Natalia Kukulska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Natalia Kukulska

Post autor: ediva »

addar pisze:ja wciąż marze o pełnej płycie z hitami Anny z nowoczesną instrumentacją i aranżacją...to rewelacyjne utwory które cięzko się słucha przez taniośc i archaiczność produkcyjną...
To prawda, że Anna miała świetne kompozycje, ale produkcyjnie/aranżacyjnie jej płyty kulały. Ona sama była tego świadoma, bardzo nad tym ubolewała, nie była zadowolona ze swoich albumów i, jak to mawiała, "przebojików". Na początku lat 80. planowała powrócić z nowym brzmieniem i wizerunkiem, ale tragedia zniweczyła wszystkie plany. Ogromna strata dla polskiej sceny muzycznej, strata wspaniałego, ciepłego człowieka jakim była Anna... to ogromnie boli do tej pory ;(
Polecam wszystkim świetną, fanowską stronę o Annie Jantar - wiele archiwalnych artykułów i wywiadów z artystką - http://bursztynowa-dziewczyna.pl/
Natalka powinna wydać tę płytę dla fanów matki a dla siebie dla kasy.... jej głos juz stracił wiele jeszcze pare lat i wogóle nie bedzie wstanie wykonywać cięższych utworów pomimo podobnej barwy głosy do rodzicielki
Natalia przed laty zrobiła swoją wersję "Tyle Słońca", później nagrała cztery piosenki Jantar na album "Po tamtej stronie"... Wątpię, żeby zdecydowała się na coś więcej w tym kierunku. Niedawno znów odmówiła udziału w koncercie poświęconym twórczości Anny Jantar... Ona nie chce by ludzie widzieli w niej drugą Jantar, by prosili ją o podpisy na zdjęciach jej matki. Poza tym jest zbyt mocno zaangażowana we własną twórczość, zbyt ciężko pracowała by zdobyć szacunek w branży, tworząc własny, w pełni autorski repertuar.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Natalia Kukulska

Post autor: endeven »

Halo tu ziemia w piątek zadebiutowało na liście trójki na 44 miejscu. :)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Natalia Kukulska

Post autor: ray »

Byłem dzisiaj na koncercie Natalii. Tak jak 3 dni temu pierwszy raz w życiu byłem na koncercie Kowalskiej, tak dzisiaj pierwszy raz w życiu byłem na koncercie Kukulskiej. :)
Ależ to był fajny koncert! Od czego by tu zacząć... Może od tego, że bilety były naprawdę tanie - tylko 40-45 zł. W porównaniu do innych naszych diw i nie-diw, Natalia wyszła na bardzo skromną. Ale mimo takich cen biletów, publiczność i tak nie dopisała (obstawiam, że w sumie było 150-200 osób). Koncert był super, tak więc ci, co nie byli, niech żałują.

Setlista:
Intro
Halo tu Ziemia
Rekonstrukcja
Hard to find
Decymy
Pod włos
Wierność jest nudna
Kobieta
Miau
Im więcej Ciebie, tym mniej
To za mało
Let's get down
Sexi flexi
Pół na pół
Lunatyk
Marching band
W biegu
My
bis: Ostatnia prosta
drugi bis: Halo tu Ziemia

