Kielce - 28 października 2018

Relacje z koncertów w ramach trasy "Akustycznie" (2018-2020).
ODPOWIEDZ
tatromaniak
Hope for us
Hope for us
Posty: 19
Rejestracja: 20 kwie 2015, 0:14
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Kolorowy wiatr
Lokalizacja: Warszawa

Kielce - 28 października 2018

Post autor: tatromaniak »

Koncert Edyty już o 17 :) kto się wybiera ?
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kielce - 28 października 2018

Post autor: tomek7 »

Nikt stąd nie był w Kielcach? A Filharmonia zapełniona po brzegi :)
Na początek ja również gorąco namawiam do pójścia na któryś z koncertów tej trasy!!! Naprawdę warto :)
Setlista podobna jak na poprzednich koncertach. Nie było Tafli czy Nie zapomnij ale było fenomenalnie zaśpiewane Nie opuszczaj mnie czy Jestem kobietą w innej wersji niż zwykle :) Ci co byli w Rzeszowie wiedza o co chodzi.
Powiem Wam szczerze, że ja tam nie czekałem na jakieś nowe, nie śpiewane utwory. Po prostu ja lubię głos Edyty a ona za każdym razem inaczej brzmi w tych utworach. To były ponad 2 h cudownej uczy muzycznej.
Wyglądała zjawiskowo, zalotnie a głos .... nadal ma tę MOC!!! Idźcie a sami się przekonacie.
Oczywiście rewelacyjny kontakt z publicznością. Na widowni był np. pan który kończył 82 lata. Córka - fanka Edyty go zabrała. Edi zaprosiła go na scenę, było bardzo śmiesznie :) W pewnym momencie Edi zaśpiewała Happy Birthday ale pan Tadeusz powiedział, że ona nie zna angielskiego tylko jego wnuczka bo jest za stary czy coś takiego ... I wtedy cała publika zaczęła śpiewać STO LAT a Edyta dołączyła się i to jak :)
Fajnie tez było jak zaprosiła na scenę chłopca 9letniego i się z nim przekomarzała :) No cóż Edi to mistrzyni uwodzenia i my na tym forum doskonale to wiemy :)
Muzycy - genialni. Wszyscy. Edi + muzycy + jej "świta" tworzą naprawdę bardzo zgrany zespół. Dlatego to wszystko tak dobrze im wychodzi.
Nie wiem czy oglądacie te filmiki na insta. Słynny już discobus Edyty :)
Cieszmy się że mamy tak fantastyczna trasę naszej idolki.
Ja nie należę do tych co cięgle marudzą i szukają dziury dla zasady. Może dlatego tak pozytywnie o tym wszystkim piszę?
A co do kwiatów to Edyta je uwielbia i sama to powiedziała. Dostała tez kilka bukietów oraz jakiś prezent.
W ogóle to Kielce spisały się na medal. Wychodząc nie słyszałem aby nikt narzekał a wręcz przeciwnie, same zachwyty.
BTW był na koncercie Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. Czyżby to fan Edi?
Pozdrówka dla Wszystkich a dla tych co będą jeszcze na koncertach Edyty życzę udanej uczty muzycznej.
egfan
Hope for us
Hope for us
Posty: 20
Rejestracja: 27 wrz 2015, 15:52
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Będę śniła
Lokalizacja: Kielce

Re: Kielce - 28 października 2018

Post autor: egfan »

Ja byłem. Niezapomniany wieczór.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Kielce - 28 października 2018

Post autor: ChristopherP »

Szkoda, że Tafla wyleciała z setlisty. Mam nadzieję, że nie na stałe.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Kielce - 28 października 2018

Post autor: Matiz99 »

ChristopherP pisze:Szkoda, że Tafla wyleciała z setlisty. Mam nadzieję, że nie na stałe.
Na pewno nie na stałe. W Częstochowie po koncercie Edyta przyznała że zrezygnowała bo była przekonana że ten utwór nie będzie rozpoznawalny ale szybko wyprowadziliśmy ją z błędu. :-)
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Kielce - 28 października 2018

Post autor: ChristopherP »

Matiz99 pisze:
ChristopherP pisze:Szkoda, że Tafla wyleciała z setlisty. Mam nadzieję, że nie na stałe.
Na pewno nie na stałe. W Częstochowie po koncercie Edyta przyznała że zrezygnowała bo była przekonana że ten utwór nie będzie rozpoznawalny ale szybko wyprowadziliśmy ją z błędu. :-)
To świetna wiadomość! :-)

Jak by ktoś jeszcze miał szansę coś Edycie podpowiedzieć, to jest kwestia zapowiedzi Tylko Ty. Nie wiem czy tak jest na każdym koncercie, ale na jednym z pierwszych Edyta zapraszała, żeby cofnąć się do roku 1931 z utworem, który ma "prawie 80 lat". Fajnie by było gdyby tak było, ale niestety jest to już prawie 90 lat ;)
ODPOWIEDZ