The Voice of Kids

Edyta w pierwszej edycji show TVP2 (2018).
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Edyta na YouTube

Post autor: Marek »

Około 11 minuty - zestawienie The Voice Kids
https://www.youtube.com/watch?v=-pn99-ZSfY8
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Voice of Kids

Post autor: B@r »

Dzisiaj rozpoczynają się zdjęcia do "The Voice Kids". Edyta ze względu na chorobę mamy, zerwała kontrakt.
https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/mama ... la/8xzqgzk
;(
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: The Voice of Kids

Post autor: endeven »

Szczęście w nieszcześciu.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Kids

Post autor: Flux »

Zdrowia dla Pani Grażyny, również dla Edyty. Wszystkiego dobrego.

Co do programu - jako widz nic szczególnego nie tracę wraz z jej rezygnacją. Tym bardziej jako miłośnik talentu.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: The Voice of Kids

Post autor: dorota »

Flux pisze:Zdrowia dla Pani Grażyny, również dla Edyty. Wszystkiego dobrego.

Co do programu - jako widz nic szczególnego nie tracę wraz z jej rezygnacją. Tym bardziej jako miłośnik talentu.


owszem, ale dla Edyty oznacza to stratę niemałej kasy....
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: The Voice of Kids

Post autor: mpjp »

Chyba w końcu swoją decyzją pokazała Edyta, że nie tylko pieniędzmi się kieruje (co niejednokrotnie tu zarzucano). Swoją drogą - Ona naprawdę ma pecha. Kiedyś powstanie o Niej film.
ZDROWIA! Mi smutno dziś od rana...
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: The Voice of Kids

Post autor: KrzysiekF »

Cleo na swoim FB napisała że dostała propozycję jurorowania kilka dni temu od produkcji programu...

Robi się ciekawie...
Kochani! Kilka dni temu dostałam propozycję aby zostać trenerką nowej edycji "The Voice Kids". Wczoraj zdecydowałam że przyjmę zaproszenie i podejmę wyzwanie sprawdzenia się w nowej roli :) Od razu odpowiadam na Wasze pytania - nie zamierzam przerywać mojej trasy koncertowej!
Air Force Cleo jest gotowy i dolecę na każdy z planowanych koncertów! :)
"The Voice Kids" to dla mnie nowa przygoda.
Kocham muzykę, wierzę że muzyka to nie sława, popularność, ani sukces - muzyka to rytm w którym bije nasze serducho, to nasza wewnętrzna potrzeba. Mam nadzieję że będę mogła pomóc w stawianiu pierwszych kroków muzycznych i dać iskierkę dobrej energii. Z tego powodu jestem w "The Voice Kids"
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Voice of Kids

Post autor: miko »

Niezle znalezisko, Krzysiu !

Ciekawe, ciekawe... Ja obstawiam dwa scenariusze :

1) Nagly problem zdrowotny mamy Edyty byl kilka dni temu (wtedy Cleo dostala oferte na zastepstwo) i Edyta kilka dni temu pojechala do szpitala. Udalo sie jej zachowac info pod kontrola, paparazzi i pudelki dowiedzieli sie dopiero dzis. Lub, bardziej prawdopodobne, Edyta dala cynk znajomym brukowcom ze zostawia Voice z powodow rodzinnych i prosi o kilka dni prywatnosci w tych naciezszych, pierwszych dniach. W zamian oferuje info + zdjecia niby z ukrycia po opanowaniu sytuacji.

2) Cleo konfabuluje ze to bylo kilka dni temu a nie dzis. Moze po to zeby konfabulowac, moze po to zeby pomoc Edzie, a moze dlatego ze chce pozowac na wielka gwiazde o ktora bił sie Rinke a nie ze jest "popluczyna po Edycie" :P => cytat za Rav33 a propos Edyty i Whitney LOL

Obstawiam jednak scenariusz nr 1 i Edyty uklad z prasa. Cos za cos.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Kids

Post autor: ray »

Haha, czułem, że coś tutaj nie pasuje. :PP
Wczoraj pomyślałem: skoro mama Edyty nagle zachorowała, to czemu nie stało się tak jak 2 lata temu w "Hit, hit, hurra!", kiedy Diwę zastąpiły tylko na pojedyncze odcinki Kayah i Kasia Kowalska, tylko :edi: od razu zrezygnowała z całej edycji?
A po drugie, Cleo jest szalenie zajęta - gra mnóstwo koncertów, podobno jeszcze w tym roku ma wydać kolejną płytę. Skoro ma mocno wypełniony grafik, wcześniej zakontraktowane koncerty, to na pewno nie mogła ot tak, nagle zdecydować się na zastąpienie Edyty w całej edycji.

