"YOUR HIGH" - nowy singiel

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: Flux »

Myślę, że akurat nie ma co przytykać Edycie, że winyl słabo się sprzedał. Ten nośnik co prawda stopniowo wraca do łask, ale wciąż ma charakter typowo kolekcjonerski. Gramofon nie jest sprzętem, który znajduje się w każdym domu. Czy wyniki sprzedażowe byłyby lepsze, gdyby Górniak bardziej szanowała swoich potencjalnych odbiorców? Zapewne. O kilka sztuk by podskoczyła :PP Na polskim rynku jest problem ze sprzedażą zwykłych CD, co dopiero mówić o innych formatach, zwłaszcza jeśli są to single. Takie wydawnictwo to właśnie gratka dla oddanych fanów, więc "rozgrzeszam" Edytę w tym temacie :d

PS. zgadzam się, że muzyka Justyny jest bardziej wyrafinowana, wymaga większej uwagi. Tak było, jest i będzie. Przykry jest jeden fakt. Płyty obu pań kiepsko się sprzedają. W przypadku Justyny tym większy żal, bo jest pracowita, ambitna i twórcza za 10 artystek a i tak nie jest należycie doceniona.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: IgaAga »

Ciekawa jestem na czym polega rozwój muzyczny Edi w LA, bo jak ktoś się rozwija to chyba po to by to prezentować ,natomiast tutaj nie widziałam prezentacji rozwoju raczej stagnacja żeby nie powiedzieć krok w tył. Chyba ze rozwojem nazywamy chałtury. Też podziwiam Juztynę za rozwój i pracę.

Dodano po 38 sekundach:
oczywiście Justynę
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: max28 »

Your high - night przekroczył milion wyświetleń:

https://www.youtube.com/watch?v=h-a8K7JJca4

:edi:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: ray »

Tak.
Ostatni teledysk Edyty Górniak, Your high (Night) przekroczył milion wyświetleń po ponad 29 miesiącach od premiery.
Natomiast ostatni teledysk Anity Lipnickiej, Ptasiek przekroczył milion wyświetleń po niespełna 4 miesiącach od premiery.
A przecież Your high jest dużo bardziej komercyjną piosenką niż Ptasiek... :)
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: max28 »

Tak, ale trzeba pamiętać, iż jest to druga wersja teledysku, poprzednia znacznie wcześniej przekroczyła ów próg. Co jednak jak na piosenkę, która stała się przebojem głównie jednego radia to i tak mały wynik :edi:
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: Pawel »

Nie ma co się dziwić jak nagrała teledysk na którym jej nie widać
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: dorota »

to raczej o to chodzi, że coraz mniej ludzi interesuje EG ... a na pewno małolatów ...
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: IgaAga »

Ten przebój radia zet to raczej był mocno ustawiony. Przebój to nagrała Chylińska.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: Angie29 »

A ja tam lubię posłuchać Edzi :lol3: .. zostało mi tylko z grywac jej pojedyncze piosenki na Cd i słuchać w aucie od czasu do czasu .... nie czekając na cud ani płytę ...... co ona robi ze swoja kariera jej sprawa ale czas płynie a ona będzie niedługo ryczaca 50 tka co roku od jej poprzedniego krążka wydaje jeden singiel więc do magicznej 50 edytki zbierze się 10 piosenek to prawie jak płyta ....już czuję jakby od czasu My z 2012 wydala Epke

Your High , Glow on , OCZYSZCZENIE, Grateful , oraz Your High remixes to razem 5 piosenek czyli Epka haha pracowita dziewczyna
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: ray »

IgaAga pisze:Ten przebój radia zet to raczej był mocno ustawiony. Przebój to nagrała Chylińska.
Mhmmm... No właśnie... Ja do dziś się zastanawiam, jak to możliwe, że z jednej strony Your high było według Radia Zet największym przebojem 2014, a z drugiej - tej piosenki nie grało ani RMF, ani Eska, a oba teledyski do Your high razem wzięte do dziś nabiły tylko 2,3 mln wyświetleń na YouTube.
Universal dogadał się z Radiem Zet? - warunkiem był udział Edyty w trasie Lata Zet i Dwójki? Tego się pewnie nigdy nie dowiemy...
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: Marek »

Teraz przebojem jest ta piosenka, która jest opłacona przez wytwórnię. Niestety, czasy w których głosy ludzi (nie sms, kliknięcia w Internecie - tylko wysyłane na kartce pocztowej) były coś warte już minęły. Zobaczcie te wszystkie Jule, Szroedery, Antki, Popowskie..... przecież to brzmi jak demo nagrane w dwie godziny, a teksty napisane w pięć minut - "Pomóż mi iść pod wiatr, razem zbudujemy domek z kart..." :roll:

YH nie było przebojowe.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: DAAMI »

Wczoraj, 3 lata temu odbyła się radiowa premiera "YOUR HIGH" - pierwszego singla zapowiadającego nowy (ósmy) album.

Utwór letni, wakacyjny, słoneczny ... Była premiera radiowa, informacja o UMP, wywiady związane z singlem, 2 wersje teledysku. YH było nr 1 na polskim iTunes przez tydzień, była wykupiona reklama na facebooku, przez prawie 2 miesiące utwór był nr 1 na liście przebojów w Radiu ZET, sporo lokalnych stacji radiowych grało piosenkę, było dużo występów z tym singlem, w tym kilkanaście telewizyjnych, powstał oficjalny remix, utwór ma kilka różnych aranżacji wyprodukowanych przez Dustplastic, z aktualnych nagrań na YouTube piosenka ma ponad 3.797.169 wyświetleń (co jak an Edytę to całkiem sporo).


Jak oceniacie piosenkę po tym czasie? Wracacie do niej?
Dla mnie piosenka nadal trzyma poziom, często słucham jej jadąc samochodem.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: MacLean »

Trudno nie wracać :)
Polubiłem tę piosenkę. Tym bardziej boli, że płyta się nie ukazała. Do tej pory mam o to żal do Edyty. Zmarnować taką szansę na godny powrót muzyczny! Materiał na dwie płyty podbija listy przebojów w alternatywnym wszechświecie.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: Michael »

DAAMI pisze:Jak oceniacie piosenkę po tym czasie? Wracacie do niej?
YH to jedna z najlepszych produkcji Edyty w ostatnich latach. Zawsze chętnie wracam do tej piosenki, mimo upływu już 3 lat od premiery.
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: Wojtuś »

To jest świetna piosenka i szkoda, że nie ma całej płyty w tym klimacie. Często do niej wracam. Jedyne pocieszenie to płyta winylowa.
ODPOWIEDZ