Pudelek...

Edyta na plotkarskich witrynach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pudelek...

Post autor: endeven »

Steffie pisze:Watpie. Ci, ktorzy interesuja sie Edyta, po prostu czytaja to, co o niej jest dostepne w mediach. Nie maja wyboru. Nie moga tego tak do konca ignorowac, bo musieliby zignorowac cale postepowanie Edyty i nia sama.
można nie czytac tego syfu. ja sobie nie wyszukuję. od tego mam fb i to forum. :)
Flux pisze:Zawsze trzeba grzebać się w szambie, żeby wyłuskać strzępy informacji.
raz na ruski rok niestety człowiek sie upaćka. zdarza sie.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

endeven pisze:można nie czytac tego syfu. ja sobie nie wyszukuję. od tego mam fb i to forum
Przeciez na FB Edyty nic nie ma. Prawie nic. Jej juz sie FB znudzil. Na FB innych tez nie bedzie nic poza tym, co Edyta z siebie wypusci i bedzie to tam, gdzie wypusci lub ktos cos przerobi -> fakt, pudelek, plotek, jastrzab, pomponik, plejada, itd. Na forum tez bedzie glownie to, co pojawia sie w prasie brukowej, tylko ktos inny musi sie w tym babrac. Poza tym to, ze ty jeden sie nie upaprasz nie zmniejszy zjawiska i skali problemu. Droga, ktora wybrala Edyta jest slaba. To nie jest ani autostrada, ani lesna sciezka. To jakas mala drozka upaprana blotem i odchodami. Szkoda, ze taki jest jej wybor. :roll:
Ostatnio zmieniony 09 sie 2018, 13:26 przez Steffie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: Flux »

Niestety brodzimy z Edytą w tym bagnie przez większą część roku... Lat całych właściwie. Wystarczyłoby na fb napisać info z pierwszej ręki. Coś w stylu: "ruszam w pierwszą w życiu trasę akustyczną z prawdziwego zdarzenia! Bądźcie ze mną!" Czy naprawdę musimy się tego dowiadywać z takich źródeł jak portale plotkarskie? Jak tutaj się nie ubabrać? Już nie wspomnę, że to zwyczajnie lepiej wygląda, można wtedy podejrzewać Edytę o ekscytację trasą, spotkaniami z ludźmi. Tak niewiele trzeba. Odrobina pasji i pomyślunku, że fani zasługują chyba na lepsze sposoby komunikacji.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Flux pisze:Niestety brodzimy z Edytą w tym bagnie przez większą część roku... Lat całych właściwie. Wystarczyłoby na fb napisać info z pierwszej ręki. Coś w stylu: "ruszam w pierwszą w życiu trasę akustyczną z prawdziwego zdarzenia! Bądźcie ze mną!" Czy naprawdę musimy się tego dowiadywać z takich źródeł jak portale plotkarskie?
Ale wtedy nie byloby "wspolpracy" Edyty z mediami (oczywiscie my na to czekamy, ale ona tak wlasnie widzi swoje funkcjonowanie w mediach). Juz od dawna mozna zauwazyc, na czym to polega: wymiana - ona daje newsa, oni robia newspopodobny artykulik. Ona ma artykuly na swoj temat, niewazne, ze upaprane blotem i watpliwej jakosci. Dla niej wazne jest, ze sa, ze o niej pisza, zas oni maja klikalnosc. I tak jakos to sie kreci. Od czasu pamietnych listow do szczurow wiele sie zmienilo w postrzeganiu mediow i prywatnosci u Edyty. Teraz to ona walczy o to, zeby o niej pisali, a nie o to, zeby miec prywatnosc. :-|
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pudelek...

Post autor: endeven »

Steffie pisze:Przeciez na FB Edyty nic nie ma.
no ankieta np miło mnie zaskoczyła. a że się nic nie dzieje specjalnie w karierze, to nie ma powodów by wyszukiwać rewelacji na serwisach plotkarskich, których nie czytam. jak coś konkretnego wychodzi to wystarczy forum i ten fb i nic Cię nie omija. Co robi Allanek albo Joanna Ka to nie na moje siły.

ale tak te nieszczęsne ustawkowe wywiady dla Borka i SE czasem obejrzę, by wiedzieć jak tam sobie z dziubków pijo.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: ray »

endeven pisze:
Kamui Shiro pisze:A kto normalny pisze/czyta te komcie
dokładnie. a kto jeszcze je potem analizuje? :)

Narzekacie, że sprzedaje siebie, że lata z tym i tamtym do prasy, że ustawki sobie robi z tej opery mydlanej zwanej żyćkiem, jest hejt, ale czytacie to, wchodzicie w artykuł, linkujecie i komentujecie.

