkowie grupy zapraszają wybrane piosenkarki.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Aro »

"Fakt" zawsze wie swoje. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Madziorek888
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 291
Rejestracja: 25 gru 2004, 22:50
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Madziorek888 »

Wiec skoro "podobno" nie jest pewne czy to prawda o tej Pauli bo fakt "zawsze" wie lepiej... Ja w kazdym razie bardzo ucieszylam sie na sama mysl o odejsciu Tatiany z zespolu i o zmianie jej na prawdopodobnie Paule. Nie moglam sluchac tego wycia... jak dla mnie to najgorsza polska wokalistka z beznadziejna maniera wokalna... Obrzydliwe to bylo.... Nie moglam zrozumiec co ona spiewa... mam nadzieje ze zespól da szanse Pauli, bo potrafi spiewac, fajnie sie prezentuje i na pewno wnioslaby do zespolu wiele nowego i innego, kto wie moze ciekawszego.... jak dla mnie napewno ciekawszego... bo wszystko w wydaniu Tatiany bylo bleee.
ODPOWIEDZ