Chylińska & O.N.A.

Opinie na temat muzyki oraz wokalistki

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: ediva »

ray pisze:Chylińska i Reni Jusis to chyba mentalne siostry bliźniaczki - obie w 2009 wydały płyty kompletnie inne od tego, co wydawały wcześniej
Chylińska zrobiła wtedy płytę w stylu Reni Jusis, a Reni poszła w smutaśne klimaty Makowieckiego 8P
Teraz Aga znowu przyćmi biedną Reni...
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: karen »

Nowy singiel z nowej płyty

"Mam zły dzień"

https://www.youtube.com/watch?v=Cwh26ccDz7g

Komentarz z Youtube, nie mój ,ale podpisuję sie ;
Trochę statystyki: piosenka trwa 150 sekund z czego przez 80 Chylińska krzyczy: Mam zły dzień. Cytując Nosowską: JA PAS! :/
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: fookmetoo »

Avril Lavinge by się nie powstydziła takiego kawałka i klipu.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: endeven »

Kto?
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: fookmetoo »

endeven pisze:Kto?
Avril, chłopie.

https://www.youtube.com/watch?v=LiaYDPRedWQ
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: spot_me »

Plyty jeszcze nie przesluchalem ale po tym singlu nie wiem czy mam ochote. Cos strasznego. Mam wrazenie, ze probuje w tym klipie byc polska P!nk. Niestety nie ta klasa, nie ten glos. Juz slysze jak drze ryja wykonujac tego potworka na sylwestrze 2018.
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: miko »

Ej, jak sie wylaczy dzwiek to video jest.. bardzo ciekawe !
Awatar użytkownika
adaś
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 245
Rejestracja: 14 sie 2015, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: polska

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: adaś »

Po pierwszym przesłuchaniu płyty urzekł mnie tylko ostatni utwór, który troszkę odstaje od płyty, ale emocjonalnie przemawia do mnie najbardziej
2770132u
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 247
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Łódź

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: 2770132u »

Bardzo słaba płyta. Najgorsza w całej karierze Agi. Jeden wielki niewypał
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: niuto »

Klip jest nawet fajny, ale w połączeniu z piosenką wychodzi kiszka. Też trochę z Pink mi się skojarzyło. Bardzo to słabe. Nie wróżę powtórzenia sukcesu poprzedniej płyty. Nadal widzę rozdźwięk wizerunkowo-muzyczny u Agi. Ona chyba sama nie wie jaka by chciała być.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: Cypix »

Dziś, a w zasadzie to już wczoraj, premiera płyty Pink Punk i zarazem początek trasy koncertowej. Zaczęło się od Zabrza i tam też byłem na koncercie. Na początek super sprawa, można było ustawić się w dwóch kolejkach, jedna do sklepiku z koszulkami i płytami. Druga do... Agnieszki, która płyty, koszulki, a nawet bilety podpisywała i robiła sobie zdjęcia z fanami. Widać było jej radość, ekscytację, - aż miło było popatrzeć :)

Koncert miał zacząć się o 19, gdzieś koło 18.20 muzycy zgarnęli ją ze stosika i poszła za scenę. Koncert zaczął się kilka po siódmej i od razu było jasne po co były rozdawane te świecące w ciemności bransoletki - fajny efekt.

