Suwałki - 6 grudnia 2018

Relacje z koncertów w ramach trasy "Akustycznie" (2018-2020).
ODPOWIEDZ
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Suwałki - 6 grudnia 2018

Post autor: ray »

Dzisiaj Edyta zagrała ostatni koncert z trasy akustycznej.
Czekamy na relacje. :)
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Suwałki - 6 grudnia 2018

Post autor: IgaAga »

Czekamy :)
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Suwałki - 6 grudnia 2018

Post autor: Bob »

Fanka z Jawora- przejechała 750 km spod Wrocławia, wielki szacun!!!Edyta ją wyłapała z publiki i zrobiła z nią selfie
https://youtu.be/wyMgSJRHGVU
nagrałem cały koncert z pominięciem niektórych przemówień , Ja momentami spłakany i przy gadkach , które mnie po prostu dziś wstrząsały i przy Nie opuszczaj mnie, Wicked Game -nie mogłem opanować emocji , obie wersje Genialne !!!!! , z tego wszystkiego i zapłakany i zasmarkany , nie miałem chusteczek ...
Edyta na koniec też się popłakała przed Ewką.... Przyjęta na prowincji rewelacyjnie , może na wiosnę będzie kontynuacja trasy....Magia!!!
Nie było z set listy Tafli
https://youtu.be/9PaapGGMBgk
Wicked game
A tu koncówka z NPOW plus owacje, To Nie Ja
https://youtu.be/rZRTRheJ-mY
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Suwałki - 6 grudnia 2018

Post autor: Steffie »

Dzieki, Bob. A propos wspomnianego fragmentu koncertu - cała Edyta. :edi: Zamiast dziwić się lub ubolewać nad fanami przemierzajacymi cała Polskę, żeby wziąć udział w jednym w jej nielicznych koncertów szumnie nazwanych trasa akustyczna, powinna lepiej zorganizować jakiś koncert gdziekolwiek przynajmniej raz w miesiącu, żeby ci stęsknieni fani mieli szansę jej posłuchać, a nie że nastolatki jeżdżą same pociągami po kraju, żeby posłuchać Edytki, to jest normalnie tragedia. :roll: Czy pan producent trasy koncertowej będzie jeszcze łaskawy i zorganizuje coś dla fanów Edi Górniak, żeby nie byli tak zdesperowani, żeby jeździć po wszystkich koncertach, bo nie wiadomo, czy jeszcze jakiś kiedyś się trafi? A że tak ładnie wczoraj przytulała się do niego na uroczystej kolacji na zakończenie trasy, więc może coś jeszcze z tych koncertów będzie. ;)
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Suwałki - 6 grudnia 2018

Post autor: endeven »

Steffie pisze:w jednym w jej nielicznych koncertów szumnie nazwanych trasa akustyczna
myslę, że niepotrzebnie przesadzasz. 18 koncertów to pełnowartościowa trasa koncertowa.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Suwałki - 6 grudnia 2018

Post autor: Steffie »

endeven pisze: 18 koncertów to pełnowartościowa trasa koncertowa.
Może trasa, ale poza trasą wciąż tak mało koncertów, że fani muszą objeżdżać cały kraj, żeby posłuchać Edyty gdziekolwiek, a ta zamiast jęczeć powinna zabrać się za regularna działalność koncertowa, a nie dziwić się, że fani jeżdżą po całej Polsce, żeby jej posłuchać.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Suwałki - 6 grudnia 2018

Post autor: IgaAga »

Trochę wyczuwam sztuczność w tych przemówieniach Edyty, wszędzie to samo.na żadnym koncercie nie dała jakiegoś dodatkowego bisu tak na spontanie, a bilety tanie nie były. Trasa piękna.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Suwałki - 6 grudnia 2018

Post autor: endeven »

W tym drgającym i łamiącym się głosie czuję Edytę, dziewczynę kochającą śpiewać, jak w połowie lat 90 tych. Autentycznie się wzruszyłem.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Suwałki - 6 grudnia 2018

Post autor: Bob »

Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Suwałki - 6 grudnia 2018

Post autor: niuto »

Może trasa, ale poza trasą wciąż tak mało koncertów, że fani muszą objeżdżać cały kraj, żeby posłuchać Edyty gdziekolwiek
Bez przesady. Trasa była tak poprowadzona, że z każdego miejsca Polski można było łatwo dojechać przynajmniej na jeden koncert. Ja na upartego mogłem spokojnie wziąć udział w 5 koncertach bez organizowania wielkich i długich wypraw. Zgadzam się natomiast, że mimo wszystko oczekiwałoby się takich przedsięwzięć częściej.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Suwałki - 6 grudnia 2018

Post autor: Steffie »

niuto pisze:
Może trasa, ale poza trasą wciąż tak mało koncertów, że fani muszą objeżdżać cały kraj, żeby posłuchać Edyty gdziekolwiek
Bez przesady. Trasa była tak poprowadzona, że z każdego miejsca Polski można było łatwo dojechać przynajmniej na jeden koncert. Ja na upartego mogłem spokojnie wziąć udział w 5 koncertach bez organizowania wielkich i długich wypraw. Zgadzam się natomiast, że mimo wszystko oczekiwałoby się takich przedsięwzięć częściej.
Ja moglam wziac udzial w 10, ale to nie zmienia faktu, ze poza trasa, ktora upchnieto w okresie poltora miesaca, prawie w ogole nie ma normalnych, biletowanych koncertow Edyty, dlatego fani kupowali bilety na trase i jezdzili po Polsce, zeby moc pojsc na jakis normalny koncert Edyty. Dzialalnosc koncertowa Edyty jest po prostu slaba. Zmienic to moze tylko jedno - powrot do regularnych koncertow i wystepow dla publicznosci, ale nie wiem, co musialoby sie stac, zeby to nastapilo.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Suwałki - 6 grudnia 2018

Post autor: Pawel »

Trasa rozłożona była całkiem dobrze, także fanka spod Wrocławia nie musiała jechać aż na drugi koniec PL, szczególnie, że we Wrocławiu były aż dwa koncerty, ale może chciała być na tym koncercie i to rozumiem :)
ODPOWIEDZ