Szczecin - 16 października 2015

Relacje z koncertów w ramach trasy "Love 2 Love" (2015).
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Szczecin - 16 października 2015

Post autor: IgaAga »

Właśnie wróciłam z koncertu było magicznie, głos powala, wygląd również, trzy stylizacje piękne na żywo wszystko się bardzo, bardzo broni. Cudownie, magicznie. Set lista
nie zapomnij
jestem kobietą
teraz tu
szyby
dumka
Mietek
obudźcie mnie
list
nie proszę o więcej
your high
nie było
glaca
oczyszczenie
medley
to nie ja na bis skrócone nowe
your high bis
gangamstyle bis
jeszcze jedna piosenka zapomniałam tytułu
Naprawdę jest wielką artystką i na żywo bardzo ten repertuar się broni.

-- Dodano: 16 paź 2015, o 21:58 --

Publiczność szczęśliwa, czekałam, czekałam i doczekałam się głos naprawdę rozwala ściany. Dziękuję Edyta.

-- Dodano: 16 paź 2015, o 22:00 --

Tylko nie mam zdjęć :beczy:
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: Szczecin - 16 października 2015

Post autor: Monalisa »

Iga dzięki za listę :)

Tak tez byłam na innym koncercie - Płock i przyznam Ci rację na żywo jest super, magia ma Edyta cos takiego w sobie co przygiąga do jej głosu. Czemu nie masz zdjęć ?
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Szczecin - 16 października 2015

Post autor: Kopaneek »

Nuklodem pisze:http://jastrzabpost.pl/exclusive/edyta- ... 87302.html

Link z Fb Edyty

Kopaneek czy to nie twoje zdjęcie tam jest :D ?
No patrz, za późno dodałem znak wodny.
Awatar użytkownika
weronika7
Hope for us
Hope for us
Posty: 45
Rejestracja: 28 kwie 2015, 22:16
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Polska

Re: Szczecin - 16 października 2015

Post autor: weronika7 »

To był mój pierwszy koncert Edyty. Emocje niedoopisania. Wystąpienia oglądane w telewizji, czy na youtube, są niczym w porównaniu z koncertem na żywo. Edyta jest w niesamowitej formie wokalnej. Jak się ją widzi z bliska, na scenie, to naprawdę widać jaką wielką przyjemność jej sprawia występowanie dla ludzi, jak się cieszy, uśmiecha, kiedy dostaje ogromny aplauz. Kiedy śpiewała (w szczególności,,List", ,,Szyby" i ,,Oczyszczenie) miałam ciary i kilka razy się wzruszyłam. Świetnie wypadło ,,Niebo to my" i oczywiście ,,Dumka...". Niezwykle ujmującymi momentami, były te, kiedy ludzie śpiewali razem Edytą. Nie zabrakło oczywiście ,,Sto lat". Było też rzucanie, maskotkami, ale tym razem nie misiami, tylko myszkami miki. Oprócz tego Edyta super wyglądała, dużo lepiej niż w Kielcach. Miała świetny makijaż i fryzurę. Nawet stylizacje mi się podobały. W tej pierwszej wyglądala obłednie. Jedyna rzecz, do ktorej mozna sie doczepic, to postępowanie ochroniarzy. Nie mozna bylo nawet na moment podejsc do sceny, żeby np. coś przekazac Edycie. Jedna dziewczyna podeszła, to od razu do niej podbiegli i wręcz ją szarpnęli. Dopiero pod sam koniec trzy, cztery osoby podaly na scene bukiety kwiatów. Chociaż nie wiem czy to minus, bo z drugiej strony, na takich dużych imprezach musi być dobra ochrona i przynajmniej zabronili ludziom z tylnych rzędów podchodzić i zasłaniać tym z przodu. Jeżeli ktoś nie jest przekonany, to namawiam do wybrania się na jeden z koncertów ,,Love2Love", bo ja mogę śmiało powiedzieć, że był to jeden z najbardziej magicznych wieczorów mojego życia... Jeżeli w nowym roku zostaną dodane nowe miasta, to na pewno kupię bilety. :-)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Szczecin - 16 października 2015

Post autor: KrzysiekF »

I znów 0 piosenek z 2 płyty...ciekawy motyw.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczecin - 16 października 2015

Post autor: Blur »

KrzysiekF pisze:I znów 0 piosenek z 2 płyty...ciekawy motyw.
Piosenki z 2 płyty zagra na międzynarodowej wersji trasy fanom z Kamerunu, RPA i Japonii.

