The Voice of Poland

Nowy program TVP

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: The Voice of Poland

Post autor: KrzysiekF »

niuto pisze:Bardzo mi sie podoba i wokalnie i wizualnie :)

:shock: zadziwiasz mnie
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: ray »

Najlepsze było to, że jak na początku podali cząstkowe wyniki, to prowadziła Ania Karwan - a tymczasem zajęła dopiero 3 miejsce. :shock:
Karwan była zdecydowaną faworytką, ja też myślałem, że to właśnie ona wygra...
Grędziński - bez szału. Pewnie nie zrobi kariery, tak jak zwycięzcy wszystkich poprzednich edycji tego programu. Ale miło się na niego patrzy... :)

Znowu zaproszono Margaret - czy to nie jest już kolejny z rzędu finał "Voice'a", w którym ona jest gościem? Jestem pod wrażeniem tego, jak ona jest promowana. Ale dobrze, że zaśpiewała z Grędzińskim Just the two of us - lubię tę piosenkę.

Kayah zaśpiewała fajnie, ale jak zobaczyłem jej twarz, to pierwsza myśl była taka: "Przecież ona była kiedyś taka ładna...".
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: The Voice of Poland

Post autor: niuto »

:shock: zadziwiasz mnie
A co, może nie jest słodki? :) Świetnie nadaje się do lekkich popowych kawałków. Fakt, obiektywnie Karwan była lepsza i i tak może skorzystać na tym programie, ale ta dziewczyna od Afromental niestety moim zdaniem okropna. Zabiła "Hero", w duecie z Kayah też wyglądała na zagubioną. Ma potencjał, ale jeszcze długa droga przed nią.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: The Voice of Poland

Post autor: Angie29 »

A ja wiem że Gredzinski zrobi jeszcze karierę ....Tak samo Anka Karwan .....każdy ma szansę na sukces The Voice wylansowal wiele gwiazdek puszczanych radiu do obrzygu typu Monika Lewczuk Antek Smykiewicz Rafal Brzozowski Ukeje Nykiel Sarsa ....itp więc Gredzinski pasuje idealnie poza tym już ma gotowy album który wyda na wiosnę ..... a czy będzie rozgłos już zależy od radia mediów i promocji
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: ray »

Angie29 pisze:The Voice wylansowal wiele gwiazdek puszczanych radiu do obrzygu typu Monika Lewczuk Antek Smykiewicz Rafal Brzozowski Ukeje Nykiel Sarsa ....itp
Kariera Smykiewicza nabrała tempa dopiero po jego udziale w "Must be the music" w 2014.
Nie znam ani jednej piosenki Damiana Ukeje. On nie zrobił żadnej kariery.

Brzozowski od czasu udziału w pierwszej edycji "Voice'a" wydał już 5 płyt. :shock:
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: The Voice of Poland

Post autor: Angie29 »

To może mi powiesz ze Brzozowskiego nie puszczali do przesady w radiu na Top trendach czy Opolach albo obecnie Monika Lewczuk lub Smykiewicz ciągle wiecznie lansują radia i media Na każdym kroku ..... to nie jest lansowanie i promocja ????? Proszę Cię ja nie mówię o wielkich karierach Ale o lansowaniu ich w radiach portalach lub tv ....
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: ray »

Chyba mnie nie zrozumiałeś.
Chodziło mi o to, że akurat Ukeje nie był lansowany w radiach, w odróżnieniu od pozostałych wymienionych osób.
miłek
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 13 paź 2015, 14:27
Lokalizacja: Północ

Re: The Voice of Poland

Post autor: miłek »

Mieliśmy dziś "To nie ja" Edyty w finale :d ! W sumie długo czekałem, aż ktoś wykona tę piosenkę w talent show (oprócz dzieci wykonujących tę piosenkę). Kasia Góras nie wykorzystała chyba wszystkich swoich możliwości, ale jakoś tak miło mi było kiedy śpiewała po swojemu. Szokiem było dla mnie 3 miejsce Ani Karwan. Myślałem, że powalczy z Mateuszem o pierwsze miejsce.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland

