Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
alanjopek
Hope for us
Hope for us
Posty: 28
Rejestracja: 28 sie 2017, 15:23
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: alanjopek »

Cieszy mnie fakt iż Justyna znikła ostatnio z mediów, robi swoje - gra koncerty i nie musi być wszędzie.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

W tej chwili Justyna ma ogłoszonych aż 5 różnych tras koncertowych. :shock:

1. Tribute to Leonard Cohen:
7.11.2017 - Wrocław, Hala Stulecia
8.11.2017 - Poznań, Hala Arena

2. Koncerty kolęd i pastorałek:
21.12.2017 - Bytów, Bytowskie Centrum Kultury
22.12.2017 - Zakopane, Kino Sokół
26.12.2017 - Wisła, Hotel Gołębiewski, Sala Kongresowa
27.12.2017 - Karpacz, Hotel Gołębiewski
28.12.2017 - Krynica-Zdrój, Pijalnia Główna
29.12.2017 - Arłamów, Hotel Arłamów
30.12.2017 - Mikołajki, Hotel Gołębiewski

3. The Lord of The Rings: The Fellowship of The Ring in Concert:
16.01.2018 - Warszawa, Torwar
18.01.2018 - Wrocław, Hala Stulecia
20.01.2018 - Szczecin, Arena Szczecin
22.01.2018 - Katowice, Spodek
24.01.2018 - Gdańsk/Sopot, Ergo Arena

4. Justyna Steczkowska i Orkiestra Cygańska - 5 spektakli w koszalińskim Teatrze Variete Muza:
16, 17, 18, 19, 20 lutego 2018

5. Koncerty muzyki filmowej - druga edycja:
14.02.2018 - Koszalin, Hala Widowiskowo - Sportowa
22.02.2018 - Lublin, Hala Globus
25.02.2018 - Olsztyn, Hala Urania
2.03.2018 - Zielona Góra, Hala Widowiskowo - Sportowa
7.03.2018 - Warszawa, Torwar
15.03.2018 - Poznań, Hala Arena
6.04.2018 - Wrocław, Hala Stulecia
18.04.2018 - Katowice, Spodek
21.04.2018 - Szczecin, Arena Szczecin
24.05.2018 - Rzeszów, Hala Podpromie

Oprócz tych 5 tras koncertowych Justyna ma ogłoszony również wielki finał pierwszej edycji koncertów muzyki filmowej - 2 stycznia w Toruniu. Zdziwiłem się, że finał tej trasy ma się odbyć akurat tam - z powodu słabej sprzedaży biletów już nie raz odwoływano koncerty Justyny w Toruniu. Popatrzyłem teraz, jak sprzedają się bilety na ten koncert i jest bardzo źle - na niektóre sektory nie sprzedał się nawet jeden bilet! Nie zdziwię się, jeśli i ten koncert zostanie odwołany... :(

Super, że Justyna ma ogłoszonych tyle różnych tras i tyle koncertów, ale... na żadnej z tych tras ona nie śpiewa swoich największych przebojów. Wolałbym, by zamiast tych wszystkich "specjalnych" koncertów, zaczęła grać "normalne".
Jeżeli Justyna i jej menadżer zdecydowali, że będą teraz grać trasę cygańską w teatrze, to po jakiego grzyba wybrali Koszalin? Trzeba było wybrać Warszawę i Teatr Syrena, tym bardziej, że w stolicy Justyna nie miała jeszcze ani jednego koncertu z Orkiestrą Cygańską i tam też ma najwięcej fanów.

Coś niedobrego dzieje się z karierą Steczkowskiej... Nowy singiel miał wyjść jesienią zeszłego roku, nie wyszedł do dzisiaj... Ale z drugiej strony myślę, że kiedy Justyna już coś wyda, na pewno będzie udzielała wywiadów dla pism typu "Gala", "Viva!" i będzie musiała odpowiadać na pytania o jej małżeństwo. Może ona celowo przesuwa premierę nowego singla / płyty, bo chce poczekać, aż emocje wokół jej życia prywatnego opadną? Nie wiem, pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Ale brakuje mi już czegoś nowego od Jusi... :(
Myślę, że najlepszym wyjściem dla niej byłoby, gdyby na nowej płycie znowu zwróciła się w stronę rocka, do stylu płyty "X". Justyna w wydaniu elitarnym nie chwyciła, więc na jej miejscu znów przywdziałbym skóry, lateksy i znów zaczął grać w klubach. Bo nie wyobrażam sobie, by ona teraz wydała płytę pod radio, to nie byłoby w jej stylu.

