Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

Piosenka jest też wstawiona na jej facebook. Z przesadnie manierycznym opisem, jak zwykle: "Projekt", "mistycznie"... Czasami mam wrażenie, że ona celowo używa o swojej pracy słów, które już powszechnie są uznawane za śmieszny przejaw snobizmu/narcyzmu. Ale co tam, skoro jej to pasuje... i jej odbiorcom, to dobrze :) za piosenkę i dalsze działania trzymam kciuki.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Może nie rozumie, co znaczą, i stosuje, bo myśli, że mądre.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

Ten mistycyzm jeszcze przyjmę, bo można go jakoś pokojarzyć kulawo z żydowską kulturą, która inspirowała, zdaje się, utwór... Ale "Projekt" przez duże p jest moim zdaniem już takim samogwałtem slownym.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: niuto »

Hmmm, a czemu mistycyzm można akurat z żydowską kulturą kojarzyć?
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,5739 Nie znam się na tym w ogóle, po prostu kojarzę, że jedno z drugim - coś jest na rzeczy.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

Podoba mi się nowy wpis Edyty o nadchodzącej trasie. Czuję, że naprawdę Edyta sie do niej przygotowuje i cieszy na te koncerty. A to bardzo dobra wróżba. Oby fajna energia towarzyszyła nadchodzącym tygodniom. Jestem bardzo ciekaw setlisty.

Nie podoba mi się natomiast linkowanie faktu i traktowanie takiego medium jako glownej tuby informacyjnej. To nie przystoi i jest niesmaczne.
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Nuklodem »

Cześć Kochani,

Już jutro Nasz Akustyczny koncert w Teatrze Dramatycznym w Warszawie...

Mam dla Was podwójne zaproszenie na koncert, na godzinę 20.30.

Kto pierwszy odpowie na pytanie konkursowe: wymień autorów utworu "Litania" dostanie ode mnie bilety

Czyżby ten post oznaczał, że jutro Edi zaśpiewa Litanię :D zazdroszczę, jakby to :edi: powiedziała "bierzcie garściami" z jutrzejszego koncertu.

Jeśli okaże się to prawdą, to takie posty chciałbym widzieć na FB, jest w punkt.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Jednak rozstanie szkoda, bardzo szkoda :(
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Angie29 »

Nic dziwnego w końcu to cała Edyta ona ma ciężki charakter jak Doda nikt nie wytrzymuje z diva ... ja się wcale nie dziwię bo sam jej słuchając czasem w wywiadach mam chęć jej strze.. dziwić się teraz tym chłopakom i facetom. Nie czarujmy się ona jest już wiekowa i raczej nie pozna miłości swojego życia bo Edyta ma charakter wymagający cudów życia na poziomie Mariah Carey i nadskakiwania a to wszystko z jej strony w dziwnym kierunku . Do tego jest mało tolerancyjna ze wszystkimi się kłóci patrzcie showbiznes ....Mnie to absolutnie nie dziwi czekałem tylko na termin az napiszą że ich związek nie przetrwał próby czasu .
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Katarzynaa »

Ja cały czas miałam nadzieję.. Szczególnie po relacjach Mateusza wydawało mi się że jest jeszcze szansa :beczy:

Teraz po wpisie Edi mam wrażenie że to ona podjęła tą decyzję.. Bo pozostaje mu życzliwa i jego bliskim więc tak jakby nie czuła to niego urazy. Gdyby on ją zostawił pewnie by tak nie było bo miałaby w sobie dużo żalu i smutku? Tak więc to chyba jej decyzja albo jest bardzo silna że nie daje się ponieść emocjom. Ale i tak przykro mi że tak się stało :(
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Phealer33 »

Mam dejavu :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Margaret »

I tak minął kolejny rok ... :acoto: :glaszcze:

Mieliśmy amerykański sen. Dzięki anonimowości Diva zaczęła chodzić na prawdziwe randki, w których faceci widzieli Jej urodę a nie Jej popularność.
Poznaliśmy Amerykanina - debiutującego aktora, który na każde spotkanie przynosił Edycie wielki bukiet kwiatów, były wspólne wypady na plażę bez makijażu i długie rozmowy o filmach (Edi oceniała je pod kątem muzyki, Jej chłopak pod kątem gry aktorskiej).
Skończyło się przez to, że początkujący aktor nie mógł zrozumieć, że Diva musi często latać do odległej o kilkanaście godzin lotu samolotem Polski by zarobić złotówki i wymienić je na dolary na taxi.

CHWILA CISZY ...

BUM... poznaliśmy Mateusza, właściciela hoteli i kierowcę rajdowego. Młody kochanek tchną w Edytę nową energię. Promieniała i był szczęśliwa, lecz jednocześnie od samego początku była nieufna i mówiła, że już nigdy tak mocno nie zaangażuje się w związek.
Były wspólne ustawki, fotki na IG, obecność Mateusza na imprezach i podczas rodzinnych tragedii.
Były szanse na spełnienie marzeń obojga, lecz los spłatał im figle i Edyta poroniła.
Nawał koncertów (dla "Kowalskich" i dla VIPów) oraz Agent sprawiły, że związek się rozpadł.
Oboje przedłużali oficjalny komunikat do granic możliwości.


Kto teraz będzie? Czy znajdzie się mężczyzna który nadąży kroczyć za Edytą?
A może idealny byłby jakiś Pan biznesmen +45, który dobrze stoi finansowo, ale również intensywnie jak Diva jest zawalony robotą?
Spotykaliby się raz na kilka tygodni w Jego willi i wielka miłość by trwała i trwała <3
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Phealer33 »

Hehe nic dodać nic ująć!! :ha:
Awatar użytkownika
Stukus
Sit down
Sit down
Posty: 52
Rejestracja: 08 lis 2018, 1:29
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Stukus »

Jeden z komentarzy pod dzisiejszym komunikatem Edyty:

,,Ale nikogo to nie obchodzi. Interesuje nas tylko Pani śpiewanie :-) ... Pozdrawiam." :lol3:

Czy ona nigdy tego nie zrozumie?
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: niuto »

Kilka miesięcy temu odlajkowałem profil Edyty i dzięki temu łatwiej jest mi cieszyć się jej muzyką. Z ciekawości jednak wszedłem przeczytać kolejne oświadczenie i co? Aż odechciewa się iść na koncert, który tak bardzo mnie cieszył. 2 tygodnie temu Edyta opowiada Jastrzębskiej o poronieniu, a teraz prosi o uszanowanie prywatności. Fakt, jest duży progres, bo nie wylała na niego wiadra pomyj, ale i tak zasugerowała, że to raczej wina Mateusza, a nie jej. Napisała, że była zmuszona zakończyć związek. Czyli nie chciała, ale Mateusz nie dał jej wyboru swoim zachowaniem.
ODPOWIEDZ