Tak jak się spodziewałem, koncert był przemyślaną, spójną całością - stylizacja Natalii, aranżacje starych piosenek - wszystko było w tym samym, kosmicznym, elektronicznym, trochę mrocznym klimacie. Na scenie towarzyszyło Natalii tylko trzech muzyków - w tym jej mąż, Michał Dąbrówka na perkusji. Widać było, że cała czwórka tworzy zgrany zespół. Widziałem też, jak wielką radość sprawia Kukulskiej granie tego materiału. Nie mam żadnych wątpliwości, że ona naprawdę kocha muzykę.
Mały minus za to, że Wierność jest nudna i W biegu były w wersjach skróconych. Śmiać mi się chciało, kiedy Natalia miała wyjść na bis, a jakaś kobitka z publiczności skandowała: "Okruszek! Okruszek!". :lol3:
Po koncercie, po kilkunastu minutach przerwy, Natalia wyszła do fanów na autografy i zdjęcia. Jaka ona jest sympatyczna! Każdemu poświęciła chwilę, grzecznie i konkretnie odpowiadała na pytania, bez pośpiechu. Dając autografy, pisała bardzo starannie. Ze wszystkich piosenkarek, z którymi miałem bezpośredni kontakt, ona zrobiła na mnie najlepsze wrażenie. Kupiłem na miejscu płytę "Halo tu Ziemia" (za 40 zł) i dostałem dedykację: "Halo Michał tu Natalia Kukulska z pozdrowieniami". :dumny:

Płytę i tak znam już ze Spotify.
Zanim ją po raz pierwszy przesłuchałem, przeczytałem wywiad z Natalią dla Onetu:
http://muzyka.onet.pl/wywiady/natalia-k ... iad/le45w4
Kiedy przeczytałem ten wywiad, pomyślałem, że nie wiedziałem wcześniej, że Kukulska jest taka mądra. :shock: Nie wiedziałem na przykład, że ona studiowała filozofię (na Uniwersytecie Warszawskim). Podobało mi się też, że nie unikała mówienia o obecnej sytuacji politycznej w Polsce (chociaż i tak delikatnie się wypowiedziała).
Pamiętam, że po przeczytaniu tego wywiadu włączyłem po raz pierwszy płytę i... nie dałem rady dosłuchać do końca. :PP Na początku ten album wydawał mi się zbyt "odjechany". Ale przez to, że tak mi się podobał ten wywiad z Natalią, zrobiłem drugie podejście do "Halo tu Ziemia" i później kolejne.
Teraz, już po wielokrotnym odsłuchaniu, mogę z całą pewnością stwierdzić, że te kawałki mają melodie wpadające w ucho, zwłaszcza piosenka tytułowa, To za mało i Lunatyk. To są dobre kompozycje, tylko że opatulone "chropawymi opakowaniami". I na tej płycie są bardzo, bardzo dobre teksty (wszystkie są autorstwa Kukulskiej) - nieoczywiste, niebanalne, najlepsze pod tym względem są dla mnie: To za mało, Ostatnia prosta i Rekonstrukcja.
Tekst Rekonstrukcji brzmi, jakby był o Edzi. :lol3:
I zarówno ta piosenka, jak i ostatnia piosenka Edyty są o duchu. Natalia śpiewa pod koniec:
Natalia Kukulska pisze:Podnieść na duchu muszę ducha
Co Bogu ducha winien uduchowiony duch
Bo wciąż na ducha jest posucha
Niech z duchem czasu wygra uśpiony w głębi duch
Ten fragment tekstu jest po prostu rewelacyjny. :klaszcze:
I kiedy Natalia wymawia słowo "duch", słychać wyraźnie "duch", a nie "druh". ;-)

Kukulska w tym roku przeszła samą siebie:
- w styczniu urodziła dziecko
- we wrześniu wydała nową płytę
- nagrała i wydała dwa teledyski
- zagrała kilkadziesiąt koncertów
:shock:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Natalia Kukulska

Post autor: Steffie »

Tak, Natalia studiowala filozofie, porzucila to chyba po pierwszym roku czy jakos tak, to nie bylo dla niej. Nie ma co porownywac Natalii do Edyty, ta pierwsza naprawde kocha muzyke, ma męża, ktory ja w tym wspiera, do tego sama jest dzieckiem muzykow, niejako ma to w genach.
Edyta jaka jest - to chyba widac. Jak Roza z "Malego Ksiecia"... Szkoda tylko, ze profesjonalne podejscie Natalii nie przeklada sie na jej wieksza popularnosc, ale chyba juz nauczyla sie z tym zyc.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Natalia Kukulska

