Angora

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Inni o Edycie

Post autor: Bob »

Pan Gadomski umie kiedy trzeba dowalić Edycie , podobnie jak innym artystom- kiedy na to zasługują.Koncert w Opolu był porażką o ktorej wolę zapomnieć.W superlatywach wypowiadał się o Sopocie z Power of love i duecie z M.Duskiem....
Co do recenzji z koncertu w Łodzi całkowicie się pod nią podpisuję.
Poza tym tak jak Pan Redaktor wielbię V.V :elfik:
Był już Czarny Anioł polskiej piosenki, wiadomo Demarczyk, Biały Anioł-German, do recenzji dodałbym określenie Tęczowy Anioł polskiej piosenki -Edyta Górniak, że też Pan Redaktor na to nie wpadł :edi:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: Flux »

Bob pisze:W superlatywach wypowiadał się o Sopocie z Power of love i duecie z M.Duskiem....
Artykuł o "wielkim powrocie" Górniak w Angorze nie był autorstwa Gadomskiego. Nie przypominam sobie innej publicznej wypowiedzi Bohdana o tym występie.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Inni o Edycie

Post autor: Bob »

Flux pisze:
Bob pisze:W superlatywach wypowiadał się o Sopocie z Power of love i duecie z M.Duskiem....
Artykuł o "wielkim powrocie" Górniak w Angorze nie był autorstwa Gadomskiego. Nie przypominam sobie innej publicznej wypowiedzi Bohdana o tym występie.
Nie cytuję wypowiedzi z Angory tylko opinię wygłoszoną w gronie jego najbliższych znajomych...
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inni o Edycie

Post autor: MacLean »

Jeszcze kwiatek z fejsowej wycieczki:
Obrazek
https://www.facebook.com/bohdan.gadomsk ... 4484690923

Bohdanie, miejcie litość :lol3:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: Flux »

Ok. A jak to się stało, że Bohdan usłyszał w Łodzi Glow on i Dotyk? Czyżby prywatny bis w garderobie? :lol:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Inni o Edycie

Post autor: ray »

theshape pisze:No, bez jaj, sa granice wciskania kitow, naprawde nie trzeba miec zadnej zazylosci z niczyim stylista, wystarczy looknac na portal pani Jastrzebskiej, zeby dowiedziec sie od A do Z, co kto kiedy nosi. :-)
Nie zaglądam na portal pani Jastrzębskiej, bo jej po prostu nie lubię. Uważam, że ma wielkie parcie na szkło, i cały czas mam w pamięci, że to właśnie ona przeprowadziła z Edytą sławetny wywiad w 500 numerze "Gali". A Gadomski ma wśród facebookowych znajomych całe tabuny gejuszków, więc tym bardziej to, o czym pisałem, wydawało mi się możliwe. :-)
MacLean pisze:Pomyłka, rzeczywiście :) Ale przecież nie moja pierwsza tutaj. Jestem zawsze wdzięczny za takie uwagi :) Uważam krytyczne podejście za jeden z ważniejszych walorów dyskusji, a kreowanie tej sytuacji na opisywaną w przysłowiu "kto mieczem wojuje..." jest nieuzasadnione :)
Zdarzyło Ci się 2 czy 3 razy szydzić z moich drobnych pomyłek, wiesz o tym. :-)
MacLean pisze:Maryla śpiewa najczęściej swoje samograje, od czasu do czasu wzbogacając koncert czy recital o coś mniej znanego. Ma swój żelazny repertuar, który jest nikłą częścią ogółu jej nagrań. Przywoływany tu przeciętny odbiorca może mieć więc wrażenie, że odgrzewa kotlety i odcina kupony od kilku hitów.
Zgadzam się z tym, że przeciętny odbiorca może mieć takie wrażenie odnośnie do Maryli. Ale nie zgadzam się z tym, że ona "od czasu do czasu wzbogaca koncert o coś mniej znanego" - na biletowanych koncertach Maryla śpiewała 26-27 piosenek (w całości!), z których przynajmniej 10 można uznać za bardzo rzadko wykonywane. Oczywiście na jej otwartych koncertach jest inaczej - wtedy liczba mniej znanych utworów maleje do 1-2.
Flux pisze:Widać nie tylko Edyta przechodzi ze skrajności w skrajność :P
Edyta i Gadomski mają trochę wspólnego. Niby oboje kochają muzykę, a tak naprawdę oboje kochają blichtr. Pasują do siebie. Edyta powinna zaprosić go na scenę podczas koncertu walentynkowego w Krakowie, przygotować dla niego drugą parę tęczowych skrzydeł, które mu się tak szalenie podobają, i niech razem zaśpiewają "Your high". :-)
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Inni o Edycie

Post autor: endeven »

@Flux, a Ty w końcu byłeś na jakimś koncercie Edyty z tej trasy??
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: Flux »

Nie :P
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Inni o Edycie

Post autor: rav33 »

na Gadomskim świat się nie kończy... po co wasze swary głupie... etc...
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Inni o Edycie

Post autor: endeven »

Flux pisze:Nie :P
To szkoda. Masz tyle czasu i energii, by wiele pisać na forum Edyty, a zabrakło zapału na choć jeden koncert.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: Flux »

endeven pisze:To szkoda. Masz tyle czasu i energii, by wiele pisać na forum Edyty, a zabrakło zapału na choć jeden koncert.
Nie zabrakło mi zapału. Miałem jechać do Gorzowa, ale koncert odwołano. Podczas koncertu w Poznaniu byłem na zastępstwie na popołudniówce (ciężko przewidzieć przypadki losowe, niezależne ode mnie, prawda?) a ostatni koncert, jaki rozpatrywałem to Bydgoszcz, ale niestety ze względu na datę (środek tygodnia), brak urlopu i kompana do wyjazdu musiałem zrezygnować. Nie wiem na jakiej podstawie oceniłeś mój zapał czy jego brak. Nie wiem nawet dlaczego się tłumaczę, bo nie mam z czego. Edytę słyszałem podczas koncertu finałowego w Opolu a w styczniu będę na poznańskim koncercie noworocznym z jej udziałem. Z love2love było nam nie po drodze.

Poza tym, z całym szacunkiem, ale Edyta nie zasłużyła sobie, żeby fani pokonywali dla niej pół Polski pociągami, wracali po nocach i zastanawiali się czy zdążą na ostatni powrotny, rezerwowali noclegi tylko po to, żeby później usłyszeć, że koncert przenosi na walentynki, bo Mietka nie będzie. To, że diwa ruszyła w trasę po tylu latach, nie oznacza jeszcze że trzeba padać jej do stóp choć widzę, że wielu fanów wykazuje podejście, żeby wykorzystać tę sytuację maksymalnie, bo może się nie powtórzyć. To dopiero jest przykre.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inni o Edycie

Post autor: MacLean »

Obiektywnie patrząc, niewielka liczba miast na trasie, jak również terminy koncertów w środku tygodnia pracy miały raczej negatywny wpływ na frekwencję. Poza tym, do tej pory nie rozumiem chęci pominięcia stolicy, w którym to mieście Edytka zdobiła zgnębioną tęczę :beczy:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Angora

Post autor: Kopaneek »

endeven pisze:
Flux pisze:Nie :P
To szkoda. Masz tyle czasu i energii, by wiele pisać na forum Edyty, a zabrakło zapału na choć jeden koncert.
A Ty na ilu koncertach byłeś łącznie?
ODPOWIEDZ