Edyta w Dzień Dobry TVN

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Steffie »

Jastrzebska wiedziala juz o "newsie", zanim nakrecono wywiad, to nie bylo pierwsze wyznanie w trakcie krecenia, a zatem Edyta musiala jej o tym wczesniej powiedziec - zanim zaczeli krecic, a swiadcza o tym slowa Jastrzebskiej: "stracilas wiecej niz mogloby sie wydawac". Edyta swiadomie zdecydowala sie na to wyznanie w telewizji. Szkoda jednak, ze stalo sie to w kilkuminutowym wywiadzie dla sniadaniowki przeprowadzonym przez pania z jednego z serwisow plotkarskich miedzy wyliczaniem roznych dzialalnosci oraz wynurzen na temat syna. Ten wywiad dobitnie swiadczy o tym, jak wielka potrzebe odzierania sie z intymnych spraw na wizji/publicznie ma Edyta i jak bardzo brakuje jej wywiadow do magazynow typu "Gala", "Viva".
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: addar »

mi najbardziej brakuje profesjonalnych sesji zdjeciowych towarzyszacych wywiadom, edka od dobrych kilku lat nie brała udziału w zadnej :( :(
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Piter »

Myślisz, że powinna sobie zrobić sesję w gabinecie ginekologicznym i podpisać, że nie traci nadziei?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: ray »

miko pisze:Ray a skad wiesz co ja uwazam? :-)
Nie wiem, dlatego zapytałem. :)
Po prostu mam wrażenie, że Ty w każdym przypadku uważasz, że wina leży nie po stronie Edyty, tylko zawsze po tej drugiej - albo jej byłego męża, albo któregoś z partnerów, albo menadżera, albo producentów, albo organizatora koncertu, albo wytwórni, albo dziennikarzy... :)
Na temat Mai Sablewskiej jako menadżerki Edyty była ciekawa dyskusja na początku tego roku w temacie "Kariera Edyty", polecam poczytać. Ja osobiście uważam, że Sablewska była - zaraz po Kubiaku - najlepszym menadżerem Edyty w całej jej karierze. Jeżeli się ze mną nie zgadzasz, to wypowiedz się, proszę, w tej kwestii w temacie "Kariera Edyty".
miko pisze:A tej starej lampucerze Jastrzebskiej az slina ciekla czy i kiedy Edyta potwierdzi info o stracie dziecka.
Dlatego Agnieszce Jastrzębskiej po prostu nie powinno się udzielać wywiadów. :)
Dla przypomnienia - poprzedni wywiad Edyty dla Jastrzębskiej w "Dzień Dobry TVN" (luty 2017):
https://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/ ... 24583.html
Wtedy oczywiście również zdecydowanie dominował temat prywatności Edyty. Najlepsza była końcówka, kiedy Jastrzębska powiedziała już w studiu:
Ja wiem, że Edyta pracuje nad płytą, i wiem, że tam jej naprawdę w tych Stanach bardzo dobrze idzie.
Minęło ponad półtora roku, tak więc droga Agnieszko, gdzie jest ta płyta Edyty? ;-)

Jopek, Kayah, Steczkowska, Kukulska czy Kowalska nigdy nie udzielają wywiadów Jastrzębskiej, bo wiedzą, że to nie jest poważna dziennikarka. Szkoda, że Edyta postępuje inaczej. :(
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: miko »

Steffie, przeciez dokladnie o tym piszemy co? Ze jej Edyta powiedziala wczesniej,znaja sie or pat,moze nawet przyjaznia. Rozmowa byla o trasie i muzyce, to Jastrzebska czekala tylko na moment zeby zagaic o stracie. Kilkuminutowy wywiad kreci sie 20-30minut, ten jest mocno pzemontowany. To ze widzimy kilka minut w ktorych nie dominuja slowa o muzyce to zasluga wylacznie montazysty i wydawcy. Przestancie odsadzac Edyte od czci i wiary to nie jest Doda. Wg mnie konkluzja Edyty powinna byc taka zeby nie przyjaznic sie z ta lampucera a juz na pewno grysc sie w jezyk kiedy powinna bo z tego wywiadu nic dobrego nie wyniklo.