Post autor: ediva »

ray pisze:Natalia wyszła do fanów na autografy i zdjęcia. Jaka ona jest sympatyczna! Każdemu poświęciła chwilę, grzecznie i konkretnie odpowiadała na pytania, bez pośpiechu. Dając autografy, pisała bardzo starannie. Ze wszystkich piosenkarek, z którymi miałem bezpośredni kontakt, ona zrobiła na mnie najlepsze wrażenie.
Natalia jest taka po mamie - Annie Jantar, która uchodziła za jedną z najsympatyczniejszych osób w polskim show-biznesie. Normalność, życzliwość, ciepło i miłość do muzyki i fanów to rzeczy, które je łączą. Należy też dodać, że Natalia była wychowana przez babcię - również bardzo dobrą, pokorną kobietę, która wspaniale wychowała zarówno swoją córkę jak i wnuczkę. Bardzo wiele wynosi się z domu.
ray pisze:bilety były naprawdę tanie - tylko 40-45 zł. W porównaniu do innych naszych diw i nie-diw, Natalia wyszła na bardzo skromną. Ale mimo takich cen biletów, publiczność i tak nie dopisała (obstawiam, że w sumie było 150-200 osób).
Świetnie, że Natalia ma tak przystępne ceny biletów, nie zdziera z fanów, brawo :) I potrafi zagrać z radością i pasją dla tak niewielkiej publiczności, z którą chce spotkać się także po koncercie, zwyczajnie, po ludzku poświęcić czas osobom, które przyszły dla niej i jej muzyki.

Dodano po 3 godzinach 13 minutach 31 sekundach:
ray pisze:Kukulska w tym roku przeszła samą siebie:
- w styczniu urodziła dziecko
- we wrześniu wydała nową płytę
- nagrała i wydała dwa teledyski
- zagrała kilkadziesiąt koncertów
Nie zapominajmy, że prócz tego wszystkiego, Natalia zrobiła dubbing do kinowego filmu animowanego "Magiczna Zima Muminków"; użyczyła głosu Mamie Muminka, a także zaśpiewała dwie piosenki. Warto zaznaczyć, że film to polsko-fińska koprodukcja, która ma szansę na nominację do Oscara.
Gdyby tego było mało, Natalia w grudniu i styczniu weźmie udział w świątecznej trasie Betlejem w Polsce - wraz z grupą innych artystów oraz orkiestrą (m.in. z Kasią Moś, M. Szcześniakiem, Igorem Herbutem i Darią Zawiałow) da koncerty w dwunastu miastach Polsce.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Natalia Kukulska

Post autor: Dobi »

Dziwią mnie wasze posty. Piszecie tak jakbyście dopiero teraz odkryli, że Natalia lubi to co robi i widać w jej pracy pasję i radość :d Ja to już odkryłem dawno temu ale widocznie musieliście sami do tego dojść :P :hmmm:

Do laurki jaką wystawiliście Natalii dorzucę jeszcze jedną sprawę za którą bardzo szanuję Natalię. Od czasu "Bitwy na głosy" w której wspierała "SOS Wioski Dziecięce" Natalia przy każdej okazji nadal to robi! Nie raz pisała o różnych wydarzeniach związanych z "Wioskami" na swoim FB, co więcej w październiku gdy podpisywała mi płytę wspomniałem, że gra koncert w moich rodzinnych stronach i powiedziała mi, że są tam "Wioski" i chciała je odwiedzić. Za taką postawę naprawdę należy się szacunek.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Natalia Kukulska

Post autor: Kamui Shiro »

Zachęciliście mnie. Jeśli zagra we Wrocławiu - idę. Ciekawi mnie zwłaszcza Im więcej w kosmicznej wersji :P :lol:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Natalia Kukulska

