Kraków - 14 lutego 2016

Relacje z koncertów w ramach trasy "Love 2 Love" (2015).
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: Cypix »

Joan pisze:Moim zdaniem Edyta nawet nie wyjdzie z tą piosenką :D Mało chwytliwa jak dla mnie :D


Wyjechać chyba wyjedzie, coś mi się wydaje, że wiele osób na nią zagłosuje choćby po to żeby EG znowu zobaczyć na ESC.
Awatar użytkownika
adaś
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 245
Rejestracja: 14 sie 2015, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: polska

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: adaś »

Awatar użytkownika
jacko1990
Hope for us
Hope for us
Posty: 20
Rejestracja: 29 cze 2014, 14:54
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie Ja - Your High
Lokalizacja: Poznań

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: jacko1990 »

Szkoda, że nie zaśpiewała jej, ale na tomamy jeszcze czas - preselekcje i sama Eurowizja ( nie przyjmuję innego scenariuszu :) ) hehe. W końcu Edyta ma dobrą piosenkę, więc zadbajmy o jej sukces - co nam szkodzi... Czy ktoś wstydziłby się słuchając takiej piosenki na ESC? Myślę, że nie, a raczej byłby dumny. Co roku znajdują się w stawce eurowizyjnej ze 3 dobre ballady i zawsze lądują wysoko - tak będzie z edytową.

:)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: Kopaneek »

I tak najlepsze było stwierdzenie Edyty, że "już nie pyta dlaczego, już nie szuka LOGISTYKI (w życiu)...".
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: Virtual Tom »

Joan pisze:Moim zdaniem Edyta nawet nie wyjdzie z tą piosenką :D Mało chwytliwa jak dla mnie :D
Stawiam na to, że wokół Grejpfrut Edzia zrobi niezły cyrk :edi: :ha:
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: Monalisa »

Piosenka też mi się podoba bardzo :) na Eurowizję idealna, ballady właśnie zachodzą wysoko na Eurowizji :) oby tylko przeszła eliminacje a zdaje mi się ze przejdzie.
:edi:
fajnie ze jest nowy utwór
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: spot_me »

Wstrzymam sie z ocena tej piosenki dopoki nie uslysze profesjonalnej kopii.
Zagraniczne eurowizyjne serwisy powielaja marna kopie z koncertu - wstyd Edyto bo to brak profesjonalizmu.
Fanow na FB przybywa, sadze ze czesc to zagraniczni fani Eurowizji, a jej FB straszy nijakoscia!
Wykorzystanie nagrania na koncercie - brak slow, ewenenment i amatorszczyzna.
Brak teledysku po dwoch latach szykowania kawalka na festiwal - tylko u Edyty takie historie.
Mam wrazenie, ze ona nie traktuje powaznie tego wszystkiego, a start w preselekcjach jest dla niej przesadzony i to wszystko ma sluzyc tylko i wylacznie naglowkom, bo przeciez Edyta lubi by bylo o niej glosno, nie wazne jak pisza byle z nazwiskiem.
Co robi Wieczorek, Uniwersal, DreamTeam?? Chyba wszyscy spia albo zwyczajnie maja to w d u p i e bo wiedza, ze to tylko farsa dla naiwnych fanow. Zal.EG.pl
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: ray »

Z wpisów fanów na Facebooku wynika, że był jakiś bałagan z biletami. Wszystko przez informację, że bilety kupione wcześniej na Tauron Arenę "zachowują ważność".
Niebywały bałagan związany z biletami. Córka miała bilet za 150 zł kupiony na pierwszy termin i miejsce (Tauron Arena), w czwarym rzędzie od sceny, ale okazało się w hali Wisły to miejsce nie obowiązuje! Wcześniej informowano, że bilety nie tracą ważności. Dostała gdzieś na trybunach, na kawałku ławki bez oparcia. Głośnik zasłaniał scenę! Mają zwrócić 50 zł, bo to były miejsca za 100, jednak sytuacja jest żenująca.

Pani Edyto, niech Pani już nie współpracuje z tym organizatorem.
Niestety skandal z wejściem dla fanów którzy kupili bilety na Tauron Arene!!!!! Brak miejsc siedzących, ledwo udało nam sie wcisnąć przez ochronę która odsyła do organizatora, a organizatora brak!!!! Jakieś jaja jak za komuny i to na koncert takiej artystki, masakra!!!! Wiele osób nadal nie może wejść na koncert mimo że mają droższe bilety niż te na hale wisły!!!
Nadal nic nie wiadomo, kiedy można się spodziewać premiery Grateful w serwisach...
Te "walentynkowe niespodzianki", jakie Edyta przygotowała na ten koncert, mówią same za siebie. :roll:
To dobrze, że trasa "Love2Love" już się skończyła. Oby w następną Edyta ruszyła, jak już będzie miała menadżera.
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 505
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: kamil87 »

