Olsztyn - 22 kwietnia 2016

Relacje z koncertów w ramach trasy "Love 2 Love" (2015).
ODPOWIEDZ
weronka
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 23 paź 2015, 17:46
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: SZYBY
Lokalizacja: Polska

Re: Olsztyn - 22.04.2016

Post autor: weronka »

Purple rain :edi:
earthman
Hope for us
Hope for us
Posty: 34
Rejestracja: 20 lis 2014, 21:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Kraków

Re: Olsztyn - 22.04.2016

Post autor: earthman »

Serio Purple Rain??? No nie wytrzymam, że mnie tam nie ma. Najlepsza setlista ever, Purple Rain, Grateful, Litania, Obudźcie mnie...
Awatar użytkownika
adaś
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 245
Rejestracja: 14 sie 2015, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: polska

Re: Olsztyn - 22.04.2016

Post autor: adaś »

Po takich koncertach :edi: wybacza się wszystko <3
weronka
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 23 paź 2015, 17:46
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: SZYBY
Lokalizacja: Polska

Re: Olsztyn - 22.04.2016

Post autor: weronka »

TNTJM mi brakuje tylko...OTR
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Olsztyn - 22.04.2016

Post autor: addar »

pewnie jaszczomb nagrywa , lubie takie niespodzianki edytki, fluxik pluj se w brode :edi: <3
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Olsztyn - 22.04.2016

Post autor: KrzysiekF »

Jak ja dobrze znam Edytę...doskonale już wczoraj wiedziałem że będzie hołd dla Prince...

i oto proszę

VIDEO PURPLE RAIN...

http://tv.jastrzabpost.pl/tv/exclusive- ... 33892.html

-- Dodano: 22 kwi 2016, o 21:56 --

LITANIA

https://www.youtube.com/watch?v=Sx6l5oLBm8A
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Olsztyn - 22.04.2016

Post autor: max28 »

Byłem na 3 koncertach z trasy love2love, ale ten w Olsztynie był niesamowity, głównie emocjonalnie. Edyta w piosenkach wykrzyczała wszystko co obecnie czuje i odczuwa w związku ze swoim życiem, wyraziła to śpiewając, stąd mało przemów życiowych- nie licząc początku i końca. Czyli w normie, a poza tym to śpiewała i śpiewała jak ONA tylko potrafi - rządziła widownią. Hala zapełniona.
Zaśpiewała na samym początku Say something w pięknej aranżacji świateł -dreszcze dreszcze i chciałem jeszcze. Dla mnie reżyseria świateł najlepsza jaką do tej pory widziałem na koncercie Edyty. Następnie tradycyjne Jestem kobietą, Obudźcie mnie, Szyby, Gratful - kocham, kocham, kocham, Your high, Dumka na dwa serca, Oczyszczenie, Purple rain, Nie było, Litania, Nie proszę o więcej, Niebo to my, To nie tak jak myślisz i na bis Impossible-jak najdalej. To chyba wszystko, koncert trwał ok 1 godzinę i 45 minut. Mi dzisiaj do pełni szczęścia zabrało piosenki Dziwny jest ten świat, nigdy nie słyszałem na żywo, no ale cóż może będzie jeszcze okazja. Jeżeli chodzi o wokal i interpretację powtórzę truizm: jest to jedna z najlepszych wokalistek na świecie, jak śpiewa, tak jak w Olsztynie to się jej wszystko wybacza. Cieszę się, że już drugi rok z rzędu mogę kupić bilet na pełny koncert artystki, która śpiewając daje magiczne chwile widowni.
I am gratful <3

Ps. Misiów nie było, ale po piosence YH, jak wszyscy stali, Edyta powiedziała, że jak stoicie to zajrzyjcie pod krzesła. No i 5 szczęśliwców znalazło zdjęcia, które uprawniały do osobistego spotkania z Edytą po koncercie, każdy mógł zabrać ze sobą jeszcze jedną osobę. Taka niespodzianka :-D
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2016, 1:32 przez max28, łącznie zmieniany 1 raz.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Olsztyn - 22.04.2016

Post autor: Bob »

Miałem nosa , żeby pojechać.
Litania, Grateful, Purple rain/wokaliza/, Obudzcie mnie, Say something, TNTJM,cała hala wypełniona.
Nagrałem wideo , odsłuchałem w samochodzie przez b-tha , brzmi dobrze, set lista świetna...
Swiatowy format wokalny, muzyka broni się sama , bez skrzydel i innych przygwizdów...
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: Olsztyn - 22.04.2016

Post autor: Monalisa »

Również byłam na koncercie. Edyta dała świetny koncert pełen emocji. Faktycznie z trasy Love2 Love2 najlepszy. Sporo osób to mówiło na koncercie z fanów. Dużo emocji i była taka radosna ahhhh Oświetlenie bardo fajne efekty lepsze niz podczas trady. Tylko do połowy denerwujące było oświetlenie Edyty na scenie jak pochodziła blisko nie były oświetlone nogi. Litania super jaki głos!!! no i rozpoczęcie Say Something magiczne....Pięknie zaśpiewała piosenkę Prince nadal mam w glowię tą piosenkę bo super wykonanie. Wygląd Edyty przepiękny. Zgrabnota :lol: Edyta mówiła że Allan wolał dzisiaj zostać na strzelnicy niż przyjechać z Nią do Olsztyna :-D Też wspominała Olsztyn: jak kupowała gofry i lody u starszego Pana. Warto było jechać :-)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Olsztyn - 22.04.2016

