Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Wiadomości na temat Edyty.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ray »

Karen, w kwietniu 2016 napisałaś:
karen pisze:Jeśli chodzi o TVN i jego produkcje-to widze Edzie w jednej z nich,ale żadne tam factory czy inne mam talenty.. ja widze Edzie w następnej edycji Agenta z celebrytami, i tu od razu proponuje tytułową role-chyba nie ma watpliwości dlaczego ;) Nikt tak nie potarafi kłamac kręcić oszukiwać przeinaczać faktów czarować rzeczyistosć jak :edi: a przy tym robić to w zywe oczy i z takim wdziękiem ....
:D

Kto wie, może faktycznie Edyta wystąpi w tytułowej roli... :)
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: karen »

ray pisze:Karen, w kwietniu 2016 napisałaś:
karen pisze:Jeśli chodzi o TVN i jego produkcje-to widze Edzie w jednej z nich,ale żadne tam factory czy inne mam talenty.. ja widze Edzie w następnej edycji Agenta z celebrytami, i tu od razu proponuje tytułową role-chyba nie ma watpliwości dlaczego ;) Nikt tak nie potarafi kłamac kręcić oszukiwać przeinaczać faktów czarować rzeczyistosć jak :edi: a przy tym robić to w zywe oczy i z takim wdziękiem ....
:D

Kto wie, może faktycznie Edyta wystąpi w tytułowej roli... :)

OMG to ja wykrakałam :shock: :lol3:
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: IgaAga »

Mocno musiała nadszarpnąć budżet w tym LA, że tak się wzięła do roboty. Mati o dziecku to już raczej może tylko pomarzyć. Z tym voice też pewnie była ściema, bo przyszedł lepszy kontrakt. Diva czuć piniondz. jak dla mnie to jakiś koszmar. Śpiewa genialnie reszta do bani.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: addar »

widocznie koncerty robi dla prestizu, bo zarobek pewnie z tego znikomy. Ja się ciesze , dawno nie bylo edki w tv. Moze chociaż dowiem się o co w tym całym agencie chodzi przez wszystkie laty byłem ignorantem i nigdy do końca nie rozumiałem zasad tego programu
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: miko »

Steffie pisze: skoro nie nagrywa plyty, nie tworzy nowego materialu, nie gra koncertow?
Ja dobrze rozumiem, ze piszesz te slowa w listopadzie 2018 ? Smiac sie czy plakac ? ;-)
Frytka pisze:Zwłaszcza teraz, kiedy Edyta robi więcej muzycznie niż kiedykolwiek przez ostatnie 4 lata.
Moze to jest jej sposob na promocje plytt/plyty ktore sa w planach ?

Bedzie istniec w swiadomosci publicznej nie tylko dzieki wywiadom o zyciu w LA/ Voice'a.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Steffie »

Nie, Miko, nic nie rozumiesz, bo przekrecasz moja wypowiedz, ktora brzmiala tak:
zastanowmy sie, co innego moze robic Edyta po zakonczeniu trasy, skoro nie nagrywa plyty, nie tworzy nowego materialu, nie gra koncertow?
Ostatnia plyta byla wydana w 2012 r. i na razie nie ma ZADNYCH POTWIERDZONYCH informacji przez Edyte na temat nagrywania nowego materialu. Grafiku koncertowego po trasie akustycznej tez prozno szukac, wiec?
Ostatnio zmieniony 19 lis 2018, 18:14 przez Steffie, łącznie zmieniany 1 raz.
weronka
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 23 paź 2015, 17:46
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: SZYBY
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: weronka »

A mnie bardzo zastanawia udział Sadowskiej w Agencie. Zapowiada płytę 4 lata,niby cos nagrywa,ale tak naprawde to nic się nie dzieje. Chwyta się każdej okazji,żeby tylko zarobić pieniądze. Swoją droga edycja może być ciekawa i fajnie by było gdyby to wlasnie Edyta była agentem.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Margaret »

ray pisze:Edyta gra koncert zamknięty w Nadarzynie 23 listopada.
Serio :?: :shock: :shock: Wiadomo coś więcej? To będzie pełen koncert czy tylko recital z fortepianem?
___________

A co do Marysi Sadowskiej - uważam, że Ona jest tam tylko dzięki Górniak. Tak samo jak Diva załatwiła jej "Voice" :PP

Skoro teraz będzie i trasa i Agent to kiedy Edyta chce wejść do studia aby wydać płytę akustyczną? Dziewczyna nie ma teraz na to czasu...

