Chylińska & O.N.A.

Opinie na temat muzyki oraz wokalistki

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: ray »

Nie wiem, czy aż 90 tys. się sprzedało... Musimy wziąć pod uwagę, że platyna i podwójna platyna zostały przyznane jeszcze wtedy, kiedy do certyfikatu liczyły się wyświetlenia na YouTube.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: KrzysiekF »

Aga na dniach wydaje nowy singiel...

Czyżby jesień należała znów do Chylińskiej ??
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: Angie29 »

I płyta Nowa idzie. ...może się dziać jestem ciekaw .
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: ray »

Chylińska i Reni Jusis to chyba mentalne siostry bliźniaczki - obie w 2009 wydały płyty kompletnie inne od tego, co wydawały wcześniej, potem obie zrobiły sobie 7 lat przerwy, 2 lata temu obie wróciły i tak im się spodobało, że teraz obie znów wydają nowe krążki. ;-)

Co dopiero była Królowa łez i KCACNL, a tu już wychodzi kolejny album. :shock:
"Forever child" na początku roku uzyskał status potrójnie platynowej płyty - baaardzo ciężko będzie wyrównać ten wynik. Ale przynajmniej pojedyncza platyna będzie na 100%.

Ciekawe, czy Chylińska faktycznie nagrała coś razem z Donatanem, jak pisał w zeszłym roku B@r. Jeśli tak, to może ta piosenka znajdzie się na nowej płycie?
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: Angie29 »

Dokładnie zgadzam się obie Panie zasmakowaly powrotu . Tutaj zdecydowanie marketingowo wygrywa Agnieszka . Jak piszesz ray pewnie zdobędzie platyne w krótkim czasie . Zastanawiam się tylko jaki jest fenomen Agnieszki ze każdą jej płyta oststniimi laty jest tak popularna ....Czemu nie ma takiego fenomenu i sprzedaży przy powrocie Kasi Kowalskiej lub Anity Lipnickiej . Obie nagraly dobre materiały (dla mnie)a nie mają takiego przebicia jak Agnieszka . Reni Jusis również nie ma tego boomu . Płyta Bang jednak nie zrobiła szału na rynku a szkoda bardzo .Chylińska nie jest jakimś fenomenem a robi szał ,boom i się sprzedaje .lubię ja i cenie ale porównując do innych artystek po powrotach muzycznych trochę nie pojmuję tego objawienia Agnieszki.
fifi
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2017, 7:34
Lokalizacja: Polska

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: fifi »

Angie29 pisze:Zastanawiam się tylko jaki jest fenomen Agnieszki ze każdą jej płyta oststniimi laty jest tak popularna ....Czemu nie ma takiego fenomenu i sprzedaży przy powrocie Kasi Kowalskiej lub Anity Lipnickiej
3 słowa: program "Mam talent"

Jest w nim bardzo pozytywną postacią/jurorką a to jednak działa na ludzi. Jest co tydzień w telewizji więc znana a do tego lubiana to i promocja szybciej chwyta i na szerszą skalę.
Tak mi się wydaje 8)
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: niuto »

Z Agą to jest tak, że jest świetną osobowością medialną, człowiekiem, którego nie da się nie lubić. Jeśli natomiast chodzi o muzykę, to ja podchodzę do dwóch ostatnich płyt z dużym dystansem. Ja tak naprawdę nie wiem co jej w duszy obecnie gra. Ostatnia płyta odniosła ogromny sukces komercyjny, "Królowa łez"to fajny radiowy numer, ale czy pomimo olbrzymiego sukcesu była to płyta, która zapisała się w jakiś sposób w historii polskiej muzyki? Myślę, że nie. Bardziej trafiają do mnie ostatnie krążki Kowalskiej i Lipnickiej, Nie ma tam rewolucji, ale czuć, że one naprawdę się z tym materiałem identyfikują. No i jeszcze jedna sprawa. Nie wiem jakie Agnieszka daje koncerty, ale kiedy występuje na koncertach transmitowanych w tv, to nie da się jej słuchać. Ona mało co śpiewa, a więcej daje śpiewać publiczności, a jak już śpiewa to charczy. No i w trakcie piosenek z tak specyficznym przekazem jak "Kiedy powiem sobie dość" robi żarciki. Jakoś mnie to razi.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: Angie29 »

