Top Music Wembley 2015

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Frytka »

Myślę, że ten news ze strony Jastrzębskiej wyszedł od samej Edyty/jej otoczenia. Ten jej blog to dla divy trochę Afterparty sprzed roku ;-)
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: audarya »

Paulina pisze:
audarya pisze:
juz teraz niedokladnie pamietam, ale jakos w okolicy 22, moze wczesniej, nie umiem teraz powiedziec, to byla chwila...podobno spala w innym hotelu(tak wszyscy mowili), ale moze miala po prostu tam jakies spotkanie...buuu...moj post usuniety z FB ;( dziwne 8P , noc coz...
Co napisałaś?.


no, ze straszna szkoda, ze przeszla tylko obok mowiac tylko ''przepraszam'',
troche smutno, ze po latach niewidzenia jej stalo sie tak, iz nie miala czasu sie przystanac na minute by uscisnac reke i przyjaz podziekowania za to muzyczne spotkanie; brak personalnej wymiany, jak dawniej..itp, no mniej wiecej to co tu opisalam na forum, no trudno :roll: Mam przeczucie, ze Edyta moze nawet nie miala szansy tych usunietych postow przeczytac. Zapewne nic nie dzieje sie bez przyczyny, w sumie nie wiemy co tam sie za kulisami stalo... Trudno, trzeba bedzie spotkac sie w Empiku :PP w PL
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Frytka »

To wszystko wina NOSITORBY! :PP
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: endeven »

ależ się nakręciliście :) robi najlepszą muzę od lat, ale nie ma zaplecza koncertowego, stąd nie czuć takiej energii na żywo jaka powinna być. Jak taki Bednarek i inni na tym występie by brzmieli, gdyby mieli podkład z taśmy?? no słabo. tu jest klucz do takiego, a nie innego odbioru. Podkład studyjny każdy może na słuchawkach posłuchać. na żywo chce się czegoś na żywo. to zrozumiałe. PH, OTR, Impo / JN na HBO zostało ładnie przełozone na wykonania na żywo. inni wykonawcy na co dzień tak działają. wiemy więc, że się da. może i do Edyty to dotarło, więc oczekujmy tego. Szukanie winnego w nowym kierunku jest śmieszne i krótkowzroczne. problem leży przecież w czymś innym.
a doszukiwanie się w stylizacji ukrywania ciąży to już naprawdę dziwne. lata 80te miały właśnie to do siebie. kroje odjechane, wyolbrzymione poduchy na ramionach, szycie nieklasyczne. nie ma w tym nic specjalnie szokującego, taki kanon.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: audarya »

Piter pisze:Ciekawa stylizacja btw, w płaszczu przeciwdeszczowym przypominała mi Boy'a George'a.
j

a mi ten wystep
https://www.youtube.com/watch?v=KN2b-ojInTU

sam plaszcz podoba mi sie bardzo, ale tylko plaszcz...wlosy i wizaz ok
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: vanity »

Ubiór koszmarny. Pomyśleć, że kiedyś, dawno, dawno temu, ubierała się skromnie, aby słuchacz delektował się samymi dźwiękami.

Nie podobał mi się dźwięk, tak w ogóle.

Impossible nudno.

Your high średnio.

Glow on - najciekawsze wykonanie dnia Edyty. Użycie remixu z pewnością wpłynęło na wyższą ocenę występu, bo wiadomo, nie zdążył się jeszcze oklepać.

Z ciekawości zapoznałam się z występem Margaret. Dziewczyna, nie wiem czy zawsze tak wypada, czy tylko tutaj, ale to było okropne. Choćby z tego względu określenie "katastrofa" nie pasuje do występu Edyty. Co oczywiście, nie znaczy, że Edyta może go zaliczyć do udanych.

Generalnie to jest żałosne, że wokalistka tej klasy w ogóle nie koncertuje. A jak już raczy gdzieś łaskawie się pokazać to na 1 czy 3 piosenki i robi z tego wielkie halo. Ale widać tak musi, bo jakichkolwiek efektów pracy brak, a trzeba zamydlać gawiedzi oczy, choćby kłamstwem. Górniak musi zawsze brzmieć drogo, ekskluzywnie i bogato.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Flux »

Edyta niedawno wyznała w wywiadzie, że Dustplastic posadzili ją przed komputerem i puścili jej stare występy. Kiedy zapytała, po co to robią, odpowiedzieli "aby przypomnieć ci, jak Edyta Górniak potrafi śpiewać". Wczorajszy występ na Wembley to, jak mniemam, wyciągnięcie nauki z tej lekcji?
chicken1506
The story so far
The story so far
Posty: 481
Rejestracja: 26 lip 2005, 20:12
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: O&O/TCN
Lokalizacja: Gdynia

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: chicken1506 »