Post autor: ray »

No, no... Wygląda na to, że to był naprawdę dobry koncert. Świetnym pomysłem było to, żeby dać Say something na sam początek - Edyta powinna zaczynać swoje koncerty właśnie od ballad albo od piosenek typu Glow on czy Perfect heart. Fajnie też, że wymieniono misie na zdjęcia pod krzesłami - pomysł, jak z "Agenta". :-) Tym razem Edyta zrezygnowała ze śpiewania Stop, Teraz-Tu, Nie zapomnij i Listu. Szkoda, że Jestem kobietą w wersji z syrenami i medley Jak najdalej/Impossible cały czas utrzymują się w setliście, kiedy Edyta ma tyle lepszych piosenek. Pozytywnie mnie zaskoczyło, że Edyta zaśpiewała Purple rain i Grateful. Czekam na filmiki z tymi piosenkami w dobrej jakości.
Nie mogę zrozumieć, od czego to zależy, że Edyta czasem podczas koncertu biletowanego zaśpiewa 15 piosenek, a czasem tylko 11.
Przyczepię się jednak do strojów. Na Instagramie Edyty pojawiły się fotki z tego koncertu i zarówno żółta sukienka, jak i to zielone coś z napisami i postaciami z kreskówek są w złym guście.
weronka
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 23 paź 2015, 17:46
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: SZYBY
Lokalizacja: Polska

Re: Olsztyn - 22.04.2016

Post autor: weronka »

Czekam na video Grateful :-)
earthman
Hope for us
Hope for us
Posty: 34
Rejestracja: 20 lis 2014, 21:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Kraków

Re: Olsztyn - 22.04.2016

Post autor: earthman »

Szkoda, że Purple Rain tylko w takiej krótkiej wersji... Może za niedługi czas wejdzie cały utwór do repertuaru? Byłoby super :D
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Olsztyn - 22.04.2016

Post autor: rafal22 »

Niesamowity koncert Górniak w Olsztynie.

Tego nie spodziewał się nikt. Całkowicie zmieniona formuła trasy Love2Love, pełna Hala Urania, atmosfera koncertu od pierwszych sekund była niewiarygodna za sprawą jednej osoby.... Edyty Górniak.
Pierwsze sekundy koncertu sprawiły, że przejdzie on do historii. Cisza, mrok i nagle jedna wiązka światła z góry, piękny dźwięk fortepianu i pierwsze takty "Say something". Wszyscy, którzy choć raz byli na koncercie Edyty podczas trasy Love2Love wiedzieli, że zapowiada się wyjątkowy wieczór. Edyta zahipnotyzowała publiczność swoim wykonaniem, wyglądem i ogromnie ciepłą i dobrą energią.

Dalsza część koncertu to "Jestem Kobietą" ze słynnymi syrenami a potem znowu same niespodzianki " Obudźcie mnie" "Szyby" "Dumka na dwa serca" z Mietkiem Szcześniakiem, "Nie było" z Glacą, "Niebo to my" "Nie proszę o więcej" "To nie tak jak myślisz" oraz " Yor High"

Wielu fanów artystki już okrzyknęło koncert Olsztyński najlepszym koncertem Edyty w ostatnich latach i oczywiście są ku temu powody bo pierwszy raz na żywo podczas koncertu zabrzmiało "Grateful","Litania" oraz "Oczyszczenie" z bisem acapella.

Edyta również uczciła śmierć Princa i zaśpiewała dla niego "Purple Rain"
Absolutnie nikt ze zgromadzonych nie spodziewał się tylu niespodzianek w Olsztynie. Edyta za każdym razem dostawała ogromne oklaski a ludzie byli zachwyceni jej występem. Ale to jeszcze nie koniec. Po piosence "You High" Edyta poprosiła aby każdy zerknął pod swoje krzesła, ten kto znalazł jej zdjęcie został poproszony z osobą towarzyszącą o pozostanie i wspólne zdjęcie po koncercie.

Na uwagę zasługuje również fakt, że po "Szybach" Edyta otrzymała ogromnego misia, 25 białych róż oraz przepięknie robioną własnoręcznie kartkę.

Koncert ten zapadnie na długo w pamięci fanów z Olsztyna jak również z całej Polski, którzy byli na koncercie. Był to jeden z najlpszych koncertów artystki w jej historii, ilość piosenek oraz nowe nigdy wcześniej nie prezentowane utwory pokazują, że Edyta jest w świetnej formie wokalnej.

A już za tydzień, w sobotę koncert we Wrześni.

Dziękujemy za ten wieczór Edyto. Pozdrawiamy Love2Love.

Foto relacja a później zapis koncertu na naszej stronie zapraszamy: https://www.facebook.com/love2lovetrasa/


:-)
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Olsztyn - 22.04.2016

Post autor: rav33 »

zazdraszczam :)
earthman
Hope for us
Hope for us
Posty: 34
Rejestracja: 20 lis 2014, 21:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Kraków

Re: Olsztyn - 22.04.2016

Post autor: earthman »

Koncert na pewno niesamowity. Zawsze marzyłem, żeby usłyszeć w wykonaniu Edyty "Purple Rain", szkoda tylko, że jedynie mały fragment, ale teraz jest jakaś nadzieja, że kiedyś sięgnie po całość :) Poza tym "Grateful", "Litania", "Szyby", "Obudźcie mnie", no i czego chcieć więcej? :D
ODPOWIEDZ