Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

Katarzynaa pisze:Kamui czy przeczytałeś uważnie mój wpis? Ja również lubię Dodę, niektóre piosenki z Choni znam na pamięć. Pisałam też, że zasługuje na to żeby chociaż od czasu do czasu być w radio więc skąd zarzut o brak obiektywnosci skoro obydwie artystki szanuję. Napisałam też że utwór jest ładny jwdynie w zakresie patosu zgodziłam się z Rayem że mi się nie podoba i jest jakby wymuszony to wszystko. Natomiast co do Edyty to może i ma maniery, ale fakt jest taki, że nawet jak są jakieś festiwale, przy których nie jest rozspiewana i przygotowana to obiektywnie ona na publiczności robi wrażenie a nie właśnie np. Doda z całą sympatią do niej. Tak jak pisałam nie chodzi tyle o wokal co o to coś co ona a sobie ma tylko nie zawsze pokazuje. Tak więc przyznaje jestem zakochana w Edzi, ale to co napisałam w porównaniu jej do Dody nie jest akurat wynikiem zaslepienia.. Takie coś mógłbyś mi zasadnie zarzucić jeśli chodzi o plotki o to całe życie celebryckie brak parcy itp. Bo tu faktycznie mogę być mało obiektywna..

Niekoniecznie uważnie, ale wyłowiłem wszystko, o czym mi wyżej przypominasz :) Masz pełne prawo do osobistego odbioru twórczości Edyty tak a nie inak, ale to Twoje osobiste wrażenie, nie jakiś dogmat ;)

Ja też jestem publicznością i wcale nie zawsze EG robi na mnie najlepsze wrażenie. Za bardzo mi rzutuje powikłana, niekoniecznie fajna osobowość u Ed, a technicznie też miałem przy niejednym wrażenie, że czasem męczy wokalnie i siebie, i słuchacza, do tego ten kleik przerysowanych emocji, ciamkania i gadania. Wolę wtedy swojskie porykiwanie Dody.
Oczywiście nie zawsze jest tak. Nadal uwielbiam wykonania Edyty z dawnych lat, czasem cos jeszcze zaiskrzy i w nowych. Wspominam też jej świetną i nieprzegadaną formę z jej koncertu, na którym byłem. Mój post to tylko kamyczek przeciwko Twojemu przesadnemu rozpłynięciu się nad boskością Edzi ;) Może chodzi Ci o to, że warsztat Dody jako piosenkarki jest mniej wyrafinowany, pełen niuansów - no, zgoda, ale nie zgadzam się, że Edyta z reguł robi lepsze wrażenie. W przypadku tej piosenki zaś, nie widzę w ogóle potrzeby takiego porównywania. Utwór dla bliskiej osoby, inna bajka, nie cover Andromedy przecież. Nie najgorsza piosenka i dobry klip.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Ciekawa jest ta dyskusja... Bo w sumie każde z Was ma rację.
A ja widzę to tak: Doda, jeśli chce, to potrafi zaśpiewać bez tej swojej irytującej maniery (patrz: Wkręceni), niestety, w nowej piosence tego nie słychać. :(

Kamui Shiro, ja oceniam Nie wolno płakać negatywnie nie dlatego, że moje spojrzenie na Dodę jest "spaczone hejtem", i nie dlatego, że jestem zakochany w Edycie i jej warsztacie. Nie lubię Edyty jako osoby, ale Dody też nie lubię jako osoby. :PP Edytę bardzo lubię jako wokalistkę, Dodę jako wokalistkę lubię mniej, bardziej lubię ją jako osobowość medialną. A jako osobę lubię na przykład Steczkowską, Kayah, Rodowicz czy Kozidrak. :)
To prawda, co napisał Addar, że gdyby to Edyta miała zaśpiewać Nie wolno płakać, to piosenka zabrzmiałaby zdecydowanie szlachetniej. Górniak jest po prostu lepszą wokalistką od Dody i chyba nikt tutaj tego nie podważa. Wyobrażacie sobie Dodę śpiewającą I will always love you czy Wicked game tak, że ludzie aż płaczą ze wzruszenia?
W ostatnią sobotę Edyta zagrała 2 koncerty we Wrocławiu, na każdym było ponad 900 widzów, mimo że najtańsze bilety kosztowały 120 zł. Myślicie, że Dodzie też udałoby się sprzedać ponad 1800 biletów w tak wysokich cenach? Bo ja myślę, że nie.
Z drugiej strony Skyfury też ma rację, pisząc, że można tak w nieskończoność wymieniać, że Edyta zaśpiewałaby lepiej np. właśnie Upiłam się Tobą czy Świat się pomylił i faktycznie byłoby to trochę krzywdzące wobec innych artystów.
Kamui Shiro pisze:Zgadzam się, że dochodzi do przesady z bojkotowaniem muzyki Dody w radiach i TV. Jest mi wręcz przykro, że w ten sposób nie dotarły do mnie niemalże nagrania z Choni - nie należę do słuchaczy, którzy sami gonią za muzyką. To co się dzieje ciągle na serwisach typu Pudelek to też przesada. Zastanawia mnie: skoro taka Krystyna P. potrafi wygrać proces o zniesławienie z Jurkiem Owsiakiem, czy Doda nie mogłaby wytoczyć procesu Pudlom o generowanie tego całego hejtu przeciw sobie... pisaninie, że jest transem, krową, prostytutką itd.? Może nie robi tego, a robi wciąż swoje z uwagi na dystans - i za to, jakakolwiek by nie była i jakkolwiek nie natłukłaby w pysk Agniechy czy Miecha w kibelku czy windzie - szacunek.
Jeśli chodzi o bojkotowanie muzyki Dody w radiach i telewizji, to cóż... Doda sama jest sobie winna. Skoro o prezesie Radia Zet, Robercie Kozyrze, potrafiła powiedzieć: "Nałykał się chłopaczyna spermy i w głowie mu się poprzewracało", to się nie dziwię, że radia nie chcą jej grać. ;-)
I Doda nie może pójść na całego na wojnę z Pudelkiem, bo wtedy również ten portal zacznie ją bojkotować, a jej - tak jak Edycie - bardzo zależy na tym, by być gwiazdą show-biznesu. Nieważne, że ostatnie płyty obu słabo się sprzedały, ważne, że o obu cały czas się pisze. :-)
Edyta ma większy talent, za to Doda jest bardziej ogarnięta, bardziej pracowita i ma lepszy kontakt z fanami. Tak więc jest remis.