Uważam, że nalezy to ignorować, skoro tak bardzo sie tym gardzi, zamiast podbijać te brednie.
Na naszym forum jest w sumie parę tysięcy różnych tematów i tak się akurat składa, że spośród tych tysięcy najobszerniejszy jest właśnie ten.
Temat "Pudelek" to jedyny wątek na całym forum, który ma więcej niż 500 stron.
Tak więc o czymś to musi świadczyć. Najwyraźniej nasi forowicze lubią czytać i analizować artykuły o Edycie na Pudelku. Uszanuj to i nie próbuj "lepić ich na swoją modłę". Więcej luzu! ;-)

W czytaniu Pudelka nie ma nic złego, o ile oczywiście ma się świadomość, że jest tam cała masa przekłamań.
Ciekawe jest też, jak te artykuły powstają - wygląda to tak, jakby ktoś w redakcji brał gotowy artykuł z "Faktu", trochę ten tekst przerabiał i wymyślał, co by jeszcze dodać. Na przykład wczoraj "Fakt" napisał, że :edi: boi się zaśpiewać piosenkę Kory w Sopocie, a dzisiaj Pudelek "informuje", że zaproponowano Edycie Cykady na cykladach. Jeśli to prawda, to czemu "Fakt" tego wczoraj nie podał? ;-)

Sama Edyta czasem linkuje artykuły z Pudelka na swoim Facebooku, podobnie administratorzy różnych fanowskich profili. No i niech dalej tak robią - przynajmniej można się pośmiać z tych durnych artykułów o Edycie. 8P
Awatar użytkownika
Skyfury
Sit down
Sit down
Posty: 84
Rejestracja: 26 lis 2017, 13:58
Ulubiona piosenka: Kolorowy Wiatr
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pudelek...

Post autor: Skyfury »

ray pisze: Temat "Pudelek" to jedyny wątek na całym forum, który ma więcej niż 500 stron.
Tak więc o czymś to musi świadczyć. Najwyraźniej nasi forowicze lubią czytać i analizować artykuły o Edycie na Pudelku. Uszanuj to i nie próbuj "lepić ich na swoją modłę". Więcej luzu! ;-)

W czytaniu Pudelka nie ma nic złego, o ile oczywiście ma się świadomość, że jest tam cała masa przekłamań.
8P
No w sumie to ja pudelka nie czytam w ogóle, jeżeli mam świadomość, że jest tam masa przekłamań to po co mam to czytać? Jeżeli podręcznik i wiesz, że jest tam masę kłamstw to czytasz go dalej? ja odkładam i nie zaglądam. Pudel to kopalnia bzdur i szamba w czystej postaci. Od 2-3 lat w ogóle tam nie zaglądam, posiłkuje się ewentualnie tym co zostanie zacytowane na forum. Innych portali plotkarskich też nie przeglądam, da się.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: ray »

Skyfury pisze:jeżeli mam świadomość, że jest tam masa przekłamań to po co mam to czytać?
Po pierwsze, dla beki, po drugie, żeby wiedzieć, jak obecnie konstruuje się "newsy", po trzecie - z ciekawości. Może by się jeszcze parę powodów znalazło...

Pudelek ma sporo minusów, ale na innych portalach bywa jeszcze gorzej. Tutaj przynajmniej wulgaryzmy w komentarzach są cenzurowane.

Zdarzają się fajne, dowcipne artykuły na Pudelku. Na przykład wczoraj uśmiałem się z artykułu pt. "Trzech mężów, dwa rozwody i trójka dzieci: rozrysowaliśmy Wam życie Marty Kaczyńskiej". :lol3:
No i parę lat temu pudelkowy tekst o ACTA był świetny,
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Pudelek...

Post autor: Kamui Shiro »

Ja czytam Pudla, staram sie nie czytac zbytnio komci, a jak juz spojrze, to nie przywiazuje do tego czegos wagi. Kiedys ktos w gosciach zostawil u mnie wlaczony Pudelek i mnie wciagnelo :smile: ostatnio rozbawily mnie szydercze podpisy pod fotkami Macka M. nad drinkiem. Pudel to jednak nic dobrego i kazdy to wie ;) guilty pleasure
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pudelek...

