SARSA

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: SARSA

Post autor: KrzysiekF »

Sarsie po pierwszym hitowym singlu z 1 albumu i dużych oczekiwaniach na kolejne radiowe przeboje będzie zapewne trudno utrzymać się na rynku. Jednak mimo wszystko trzymam kciuki bo potencjał jest.

Najnowszy album debiutuje na liście sprzedaży dopiero na pozycji 19 przegrywając m.in z JULĄ , Mateuszem Ziółko, Shakirą . Jestem ciekaw jakie kroki podejmie wytwórnia i co zrobi aby nie było klapy.

http://olis.onyx.pl/listy/index.asp?lang=
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: SARSA

Post autor: Angie29 »

Oj tam zaraz klapa czy kazda plyta musi byc komercyjnym sukcesem ? Czy tylko o to chodzi w życiu ?
Ja jako fan Sarsy i innych artystów trzymam kciuki za powodzenie na koncertach aby dalej podazala swoją drogą i wierzyła ze muzyką łączy ludzi a nie tam ilością na Olisach która teraz już dawno spadła i bez promocji lub kasy mało kto sprzedaje płytę po płycie . Polsce jeszcze daleko do innych krajów . Muzyka jest najważniejsza w tym wszystkim i Sarsa o tym wie .
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: SARSA

Post autor: niuto »

a nie tam ilością na Olisach która teraz już dawno spadła i bez promocji lub kasy mało kto sprzedaje płytę po płycie
Nigdy nie trafiał do mnie ten argument. Owszem, sprzedaż ogólnie spadła, ale przy niskiej sprzedaży nadal pewne albumy są na czołowych miejscach, a inne nie. Mamy pewną tendencję.

Choć zgadzam się też, że na rynku mamy wielu artystów, którzy choć bez sukcesów na Olisie jakoś funkcjonują na rynku.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: SARSA

Post autor: Angie29 »

Po prostu mamy inne zdanie .....
Co do Juli i jej wyższej pozycji naturalnie to zasługa Gorgo musik bo to świetna firma która odpowiednio pokierowala kariera Grzeszczak teraz Ziolko i kiedyś Feela . Bo nie czarujmy Jula to totalne beztalencie i szczerze wątpię aby tłumy leciały do sklepów
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: SARSA

Post autor: KrzysiekF »

Angie29 pisze:Oj tam zaraz klapa czy kazda plyta musi byc komercyjnym sukcesem ? Czy tylko o to chodzi w życiu ?
Oczywiście , że nie. Nie znam Sarsy ale podejrzewam po tym jaką gra muzykę na 2 albumie. Tak przesłuchałem, zależy jej jednak na ambitniejszych rejonach i Fanach. I z pewnością właśnie pracuje na swoje audytorium, wiernych słuchaczy.

Z drugiej strony nie uwierzę, że wydawca Sarsy po mega sukcesie NAUCZ MNIE nie czekał na coś bardziej hitowego. Bo nie czarujmy się... Money is Money.

Może to swego rodzaju znudzenie się publiki i stacji radiowych jej osoba. Ona sama właśnie teraz musi zawalczyć o pozycję i wierne grono słuchaczy. Kibicuje jej , bo z pewnością ma potencjał i talent do pisania piosenek.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: SARSA

Post autor: addar »

bardzo dobra płyta, ma dziewczyna swój style i podobaja mi się jej teksty. Są abstrakcyjne, dziwne ale dzieki temu też zaskakujace, czasami zabawne słowotwórczo i przede wszystkim jakieś... może troche to odległe skojarzenie ale w tej dziwności przypomina mi trochę SIA - a to duzy komplement
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: SARSA

Post autor: ediva »

