Pytanie na śniadanie

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Pytanie na śniadanie

Post autor: Bob »

Roksana ma jechać na dziecięcą Eurowizje na Białoruś- cytuję Teletydzień
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Pytanie na śniadanie

Post autor: max28 »

Bardzo sympatyczna wizyta, widać, że Edyta bardzo lubi Roxi. Oprócz singla :edi: promowała trasę akustyczną - 18 koncertów, w tym po 2 w Warszawie i Wrocławiu oraz że bardzo jej zależało, by zaśpiewać w urodziny w Teatrze Dramatycznym, gdzie zaczynała. Wspomniała również, że trasa jest w okresie trudnym dla głosu i będzie musiała szczególnie o niego dbać. Chwilowo mieszka w Warszawie. :edi:
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Pytanie na śniadanie

Post autor: keraj »

NIe obeszło się również bez pytania o Alanka - ileż można tego słuchać :kuku: :kuku:
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Pytanie na śniadanie

Post autor: max28 »

Wywiad do obejrzenia na stronie Pytania na śniadanie: http://pytanienasniadanie.tvp.pl/394663 ... nym-duecie

Dodano po 8 godzinach 33 minutach 53 sekundach:
Jak podaje strona Facebook Pytania na śniadanie, jutro Edyta Górniak zdradzi tajemnicę o swoim ślubie.
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Pytanie na śniadanie

Post autor: Katarzynaa »

To pewnie podchwytliwy tytuł żeby zwiększyć oglądalność, będę pod wrażeniem jak padnie coś interesującego na temat jej ślubu. Pamiętajmy tylko że nie jest napisane czy chodzi o ślub który już miała czy ma mieć. Jedyne co zastanawia to gdyby nie miała mówić o przyszłym to czy chce mówić o ślubie z Darkiem? Czy jest w ciąży i szybko wzięli ślub z Mateuszem? :PP
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie na śniadanie

Post autor: miko »

Mamy video:

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/39588 ... ji-z-synem

Jest rozmowa o stresie przed wystepami, o zeszlorocznym koncercie w Poznaniu - po nim Edyta wpadla na pomysl na cala trase w takiej formule. Jest o trasie i o tym, ze Edka wrocila do Polski na najblizsze miesiace wlasnie z tego powodu a tu nagle Allan wykrecil numer i został mundurowym i ma zamiar w Polsce zostac.

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/39588 ... ezmie-slub
- tu wiecej o Edycie Artystce-mamie i... o slubie :-)

Edyta zapytana czego jej zyczyc odparla "Zeby publicznosc byla szczesliwa" a potem pozdrowila wszystkie miasta, ktore odwiedzi w ramach trasy. No celebrytka pelna geba !
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Pytanie na śniadanie

Post autor: Piter »

Zostaje w Polsce przez Alana. Wcześniej mieszkała w LA też dla niego. Wzrusza mnie to.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Pytanie na śniadanie

Post autor: addar »

Xd :ha: mi też łezka poleciła chlip
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Pytanie na śniadanie

Post autor: ray »

miko pisze:No celebrytka pelna geba !
Może pełną gębą to nie, ale tak w 3/4 gęby to tak. :-)
Obejrzałem obie części.
O trasie akustycznej było tylko półtorej minuty w pierwszej części i na sam koniec drugiej części.
O Allanie i o tym, czy Edyta chciałaby teraz wyjść za mąż, było dużo, dużo więcej. :(

Miko, wczoraj skrytykowałeś Marinę, pisząc: "Zamiast opowiadać o muzyce, bredziła farmazony o swoim mężu-piłkarzu". Dzisiaj w "Pytaniu na śniadanie" Edyta zrobiła niemal dokładnie to samo - przecież zdecydowana większość tego materiału dotyczyła właśnie jej życia prywatnego.
Nie traktuj Edyty gorzej niż Marinę i Mariny gorzej niż Edytę - traktuj je jednakowo. :)

Kasia Stankiewicz nigdy nie opowiada w "Pytaniu na śniadanie" o swoim 14-letnim synu, tylko przede wszystkim mówi o muzyce. Czemu Edyta nie może wziąć z niej przykładu?
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie na śniadanie

Post autor: miko »

Ray, podziwam ilosc czasu i energii jaka poswiecasz Forum.
Oby trwalo jak najdluzej, bo to swietna pamiatka i kronika dla Edyty i jej Fanow.

Tak skrytykowalem Marine bo jej PR sam zabiegal o spotkanie z CGM zeby Marina wypromowala plyte.
Poszla tam i sama z siebie mowila o wszystkim tylko nie o plycie.

