Dariusz Krupa

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
mireczkuss
Invisible
Invisible
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2015, 15:02
Ulubiony album: ja
Ulubiona piosenka: Ewa
Lokalizacja: Reda

Re: Dariusz Krupa

Post autor: mireczkuss »

biedna Edytka, a facet niech spada
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Dariusz Krupa

Post autor: lordarek1 »

Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Dariusz Krupa

Post autor: dorota »

ulala, corAZ lepiej się robi:
\z pudla...

Wczoraj w warszawskim sądzie zapadła decyzja o zatrzymaniu kokainisty Dariusza K. w areszcie na kolejne 3 miesiące. Mimo że obrona użyła argumentów o łamaniu praw człowieka, sędzia znów przychylił się do opinii prokuratury, która obawia się, że wypuszczony z aresztu celebryta będzie utrudniał śledztwo. To zaś ciągnie się od lipca zeszłego roku i końca nie widać. Zobacz: Dariusz K. spędzi kolejne 3 miesiące w areszcie!

O Dariuszu K. wiadomo na razie tyle, że był narkomanem i lekomanem. W sądzie tłumaczył taktownie, że to wina jego byłej żony, Edyty Górniak. Wczoraj ujawnił, że jest także alkoholikiem.

Poddałem się zabiegowi wszycia leku o nazwie Disulfriam - wyznał celebryta.

Lek, umieszczony pod skórą, po spożyciu alkoholu powoduje bardzo nieprzyjemną reakcję. Obrońcy oskarżonego chcą przekonać w ten sposób sąd, że Disulfriam mógł opóźnić rozkład narkotyku we krwi. Pora, o której Dariusz K. wciągnął kokainę, jest dla niego kluczowa. Jeśli uda mu się udowodnić, że nastąpiło to dzień przed wypadkiem, może wywalczyć niższy wyrok. Celebrycie grozi do 12 lat więzienia.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dariusz Krupa

Post autor: MacLean »

dorota pisze:
Pudel pisze:Poddałem się zabiegowi wszycia leku o nazwie Disulfriam - wyznał celebryta.
Chodzi oczywiście o Disulfiram :roll:
No to sprytnie wymyślili. Są takie badania :roll:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Dariusz Krupa

Post autor: dorota »

ja nie rozumiem tego, co za róznica kiedy wziął narkotyki, fakt jest taki, że ćpał i zabił kobietę bo był pod wpływem ... przecież wiedział, co rooooobi, pytanie ile czasu udało mu się tak jeżdzić zanim stała się ta tragedia, czy jezdził z Allanem pod wpływem .... :roll:

a polski sąd jak zwykle jaja sobie robi ze sprawiedliwości ... :facepalm:
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Dariusz Krupa

Post autor: anet97 »

dorota pisze:ja nie rozumiem tego, co za róznica kiedy wziął narkotyki, fakt jest taki, że ćpał i zabił kobietę bo był pod wpływem ... przecież wiedział, co rooooobi, pytanie ile czasu udało mu się tak jeżdzić zanim stała się ta tragedia, czy jezdził z Allanem pod wpływem .... :roll:
a polski sąd jak zwykle jaja sobie robi ze sprawiedliwości ... :facepalm:

Taka różnica,że gdyby udało mu się udowodnić,że brał koks dzień wcześniej, a tylko leki skumulowały w organiźmie efekt dostałby niższy wyrok.

-- Dodano: 3 lis 2015, o 12:06 --

http://www.pudelek.pl/artykul/85307/zon ... prawnikow/

Wszystko mu się wali, klątwa Edzi ;-)
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Dariusz Krupa

Post autor: Virtual Tom »

-> Siedem lat więzienia dla muzyka Dariusza K. za śmiertelne potrącenie kobiety

Do tego dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Ja nie rozumiem dlaczego takie przestępstwo nie jest traktowane jak zabójstwo. Nie ogarniam tego.
Kara do 12-stu lat jest śmieszna. Powinno być minimum 25! :ban:
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Dariusz Krupa

Post autor: karen »

śmieszne i smutne zarazem...
Zaraz pewnie będzie mógł się ubiegać o warunek....
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Dariusz Krupa

Post autor: anet97 »

Virtual Tom pisze: Ja nie rozumiem dlaczego takie przestępstwo nie jest traktowane jak zabójstwo. Nie ogarniam tego.
Kara do 12-stu lat jest śmieszna. Powinno być minimum
25!
25 to daj mu od razu 100 albo kare śmierci lepiej. Co za mściwy naród!!! Życie jednej rodziny zmarnowane to zmarnujmy jeszcze jedno i utrzymujmy Krupe i jego rodzine z podatków. Czy to jest jakis recydywista zeby mu od razu walnąć z grubej rury. Ale w kraju w którym nikt nie pozwoli.zmienić pasa na drodze ,nie ma się co dziwić. Jakoś powoli rozumiem dlaczego ten kraj ma tak smutną historie... z takim podejściem do innych i nieżyczliwością ciężko o dobre doświadczenia.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Dariusz Krupa