Dzięki głosowaniu internautów Justyna wygrała ostatnio pewien plebiscyt. Została wybrana Ikoną Stylu magazynu "Party" i jeszcze miała ogromną przewagę nad innymi nominowanymi. Dokładne wyniki:
1. Justyna Steczkowska - 10171 głosów
2. Małgorzata Socha - 834 głosy
3. Aneta Kręglicka - 225 głosów
4. Małgorzata Kożuchowska - 215 głosów
5. Joanna Horodyńska - 24 głosy.
OK, Justyna wygrała, bo prosiła o głosy na swoim Facebooku, a pozostałe panie - pewnie nie. Ale to nie zmienia faktu, że i tak wygrała. :PP Znalazło się ponad 10 tys. osób, które poświęciły chwilę, by na nią zagłosować. I obiektywnie Ikoną Stylu powinna zostać albo właśnie Steczkowska, albo Kręglicka.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: B@r »

ray pisze:
Ostatnio o Justynie jest cicho. nawet paparazzi jakoś nie mogą jej dopaść. Trochę tak, jakby zapadła się pod ziemię. Pewnie, tak jak zapowiedziała, poświęca się pracy nad płytą.
Pod ziemię? Raczej w krzakach, co widać na nowych zdjęciach http://www.pomponik.pl/plotki/news-just ... Id,2460676 :lol3:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Kamui Shiro »

Została wybrana Ikoną Stylu magazynu "Party"
Faktycznie jest się czym chwalić... niestylowe czasopismo decyduje o stylu :lol:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

B@r pisze:Pod ziemię? Raczej w krzakach, co widać na nowych zdjęciach http://www.pomponik.pl/plotki/news-just ... Id,2460676 :lol3:
B@r, co się stało, że od dwóch miesięcy w "Fakcie" nie pojawił się żaden nowy paszkwil na Justynę? To wynik autorefleksji czy może macie sądowy zakaz? ;-)
Kamui Shiro pisze:Faktycznie jest się czym chwalić... niestylowe czasopismo decyduje o stylu :lol:
Tę nagrodę przyznali Justynie internauci. I to jest ważne. :)
kirin
Make it happen
Make it happen
Posty: 129
Rejestracja: 05 lis 2017, 16:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: Toruń

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: kirin »

Witam,
jakkolwiek Bardzo lubię Justynę, to niestety ostatnich jej zachowań nie pochwalam.

Granie miliona koncertów (nie swoich) zamiast skupianie się na własnej twórczości jest słabe na dłuższą metę,
zamiast być nadal Artystą zamienia się w odtwórcę.

Co do tras :) jakkolwiek śmiesznie to brzmi
koncerty Cohenowe się nie sprzedają choć już dwa czy trzy dni do nich zostały.
Na Wrocław ponad 600 wolnych miejsc nadal, na Poznań ponad 1770!!!
I tak prawdopodobnie część biletów jest poblokowana na inne sklepy internetowe, sprawdzam zawsze na biletyna.pl bo tam jest główna strona sprzedająca wejściowki od firmy Royal.

Cygańska ... Koszalin zapewne wybrano bo stamtąd pochodzi menager Justyny, ale 5 koncertów? Dziwne, skoro mieli tam z rok temu grać 2 jednego dnia i złożyli je w jeden występ który i tak nie sprzedał się w 100%, więc organizowanie 5 ???

pozdrawiam :)

Kirin
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Flux »

ray pisze:8.11.2017 - Poznań, Hala Arena
kirin pisze:koncerty Cohenowe się nie sprzedają choć już dwa czy trzy dni do nich zostały.
Na Wrocław ponad 600 wolnych miejsc nadal, na Poznań ponad 1770!!!
No i niestety koncert w Poznaniu odwołano. Miałem nadzieję usłyszeć Justynę jeszcze przed końcem roku. Dobrze, że nie zdążyłem kupić biletu, przynajmniej nie muszę czekać na zwrot.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

To już jest ósmy(!) odwołany koncert Justyny w tym roku. :shock:
Wszystko przez te horrendalnie wysokie ceny biletów. Masakra... Jak to możliwe, że Justyna nie widzi, co Wojtanowski robi z jej karierą?