Kiedy nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. :PP

Ale bardzo się cieszę, że Edyty nie będzie w tym programie. Jej miejsce jest na scenie i w studiu nagraniowym. :)
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Voice of Kids

Post autor: miko »

Ray, no Edzia zaprawiona w szołbiznesowych bojach i po traumatycznych przejsciach z prasa w latach 2004-2006 (wtedy skonczyl sie proces z SE i F ?) wiec na pewno jakos logistycznie to rozegrala. Moim zdaniem nie miala innego wyjscia.

Kurcze ja na jej miejscu zrobilbym wszystko zeby moja mama w chwili zagrozenia zycia miala jak najlepszy komfort i warunki na walke o zycie i zdrowie. Gdyby ktos sie probowal wlamywac sie na oddzial zeby zrobic zdjecie a lekarze w stresie uciekali przed prasa i paparazzi to najlepsze dla nikogo by to nie bylo. Ja bym ich zabil golymi rekami wiec ewentualne ustawki i deale z prasa w pelni Edzi usprawiedliwiam i gratuluje ze udalo sie jej zdobyc chocby kilka dni. Przeciez to co przezywala przy urodzinach syna to jakis horror byl... :-(
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Voice of Kids

Post autor: B@r »

ray pisze: Wczoraj pomyślałem: skoro mama Edyty nagle zachorowała, to czemu nie stało się tak jak 2 lata temu w "Hit, hit, hurra!", kiedy Diwę zastąpiły tylko na pojedyncze odcinki Kayah i Kasia Kowalska, tylko :edi: od razu zrezygnowała z całej edycji?
:)
Bo 1 dzień zdjęciowy "Hit, hit hurra!" to jeden odcinek. Nie zauważyłeś jeszcze, że tu jest inny format, a co za tym idzie montaż? I występy z przesłuchań w ciemno np. z pierwszego dnia, będą w każdym odcinku z tego etapu. Nie może być więc tak, że w kilku odcinkach mamy różnych trenerów. ;)

Cleo się trochę zreflektowała i już dała kolejny wpis. :roll: :lol:
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: The Voice of Kids

Post autor: max28 »

B@r pisze: Cleo się trochę zreflektowała i już dała kolejny wpis. :roll: :lol:
Cleo: Po dwóch nieprzespanych nocach jednak radość i entuzjazm dominuje nad zmęczeniem :) "The Voice Kids" to ciekawa przygoda, zwłaszcza dla mnie bo miałam okazję w życiu znaleźć się po drugiej stronie "fotela":)
Dziękuję Edyta Górniak że poleciłaś mnie do uczestnictwa w tej edycji, mam nadzieję że nie zawiodę :) Jestem myślami i sercem z Twoją Mamą, której życzę zdrowia i sił! Chciałam podziękować mojej ekipie koncertowej. Tworzą oni niezwykły wyczyn logistyczny..biorąc pod uwagę że jestem w trakcie trasy i w tym miesiącu mam łącznie kilkadziesiąt różnych zajętości :) Tęgie głowy pracują nad tym żeby połączyć wszystko czasowo, Marcin, Jacuś, Grzesiek, Marek, oraz produkcja "The Voice Kids" dziękuję za zaangażowanie. Robimy wielkie rzeczy!
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Voice of Kids

Post autor: miko »

Z lektury Pudelka wynika, ze jednak Cleo konfabuluje, ale nie z sympatii do Edyty ale zeby zrobic z siebie gwiazę...
Tymczasem Cleo na swoim Instagramie pochwaliła się, że "dostała propozycję, aby zostać trenerką". Z naszych informacji wynika jednak, że nieco koloryzuje rzeczywistość. Cleo została ściągnięta na plan produkcji, bo Edyta musiała jechać do mamy. Nie była wcześniej brana pod uwagę - zdradza nam osoba z planu programu.

