Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: addar »

edytka zadbała o wizerunek big star :) niech plebs nie mysli że ona brata się z jakąs gołotą( lul ale wszedł przypadek, mysłąem o szlachcie a tam jakis kark o takim nazwisku przy okazji sie znalazł), ona jest maganterią,
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Steffie »

lordarek1 pisze:TYLKO U NAS! PIERWSZA AFERA NA PLANIE „AGENTA”! W OBRONIE EDYTY GÓRNIAK MUSIAŁA REAGOWAĆ HISZPAŃSKA POLICJA!

https://jastrzabpost.pl/exclusive/edyta ... 94826.html
Zaczyna się...
Kto to spłodził, to gorsze niż "Fakt" & SE razem wzięte. 8) Taaa, już widzę ten tłum paparazzi koczujacy na Kanarach chcący uchwycić Edytkę w dresie i bez makijażu, jakby nie mogli tego zrobić w Warszawie. :P
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ray »

Stukus, witamy na forum! :)
Bob pisze:Dla Edyty będzie to na pewno przygoda życia
Mam nadzieję, że dla Edyty przygodą życia pozostanie jednak występ na Eurowizji w 1994, a nie udział w programie "Agent - Gwiazdy". :PP

Nie ma się co podniecać, to będzie tylko jeden z wielu programów, w których Edyta wzięła udział - najpierw było "Jak oni śpiewają", później "Ranking gwiazd", "Taniec z gwiazdami", "Bitwa na głosy", "The Voice of Poland", "Hit, hit, hurra!", "The Voice Kids", a teraz będzie "Agent - Gwiazdy". Tyle.
Żaden z tych programów nie wypromował muzyki Edyty i teraz będzie tak samo, tym bardziej, że prawdopodobnie nowej muzyki w przyszłym roku i tak nie będzie. :PP
I czy któryś z tamtych programów spowodował trwałą zmianę wizerunku Edyty? Nie. Tak więc teraz też nic takiego się nie stanie. Już w "Tańcu z gwiazdami" Edyta niby zrywała z wizerunkiem diwy, wtedy też ludzie mieli zobaczyć w niej równą babkę, ale ile to trwało? Program się skończył, wszystko wróciło do normy.

Ze starych edycji "Agenta" pamiętam ten utwór:
-> Lost soul
<3
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Steffie »

:shock: Az tyle tego było? Naprawdę straszne. Ta kobieta serio się marnuje. I ci fani, którzy wciąż czekają na te muzykę, której nie ma i najpewniej nie będzie. W sumie ten cały "Agent" nic nie zmieni w jej sytuacji procz chwilowego zastrzyku gotówki. :edi:
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: spot_me »

ray pisze:czy któryś z tamtych programów spowodował trwałą zmianę wizerunku Edyty? Nie.
Alez oczywiscie, ze tak. Glownie Jak Oni Spiewaja uksztaltowal opinie Polakow o niej jako niezrownowazonej placzce-dziwaczce. Ranking Gwiazd pokazal Polakom, ze dla kasy Edzia nie ma nic przeciwko byciu celebrytka, a nawet bawi ja gdy ktos (w tym przypadku Wolszczak) nazywa ja 'zdzira'. Natomiast Voice of Poland sprawil, ze wiele ludzi przestalo ja tolerowac przez jej teatralnosc i wlasnie brak naturalnosci jaki pokazala w tym programie. Gdyby nie te wszystkie tv shows, przecietny Polak mialby ja tylko i wylacznie za wokalistke.
Awatar użytkownika
Stukus
Sit down
Sit down
Posty: 52
Rejestracja: 08 lis 2018, 1:29
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Stukus »

Biorąc pod uwagę powyższe wyliczenia wychodzi na to, że przez te wszystkie lata Edyta wydała mniej płyt niż programów telewizyjnych w których wzięła udział :beczy:
Nie ma co ! Agentka z niej pierwsza klasa :lol3:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Michael »