Post autor: addar »

kara ma być karą a nie wykluczeniem...jak bardzo nie lubie krupy tak nie widze podstaw karania go wysokim wymiarem kary. Popełnił błąd, zachował się nieodpowiedzialnie i powinien za to odpowiedzieć ale w żadnym momencie nie planował zabójstwa, tym samym nie jest jednostką zdegenerowaną, zasługująca na zupełną izolacje. Wymierzona kara w mojej ocenie spełnia swoją funkcję, ma za zadanie uświadomić Darkowi że zrobił rzecz karygodną i odciśnie się ona na jego psychice na tyle, iż pomyśli dwa razy za nim wsiadzie ponownie za kółko po narko, jednocześnie daję mu szanse po odbyciu kary na powrót do normalnego życia i opieki nad córką... W sytuacji złapania go drugi raz po narkotykach, w ramach recydywy, wyrok mógłby byc surowszy... moje zdanie
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Dariusz Krupa

Post autor: Bob »

Daj Boże, żeby wyszedł jak najszybciej.Jest mi go szkoda, jeszcze bardziej poszkodowanych rodzin , które przy tym dramacie ucierpiały.Wolę nie myśleć co przeżywają dzieci Darka zwłaszcza Allan...
Nagonka na Pudlu trwa , sugerowanie , że aresztowanie Cezarego P. ma związek z zeznaniami Krupy jest równoznaczne ,że Edyta zostanie wkrótce wdową -rozwódką a dzieci Darka-sierotami.Mafia nie wybacza.
Za takim dilerem stoją potężne,niewyobrażalne siły....
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Dariusz Krupa

Post autor: Aro »

Virtual Tom pisze: Ja nie rozumiem dlaczego takie przestępstwo nie jest traktowane jak zabójstwo. Nie ogarniam tego.
Kara do 12-stu lat jest śmieszna. Powinno być minimum 25! :ban:
Przesadzasz. To jak karać kogoś kto zabił z premedytacją? To był wypadek. Oczywiście był pod wpływem narkotyków, ale nie zrobił tego celowo i trzeba to mieć na względzie. Jak dla mnie kara jest za niska tak czy inaczej, ale 25 to gruba przesada.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Dariusz Krupa

Post autor: dorota »

zapewne za 1,5 roku wyjdzie za dobre sprawowanie ...
jak dla mnie to kpina a nie wyrok, no ale już dawno przestałam wierzyć w ludzką sprawiedliwość ...
Aro pisze: Oczywiście był pod wpływem narkotyków, ale nie zrobił tego celowo i trzeba to mieć na względzie.
serio nie celowo?
uważam, że jak ktoś wsiada za kierownicę pod wpływem czy alkoholu czy narkotyków, to jest działanie z premedytacją i tak powinno być sądzone, wypadek jest wtedy, gdy ktoś coś się dzieje na drodze, ale TY jesteś trzeźwy pod każdym względem. To, że Krupa wyjdzie po 5 latach i że żałuje swojego czynu jak mnie dla jest marnym pocieszeniem, bo życia tej kobiecie nie zwróci ....

no cóż, ciekawe, czy/co zrobi teraz Edyta .... w związku z Allanem, bo jesli Krupa wyjdzie za 2 lata, to jeszcze będzie mógł ją powkurzać ... :roll:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Dariusz Krupa

Post autor: Aro »

dorota pisze:serio nie celowo?
uważam, że jak ktoś wsiada za kierownicę pod wpływem czy alkoholu czy narkotyków, to jest działanie z premedytacją i tak powinno być sądzone, wypadek jest wtedy, gdy ktoś coś się dzieje na drodze, ale TY jesteś trzeźwy pod każdym względem.
Ty uważasz tak, ja inaczej. Różne są w róznych krajach granice dopuszczalności alkoholu we krwi jeśli chodzi o prowadzenie pojazdów więc tutaj bym sie kłócił. Oczywiście nie uważam, ze totalnie narabanym powinno się wsiadac za kierownicę...
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Dariusz Krupa

Post autor: dorota »

Aro pisze:Ty uważasz tak, ja inaczej.

alez oczywiscie, kazdy ma swoje zdanie :)

zebyśmy się spierali w sprawie Dariusza K... że też nie mamy innego tematu ... :lol3:
ODPOWIEDZ