Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Ciekawe, jak długo pozostanie mu życzliwa.

Tak czy siak, świetnie podtrzymuje zainteresowanie pudelkow.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ediva »

:edi: nie stworzy twałego związku z młodym chłopakiem, który chce założyć rodzinę i mieć żonę doglądającą domowego ogniska. Ten Mateusz chyba Edytę z kimś pomylił jeśli faktycznie stawiał jej jakieś ultimatum, miał fochy bo Edi poświęciła się trasie i próbował "zmusić" ją do czegokolwiek.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: lordarek1 »

:hellobaby: odpowiedz Mateusza?

Obrazek
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Cypix »

Piter pisze:Ciekawe, jak długo pozostanie mu życzliwa.

Tak czy siak, świetnie podtrzymuje zainteresowanie pudelkow.
Przynajmniej tyle się nauczyła od Piotra, że po kolejnych rozstaniach nie tapla kolejnych nazwisk w pomyjach, nie płucze w szambach i w piekle nie suszy :lol3:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

Biedny chłopak , może on na serio miał nadzieje na wieczną love ? :shock: Aż dziw bierze , że wszedł w ten „związek” ...

Teraz może kiedyś w przyszłości zostanie mu poświęcone jedno zdanie w biografii i wzmianka o ciąży w filmie , który może kiedyś powstanie ...

Wszystkim , którzy wierzyli w ten związek na poważnie naprawdę zazdroszczę optymizmu.

Całe szczęście, że w czasie Matiego nie powstawała żadna płyta bo już byłaby w koszu.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Pawel »

Szkoda chłopaka, wydaje się fajny, pewnie się zakochał.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Cypix pisze:po kolejnych rozstaniach nie tapla kolejnych nazwisk w pomyjach, nie płucze w szambach i w piekle nie suszy
Naprawde wierzysz, ze nie opowie wkrotce dla Jastrzebia dlaczego ''zostala zmuszona'' przez Mateusza do zakonczenia tego zwiazku? :)
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: fookmetoo »

spot_me pisze:
Cypix pisze:po kolejnych rozstaniach nie tapla kolejnych nazwisk w pomyjach, nie płucze w szambach i w piekle nie suszy
Naprawde wierzysz, ze nie opowie wkrotce dla Jastrzebia dlaczego ''zostala zmuszona'' przez Mateusza do zakonczenia tego zwiazku? :)
Na pewno nauczyła się nie sprzedawać gazetom wszystkiego na raz, a dawkuje, owija w legendy, w końcu chyba sama już nie wie co było prawdą, a co jej wymysłem...
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Frytka »

I nie będzie zaręczyn w święta. :beczy: A już myślałam, ze obejrzę relacje na insta. :nuda:
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Katarzynaa »

Pamiętam komentarze choćby na Pudlu jak ludzie pisali, że Mateusz chce się przy niej wylansować, że ma parcie na szkło, a Edi będzie wykorzystana i porzucona. A on nie dość, że się zakochał to do tego potrafi zachować się z klasą. Edi kochać będę zawsze, nieustannie, ale jeżeli w donosach żałosnego pudla jest choć ziarnko prawdy to z bólem serca stwierdze, że Edi mnie zawiodła :(
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ediva »

Mateuszek niby wydał takie "szlachetne" oświadczenie, jednak sugeruje, że jest na wyższym poziomie i lepiej wychowany ("Tego nauczył mnie mój tata") w stosunku do Edyty, która jak wiadomo, była przez ojca opuszczona i zaniedbywana. Jaki to on honorowy i męski doprawdy 8P
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: fookmetoo »

Poczekamy, zobaczymy, EDI na pewno będzie prała to rozstanie w gazetach... Poza tym to że użyła zwrotu "zostałam ZMUSZONA" jest bardzo wymowne... być może będzie kiedyś tak, że trafi na faceta który będzie miała #CIACH# i wypierze wszystkie brudy w prasie że EDI się nie pozbiera ze szczęścia :twisted:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

ediva pisze:Mateuszek niby wydał takie "szlachetne" oświadczenie, jednak sugeruje, że jest na wyższym poziomie i lepiej wychowany ("Tego nauczył mnie mój tata") w stosunku do Edyty, która jak wiadomo, była przez ojca opuszczona i zaniedbywana. Jaki to on honorowy i męski doprawdy 8P
Tak odczytalaś jego słowa, jako przytyk do tego, że Edyta wychowywała się bez ojca?

Dodano po 9 minutach 52 sekundach:
spot_me pisze:
Cypix pisze:po kolejnych rozstaniach nie tapla kolejnych nazwisk w pomyjach, nie płucze w szambach i w piekle nie suszy
Naprawde wierzysz, ze nie opowie wkrotce dla Jastrzebia dlaczego ''zostala zmuszona'' przez Mateusza do zakonczenia tego zwiazku? :)
- Edytko, to był dla ciebie trudny czas. Dwa równoległe bardzo wymagające PROJEKTY zawodowe: wspaniała trasa akustyczna i szaleństwo z innymi celebrytami na Kanarach. Do tego rozterki w życiu prywatnym. Napisałaś, że byłaś zmuszona rozstać się z partnerem, ale że pozostajesz mu życzliwą. Czy możesz zdradzić nam, co takiego się stało w Waszym życiu, że nie mogliście kontynuować tej drogi razem?

Wtedy Edyta poprzewraca oczyma, poroluje górną wargą o dolną i powie. Wyzna wszystko.
Jak na prawdziwą artystkę przystało. :ha:
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: anet97 »

fookmetoo pisze:Poczekamy, zobaczymy, EDI na pewno będzie prała to rozstanie w gazetach... Poza tym to że użyła zwrotu "zostałam ZMUSZONA" jest bardzo wymowne... być może będzie kiedyś tak, że trafi na faceta który będzie miała #CIACH# i wypierze wszystkie brudy w prasie że EDI się nie pozbiera ze szczęścia :twisted:
Trafi kiedyś na równego sobie przeciwnika,tak jak Doda trafiła na Haidara.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

anet97 pisze:Trafi kiedyś na równego sobie przeciwnika,tak jak Doda trafiła na Haidara.
jeszcze sie nie nauczyłas ze edytka nie ma sobie równych ? :edi:
ODPOWIEDZ