Dwa miesiące temu w Łodzi, w Wytwórni, odbył się koncert "Cohen i kobiety", na którym piosenki Cohena śpiewało 12 pań: Ania Dąbrowska, Grażyna Łobaszewska, Anita Lipnicka, Renata Przemyk, Martyna Jakubowicz, Maria Peszek, Natalia Przybysz, Gaba Kulka, Iza Lach, Julia Pietrucha, Daria Zawiałow i Matylda Damięcka.
Szkoda, że Justyna do nich nie dołączyła, tylko wolała sobie sama zorganizować koncerty upamiętniające Cohena - tym bardziej, że za opracowanie muzyczne koncertu "Cohen i kobiety" odpowiadał Leszek Biolik, z którym Steczkowska się zna (Biolik grał na gitarze basowej na płycie "Dziewczyna szamana").

Dzisiaj Justyna śpiewała przeboje Cohena we wrocławskiej Hali Stulecia.
I znowu menadżer pokazał brak profesjonalizmu. Wczoraj poinformował, że wbrew zapowiedziom tego koncertu nie będzie jednak prowadził Andrzej Poniedzielski, tylko Kasia Sowińska, i że zamiast Marka Dyjaka wystąpi Skubas. Ten Wojtanowski praktycznie za każdym razem musi coś odwalić. :roll:

I nie wierzę, by wszystkie 7 koncertów kolęd i pastorałek się odbyło. Źle wybrano terminy - Justyna gra te koncerty tuż przed świętami i potem tuż przed sylwestrem. To jest taka pora, że ludzie nie myślą wtedy o koncertach, tylko o ostatnich prezentach na święta, kreacjach i fryzurach na sylwestra i wyprzedażach, które startują 27 grudnia. Trzeba było zorganizować te koncerty kolęd już w styczniu, tak jak w tym roku Kayah. A tak znowu będzie odwoływanie koncertów. :(
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Flux »

Wojtanowski dał Justynie to, czego chciała. Więcej koncertów, z rozmachem. Justyna zawsze marzyła o dużych formach scenicznych. I faktycznie wiele różnorodnych projektów udało się zrealizować, jednak teraz wygląda na to, że wzięła na siebie zbyt wiele lub menago zbyt wiele jej narzuca. Druga edycja trasy muzyki filmowej czy przeniesienie "Cygańskiej Królowej" na deski teatru to już raczej skok na kasę ze strony organizatora, a dla samej Steczkowskiej oznacza pewien zastój. Ona zawsze czuła potrzebę rozwoju, wyrażania siebie poprzez własną twórczość. Powinna się teraz przygotowywać do premiery nowego albumu i opracowywać spektakl, o którym przebąkiwała od lat a nie powielać te same lub lekko zmodyfikowane serie występów. Koncerty Royal są horrendalnie drogie, ile razy można zgromadzić pełną widownię na dużych halach, skoro ludzie już raz czy dwa byli na podobnym show? I co z koncertem ze światową gwiazdą? Mimo szumnych zapowiedzi nie odbył się koncert urodzinowy w Sopocie ale jakiś czas później na fb informowano, że wkrótce zdradzą wielkie nazwisko, z którym JS zaśpiewa i... cisza. Stworzono pewną aurę ekskluzywności ale to się Justynie jeszcze może odbić czkawką.
kirin
Make it happen
Make it happen
Posty: 129
Rejestracja: 05 lis 2017, 16:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: Toruń

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: kirin »

to będzie bardzo EKSKLUZYWNA czkawka :)

a co do ROyala, to niestety oni NIE MAJĄ żadnej reklamy!