Co do samego programu - TVNowi musiało bardzo zależeć, skoro zgodzili się dopasować pod grafik Górniak.
Górniak byłaby Agentem? To zbyt oczywiste :ha: 8P

Oby tylko częste loty samolotem nie wpłynęły źle na wrażliwe struny głosowe naszej :edi:


PS. to już wiemy gdzie w tym roku wystąpi na Sylwestrze ... TVN
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Grzegorz »

Jest gwiazdą, może wystąpić jeśli chce. Zresztą, ma możliwość zarobić niezłą sumkę więc co się dziwić... Nigdy nie oglądałem tego programu, a teraz zacznę :lol3: :)
weronka
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 23 paź 2015, 17:46
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: SZYBY
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: weronka »

Margaret pisze:
A co do Marysi Sadowskiej - uważam, że Ona jest tam tylko dzięki Górniak. Tak samo jak Diva załatwiła jej "Voice" :PP
mamy już pierwszy sojusz w programie 8P
Awatar użytkownika
yourhighglowon
Sit down
Sit down
Posty: 60
Rejestracja: 20 lis 2014, 20:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: yourhighglowon »

weronka pisze:A mnie bardzo zastanawia udział Sadowskiej w Agencie. Zapowiada płytę 4 lata,niby cos nagrywa,ale tak naprawde to nic się nie dzieje. Chwyta się każdej okazji,żeby tylko zarobić pieniądze. Swoją droga edycja może być ciekawa i fajnie by było gdyby to wlasnie Edyta była agentem.
Marysia już wypełniła kontrakt płytowy z Sony Music Polska, więc nie jest jej łatwo wydać nowy materiał. Dziwne, że go (prawdopodobnie) nie przedłużyli, bo jej ostatnia płyta "Jazz Na Ulicach" pokryła się złotem, a koncerty biletowane wyprzedaje bez problemu ;) Jest wciąż aktywna zawodowo, ale ostatnio najbardziej się realizuje w reżyserowaniu - "Sztuki Kochania", potem własnego spektaklu, a teraz nowego serialu dla Polsatu.
Byłem wiosną zeszłego roku na jej koncercie, gdzie wykonywała nowy singiel, który miał wyjść latem 2017. Nie wyszedł... dopiero we wrześniu tego roku go nagrywała w studio :roll: Ostatnio stworzyła też z zespołem swojego męża muzykę do filmu dokumentalnego o Sejnach "Symfonia Małego Miasta".

Maria 6 grudnia ma koncert mikołajkowy w Siechnicach, więc też będzie musiała wrócić do Polski.
Typuję ją na Agenta... :hellobaby:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: dorota »

IgaAga pisze:Mocno musiała nadszarpnąć budżet w tym LA, że tak się wzięła do roboty.
dokladnie to samo dzis powiedziałam .....
wygląda na to, że Górniak bierze co jej w ręce w padnie, byle trochę zarobić
a Allanek w szkole państwowej ;-)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: KrzysiekF »

Coś mi tu nie gra ...

Co z trasą??? 24 ma już Zabrze....

Chyba ze będzie przerwa w ekipie na czas przylotu edyty do polski , albo zakłada ze odpadnie szybko ...

Ok poczytałem posty przed... nie wiem co o tym myśleć. Chyba tylko tyle , że nowa miłość nowa energia i znów Edi chce się latać w chmurach :0
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: miko »

Steffie pisze:Nie, Miko, nic nie rozumiesz, bo przekrecasz moja wypowiedz, ktora brzmiala tak:
zastanowmy sie, co innego moze robic Edyta po zakonczeniu trasy, skoro nie nagrywa plyty, nie tworzy nowego materialu, nie gra koncertow?
Ostatnia plyta byla wydana w 2012 r. i na razie nie ma ZADNYCH POTWIERDZONYCH informacji przez Edyte na temat nagrywania nowego materialu.
A moze to Ty niczego nie rozumiesz ?

Edyta zapowiedziala dwie piosenki do filmu, w pakiecie oprocz tego dostalismy dodatkowo Andromede i DDD.
Zapowiedziala trase akustyczna, ktora wlasnie trwa. Po jej skonczeniu zapowiedziala plyte Live i w wywiadze z B@rem mowila o tworcach ktorzy zbieraja jej piosenki na plyte studyjna- od nich dostala kilka propozycji piosenek do Hotelu Transylwania. To ze Edyta nie napisala oswiadczenia z pieczatką i data wydania nowej plyty tzn ze "nie ma zadnych potwierdzonych przez nia info ws nagrywania materialu" ? Serio ?
I nie pisz do mnie capslokiem, to jest niegrzeczne.
Grafiku koncertowego po trasie akustycznej tez prozno szukac, wiec?
Artysci zazwyczaj jezdza w trasy promujace nowe wydawnictwa wiec mozna sie spodziewac ze Edyta tez tak zrobi, logiczne nie ? Jej trasa akustyczna trwa teraz, zamiast pracy w studio i na planie agenta ma w styczniu jechac w nastepna ?

Zupelnie powaznie - warto czasem wyluzowac a nie walic na oslep.

Mnie sie wydaje ze ten caly Agent wbrew pozorom jest spojny z charakterem Edyty choc nie z jej publicznym wizerunkiem. Lepszy Agent niz kolejny Voice, to jest zupelnie inna widownia. I pierwszy raz od dawna ta widownia, niesledzaca byc moze tego co sie dzieje w polskiej muzyce, zobaczy Edyte jako instensywnie dzialajaca Artystke z nowymi utworami i w srodku trasy koncertowej a nie tylko twarz znana z kolejnych TV szołs Rochstara :-)
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Frytka »

miko, haha, tak, na pewno widzowie zobaczą Edytę jako intensywnie działająca artystkę... w agencie. Śmiechu warte :lol3:
ODPOWIEDZ