Post autor: ray »

ediva pisze:Nie zapominajmy, że prócz tego wszystkiego, Natalia zrobiła dubbing do kinowego filmu animowanego "Magiczna Zima Muminków"; użyczyła głosu Mamie Muminka, a także zaśpiewała dwie piosenki. Warto zaznaczyć, że film to polsko-fińska koprodukcja, która ma szansę na nominację do Oscara.
Gdyby tego było mało, Natalia w grudniu i styczniu weźmie udział w świątecznej trasie Betlejem w Polsce - wraz z grupą innych artystów oraz orkiestrą (m.in. z Kasią Moś, M. Szcześniakiem, Igorem Herbutem i Darią Zawiałow) da koncerty w dwunastu miastach Polsce.
Koncerty promujące "Halo tu Ziemia", dubbing do "Magicznej zimy Muminków", nagranie dwóch piosenek do tego filmu oraz 12 koncertów "Betlejem w Polsce" to i tak jeszcze nie wszystko. :PP
Natalia śpiewa również w spektaklu "Szukaj w snach" w Teatrze Starym w Lublinie. Dzisiaj właśnie występowała z tym projektem i jutro też wystąpi. Ona tam śpiewa kołysanki. Wczoraj powiedziała mi, że w przyszłym roku wyjdzie płyta z tym materiałem.
Dobi pisze:Od czasu "Bitwy na głosy" w której wspierała "SOS Wioski Dziecięce" Natalia przy każdej okazji nadal to robi!
Natalia wspiera nie tylko dzieci, ale też zwierzątka. 6 grudnia zagra akustyczny koncert w MOMU w Warszawie - 100% dochodu ze sprzedaży biletów ma zostać przekazane Fundacji Chata Zwierzaka. Bilety są po 50 zł.
Kamui Shiro pisze:Zachęciliście mnie. Jeśli zagra we Wrocławiu - idę. Ciekawi mnie zwłaszcza Im więcej w kosmicznej wersji :P :lol:
Natalia wystąpi we Wrocławiu w styczniu, ale nie ze swoimi piosenkami, tylko z trasą "Betlejem w Polsce".
Rusza trasa koncertowa "Betlejem w Polsce". Koncerty zaplanowano w 12 miastach. Na scenie wystąpią: Natalia Kukulska, Mietek Szcześniak, Kasia Moś, Igor Herbut, Daria Zawiałow, Beata Bednarz, Agnieszka Musiał, Dana Vynnycka oraz Adam Krylik. Wokalistom towarzyszyć będzie AUKSO - jedna z najlepszych orkiestr kameralnych w Europie. Zagra także międzynarodowy zespół wybitnych instrumentalistów, stworzony specjalnie na tę okazję.
"Betlejem w Polsce" to także, jak zapowiadają organizatorzy, multimedialne widowisko. Każdy z koncertów będzie się składał z czterech części: najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe świata w wykonaniu gwiazd, składanie życzeń oraz łamanie się opłatkiem (uczestnicy koncertu otrzymają go wraz z programem przy wejściu na koncert), wspólne śpiewanie polskich pieśni bożonarodzeniowych, finał.
Zapowiada się ciekawie, może sam się na to wybiorę w Łodzi...

Pamiętam, że 2 lata temu Natalia wystąpiła na sylwestrze TVN i już wtedy zaprezentowała odświeżone, elektroniczne aranżacje swoich starych przebojów. Chciałem to sobie teraz przypomnieć, ale TVN usunął wideo. :beczy:
Teraz na koncertach Natalia ma jeszcze bardziej "kosmiczne" aranże tych piosenek.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Natalia Kukulska

Post autor: IgaAga »

Też od lat obserwuję niesamowity rozwój Natalii, jej spójny wizerunek jako artystki i człowieka. Uwielbiam jej wokal, piękne stylizacje, pasję do muzyki i miłość do rodziny. Zawsze otacza się fantastycznymi muzykami, współpracuje z Adasiem Sztabą. Nie gwiazdorzy, jest skromna i naprawdę widać pasję to muzyki. :)

Dodano po 33 minutach 45 sekundach:
Właśnie zakupiłam bilet na Betlejem w Szczecinie. :)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Natalia Kukulska

Post autor: Kamui Shiro »

ray pisze: Natalia wystąpi we Wrocławiu w styczniu, ale nie ze swoimi piosenkami, tylko z trasą "Betlejem w Polsce".