Zgadzam się sprzedaż płyt Agnieszki jest spowodowany jej telewizyjnego image w Mam talent . Live na koncertach nie daje magii jak u innych artystek ona się drze do ludzi trochę to razi. Jest fajna babka dziewczyna z sąsiedztwa wręcz ale nie odbija się to w materiałach .Ale Aga myśli ze jest królową rocka bo płyty się sprzedają ludzie przychodzą na koncerty i ja wielbia.
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: Wojtuś »

niuto pisze: Nie wiem jakie Agnieszka daje koncerty, ale kiedy występuje na koncertach transmitowanych w tv, to nie da się jej słuchać. Ona mało co śpiewa, a więcej daje śpiewać publiczności, a jak już śpiewa to charczy. No i w trakcie piosenek z tak specyficznym przekazem jak "Kiedy powiem sobie dość" robi żarciki. Jakoś mnie to razi.
Mam bardzo podobne odczucia jak ty jeśli chodzi o występy telewizyjne Agnieszki. Jednak półtora roku temu zdecydowałem się pójść na koncert Agi promujący płytę i byłem naprawdę zaskoczony. Agnieszka jest wulkanem na scenie i w porównaniu do tych występów w tv jest wielka różnica. Też dużo żartuje ale między piosenkami a nie w trakcie i naprawdę polecam jeśli ktoś będzie miał okazję się wybrać.
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: k+b »

26 października premiera albumu Pink Punk
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: Angie29 »

Premiera albumu i trasa koncertowa do tego występ w Mam talent to na bank będzie kolejny okres grzewczy dla Chylinskiej ....swoją drogą szacuneczek bo mało która wokalistka cieszy się takim zainteresowaniem wśród słuchaczy i płyta od razu pyka platyne jak to było z jej dwoma poprzednimi krazkami. Takie nazwiska jak Kowalska , Lipnicka, Kukulska lub nawet Doda z Virgin po powrocie nikt nie ma takiej popularności płyt i trasy jak Aga ....poza Grzeszczak która po przerwie nagrała singiel z Liberem i szturmem wdarł się do radia i multum wyświetleń na Youtube . Ale to wyjątek bo to jednak Sylwia nawet jak nagra hymn o kupie będzie hitem ....ciekawi mnie jednak jesień wśród Chylinskiej ona nie będzie miała konkurencji czuję to ... wraca Nosowska teraz Szpak wydał album ale Agniecha i tak wymiecie wszystkich a wszystko przez osobowość i Mam talent .wiedziała jak zadziałać marketingowo heh
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: ray »

Angie29 pisze:ciekawi mnie jednak jesień wśród Chylinskiej ona nie będzie miała konkurencji czuję to ... wraca Nosowska teraz Szpak wydał album ale Agniecha i tak wymiecie wszystkich a wszystko przez osobowość i Mam talent .
Jesienią nowy album wydaje również Podsiadło. I akurat on może pokonać Agnieszkę, jeśli chodzi o sprzedaż.

Tytuł "Pink Punk" sugeruje, że muzycznie to będzie kontynuacja "Forever child".

No i - jak już zauważył Angie29 - Chylińska ogłosiła nową trasę:
26.10. - Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
16.11. - Kraków, klub Studio
18.11. - Wrocław, Centrum Koncertowe A2
23.11. - Radom, klub Strefa G2
25.11 - Poznań, MTP2
30.11. - Rzeszów, Lukr
02.12. - Łódź, klub Wytwórnia
07.12, - Toruń, Centrum Targowe Park
09.12. - Warszawa, Progresja
15.12. - Gdynia, Arena
16.12. - Olsztyn, hala Urania
Agnieszka Chylińska pisze:Jesteście niezwykli!
W pierwszej dobie od opublikowania nowej trasy PINK PUNK TOUR, kupiliście 1000 biletów!!!
Bez singla, bez płyty, pełne zaufanie

:shock:
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: Angie29 »

Ray masz absolutną rację ....zapomniałem o Podsiadło który faktycznie będzie konkurencja dla Agniechy . Chętnie poobserwuje co się będzie działo . Naturalnie kupię płyty jednego i drugiej żeby potem ocenić ....
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: KrzysiekF »

Nowa płyta już z możliwością zamówienia na empik.com. Dosłownie kilka godzin rano i już 2 miejsce :lol: .

PINK PUNK

https://www.empik.com/pink-punk-chylins ... 0,muzyka-p

W Empiku total szał, sprzedaż rozpoczęta od 39,99 , po chwili 31,99 , powrót na 39,99 a teraz 36,99

8) :edi:

Jesień Chylińskiej i Podsiadło.
2770132u
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 247
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Łódź

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: 2770132u »

I jeszcze Anna Maria Jopek i Nosowska i Mela Koteluk

Dodano po 44 minutach 25 sekundach:
"Psie życie" pierwszym singlem z nowej płyty
ODPOWIEDZ