Trasa Akustyczna 2018

Relacje z koncertów w ramach trasy "Akustycznie" (2018-2020).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Steffie »

A wiec zapowiada sie dramat w Teatrze Dramatycznym... Jesli chodzi o ceny, to na pewno. ;) Dobrze, ze nie mam juz cisnienia i moge sobie te atrakcje darowac. Mam tez wrazenie, ze byly juz jakies koncerty Edyty w dniu urodzin. Na pewno byly juz sytuacje, gdy odbierala jakies dary urodzinowe i kwiaty od fanow, a potem znow nastepowala posucha artystyczna.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Virtual Tom »

Wiadomość o cenach to jest hit tygodnia, miesiąca, a może nawet roku. Podobnie jak niektóre komentarze typu "- Miłość do muzyki nie zna ceny" na co ktoś inny "Ale portfel zna" :hahaha:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: ray »

Steffie pisze:Mam tez wrazenie, ze byly juz jakies koncerty Edyty w dniu urodzin. Na pewno byly juz sytuacje, gdy odbierala jakies dary urodzinowe i kwiaty od fanow, a potem znow nastepowala posucha artystyczna.
Ostatnio Edyta w dniu urodzin nagrywała "The Voice Kids", poprzednie urodziny spędziła w Stanach, jeszcze poprzednie - na planie "The Voice of Poland". Nigdy jeszcze nie zdarzyło się, by ona w dniu urodzin grała koncert. Sprawdziłem to tutaj. :)

Steffie, Ty wybierasz się tylko na koncert w Gdańsku, czy jeszcze na któryś?
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Steffie »

Mam wrazenie, ze ta lista "koncertow" nie do konca jest zaktualizowana. :-)
Zreszta to i tak niewazne, czy miala koncert dokladnie w dniu urodzin, czy nie, bo chodzi o to, ze prawie zawsze w terminach blisko urodzin mozna ja gdzies spotkac - czy to na planie programu, czy to w sniadaniowce - fani skladaja zyczenia liczac na jakas tworczosc diwy, a w tej dziedzinie dalej niewiele sie dzieje.
Jesli chodzi o to, czy wybieram sie na koncerty - to sie okaze. Jakos ostatnio przeszla mi ochota na Edyte i jej muzyke po tym, co gdzieniegdzie czytam. Pewnie na jeden sie wybiore. Czy to bedzie Gdansk? Nie wiem, zawsze mozna pozbyc sie biletow. Swego czasu tez sie wybieralam np. do Warszawy na koncert, ktory do tej pory sie nie odbyl. Tak ze nie wiadomo, jak to wszystko sie potoczy. :pomysl:
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Sebuch »

Obchodziła urodziny w Lublinie na trasie Love2Love:
https://www.youtube.com/watch?v=t-4_vq-Gi30
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Steffie »

O matko, nie widziałam tego wideo... 8P Ale tak, właśnie coś kojarzyłam, że była jakaś taka akcja w czasie koncertu. I to chyba nie byla jedyna. A jeszcze było coś w jakimś hotelu albo jakiejś knajpie, jakiś tort, jakieś dmuchanie świeczek. Przecież to wszystko było potem w portalikach plotkarskich. A zatem szykuje się powtórka z rozrywki. Te pierwsze rzędy w Dramatycznym to chyba są trzymane dla kółka. ;) Tylko tej ladnej dziewczyny z tego wideo już niestety tam nie będzie. :?
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Steffie »

Ale Rayowi chodziło o granie koncertów w dniu urodzin, a nie następnego dnia, a Lublin z trasy L2L był 15.11. ;) Co nie zmienia faktu, że Edytę bardzo często można złapać w okolicach urodzin gdzieś w Polsce, a więc jakies kółko fanów albo innych zagubionych duszyczek zawsze ma okazję, żeby wręczyć jej prezent. Wyjątkiem jest chyba tylko wyjazd z Polski. :P
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Sebuch »

E tam, to jego "źródło koncertów" wcale nie jest takie rzetelne i kompletne, brakuje tam wieluuu koncertów i występów (Leszno i Gala Dentica w Wawie we wrześniu, amfiteatr w Kołobrzegu w czerwcu- The Voice, konceru kolęd w Gdańsku w grudniu 2017 r., występu na jubileuszu "Gali" itp.). Pewnie znalazłoby się jeszcze więcej braków.
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: To co najlepsze »

Edyta potrafi zaskoczyć, po trzech dekadach to będzie jej piąta i najdłuższa trasa i to zaledwie po trzech latach od ostatniej. Uważam że jakby Edyta zaśpiewała dla nas wszystkie swoje przeboje byłby to prezent idealny.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: spot_me »

O co chodzi z tymi dwoma wystepami w urodziny? Ma dwa koncerty tego dnia? Jak to mozliwe skoro nawet na jeden jeszcze nie wykupione miejsca?
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Steffie »

Nie ma to jak umiejetna propaganda. Jak sie cos powtarza az do znudzenia, to lud to kupuje i wierzy nawet w cos, co nie ma miejsca.
A moze bedzie odrabiac zalegly koncert z L2L?
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: addar »

jeden pewnie jest dla klasy biznes drugi biletowany :)
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: max28 »

Jak informuje :edi: na instagramie planowane jest obecnie 18 koncertów z trasy akustycznej, w tym 2 we Wrocławiu i Warszawie :-)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: dorota »

zastanawiam się, jak Edyta da rade tyle śpiewać, koncerty w zasadzie dzień po dniu, a ona nie przyzwyczajona do takiego wysiłku ..... :roll: :roll: :roll:

niestety obawiam się, że w którymś momencie to wyjdzie ....

Dodano po 21 godzinach 30 minutach 22 sekundach:
czy ja dobrze widzę, że Gdańsk jest jako pierwszy na liście ???????

wow, nawet nie wiedziałam, że będę na pierwszym koncercie ;) :shock: :shock: :shock: :shock:

:lody: g:D :kastaniety: :kastaniety: :kastaniety: :dance2: :dance: :hula2: :aloha: :trio: :taniec: :taniec2: :tanczysam: :tanczy:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: pijej1 »

jednak będę w warszawie :beczy:
ODPOWIEDZ