Nie chcę walić hejtem, bo jakby do tej pory wydawało mi się posunięcie z YH i GO ciekawe i słuszne i wciąż czekam na dalszy ciąg, ale czuję się oszukiwany i to na dobrą sprawę od dekady ...
W sobotę byłem na Anastacii w Stodole i wiadomo, że dziewczyna nie miała nigdy takiego potencjału co :edi:, jest dwa razy po chemiach i walkach o życie, a dała rewelacyjny 110 minutowy koncert, pełen przeróżnych dźwięków, emocji, nastrojów, i choć pewnie w Niemczech, czy we Włoszech grała dla dużo większych publiczności, u nas tez bawiła się świetnie. A u :edi: wykonać zajebiście trzy kawałki niestety wydaje się zbyt dużym obciążeniem
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Piter »

To, żeby nie było, że tylko hejt - spodobał mi się remix Glow on.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Michael »

chicken1506 pisze:A u wykonać zajebiście trzy kawałki niestety wydaje się zbyt dużym obciążeniem
Wątpię, żeby chodziło o obciążenie. Przypominam koncert jubileuszowy podczas Top Trendów, gdzie Edyta śpiewała przez ok. 1,5h wiele trudnych wokalnie utworów ze swojego repertuaru. Przyczyna okrojonych występów jest prozaiczna - jej się po prostu nie chce więcej śpiewać, ważna by na koncie się zgadzało :583:.
Ona traktuje muzykę już tylko jako pracę, a nie pasję jak dawniej.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Marrcino »

Edyta wyglądała strasznie. Brak mi słów. Nie można patrzeć na te spodnie, fryzurę, na nic. Kto jej to zrobił? Pewnie Rubasińska lub Wieczorek. :? Od strony muzycznej również kiepsko... nie było tego flow, które powinno być chociażby przy YH. Edyta tak opowiada o nowym nurcie muzycznym, który obrała a czy ona w ogóle go czuje? Bo mam wątpliwości, to wszystko jest drętwe, sztuczne, bez emocji. Plastic fantastic. Lubię taki styl muzyczny, ale chciałbym aby ta płyta wyszła i by Edyta wróciła do nagrywania Nie proszę o więcej. Potrzebuję ciar, dreszczy, muzycznych orgazmów a nie jakiegoś pipczenia. Poza tym słychać, że głos jej się załamuje, Edyta nie wyciąga do końca... co się dzieje? To miał być ten występ przygotowywany od miesięcy? Wszyscy gieje przyszli pokazać Edzię swoim brytyjskim chłopakom a tu taka wtopa. :facepalm:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Virtual Tom »

audarya pisze: no, ze straszna szkoda, ze przeszla tylko obok mowiac tylko ''przepraszam'',
Dobrze, że "przepraszam" a nie co innego ;) :ha: :nogizapas:

-- Dodano: 20 kwi 2015, o 21:13 --
Piter pisze:w płaszczu przeciwdeszczowym przypominała mi Boy'a George'a.
A mnie Ewę Bem :hahaha:
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: rafal22 »

Słuchajcie też mi się występ Edyty wczoraj nie podobał oraz ubiór ale takie mam przemyślenia i tak mi się wydaje, że trochę przesadzacie. Dla Edyty to żaden wyczyn zaśpiewać 3 piosenki. Jeżeli nie ona to kto ? Może miała zły dzień, może była zdenerwowana, może jej coś nie poszło. Generalnie brakowało muzyki w tym wystąpieniu, dziś oglądałem to na spokojnie. Mam kilka zapytań:
1) Czemu Edyta nie śpiewała ostatnia ?
2) Czemu nie miała jakiegoś większego recitalu ?
3) Jakoś wszystko to tak szybko było ?
4) Czemu nie było większej ekipy muzyków ?
5) Czemu Edyta nie powróci do chórków na scenie ? Nadają autentyczności i wszystko brzmi tak ciekawie. Pamiętam czasy kiedy Edyta koncertowała i w chórkach była Kasia Cerekwicka, Ania Szarmach i Krzysiu Pietrzak.
6) I myślę, że Edyta powinna koncerty dzielić na 2 części. Część akustyczna na którą każdy stary fan czeka i część z chłopakami, taneczna i do poskakania.
7) Co do ubioru, hmmmmm no nie da się tego obronić w żaden sposób. Gdyby wyszła tak jak była ubrana w PR1 to dla mnie byłaby petarda.

P.S. Podobno ktoś ma całą Etiudę ? oddam za nią wszystko :-))) pisać na priv....
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Bob »

Ubiór przyćmił wszystko.Spodnie miały być raczej żartem, puszczeniem oka do publiczności w Londynie , wyrobionej stylistycznie a nie dla ludzi w Lądku Zdroju grzebiących na co dzień w szmateksach.
Raczej świadoma prowokacja niż wtopa.Styl barokowy a la lata 80-te , początek ruchu New Romantic, przetrawione i wyplute przez jakiegoś odjechanego stylistę.
Wokalu sprzed dekady raczej już nie usłyszymy.Edyta śpiewa inaczej .Inną barwą.Za epickimi numerami też nie tęsknię.Obecna sylistyka całkowicie mi odpowiada.
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: anet97 »

Wie być może ktoś z was czy jest jakaś metoda, dzięki której można głos zregenerować?
ODPOWIEDZ