Okazuje się zaś, że Joanna Klepko w przeszłości bardzo walczyła o udział w show w roli mentorki. Tak, Cleo przychodziła na castingi w roli jurorki do "Voice'a". Niestety nie sprawdziła się, produkcja postawiła na ciekawsze osobowości. Teraz jednak jesteśmy pod ścianą, terminy gonią, więc ostatecznie dostała zielone światło - tłumaczy informator Pudelka.
- no niezle jej dowalił Pudelek !

Teraz to mi jej nawet trochę szkoda, raczej ulubienicą produkcji nie byla i nie bedzie.

W tym calym bordello najlepiej wypadla nam Edyta. Nie dosc,ze rzucila tlustą wypłatę żeby byc z mamą to jeszcze wykazała sie lojalnością w stosunku do swojej wspolpracowniczki (Andromeda). Z Edyta dobrze jest robic interesy, niestety nie brakuje takich co wykorzystują ją do granic przyzwoitości.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: The Voice of Kids

Post autor: endeven »

ray pisze:Ale bardzo się cieszę, że Edyty nie będzie w tym programie. Jej miejsce jest na scenie i w studiu nagraniowym. :)
Byłoby na miejscu jednak dodać, że w tej zaistniałej sytuacji, miejsce Edyty jest też przy mamie.

Dobrze, że nie będzie taniej sensacji między Edytą i Cleo, dobrze że ostatni wpis Cleo rozdmuchuje te zalążki "G-ó-w---o burzy", której niektórzy ludzi są spragnieni w kolorowej prasie.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Kids

Post autor: ray »

B@r pisze:Nie zauważyłeś jeszcze, że tu jest inny format, a co za tym idzie montaż? I występy z przesłuchań w ciemno np. z pierwszego dnia, będą w każdym odcinku z tego etapu. Nie może być więc tak, że w kilku odcinkach mamy różnych trenerów. ;)
Zauważyłem. Ale dla chcącego nic trudnego. Przecież emisja nagranych wczoraj i dzisiaj "Przesłuchań w ciemno" będzie pewnie dopiero po Nowym Roku, czyli za niecałe 5 miesięcy. Jest jeszcze dużo czasu na montaż. Teoretycznie dałoby się zrobić tak, by pierwszy czy nawet dwa pierwsze odcinki obejmowały castingi nagrane z Cleo, a kolejne - już z Edytą.
No, ale to jest program na licencji... Nie wiem, czy takie coś by przeszło w polskiej edycji...

Wydaje mi się, że Pudelek konfabuluje, pisząc, że Cleo w przeszłości walczyła o posadę jurorki "Voice'a". Ona już od paru lat jest na topie i musi wyciągać grube pieniądze z koncertów i kampanii reklamowych. Jej fani to głównie nastolatki, a oni raczej nie spędzają sobotnich wieczorów przed telewizorem. Tak więc po co Cleo miałaby walczyć o udział w tym programie? Starsi widzowie i tak się do niej nie przekonają ("Bastet" był przecież klapą na OLiSie).
endeven pisze:
ray pisze:Ale bardzo się cieszę, że Edyty nie będzie w tym programie. Jej miejsce jest na scenie i w studiu nagraniowym. :)
Byłoby na miejscu jednak dodać, że w tej zaistniałej sytuacji, miejsce Edyty jest też przy mamie.
Byłoby to na miejscu, gdybym miał pewność, że powodem rezygnacji Edyty z "Voice'a" była ciężka choroba jej mamy. Tymczasem w tej kwestii opieramy się przede wszystkim na newsach z "Faktu" i Pudelka - czyli tych mediów, którymi niby tak gardzisz.
Nie wiemy, jak wygląda prawda. I bardzo dobrze - niech Edyta spędza czas z mamą, ale niech już nie wrzuca żadnych zdjęć ze szpitala.
ODPOWIEDZ