Koncert zaczął się od prezentacji nowego singla i - o zgrozo - nim również bisowała. I tylko nim :( Po "Mam zły dzień" taśmowo zaśpiewała kilka nowych piosenek z nowego repertuaru. I... nie lubię jej tego nowego muzycznego ja. Przykro mi. Nie jestem jakimś wielkim fanem, na koncert wybrałem się z czystej ciekawości, ale lubię ją jako postać medialną, podoba mi się jej głos gdy śpiewa, a kilka jej pojedynczych piosenek to dla mnie wręcz klasyki. Tyle, że nowy repertuar jest w większości wywrzeszczany, a nie wyśpiewany. Do tego wywrzeszczany często wręcz niezrozumiale. Aga, jak to Aga, waliła ze sceny wprost, że jest zesrana, i że zawsze tak ma gdy wydaje nowy album. Tym razem chyba słusznie. Tu byłem na nie. Potem powiedziała do publiczności, że chciałaby aby ta też mogla sobie pośpiewać i zaczęła wykonywać swoje klasyki zaczynając od "Drzwi" Była tez między innymi "Winna", "Niekochana", "Nie mogę Cię zapomnieć", "Królowa łez". Niestety mój ulubiony hymn korpo-szczurów ;-) "Kiedy powiem sobie dość" prawie w całości zaśpiewała publiczność, wzruszona Aga siedziała wówczas na podłodze z wyciągniętym w stronę fanów mikrofonem... 8P Pod koniec pojawiła się jeszcze nowa "Schiza". Też takie sobie...
Ogólnie koncert niezły, ale wolę Agę śpiewającą niż wydzierającą, a tu więcej było wydzierania. Agnieszka ma za to niesamowicie dobry kontakt z publicznością. Kobieta - wulkan energii. Całe 1,5 godziny na bardzo wysokich obrotach bez żadnych przebieranek. Dom muzyki i tańca może nie wypchany po brzegi, ale koncert sporo ludzi przyciągnął, od dzieci (tak, tak!) po babcie w towarzystwie dziadków :)



Za miesiąc tam wracam, a przy okazji zobaczyłem swoją miejscówkę na koncert naszej Divy i mam nadzieję, że ochroniarz, który stał przed sceną podczas koncertu Agnieszki, podczas koncertu Edyty będzie nieobecny, bo inaczej, mimo miejsca w pierwszym rzędzie, to nic nie zobaczę...
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: Angie29 »

Jestem posiadaczem albumu Pink Punk niestety nie wiem czy nie żałuję wydanych pieniędzy na ten produkt .O ile ,,Mam zły dzień " Agnieszki podoba mi się jako piosenka w kryteriach przesmiewczych bo zapewne sądząc po teledysku taki miała zamiar. .Inne utwory to jakaś pomyłka wykrzyczane , wydarte wręcz jedynie Utopie i Schiza jeszcze z płyty są ok .Ogólnie jak na taką wokalistke trochę za duże rozczarowanie ...płytę ratują raptem 2 utwory ....szkoda bo na kolejny album trzeba czekać kolejne parę lat Aga,, miała Zły dzień "wydając ten album w stronę fanów bo rzekomo taki był cel . Ciekawe ile z tego albumu wycisnie wytwórnia .
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: Cypix »

Płyta chyba tylko dla Fana-tyków. Ani słuchacze, ani recenzenci nie są łaskawi:

http://muzyka.dziennik.pl/recenzje/arty ... enzja.html

"Czekam już na następną płytę. Każdy ma prawo mieć zły dzień. Nawet jedna z najlepszych polskich wokalistek ostatnich dekad."

Najlepszy komentarz jaki znalazłem w sieci:
"Wizja słuchania tej płyty w domu, to jak niecierpliwie wyczekiwanie wieczornej kłótni z żoną. Absurdalna." :lol3:
Awatar użytkownika
Skyfury
Sit down
Sit down
Posty: 84
Rejestracja: 26 lis 2017, 13:58
Ulubiona piosenka: Kolorowy Wiatr
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: Skyfury »

Wczoraj w dniu premiery, w empikach sprzedalo się ponad 1300sztuk (tego dnia nowego Dawida poszło 1500)
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: Cypix »

Z niektórymi płytami jak z filmami, po premierze lecą tłumy, potem szybko znika z afisza, bo najwierniejsi już zobaczyli, a reszta przechodzi obojętnie. Tu podejrzewam, że będzie podobnie. Krótka toto płyta, a męczy już od 4 piosenki...
ODPOWIEDZ