Sporadycznie pokazują się gdzieś plakaty, ich główna reklama to INTERNET masakra
ludzie czasem nie wiedzą, że w ich mieście jakiś koncert ma miejsce!!!!
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: niuto »

Pierwsze słyszę, że Justyna daje jakieś koncerty z piosenkami Cohena. To tak a propos ich reklamy :D
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Flux »

Nastroje niezadowolenia wśród fanów wciąż narastają. Ludzie boją się kupować bilety w obawie przed odwołaniem koncertu. Zawiedzione zaufanie trudno odbudować. Fani tęsknią za własnym repertuarem Szamanki, spotkaniami z idolką po występach. Koniec końców za wszystko beknie Justyna, bo ludzie przestaną przychodzić na występy Steczkowskiej, nie Wojtanowskiego, który odpowiada za ich organizację. Czasami warto odpuścić, bo aktualnie zmierza to w złym kierunku. Żal, że ktoś taki reprezentuje taką artystkę. Wcześniej próbował z Górniak zrobić maszynkę do zarabiania pieniędzy, ale nie przewidział że ona woli zarabiać sama na siebie a już w żadnym wypadku nie zamierza pracować! :lol3:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: addar »

EDZIA PO PROSTU NIE POLECIAŁA NA MŁODEGGO GRUBASKA.. :edi: miała juz takiego i kazdy wie jak sie to skonczyło
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: dorota »

Flux pisze:Wcześniej próbował z Górniak zrobić maszynkę do zarabiania pieniędzy, ale nie przewidział że ona woli zarabiać sama na siebie a już w żadnym wypadku nie zamierza pracować! :lol3:
Górniak każdego zrobi w bambuko hahahah

trochę za dużo namnożyło się koncertów Justyny, przypuszczam, że to się skonczy tak, że Jusia zniknie z show bizu na jakis czas a przynajmniej zniknie z koncertami , żeby dac ludziom od siebie odpocząć ..... :roll:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

To jest prawda, że Royal Concert reklamuje się głównie w necie. Wojtanowski często ogłasza konkursy typu: "Do wygrania podwójne zaproszenie na koncert taki i taki, wystarczy polubić fanpage Royal Concert, udostępnić wydarzenie na swojej tablicy i dołączyć do wydarzenia". I na tym się kończy - ogłoszenia wyników po prostu nie ma.
Ale te nierozstrzygnięte konkursy to jeszcze nic - niektórzy fani nie odzyskali pieniędzy za odwołane koncerty!

Wojtanowski już w 2011 zajmował się organizowaniem koncertów i już wtedy migał się od oddawania pieniędzy - wtedy, przed laty, organizował koncert Perfectu:
http://www.gp24.pl/strefa-biznesu/wiado ... ,10260646/
Ta afera powinna była go raz na zawsze pogrążyć. A tymczasem po latach zaufały mu i Edyta, i Justyna. :shock:

Wtorkowy koncert "Tribute to Cohen" zebrał kiepskie recenzje. Na stronie wydarzenia na Facebooku przeważają negatywne komentarze. :( Oto jeden z nich:
Szłam na ten koncert z ogromnymi nadziejami na niesamowity wieczór, bo każdy koncert Cohena taki był. Totalne rozczarowanie - hala stulecia nie wypełniona nawet w połowie, zapach popkornu jak w kinie, nagłośnienie - porażka, głośniki często wydawały dziwne odgłosy. Ja rozumiem, że miał być akcent polski, ale śpiewanie Cohena po polsku odbiera mu połowę magii, zmiana składu i prowadzącego tuż przed koncertem (tak bardzo liczyłam na panów Poniedzielskiego i Dyjaka). Z przykrością stwierdzam, że był to najgorszy koncert na jakim kiedykolwiek byłam. Sytuację ratowala piekna Justyna Steczkowska i finalowe Hallelujah.po wybrzmieniu ostatniej nuty orkiestra po prostu zwinela instrumenty... Nikt nie czekał na bisy. Przykro...
Justyna się stara, ale ten Wojtanowski... Szkoda słów... :(

I nie zgodzę się z Dorotą, że Justyna powinna dać od siebie odpocząć. Bo ona przecież właśnie teraz to robi. Nie udziela wywiadów, nie ma jej w telewizji i przez najbliższy miesiąc nie będzie występować nigdzie. Jusia po prostu nie powinna grać koncertów w największych halach, tylko w filharmoniach, teatrach i klubach. I musi wrócić do swojego repertuaru i do normalnych cen biletów.

Najlepiej by było, gdyby Justyna podpisała umowę z Kayaxem. :) Kayah kiedyś opowiadała, że system pracy w Kayaxie jest taki, że dany pracownik opiekuje się jednym artystą. Tak więc skoro Hey zawiesza działalność, to osoba, która dotychczas zajmowała się Heyem, teraz mogłaby zająć się Jusią. :)
ODPOWIEDZ