A różne takie

Artykuły o Edycie znalezione w Internecie

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
anusia
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 09 mar 2018, 15:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Re: A różne takie

Post autor: anusia »

ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: A różne takie

Post autor: ray »

k+b pisze:Wciąż nagrywają pierwszy sezon, więc jeżeli Edyta rzeczywiście ma wystąpić, to zdąży jeszcze w pierwszej transzy.
Tylko że Edyta przyleci do Polski pewnie dopiero w maju, na występ na gali boksu. Poza tym gdyby faktycznie ona miała zagrać jeszcze w pierwszej serii "Leśniczówki", to rola dla niej byłaby już gotowa, a nie pisano by teraz: "Rolę dopasujemy do wymagań pani Edyty. Niech tylko się zgodzi!". Zresztą :edi: została niedawno zapytana, czy chciałaby zagrać w tej telenoweli, i odpowiedziała, że raczej nie.
k+b pisze:Poza tym nie wiem skąd masz informacje o tak niskiej oglądalności Klanu. Najświeższe dane mówią o 2 milionach widzów. Leśniczówka po dwóch odcinkach ma mniej więcej tyle samo.
Tak, faktycznie najświeższe dane są właśnie takie. Ale pierwsze odcinki "Klanu" po wakacjach miały zaledwie 868 tys. widzów.
Nie ma jeszcze wyników oglądalności dwóch kolejnych odcinków "Leśniczówki", ale nadal jestem zdania, że ta telenowela dość szybko zniknie z ekranów. Widziałem pierwsze dwa odcinki, "Leśniczówka" to dla mnie miks "Plebanii" i "Złotopolskich". Tu też mamy sporo odniesień do religii i opozycję wieś kontra duże miasto. I też jest to takie schematyczne... :roll: No, ale zobaczymy, może się jeszcze okaże, że 'Leśniczówka" będzie hitem przez lata, jak "M jak Miłość".
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: A różne takie

Post autor: Bob »

Jutro w TVP Rozrywka - Na festiwalowej scenie -Edyta
anusia
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 09 mar 2018, 15:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Re: A różne takie

Post autor: anusia »

Zdaje się, że dzisiaj o 23.50
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: A różne takie

Post autor: Katarzynaa »

Miałam ostatnio wrażenie, że ktoś czyta nasze forum. Chyba, że informacja o koncertach i akcja charytatywna z udziałem :edi: są przypadkowe. Niemniej byłoby miło, gdyby ktoś z jej otoczenia troszkę tu poczytał, wyciągnął wnioski i trochę wpłynął na Edytę. O ile to możliwe :-)
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: A różne takie

Post autor: lordarek1 »

:edi: :ksiadz:


Obrazek
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: A różne takie

Post autor: spot_me »

Czy ten program 'Alarm' mozna juz gdzies obejrzec?
https://www.instagram.com/p/BgZ1zojhWhU ... ytagorniak
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: A różne takie

Post autor: ray »

Tak, tutaj:
https://vod.tvp.pl/video/alarm,16032018,36144848
Ale i tak wszystko było już na Instagramie.
Edyta jak zwykle ma dużo wdzięku i jak zwykle wygaduje dyrdymały. :)
Edyta Górniak pisze:Jak dostaję nagrody, to dużo ludzi się cieszy i pyta, za co były te nagrody, ale myślę, że jak umrę, to klikalność przekroczy wszystkie możliwe słupki, bo ludzie będą prawdopodobnie chłonęli tę informację.
:roll:
Od razu mi się przypomniało, co ona napisała w swoim pamiętnym liście do dziennikarzy:
Edyta Górniak pisze:Teraz już rozumiem, dlaczego Świętej Pamięci Czesław Niemen przestał dla Was śpiewać. A ile był dla was wart, dowiedział się po swojej śmierci. Cóż za refleks! Może i ja się w taki sposób dowiem.
Edyta powiedziała też w tym wywiadzie:
Edyta Górniak pisze:Gdyby nie było Instagramu, byłabym szczęśliwsza. Ten Instagram gdzieś mnie zniewolił. Nakazuje mi oddawanie siebie w większym stopniu, niż może bym chciała. Ale gdybym przestała, to dzisiaj ludzie są tak ogromnie przyzwyczajeni do dokarmiania ich uśmiechem, informacjami, że gdybym ja to zamknęła, to ludzie by zaczęli komentować: "pewnie się coś stało", "może ma depresję?".
Cóż... Te wszystkie wypowiedzi Edyty są kolejnymi dowodami na to, że ona ma manię wielkości.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: A różne takie