Post autor: endeven »

ray pisze:żeby widzieć, jak obecnie konstruuje się "newsy"
i co z tej wiedzy wynika?
ray pisze:z ciekawości
i właśnie ciekawość ludzi zostaje zaspokojona przez idiotyczne portale typu pudelek i jego 150 gorszych wersji. Ci ciekawscy życia prywatnego gwiazd są w pewnym stopniu odpowiedzialni za istnienie szmatławców.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

ray pisze:Sama Edyta czasem linkuje artykuły z Pudelka na swoim Facebooku, podobnie administratorzy różnych fanowskich profili. No i niech dalej tak robią - przynajmniej można się pośmiać z tych durnych artykułów o Edycie.
To jest akurat tragedia - i to, ze ona to linkuje na swoim profilu, jak i to, ze inni to robia. To niestety nie swiadczy o niej dobrze. Pudel, tabloidy tak juz sie upowszechnily w internecie, ze stal sie on jednym, wielkim smietnikiem. Do tego jeszcze dochodza tzw. fake newsy. Internet staje sie coraz mniej powaznym zrodlem wiedzy. Ale jeszcze gorsze od zaspokajania swej ciekawosci przez ludzi poprzez czytanie tabloidow jest robienie ze swojego zycia prywatnego tabloidowej telenoweli. Edyta traci swoj wizerunek z predkoscia swiatla. Kto normalny i o zdrowych zmyslach zgadza sie na fotostory w tabloidzie ze swoich ciezkich chwil prywatnych, rodzinnych albo sam upublicznia zdjecia lub filmiki swojej chorej matki na swoim oficjalnym profilu w social mediach? To musi byc osoba zadna chwilowej slawy internetowej, fejmu, i nie, nie przekonaja mnie tlumaczenia ludzi o wielkim sercu i empatii, ktorzy tak wczuwaja sie w zycie prywatne Edyty, ze zrobia teorie na temat kazdej odwalonej przez nia kupy, zeby tylko ja jakos wytlumaczyc, bo nikt na poziomie nie powie, ze tego typu akcje, ktore mozemy teraz ogladac w wykonaniu Edyty, to cos normalnego. W ogole cala ta sytuacja ze szpitalem i Voicem jest dziwna. Czy ona naprawde mysli, ze jest pepkiem swiata i paparazzi rzuciliby sie na okna szpitala dla zdjec jej mamy? To nie jest juz Edyta, ktora byla na topie tak jak 15 lat temu i nie te czasy, zeby paparazzi wskakiwali na drzewa w dobie internetu. Czy tez musiala miec podstawke na zerwanie kontraktu z jakiegos innego powodu? Moze zaproponowano jej obnizke kasy? Nie wiem, ale wiem, ze z Edyta takie numery sa niestety mozliwe. Oczywiscie choroba mamy choroba, ale wykorzystywanie tej choroby do wlasnych celow to juz jest cynizm.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: addar »

Top of the Top Sopot Festival dzień trzeci: łzy Górniak, licówki Piaska i dekolt Kozidrak w Operze Leśnej (ZDJĘCIA):
https://www.pudelek.pl/artykul/134294/t ... foto_1#s15

pudelkowe komentarze wyranie pokazuja kto królował dzis :edi: :edi: edka nawet nie bedąc 100 % w formie ponownie zauroczyłą widownie... że tez ona tego nie widzi i cały czas chce tworzyć taką dencowa papke której zupełnie nie czuje. Ona stworzona jest do trudnych emocjonalnych utworów a nie do potupajek, nawet jeżeli sa fajne .

Opisujemy linki.
ray.
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: miko »

addar pisze:Top of the Top Sopot Festival dzień trzeci: łzy Górniak, licówki Piaska i dekolt Kozidrak w Operze Leśnej (ZDJĘCIA):
https://www.pudelek.pl/artykul/134294/t ... foto_1#s15

pudelkowe komentarze wyranie pokazuja kto królował dzis :edi: :edi: edka nawet nie bedąc 100 % w formie ponownie zauroczyłą widownie... że tez ona tego nie widzi i cały czas chce tworzyć taką dencowa papke której zupełnie nie czuje. Ona stworzona jest do trudnych emocjonalnych utworów a nie do potupajek, nawet jeżeli sa fajne .

Opisujemy linki.
ray.
Szok tym bardziej ze przeciez na Pudelku zazwyczaj wylewa sie hejt i to porzadny. Tym razem zamiast hejtowac mniej zdolnych publika pochwalila najlepsza wczorajszego wieczoru. No super sie udalo !
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Edyta caly czas dba o kolejne odcinki serialu:

Edyta Górniak tańczy i całuje się z chłopakiem pod okiem Allana (FOTO)
http://www.pudelek.pl/artykul/134633/ed ... lana_foto/

Górniak płaci 11 tysięcy miesięcznie za hotel w Warszawie? "To dla niej i tak oszczędność"
http://www.pudelek.pl/artykul/134557/go ... zczednosc/
Awatar użytkownika
yourhigh
Make it happen
Make it happen
Posty: 155
Rejestracja: 06 sty 2015, 11:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Małopolska

Re: Pudelek...

Post autor: yourhigh »

Doda brnie w teorie spiskowe. "Górniak zablokowała mnie na Instagramie, gdy WYSZŁAM ZA MĄŻ!":

https://www.pudelek.pl/artykul/134694/d ... 9551496:v3
ODPOWIEDZ