Ray, Steczkowska miala pozowana sesje na cmetarzu. Mozna tak non stop przerzucac sie Edyta vs Rodowicz,Kowalska i inne, i nigdy nue jest tak jak tu piszecie bo tamte Panie maja czesto o wiele bardziej zenujace epizody z mediami niz Edyta. To jest kwestia dysproporcji miedzy mieszaniem z blotem Edyty a wyswiecaniem innych piosenkarek.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Piter »

Nie podzielam zdania miko. Myślę, że głównym powodem tego wywiadu bylo poronienie. Znowu los mnie przykro doświadczył, wspolczujcie mi. Muzyka była jako wstęp. Edyta mogła przecież rozmawiać wyłącznie o muzyce, uciąć pytanie na temat straty krotkim: nie mówmy o tym. Nie zrobiła tego, bo być może nie byłoby o czym rozmawiać.
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: miko »

Piter pisze:Myślisz, że powinna sobie zrobić sesję w gabinecie ginekologicznym i podpisać, że nie traci nadziei?
No Rodowicz swiecila cycami na koncercie dla slynnego morderct dyktatora Castro na Kubie w zamian za dewizy. Wyguglaj foto bo sa w necie. Steczkowska poszla na cmentarz razem z viva plakac za ojcem. Mozna tak w kolko.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Piter »

miko pisze:
Piter pisze:Myślisz, że powinna sobie zrobić sesję w gabinecie ginekologicznym i podpisać, że nie traci nadziei?
No Rodowicz swiecila cycami na koncercie dla slynnego morderct dyktatora Castro na Kubie w zamian za dewizy. Wyguglaj foto bo sa w necie. Steczkowska poszla na cmentarz razem z viva plakac za ojcem. Mozna tak w kolko.
No i?

BTW, czemu to Jastrzebska jest winna, że Edyta się jej zwierzyla? To samo mogła powiedzieć B@rowi. Każdemu kto trochę jej poslodzi. Dla niej to jak kozetka u psychiatrologa
Ostatnio zmieniony 06 lis 2018, 14:46 przez Piter, łącznie zmieniany 1 raz.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: ray »

miko pisze:Przestancie odsadzac Edyte od czci i wiary to nie jest Doda.
To prawda - Doda udziela wywiadów dla brukowców, ale też dla "CGM", a Edyta - tylko dla brukowców.
miko pisze:Ray, Steczkowska miala pozowana sesje na cmetarzu.
To było wiosną 2002, a mamy jesień 2018.
Na szczęście w ostatnich latach ani Steczkowska, ani żadna inna z wymienionych przeze mnie pań nie kompromitowała się na własne życzenie w gazecie lub w śniadaniówce.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: addar »

Piter pisze:BTW, czemu to Jastrzebska jest winna, że Edyta się jej zwierzyla? To samo mogła powiedzieć B@rowi.
B@r to za niska półka na takie zwierzenia, za mało medialny.

Mój chory umysł umyślał sobie własnie sesje stylizowaną na Bożenarodzenie. edytka w opływowych szmatach wsród zwierzatek w stajence , trzymjaca się za brzuszek, u nadziei. Alanek mógłby robić za Ducha świetego ewentualnie nowy Toy boy za Józefa. Była by sensacja na miare świetokradzwa steczkowskiej na cemntarzu i mowiłoby sie otym przez długie miesiace. W sam raz na grudniową okładkę Gali za 0.99 zł
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Steffie »

miko pisze: Wg mnie konkluzja Edyty powinna byc taka zeby nie przyjaznic sie z ta lampucera a juz na pewno grysc sie w jezyk kiedy powinna bo z tego wywiadu nic dobrego nie wyniklo.
Widzisz, a moim zdaniem moze byc tak, ze Edyta poszla tam glownie po to, zeby powiedziec wlasnie o stracie. Dlaczego? Zeby znow byc na jezykach, w newsach, mediach, wiadomo, ze teraz wszystkie portale o tym napisza. Powiedziala to Jastrzebskiej, bo akurat z nia ma jakis kontakt, byc moze ktos ja do tego namowil, mowiac, ze to bedzie swietny "news", moze jej asystent, a moze rozmowczyni, a moze sama na to wpadla? Mysle, ze to nie ma juz znaczenia. Mleko sie rozlalo. Edyta na wlasne zyczenie marnuje to, co sama wypracowala, jesli chodzi o swoj wizerunek, a jej ekshibicjonizm emocjonalny uwidacznia sie co jakis czas szkodzac jej na tyle, ze naprawde ciezko to bedzie naprawic. Edyta chetnie by poopowiadala o swoich problemach i przezyciach w magazynach, ale... chyba nie ma chetnych na te zwierzenia oprocz Jastrzebskiej oraz "Faktu".
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: miko »