W ogóle setlista jest bardzo "polska", a przecież częściej Edyta śpiewa po angielsku albo chociaż pół na pół.
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: Szczecin - 16 października 2015

Post autor: Monalisa »

Jak dużo była bisów az 4 piosenki Edi zaszalała.
angie.whfan
Sit down
Sit down
Posty: 88
Rejestracja: 01 kwie 2012, 19:43
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Lustro
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczecin - 16 października 2015

Post autor: angie.whfan »

Monalisa pisze:Jak dużo była bisów az 4 piosenki Edi zaszalała.
Nie tam, minutka to nie ja z motylem w tle, your high i gangam style tez minute spacerowala z jednego kranca sceny ma drugi. Tyle tego na bis :P
Najlepiej to zaspiewala publicznosc sto lat, nawet szyby nam tak nie wyszly na stojaco! :roll:

-- Dodano: 17 paź 2015, o 01:38 --

Niektorzy juz takie relacje napisali a ja dopiero gorzow wielkopolski mijam... A gdzie do wawy i przerwa 2,5 w poznaniu... Spotkania nie bylo po koncercie mimo ze Edyta chciala ale nositorba tak jeczal ze im (raczej mu) sie spieszy ze :edi: po kilkunastu minutach odpuscila :beczy: musze zaczac lepiej sie przepychac :P
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Szczecin - 16 października 2015

Post autor: IgaAga »

Teraz sobie przypomniałam do set listy trzeba dodać jeszcze Niebo to my.
Bis był ciągiem 3 piosenek TO nie ja nowy aranż skrócona wersja, your high i fragment gangamstyle, ale to wszystko na koniec świetnie pasuje, publiczność szaleje. Natomiast co do set listy to jest taka energia i magia, ze nie odczuwa się niedosytu lub braku czegoś, może tylko ochota na jeszcze.Stylizacje doskonałe pierwsza bardzo, bardzo elegancka i seksowna( tiulowa czarna mini, kurteczka ze skóry i skrzydła motyla, po pierwszym utworze zdejmuje kurtkę i skrzydła i ta czarna bluzka ze złotym przodem do tej mini fantastic plus bardzo fajne szpile czarne w paseczki, druga w postaci z kreskówek sukienka też fajna i te neonowe żółte szpile, na koniec ta srebrna długa suknia na żywo wygląda fantastycznie w blasku reflektorów. Naprawdę można się zauroczyć i odpłynąć. Ludzi było też sporo około 3.5 tys. Edyta miła, sympatyczna, rozrzucała myszki miki 5 szt. kto złapał na scenę i selfee z Edi nagroda. Jeśli chodzi o your high to ma taką energię, że wszyscy tańczą bez względu na wiek. Oczyszczenie też fajnie brzmi na koncercie. No i mój number one SZYBY magia,magia,magia. Na takie koncerty mogę chodzić codziennie.Jeśli ktoś się wybiera na pewno nie będzie żałował.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
patrick
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 314
Rejestracja: 06 lip 2013, 15:05
Ulubiony album: Edyta Górniak/ My
Ulubiona piosenka: NPOW/ Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Szczecin - 16 października 2015

Post autor: patrick »

Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Szczecin - 16 października 2015

Post autor: Sebuch »

Długą relację napiszę potem, teraz chciałbym tylko wspomnieć, że w hali Azoty Arena było grubo ponad 3.000 ludzi. Tłumyyyy, aż do najwyższych trybun, jedynie na bokach, na samych krancach przy scenie trybuny pusty.
I ogrom ludzi na krzesłekach rozstawionych na płycie.
MIAZGA!
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Szczecin - 16 października 2015

Post autor: dorota »

a o co chodzi z tymi skrzydłami motyla? świeciły się czy jak? :lol:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Szczecin - 16 października 2015

Post autor: Bob »

Sebuch pisze:Długą relację napiszę potem, teraz chciałbym tylko wspomnieć, że w hali Azoty Arena było grubo ponad 3.000 ludzi. Tłumyyyy, aż do najwyższych trybun, jedynie na bokach, na samych krancach przy scenie trybuny pusty.
I ogrom ludzi na krzesłekach rozstawionych na płycie.
MIAZGA!
Pewnie mnóstwo fanów z Germanii pamiętających sukces Impossible ....
Tak poważnie , szkoda że brak W-wy, Olsztyna czy B-stku/ przepiękna Opera/..
Bilety rozeszłyby się w kilka dni.Please!!
Chciałbym zobaczyc chociaż 1 koncert z trasy ale jakoś mi nie po drodze.Może Bydgoszcz czy Łódz?
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Szczecin - 16 października 2015

Post autor: Sebuch »

Jak Edyta spytała, kto jest ze Szczecina, to ok. połowa publiczności podnisoła reke. Duzo osób podniosło tez reke na pytanie, kto jest pierwszy raz na jej koncercie, nie były wiec ejdynie "fejsbukowe fanusie", ale dojrzała publiczność. Rózni ludzie, w róznym wieku.
ODPOWIEDZ