Edyta nie będzie miała menadżera, bo go nie chce, uważa, że w polsce nie ma dobrych menadżerów, chyba, że pojedzie na eurowizje, odniesie sukces i poszuka menadżera na europę/świat :)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: Michael »

Monalisa pisze:Piosenka też mi się podoba bardzo na Eurowizję idealna, ballady właśnie zachodzą wysoko na Eurowizji
Mnie ta piosenka w pewnym stopniu urzekła od pierwszego odsłuchania, a to u mnie rzadkość, jeśli chodzi o repertuar Edyty z kilku ostatnich lat. W wersji studyjnej trochę brakuje mi ekspresji w wokalu Edyty.
O ile pierwszy refren prawidłowo jest zaśpiewany subtelnie, to w drugim Edyta powinna już mocniej postawić głos. Mam zastrzeżenia także do końcówki utworu. Aż się prosi by pocisnąć tam dłuższą wokalizą, a Edyta niespodziewanie ją ucina.
Liczę na to, że wykonanie na żywo zabrzmi odrobinę inaczej, jak to zazwyczaj u Edyty bywa.
Mam jednak wątpliwości, czy utwór nadaje się na Eurowizję. Mimo to, Grateful to pierwsza od dekady piosenka Edyty, która wywołuje we mnie tzw. ciary na skórze.
Monalisa pisze:oby tylko przeszła eliminacje a zdaje mi się ze przejdzie.
Ja ze swojej strony wstrzymam się od głosu w preselekcjach, gdyż nie zamierzam przykładać się do projektu, który bardziej zaszkodzi niż pomoże karierze Edyty.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2016, 9:59 przez Michael, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: DeathlySilence »

Powolne zanurzanie się w mroczny świat "Grateful"...
Snujące się dreszcze po ciele...
Ten stan... wstrzymania...
Łza spływająca po policzku, tak inna od tych nawadniających Matkę Ziemię od przeszło 30 lat...

Nie klasyfikuje tego utworu jako hitu, nie wiem czy ma szansę na podium na Eurowizji.

Ma na pewno już specjalne miejsce w moim sercu.

Start w Eurowizji z tym utworem czytam jako złożenie wieńca wdzięczności, bez nastawienia na rywalizację z "pioseneczkami".

Klasa, wysoki poziom kompozycji, wokal, barwa, przesłanie.

Są na niebie ciała niebieskie, które jesteśmy w stanie dostrzec na niebie raz w życiu.
Zobaczyć Edytę drugi raz na scenie eurowizyjnej - bezcenne.

Edyto jestem z Tobą. <3
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: Joan »

Virtual Tom pisze:
Joan pisze:Moim zdaniem Edyta nawet nie wyjdzie z tą piosenką :D Mało chwytliwa jak dla mnie :D
Stawiam na to, że wokół Grejpfrut Edzia zrobi niezły cyrk :edi: :ha:
Cyrk cyrkiem, ale Edytę szanują za stare balladowe piosenki :) Widziałam wczoraj i największe oklaski były po Stop i Szybach, można nawet podciągnąć NPOW :) I na Jak najdalej też lepiej się bawili niż przy YH (swoją drogą, w ogóle nie rozumiem tej piosnki na bis)
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: max28 »

Magia w tej piosence jest, emocjonalnie też fajnie prowadzone, niby delikatnie ale momentami moc również się pojawia. Oczywiście czekam na odpowiednią jakość ;-)
Awatar użytkownika
weronika7
Hope for us
Hope for us
Posty: 45
Rejestracja: 28 kwie 2015, 22:16
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Polska

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: weronika7 »

DeathlySilence pisze: Nie klasyfikuje tego utworu jako hitu, nie wiem czy ma szansę na podium na Eurowizji.

Ma na pewno już specjalne miejsce w moim sercu
Mam podobne odczucia. Już nawet pomijając Eurowizję, ten utwór wywarł na mnie niezwykłe wrażenie. Jest w nim coś magicznego.
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Kraków - 14 lutego 2016

Post autor: LaFidelite »

ray pisze:Z wpisów fanów na Facebooku wynika, że był jakiś bałagan z biletami. Wszystko przez informację, że bilety kupione wcześniej na Tauron Arenę "zachowują ważność".
Potwierdzam. Wszyscy dostali maila, że bilety zachowują ważność, a przed koncertem okazało się, że organizatorzy nie zabookowali tych biletów i nie ma już miejsc. Staliśmy pod recepcją do 19.00. Istniała możliwość, że w ogóle nas nie wpuszczą, ale po jakimś czasie z wielką łaską wpuścili nas na stojaka. Fajne przeżycie. Gorszej organizacji juz chyba w swoim życiu nie doświadcze :)

-- Dodano: 15 lut 2016, o 11:51 --

Edzia pocisnęła.
List
https://www.youtube.com/watch?v=aWkHWMknIvU
Oczyszczenie
https://www.youtube.com/watch?v=xpQvabB1IbI
ODPOWIEDZ