Dzięki. Oj, niestety to już mnie nie zainteresuje... A była już z kosmicznym koncertem we Wrocławiu? Szkoda że nie wiedziałem, że warto pójść. W ogole nie przypominam sobie, żeby była informacja o koncercie promującym nowy album w moim mieście, ale to może być kwestia przepracowania.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Natalia Kukulska

Post autor: ray »

Kamui Shiro pisze:A była już z kosmicznym koncertem we Wrocławiu?
Ani nie była, ani nie będzie, przynajmniej na razie.

Zacytuję Wam fragmenty wypowiedzi Natalii z ostatniego wywiadu dla "Vivy!". Kukulska jest dowodem na to, że w pisemkach typu "Viva!", "Gala" czy "Party" też można ciekawie i mądrze mówić o muzyce.
Natalia Kukulska pisze:Są ludzie, którzy interesują się mną, dlatego że mają sentyment do mnie jako osoby, która jako dziecko śpiewała dla dzieci. Niektórzy się ze mną rozwijali, dorastali i są nadal. Niektórzy odeszli na etapie, kiedy zaczęłam kombinować i wychylać nos poza mainstream. Rozumiem ich, mają prawo. Nagrałam tak dużo płyt, że jeśli ktoś się zatrzymał na tamtym etapie, one są nadal do słuchania. Natomiast ja idę dalej, rozwijam się, zmieniam, pojawia się też nowa publiczność, która nie słuchała mnie kiedyś. Nigdy nie zamierzałam nagrywać kolejnych płyt, które będą powielały to, co było na poprzednich. Chcę się rozwijać.
Natalia Kukulska pisze:Inny jest etap świadomości, kiedy artysta wychodzi ze swoją pierwszą debiutancką płytą. Jak startowałam z płytą "Światło", mierzyłam się z oczekiwaniami ludzi i z wyobrażeniem, że będę podobna do mamy. Już wtedy chciałam działać na własnych zasadach, mimo że wtedy komponowali i pisali dla mnie inni. Jednak zawsze sama sobie dobierałam repertuar. To był taki czas, że miałam klapki na oczach, jeśli chodzi o muzykę R&B. Kochałam ją, zanim jeszcze ta muzyka dotarła do Polski.
Natalia Kukulska pisze:Autorskie podejście słychać już było na albumie, z którego pochodzą Decymy. Co ciekawe, minęło naście lat i dopiero teraz wszyscy je kochają. Wtedy prawie żadna rozgłośnia tego nie puściła. To samo wydarzyło się z Pół na pół z płyty "Sexi Flexi". Ostatnio słyszałam, jak Ewa Farna śpiewa ją na swoich koncertach. Miło. To teraz są rozpoznawalne piosenki, a wcześniej nikt nie chciał ich grać. Wszyscy chcieli tylko Im więcej Ciebie, tym mniej.
Natalia Kukulska pisze:To jest dla mnie niezwykle ważne, żeby był odbiorca tego, co robię. Tylko po prostu jest mi bardzo trudno dotrzeć do tych właściwych. To jest główny problem i to jest moja walka. Miałam takie momenty, już przy poprzedniej płycie, że myślałam sobie, że to nie ma sensu. Jakbym nie nagrywała solowej płyty, to i tak nie narzekałabym na brak pracy, bo cały czas dostaję zaproszenia do różnych programów i projektów, często bardzo nęcących i ciekawych muzycznie. Mogłabym cały czas tak sobie ujeżdżać popularność. Ale w pewnym momencie, chcąc robić swoje, trzeba umieć z czegoś zrezygnować, a nawet móc coś stracić. Ten rodzaj wolności jest czasem drogą przez mękę. Wkładam w to, co robię, więcej pracy, ale nie narzekam, bo kocham to, co robię, i dopiero teraz mam poczucie, że umiem się wyrazić.
Natalia Kukulska pisze:Wchodząc w elektronikę, jakby podpięłam się pod nową energię. Bawię się brzmieniem, bawię się formą, bawię się tekstami. Oczywiście jako 40-latka nie będę śpiewała o wrażeniach z parkietu. Dotykam tematów refleksyjnych, ale nawet do nich staram się podchodzić z dystansem i humorem.
:klaszcze:
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Natalia Kukulska