I widzisz Steffie, ja podbijam Twoj wlasny post o tym ze wywiad jest mocno przemontowany i tlumacze ze takie rozmowy trwaja srednio 20-30min nawet jesli efekt koncowy to 2minutowy mini wywiad tylko na strone facebookowa a nie do emisji w tv.
Intencja i zamiarem Jastrzebskiej bylo miec ekskluzywnego hot newsa, wydobyc go z Edytt i tak zmontowac wywiad zeby bylo jak najbardziej dramatycznie.
To ze Ty Edyte posadaasz o to samo to sa tylko Twoje domysly. Ona tam byla tuz przed wylotem do Londynu,rozmawialy o trasie i koncercie w Albert Hall. Edyta nie usiadla na kanapie i nie spojrzala smutnym wzrokiem mowiac ze chce sie podzielic ze swiatem ta nowina, to Jastrzebska zaczepila o to Edyte, ona odpowiedziala.

Jak Molek w swoim programie zagaila o gwalt jaki przezyla Edyta w mlodosci zostala zbyta.
Tak samo splawila Jakobiaka na wizji jak ten zagail co sie stalo tuz przed slubem z Darkiem ze Edyta zaczela miec watpliwosci. Im nie odpowiedziala na wizji,choc oboje znaja te historie. Odpowiedziala Jastrzebskiej i to jestj blad. Ale wymyslanie ze w srodku udanej trasy zachciala skandalu to jest gruuuba przesada.

Dodano po 5 minutach 47 sekundach:
Addar, co do okladni za 99groszy - to jest retoryka Pudelka. Artysta czy inny celebryta idzie na sesje i wywiad i choc ma wplyw na to co sie ostatecznie ukaze w druku to nie ma wplywo na to kiedy (w ktorym numerze) ani ile bedzie kosztowal. O tym decyduje tylko wydawca na litosc boska. A Gala za 99 groszy - reklamodawcy dostaja cynk na miesiac,dwa przed ze jest planowany duzy wywiad i sesja z duza gwiazda i ze numer ma promocyjna cene. Wtedy cenniki reklam skacza jak szalone a wydawca sprzedje duzo wiecej i wiecej zarabia na reklamach niz przy normalnym numerze. To sa kulisy rynku, Edyta na te i na wiele innych mechanizmow nie ma wplywu. Jesli ktos ma o tym choc minimalne pojecie i pisze ze Edyta sie „sprzedala za 99groszy” to albo jest idiota albo wyjatkowo cynicznym hejterem. Sorry.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: addar »

LOL miko podnosisz miecz i walczysz, szkoda tylko że celujesz nim w swojego sprzymierzeńca. Doskonale rozumiem jak działają wydawnictwa i na czym polega zacheta sprzedazy za 0.99 zł . Zawsze edyte bronię a jest to nawiazanie celowe żeby było śmieszniej, bez spiny. Mimo wszystko wysyłam w przestrzeń energię utkaną pięknem, Ty po swojej stronie świata otruty gniewem wiecznie! :edi:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Steffie »

Miko, masz prawo wierzyc w swoja wersje, ja niestety w nia nie wierze. Ten wywiad w DDTVN wyglada zupelnie niewiarygodnie, Edyta nie przyszla tam rozmawiac o muzyce, to pytanie o koncert w Londynie bylo rzucone tylko dla zmylki, to byl wywiad w celu wzbudzenia sensacji. Nie wiem tylko, po co to Edycie w srodku trasy koncertowej? Czy mysli, ze w ten sposob zwiekszy sprzedaz biletow? :roll:
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: miko »

Ale Steffie skad Ty wiesz o tym co Edyta mowila przez pol godziny? Widzimy tylko zmontowane trzy. Jesli to nie jest nagrywane na raz tzn ze trwalo dluzej,mogla tam siedziec nawet dluzej niz pol godziny, widac tylko to co chce nam pokazc Jastrzebska.
Nie bylo tak samo z Radiem Zet za czasow Kozury kiedy-nomen omen- Edyta opowiadala o plycie i koncertach, chlapnela cos co jest oczywiste dla wiekszosci piosenkarek i piosenkarzy a potem nawet powazni wtedy dziennikarze jak Ibisz i ex naczelny Przekroju pytali ja o seks przed koncertami? To jest kwestia montazu a tym sie Edyta nie zajmuje.
ODPOWIEDZ