Post autor: spot_me »

niuto pisze:Bardzo mi sie podoba i wokalnie i wizualnie :)
Glosu to on zdecydowanie nie ma. Kariere bedzie robil podobajac sie wlasnie glownie wizualnie zaslepionym nastolatnim dziewczynkom, na wzor Piaska sprzed lat, a obecnie Szpaka, ktorzy podobnie jak on wciskajac kit swym fankom jakoby byli hetero sprzedaja albumy na bazie zaklamania. Tak, Mateusz ma chlopaka. Wszyscy w branzy o tym wiedza i nie ma w tym nic zlego, ale ukrywanie tego przed publicznoscia jest moim zdaniem zwyczajnie nie fair.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: The Voice of Poland

Post autor: niuto »

Ukrywanie przed publicznością? A co, miał wydać oświadczenie, że jest gejem i ma chłopaka? Czy osoby hetero oświadczają, że są hetero i maja partnerów? Nikt niczego nie musi ogłaszać. A co do głosu, to bez przesady. Nie jest to wielki talent ale dobrze śpiewa.
Awatar użytkownika
weronika7
Hope for us
Hope for us
Posty: 45
Rejestracja: 28 kwie 2015, 22:16
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland

Post autor: weronika7 »

Po raz kolejny ludzie mnie rozczarowali... Jak mógł wygrać Mateusz? I to ma być najlepszy głos Polski? :beczy: Nie jest to jakaś totalna tragedia, bo całkiem go lubię, ale jak dla mnie jego przygoda z programem powinna się skończyć na etapie półfinałów. Oczywiście ogromne znaczenie miał dobór piosenek i promocja. Piasek sprytnie wykorzystał tegoroczny hicior Timberlake'a+ występ z Margaret (boginii nastolatków). Na korzyść zadziałał też fakt, że jest przystojny, młody, z poczuciem humoru i mnóstwem pozytywnej energii- to ludzie lubią. Dla kogo autorytetem jest Badach, Kayah czy Skawiński? W szczególności dla mas, z przewagą młodych ludzi? No przecież kim oni wogóle są w porównaniu z taką Margaret... Nie rozumiem fenomenu tej dziewczyny. Ja osobiście od samego początku jestem zakochana w Ani Karwan także to było nie lada zaskokeczenie, zwłaszcza, że przez wszystkie odcinki była faworytką. Ale co tam... Czas pokazał, że to przegrani zrobili póki co większą karierę od zwycięzców. Nizio, Ukeje, Juan Cano odeszli w zapomnienie. Czekam na płytę Ani :)
weronka
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 23 paź 2015, 17:46
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: SZYBY
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland

Post autor: weronka »

Bylam na finale i niestety spodziewalam sie ze on wygra choc w glebi duszy tego nie chcialam :oops:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland

Post autor: Flux »

Nie śledziłem ostatnich odcinków, wysłuchałem po przerwie wojsowego To nie ja, ale masakra :shock: :shock: :shock: Ta oprawa, głos który nie ma przestrzeni i mocy, żeby udźwignąć taką piosenkę. Interpretacja leży. Kto podpowiada taki dobór repertuaru? Zgroza.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland 2017 News!

Post autor: spot_me »

Michal Szpak jurorem
http://muzyka.interia.pl/raporty/raport ... Id,2404094
Zapewne to tylko podgrzewanie zainteresowania programem jak co roku aby bylo glosno o VoP przed startem programu. Gdyby rzeczywiscie Szpak, ktory przeciez absolutnie zadnym autorytetem nie jest, usiadl w fotelu, to predziej spodziewalbym sie Margaret niz Gorniak na fotelu obok niego.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: The Voice of Poland 2017 News!

Post autor: niuto »

Nigdy nie byłem fanem Szpaka, ale na pewno więcej osiągnął niż Afromental i bardziej mu się "należy" jurorowanie. To byłby powiew świeżości. Sam chętnie bym zobaczył Górniak i Szpaka w jednym jury :D
ODPOWIEDZ