Post autor: IgaAga »

Pięknie powiedziane Natalia. Ja też wyrosłam na fascynacji Anną Jantar, a później zaczęłam obserwować Natalię.
Też się zastanawiałam skąd ta dziewczyna ma tyle siły , by iść własną drogą.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Natalia Kukulska

Post autor: Kamui Shiro »

Czy to te klapki na oczach spowodowały, że niektore dawne jej piosenki są praktycznie kalką zachodnich hitów r&b? :roll:

Posłuchałem piosenki Halo, tu Ziemia. Niestety, średnio mi się spodobała. Jest 'alternatywna', daje do myslenia, ma ciekawy teledysk i tekst, ale muzyka gdzies mi umyka. Spodziewałbym się więcej po Natalii w tym przypadku. To że ma być inaczej, intrygująco, nie znaczy, że musi być nieprzebojowo i wręcz... nijako. Takie wrażenie po pierwszym odsłuchaniu, może później by mi bardziej się to odkryło... Prędzej podchodzi mi Kobieta z wiosny, jednak też nie jest to jeszcze pełen muzyczny eargazm, najlepsze są wokalizy oczywiście. I moja dobra koleżanka w klipie robiąca gwiazdę (o w mordę, nie wiedziałem, że umie xD). W nowych singlach Kukulskiej podoba mi się muzycznie jej nerwowy, drapieżny i niezły wokal, reszta jeszcze nie spełnia moim zdaniem wysokości zadania. Coś się pichci w jej muzycznym kociołku, jednak jeszcze chyba potrawa nie jest gotowa. Nie wiem, jak cały album - musiałbym przesłuchać - jeśli jest lepiej, to źle dobiera single.

Poszedłbym mimo to na jej koncert, jednak widzę, że teraz będzie tylko kolędowanie, a potem zacznie(?) od wschodniej Polski, gdzie nawet jeszcze moja noga nie postała i niestety póki co nie postoi xD A do tej pory chyba odwiedziła z trasą tylko kilka miast w centralnej? Czekam na więcej... W Internecie nie udało mi się znaleźć Im więcej ciebie, tym mniej live, o którym pisał Ray.
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Natalia Kukulska

Post autor: fookmetoo »

Mam ogromny sentyment do jej starych płyt, mam wrażenie że od singla "Nikt nie będzie żył za ciebie" wypadła z torów, ale jak jest happy to git dla niej.

Brakuje w jej dorobku albumu koncertowego, tyle różnych fajnych aranżacji starych piosenek było, i przepadły w zapomnienie, nieudokumentowane. A myślę że mogła by sobie pozwolić na album live, albo "Best of" z nowymi aranżami.

Nowych piosenek nie jestem w stanie słuchać, brzmią bardzo "indie" w amerykanskim wydaniu, nie do końca w dobrym tego słowa znaczeniu.
gawello
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 10 lis 2016, 16:11
Lokalizacja: ..

Re: Natalia Kukulska

Post autor: gawello »

https://www.youtube.com/watch?v=GjsvFhedTJg

Tutaj jest dostępny cały koncert Natalii z roku 2015 - jest to nieco okrojona wersja tego, co można było zobaczyć i usłyszeć na trasie promującej Ósmy Plan.
ODPOWIEDZ