Spotkania po koncercie

Relacje z koncertów w ramach trasy "Akustycznie" (2018-2020).
ODPOWIEDZ
kirin
Make it happen
Make it happen
Posty: 129
Rejestracja: 05 lis 2017, 16:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: Toruń

Spotkania po koncercie

Post autor: kirin »

Czy w którejś miejscowości doszło do spotkania Edyty z fanami ?
Czy Edyta wogóle nie wychodzi jak podobnie robi to Agnieszka Chylińska ?
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Spotkania po koncercie

Post autor: k+b »

Agnieszka akurat podczas obecnie trwającej trasy organizuje spotkania z fanami przed koncertami. A Edytę można złapać w locie po koncercie - nie organizuje spotkań z fanami, tak jak ma to miejsce na normalnych koncertach.
kirin
Make it happen
Make it happen
Posty: 129
Rejestracja: 05 lis 2017, 16:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: Toruń

Re: Spotkania po koncercie

Post autor: kirin »

k+b pisze:Agnieszka akurat podczas obecnie trwającej trasy organizuje spotkania z fanami przed koncertami. A Edytę można złapać w locie po koncercie - nie organizuje spotkań z fanami, tak jak ma to miejsce na normalnych koncertach.

niestety Agnieszka tylko raz zorganizowała spotkanie przed koncertem w Zabrzu ponieważ byl to dzień premiery płyty :( na kolejnych koncertach tych spotkań ma nie być
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Spotkania po koncercie

Post autor: Steffie »

Chyba Częstochowa dorwała Edytę po koncercie, tak przynajmniej było pisane na forum.
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Spotkania po koncercie

Post autor: k+b »

kirin pisze:niestety Agnieszka tylko raz zorganizowała spotkanie przed koncertem w Zabrzu ponieważ byl to dzień premiery płyty :( na kolejnych koncertach tych spotkań ma nie być
1 października na FB Agnieszki pojawił się post, że takie spotkania będą podczas całej trasy :d To tak kończąc OT
Awatar użytkownika
adaś
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 245
Rejestracja: 14 sie 2015, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: polska

Re: Spotkania po koncercie

Post autor: adaś »

W Gdańsku po koncercie też został dorowana przez grupke fanów i miała nawet przygotowane zdjęcia na których rozdawała każdemu autograf z dedykacją
kirin
Make it happen
Make it happen
Posty: 129
Rejestracja: 05 lis 2017, 16:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: Toruń

Re: Spotkania po koncercie

Post autor: kirin »

no to liczę, że i w Toruniu się uda :D
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Spotkania po koncercie

Post autor: Matiz99 »

Steffie pisze:Chyba Częstochowa dorwała Edytę po koncercie, tak przynajmniej było pisane na forum.
Potwierdzam. Wstawiałem filmiki ze spotkania. Mam zdjęcie i autografy z formie papierowej i elektronicznej xD
angie.whfan
Sit down
Sit down
Posty: 88
Rejestracja: 01 kwie 2012, 19:43
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Lustro
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkania po koncercie

Post autor: angie.whfan »

Potwierdzam. Wstawiałem filmiki ze spotkania. Mam zdjęcie i autografy z formie papierowej i elektronicznej xD
a gdzie wstawiłeś te filmiki ? czy ty miałeś na sobie niebieską kurtkę? bo przypadkiem zrobiłam fotki jakiemuś kolesiowi który dał Edi smartfona do podpisu...

Edytę można (chyba ) jedynie złapać jak wychodzi z filharmonii / sali koncerowej od tyłu i kieruje się w stronę samochodu (czarny duży mercedes) najlepiej spytać obsługi albo ochrony którędy będzie wychodzić i tam na nią czekać. Faktycznie Edi ma przygotowane fotki i złoty marker do rozdawania autografów. Gdzieś na facebooku doczytałam że z którejś filharmonii wyszła dopiero o 23 i czekało na nią 3 osoby - dostali autografy. W Częstochowie na spokojnie wzięłam kurtkę z szatni, zgarnełam duży plakat promujący trase akustyczną (oni chętnie te plakaty rozdają) i poszłam na tył do wyjścia, tam już była grupka fanów wraz z kwiatami i słodyczmi dla Edi. Gdy wyszła chętnie z nami została - najpierw rozdała autografy a później każdy mógł sobie zrobić z nią fotkę :) Ja poprosiłam ją o autograf własnie na tym plakacie.... mogłabym napisać wypracowanie co później się działo ! Jak z koncertu niewiele pamiętam tak z tego spotkania wszystko! Każdy jej ruch, spojrzenie , uśmiech, słowo które powiedziała, jej ciepło... jej Dotyk....

to znalezione na facebooku

https://www.youtube.com/watch?v=lr3kYIs ... 8Vg7pdp9HQ
ODPOWIEDZ