Stukus pisze:Biorąc pod uwagę powyższe wyliczenia wychodzi na to, że przez te wszystkie lata Edyta wydała mniej płyt niż programów telewizyjnych w których wzięła udział
Mariah Carey właśnie wydaje swój 15-ty studyjny album. Edyta przez 25 lat pracy artystycznej wydała zaledwie 5 albumów studyjnych (nie wliczając w to Live'99, bo to nie był album z nowym materiałem).
Dorobek artystyczny ma więc naprawdę mierny. Czasami ubolewam, że ktoś tak próżny i leniwy jak Edyta Górniak otrzymał tak ogromny talent muzyczny, którego nie potrafi, a raczej nie chce wykorzystać w należyty dla masowej kultury sposób.
Jeśli informacja o udziale w "Agencie" się potwierdzi, to dla mnie będzie to ostateczny upadek Edyty Górniak.
O ile zasiadając w jury różnych programów muzycznych zajmowała się pośrednio muzyką, to nie widzę argumentów tłumaczących jej udział w reality show typu "Agent" i brak nowego materiału od prawie 7 lat.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: KrzysiekF »

Totalna głupota ... byłem na Fuercie 20 razy i zawsze leci się minimum 4.5 - 5 h ...

W lini lotu to minimum 3 h do Barcelony a nie wzdłuż Maroka na Fuerte. Elementarny brak wiedzy portalu.

Żadna linia regularna oprócz Ryanaira i czarterów z Polski na Fuerte nie lata.

Chcąc lecąc linia regularna trzeba się przesiać w BCN lub Madrycie ... co wydłuża lot na Fuerte nawet do 6 -7!h.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Steffie »

Nawet jakby miała 10 godzin lecieć, to poleci, przecież ona uwielbia latac. ;) A Kanary to przeciez dla niej rzut beretem. Dobrze, że tego nie kręcą w Azji albo Ameryce Południowej. Moim zdaniem tną koszty, większość przecież poszła na gaże Górniak. :P
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: lena7 »

Ciekawe z kogo tym razem Gorniak zrobi sobie wroga, bo raczej jakies spiecia beda. Czyzby 'przyjazn' z Maria miala skonczyc sie w imie wielkiej kasy? W tego typu programach wychodza na wierzch najgorsze cechy charakteru wiec az strach sie bac co pokaze Gorniak i jak odbiora ja widzowie. Jeszcze nigdy chyba nie wygwizdywali jej po wyjsciu na scene, wiec moze na to zapracuje swa zachlannoscia na mamone.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Steffie »

Może tak źle nie będzie. Liczę na to, że nie będzie gorzej niż w JOS lub RG. ;)
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: pijej1 »

A ona utrzymuje jakiejkolwiek relacje z marysia?
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ediva »

W zeszłym roku Edyta w wywiadzie powiedziała, że za swoje największe osiągnięcie zawodowe uważa fakt, iż zbudowała sobie taką pozycję, że "producenci telewizyjni jej ufają" dzięki czemu jest stale zapraszana do różnych programów rozrywkowych. Nikogo nie powinno zatem dziwić, że takie propozycje przyjmuje i będzie przyjmować. :edi: zrobiła teraz przecież akustyczną trasę, co powinno zaspokoić muzycznie fanów na jakiś czas. Dajcie jej zarabiać dobre pieniążki w sposób jaki lubi a przy okazji może "przeżyć wielką przygodę i pokazać synowi jaka jest odważna".
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: KrzysiekF »

Agent będzie kręcony również na kanaryjskiej Gran Canarii. Rusin właśnie wrzuciła zdjęcie i poznaje Puerto de Mogan...

8)
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Steffie »

To się porobiło przez tego "Agenta"... Nie można było wspólnie pojechac z chłopakiem na wycieczkę na Kanary? :edi:
ODPOWIEDZ