Do Edyty przyszlo PNS, jak widzisz rozpoczelo i zakonczylo sie o plycie, lacznie z zyczeniami i pozdrowieniami muzycznymi od Edyty. Ws niby slubu jak slyszysz nie byla wylewna. O Allanie mowila w kontekscie trasy i przeprowadzki z LA, tak samo jak wczesniej. To PNS dalo takie naglowki a nie inne.

Moze to wydaja Ci sie niuanse, ale mechanizm, idea i narracja wywiadu Edyty i Mariny sa diamentralnie rozne.
Nie draze, jesli ktos tego nie rozumie.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytanie na śniadanie

Post autor: endeven »

miko, nie wolisz posłuchać wywiadu, w którym zamiast 90 sekund o muzyce, Edyta nawija 10 minut o muzyce? Serio?
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie na śniadanie

Post autor: miko »

endeven pisze:miko, nie wolisz posłuchać wywiadu, w którym zamiast 90 sekund o muzyce, Edyta nawija 10 minut o muzyce? Serio?
Wole. Wolalbym nawet dluzszy wywiad, 1000 razy bardziej. Moze taki bedzie ? Powazne media (nie bede cytowac jakie, serio mam dosyc :-) ) juz zaczely pisac o trasie, zdaza zrobic wywiuad. Moze bedzie przy okazaji planowanej plyty Live.


BTW, zeby byl dobry wywiad o muzyce musi byc przygotowany do tego rozmowca. Ten pan, hmmm, mowiac delikatnie do takich rozmow nie jest stworzony, co widac jak sie ozywia przy okazji wzmianki o slubie LOL.
Czekam na duzy wywiad Edki, ale zeby taki byl musimy chyba poczekac do konca trasy i na wydanie CD bo Edek teraz w rozjazdach.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytanie na śniadanie

Post autor: endeven »

A ja mam wrażenie, że Edyta unika rozmówców wymagających i z branży, może dlatego chodzi po sniadaniowkach i faktach, bo na tym poziomie moze czarowac i kokietowac i dyktowac swoje warunki. Moze sie mylę, ale tendencjajedt jednoznaczna, jakie media tacy dziennikarze. Szkoda, że Edyty nie przemagluje przez godzinę Piotr Metz. To mogłoby być fantastyczne doznanie dla wszystkich.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Pytanie na śniadanie

Post autor: Flux »

Górniak zapytana bezpośrednio o muzykę, niemal zawsze udziela wymijających odpowiedzi. Konkretne pytania zręcznie pomija, przeskakując na wygodny dla siebie temat. W tv była już ekspertem od budowania (tudzież burzenia) związków, szczoteczek do zębów czy makijażu, który ma ukryć zmęczenie po zaledwie 4 godzinach snu na dobę. Muzyka to temat tabu dla diwy, bo niewiele się w tej kategorii dzieje. A nawet jeśli aktualnie się dzieje, to Edyta woli ględzić o Allanie i jego niesamowitej ścieżce rozwoju. Zawsze komicznie wypadało promowanie The Voice, gdzie pozostali trenerzy opowiadali o współpracy ze swoimi podopiecznymi, przy okazji opisując swoje plany zawodowe, zapraszając na koncerty. EG mogła tylko milczeć z wymowną miną. A już największą obrazą majestatu było jak niespodziewanie postawili ją przed mikrofonem i polecili zaśpiewać :lol3: Zaproszone do pasma śniadaniowego nawet pod innym pretekstem Kukulska, Jopek czy Steczkowska, zawsze przemycą na wizji treści muzyczne. Górniak poproszona nie ma nic do powiedzenia. Nawet teraz, kiedy ma trasę z prawdziwego zdarzenia, nie jest zbyt wylewna w tej kwestii. Nie trzeba nawet szukać wywiadów w prasie stricte muzycznej czy poważanych kącików i rubryk. Wystarczy porównać dowolny wywiad z Vivy czy innego pisma kobiecego z wywiadami koleżanek w tym samym periodyku, żeby dojść do smutnego wniosku. A już pianie o niezwykłej płodności artystycznej po nagraniu czterech piosenek na zlecenie, o których wkrótce sama wykonawczyni zapomni, jest dość zabawne. Niemniej, cieszmy się trasą póki trwa. Następna za kilka lat.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pytanie na śniadanie

Post autor: Steffie »

Serio myślicie, że następna trasa się pojawi?
Te popisy w sniadaniowkach robią się powoli przewidywalne.
ODPOWIEDZ