Post autor: Flux »

Znów się bidulka rozdaje bardziej niż by chciała i musi doładowywać fanom baterie kalifornijskim słońcem? A jak już tak karmi nas uśmiechem i informacjami, może wreszcie jakieś konkrety muzyczne dla złaknionych? To by mi rozpromieniło dzień...
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: A różne takie

Post autor: lordarek1 »

Obrazek


Obrazek
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: A różne takie

Post autor: karen »

@lordarek1 a napisali co zaśpiewa w tym Sopocie, czy tylko taki nagłówek>?
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: A różne takie

Post autor: lordarek1 »

karen pisze:@lordarek1 a napisali co zaśpiewa w tym Sopocie, czy tylko taki nagłówek>?
nie-ogólnie opisali cały Festiwal
Awatar użytkownika
Skyfury
Sit down
Sit down
Posty: 84
Rejestracja: 26 lis 2017, 13:58
Ulubiona piosenka: Kolorowy Wiatr
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: A różne takie

Post autor: Skyfury »

Jastrząbpost : Edyta Górniak o nowym związku. Jakie ma obawy?
https://www.youtube.com/watch?v=ctqT3WMK0U4
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: A różne takie

Post autor: Sebuch »

Czy to znaczy, że jeszcze jedna piosenka filmowa w tym roku? Edyta wspomina o trzech projektach:
https://londynek.net/czytelnia/article? ... id=4504758
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: A różne takie

Post autor: ray »

Jakie są Pani dalsze plany zawodowe? Czy po albumie "My" z 2012 roku możemy się spodziewać wkrótce kolejnego?

Edyta Górniak: - Nie miałam przerwy zawodowej właściwie od 26 lat, poza okresem, kiedy urodziłam syna. Cały czas spływają na moje ręce piękne projekty. Czasem komercyjne, czasem bardzo ambitne. Cieszę się z obu. Zaufanie artystyczne, jakie udało mi się zbudować, jest dla mnie jednym z największych kapitałów. W tym roku 3 premiery muzyczne. Wszystkie filmowe, więc jestem bardzo szczęśliwa.
Cała Edyta. Zadano jej konkretne pytanie o pracę nad płytą, a ona jak zwykle zrobiła unik.
"Piękne projekty" - skoro :edi: uważa te "projekty" za piękne, to czemu w ogóle ich nie promuje?
Jestem bardzo ciekaw, co by sobie pomyślały pracowite koleżanki Edyty z branży (Rodowicz, Kayah, Steczkowska, Kukulska), gdyby przeczytały te słowa...

Jeśli chodzi o to, że będzie jeszcze trzecia piosenka w tym roku, to fajnie, naprawdę się cieszę.
Tylko że po pierwsze, Górniak znów nie będzie tego utworu promowała, a po drugie, to znowu będzie specjalny, zewnętrzny "projekt", coś, do czego Edyta została zaproszona, a nie coś, co wynika z jej wewnętrznej potrzeby tworzenia.
W tym roku była już piosenka promująca telenowelę i piosenka promująca film wojenny, więc co teraz? Piosenka promująca bajkę? Jeśli tak, to mam nadzieję, że nikt nie napisze, że to będzie drugi Kolorowy wiatr, tak jak Tylko Ty miało być drugą Dumką. ;-)

I jeszcze jedno:
Edyta Górniak pisze:To co natomiast mogę z radością wyrazić to, że będąc 4 sezony trenerem „The Voice” odkryłam dla polskiej sceny muzycznej wspaniale talenty wokalne, które bardzo dobrze radzą sobie na tym rynku.
Taaak? Ale kto? Jagoda Kret? Iga Kozacka? Przemek Radziszewski? Ana Andrzejewska?
Nikt spośród finalistów Edyty nie radzi sobie na rynku bardzo dobrze.
ODPOWIEDZ