Co z nowa plyta?

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: DeathlySilence »

Aduja pisze:ŁaŁ, chłopie, coś ty zrobił z tym postem tej Adui??? 8)
Rozkładówke, rozkładujke...
Aduja pisze:Ależ wulgaryzacja ludu sie posuneła do przodu... :neutral:
To tylko twoje kolejne mylne wrażenie...stoi w miejscu...
Aduja pisze:PS. "Ciekawość to pierwszy stopień do piekła" - jak mowią niektórzy... :P
Preferuje inne powiedzenie => 'Im mniej wiesz, lepiej śpiesz' :)
Aduja pisze:
Piter pisze:Popieram słowa Kamila.
I jeszcze ten ze swoim "błogosławieństwem". 8)
Za poparcie niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi :wink: :mrgreen: ;)
Ostatnio zmieniony 18 lis 2005, 16:37 przez DeathlySilence, łącznie zmieniany 1 raz.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: Piter »

A co ja, pedofil?
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: aduja »

DeathlySilence pisze:
Aduja pisze:ŁaŁ, chłopie, coś ty zrobił z tym postem tej Adui??? 8)
Rozkładówke, rozkładujke...
Aduja pisze:Ależ wulgaryzacja ludu sie posuneła do przodu... :neutral:
To tylko twoje kolejne mylne wrażenie...stoi w miejscu...
Aduja pisze:PS. "Ciekawość to pierwszy stopień do piekła" - jak mowią niektórzy... :P
Preferuje inne powiedzenie => 'Im mniej wiesz, lepiej śpiesz' :)
Aduja pisze: I jeszcze ten ze swoim "błogosławieństwem". 8)
Za poparcie niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi :wink: :mrgreen: ;)
Powodzenia dalej w rozkladowkach.

Jak sie na jakas zalapiesz, to daj znac, bedzie na pewno "ciekawie".

Co do reszty - z mej strony: no comments.
wspaniały
Sit down
Sit down
Posty: 58
Rejestracja: 23 lut 2005, 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: wspaniały »

Zauważyłem że dla części osób z tego forum Edyta przestała być idolem, autorytetem, a stała sie poprostu bogiem. Dla wielu osób każdy, nawet najmniejszy przejaw krytyki (mówie oczywiscie o krytyce wychodzącej od fanów) stał sie zmasowanym atakiem na Edyte. Nic złego nie można powiedzieć (nie można nawet wyrazić swojego rozczarowania, swojej frustracji spodowanej np. nieukazywaniem sie płyty) bo Edyta sie obrazi, bo Edyta bedzie zła. W takim bądź razie mam pytanie: po co jest to forum? Edyta jest człowiekiem i jak każdy człowiek popełnia błędy, zdarzają sie jej sie wpadki ale właśnie chyba zadaniem fanów jest od czasu do czasu wytknąć jej błedy, wspólnie zastanaiwać sie, słuchać opinii innych i wyciągać z nich wnioski. Tak właśnie kiedyś było tutaj na forum, a teraz toczą tu sie głównie spory nt. wydania płyty. Spory które polegają na tym że sa dwa obozy ludzi(bezkrytyczni i za bardzo krytyczni wobec Edyty) którzy na siebie nawzajem najeżdzają. Pewnie za chwile bedziecie mieli do mnie pretensje o to co napisałem o to ze może nie powinienem wypowiadac sie na ten temat ale choć jestem mało aktywnym (w sensie pisania postów) forumowiczem to wchodze na to forum prawie codziennie i przyrko mi kiedy widze ze to co wszytskich powinno tutaj łączyć (a mianowicie Edyta, jej kariera i troska o ukazanie sie płyty) staj sie przyczyną niekończących sie kłotni
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: vanity »

wspaniały, nie najade na ciebie bo masz sporo racji. są niejako dwa obozy, ale są też osoby "letnie". kłótnie to trochę za dużo powiedziane, raczej wymiana opinii, czasem z większym zabarwieniem emocjonalnym.... jest spoko. :)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: Magda M »

zgadzam sie z vanity. wspaniały troche inaczej do tego podchodze anizeli Ty. to jest forum dyskusyjne i gdybysmy wszyscy mieli takie same opinie to byłoby nudno..... kazdy na swoj sposob odbiera Edke i bardzo dobrze. są atacy którzy kochaja Edke jako osobe, sa tacy ktorzy kochaja ja jako wokalistke, są tacy którzy kochaja ją i za to i za to..... kazdy bedzie jej bronił w swojej dziedzinie ... i tak ma byc... mi sie podoba to ze jesli np ja skrytykuje edke to ktoś stanie w jej obronie i na odwrot. role sie przewracają..... ;)

pozdrówki :)
wspaniały
Sit down
Sit down
Posty: 58
Rejestracja: 23 lut 2005, 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: wspaniały »

vanity pisze:wspaniały, nie najade na ciebie bo masz sporo racji. są niejako dwa obozy, ale są też osoby "letnie". kłótnie to trochę za dużo powiedziane, raczej wymiana opinii, czasem z większym zabarwieniem emocjonalnym.... jest spoko. :)
no rzeczywiście "kłótnie" to moze za mocne określenie, ale pisałem to w przypływie natchnienia i pod wpływem emocji :D :D :D . ( dzieki za zrozumienie i cieszę sie ze po części sie zgadzamy :grin: )
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Co z nowa plyta?

Post autor: vanity »

wspaniały pisze:no rzeczywiście "kłótnie" to moze za mocne określenie, ale pisałem to w przypływie natchnienia i pod wpływem emocji :D :D :D . ( dzieki za zrozumienie i cieszę sie ze po części sie zgadzamy Very Happy )
nie łapałam za słówka :D tak jakoś jasno chciałam opisać sytuację według mnie :)
ODPOWIEDZ