Nie będzie hitu o pomidorowej, ale Sarsa się rozwija, stawia na ciekawe brzmienia i charakterystyczny, momentalnie rozpoznawalny sposób frazowania. Kolorowy ptak pośród nudnych, bezbarwnych Grzeszczaków i Dąbrowskich. Dziewczyna udziela mało wywiadów, nie ma jej w programach rozrywkowych, zajmuje się wyłącznie muzyką i koncertowaniem. Dawna podopieczna :edi: mogłaby teraz sama być jej "trenerką".
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: SARSA

Post autor: Flux »

ediva pisze:Dawna podopieczna :edi: mogłaby teraz sama być jej "trenerką".
Nie będzie papuga (kolorowy ptak, co nie?) czy inny biały kruk uczyć słowika muzyki. Edyta jest muzyką, czy też jej wyrodną córką :PP Nikt w Polsce nie zna się na muzyce lepiej niż :edi:

Serio uważacie, że coś w tej dziewczynie jest? Że jest oryginalna a nie tylko dziwna? Dziwność dla dziwności to nie oryginalność, zgodnie ze słowami diwy :PP
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: SARSA

Post autor: endeven »

uważam, że coś w niej jest. ile w tym procent oryginalności, a ile dziwności? nie wiem.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: SARSA

Post autor: Angie29 »

Sarsa w drugim tygodniu po premierze albumu wyleciała z Olis . Czułem że tak będzie . Bez wsparcia wytwórni bez dobrego managera to wszystko jest bez sensu .wygląda na to ze nawet singiel Volta nie uratuje sprzedaży płyty .
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: SARSA

Post autor: KrzysiekF »

Angie29 pisze:Sarsa w drugim tygodniu po premierze albumu wyleciała z Olis . Czułem że tak będzie . Bez wsparcia wytwórni bez dobrego managera to wszystko jest bez sensu .wygląda na to ze nawet singiel Volta nie uratuje sprzedaży płyty .
Masakra... po pierwszym singlu nastąpił przesyt Sarsą. Ona sama też ma problemy z występami Live. Coś uciekło. Nie przekonała ludzi na stałe.

Ruch wytwórni został jeden. Promocja płyty przy kasach w Empiku. I to jak najszybciej...
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: SARSA

Post autor: Angie29 »

Dokładnie będzie wyprzedaż płyty .... z tymi live ami to też prawda coś w niej umarło to nie ta Sarsa która pokochalem w The Voice .... i tej z piosenki Chill ...szkoda jej bo sentyment mam nadal i życzę jej dobrze ...
Wierzyłem że ona i Natalia Nykiel będą jedyne z The Voice które coś osiągną i pokażą swoje własne ja ...w tym pojedynku wygląda na to ze Nykiel ze zbliżającym się niedługo albumem wygra ten pojedynek bo singiel z płyty zapowiadający jest całkiem dobry .... Sarsa i Bronie się lub Volta albo Dzielę również są radiowe dziwie się ze nie chcą jej promować bo ma dziewczyna potencjał ....ja osobiście liczyłem ze Sarsa Nowa płyta trochę przypieczetuje swój sukces i pozycję w polskiej muzyce . Że chociaż złota płytę myknie za sprzedaż i Volta będzie na miarę Bronie się który ma 7,5 mln wyświetleń na Youtube oraz byla puszczana w radiach. Cóż zostało czekać i zobaczyć może do końca roku coś tam osiągnie owym singlem i sprzedaż płyty troszkę się poruszy lepszy rydz niż nic
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: SARSA

Post autor: Kamui Shiro »

Ta nowa płyta jest po prostu dużo słabsza niż pierwsza. Po singlach oceniam
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: SARSA

Post autor: Angie29 »

Dla innych słabsza dla innych dobra ....dla mnie jest fajna ....
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: SARSA

Post autor: Kamui Shiro »

Wiem, subiektywnie oceniamy :) może jeszcze powinienem się wsłuchać, ale to co usłyszałem nie porwało mnie po prostu. I nie potrafię tego sobie przypomnieć, podczas gdy hity z poprzedniej płyty mocno wpadały w ucho.
ODPOWIEDZ