Doda parę dni temu napisała na Facebooku:
Doda pisze:Nie mam za złe tym, którym nie podoba się moj utwór. Szczerze to nawet im zazdroszczę, bo nie przeżyli w życiu ogromnej straty. Łatwiej też się żyje tym mniej wrażliwym... To piosenka trudniejsza, ponieważ jest zbudowana z emocji wynikających z doświadczenia, życia, uczuć, które nie każdy jeszcze rozumie. Pokochają ją ludzie wrażliwi, dla których wciąż w muzyce ważny jest przekaz. Stworzyłam ją z ludźmi, którzy swoje w życiu przeszli, dlatego też adresatem jest słuchacz, który nie jest nastawiony na prosty bit z głośników i krótkotrwała rozrywkę, a wartość, która ma zostać w sercu na dłużej...która daje do myślenia. Zaczęłam doceniać myślących słuchaczy;)
Czyli Doda twierdzi, że jeśli ktoś uważa, że jej nowa piosenka jest słaba, to znaczy, że jest mniej wrażliwy i nie jest myślącym słuchaczem. OK, spoko.
Najwyraźniej Doda zainspirowała się Edytą - przecież kiedy Edyta wydawała "My", to też mówiła, że to nie jest płyta dla każdego, tylko dla szczególnego odbiorcy. :lol3:

Dziwię się, że Nie wolno płakać tak dobrze sobie radzi na YouTube - w tej chwili jest już prawie milion wyświetleń i 1 miejsce na karcie "Na czasie". :shock:
Rok temu Andromeda przekroczyła milion odtworzeń po 13 dniach od premiery, teraz Nie wolno płakać przekroczy ten próg już po 5 dniach.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Doda!

Post autor: Piter »

Ludzie skaczą sobie do oczu z powodu piosenki Dody. Dyskusja wre. To duch tych czasów.

Nie wolno płakać mi
Gdy z nieba kapią łzy


Dla mnie to tekst roku obok to me you're so hot zrozumiesz to w lot
Ostatnio zmieniony 06 gru 2018, 14:22 przez Piter, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Doda!

Post autor: endeven »

Mi nie jest przykro, bo to jest dokładnie tak kwadratowe i prostackie, jak słychać. Komu są potrzebne takie konfekcje, szczęka boli od przeżuwania tej atrapy "orkiestrowej". Dziękuję, wyplułem.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

Mnie nie jest potrzebna ani ta piosenka, ani hejt do niej. Nie będę się kłócić, że tekst czy muzyka/śpiew są wyższego lotu artystycznego, bo nie są. Nie uważam też, że samo dedykowanie utworu zmarłej osobie odbiera prawo do krytyki czy też denobilituje krytykujących z uwagi na np. brak doświadczenia, brak wrażliwości. Nie popisała się.

Nie podszedłem jednak do piosenki z zamiarem "nie lubię, słucham byle pocisnąć hejta". A z tego założenia wyszło chyba parę osób tutaj. Co do sławienia talentu Górniak przy okazji - nie widzę styczności wątków, niech sobie każdy śpiewa co ma do zaśpiewania. Gdyby ciocia miała wąsy to by była wujkiem. Doda śpiewa tę piosenkę, nie Edyta, no i Edyta zrobiła teraz trasę akustyczną, nie Doda. Bezwartościowe domysły.


To że tekst zawiera elementy kiczu to jeszcze nie czyni całości niestrawnym. Podejrzewam, że kawałek tekstowego łajna zdarzył się niejednej z waszych ulubionych artystek bądź artystów w mniej emocjonalnej sprawie.
Niemniej - racja, poniosło ją za daleko w pole z tym tekstem. Sama pisała?

Tak, wyobrażam sobie Dodę śpiewającą tak, że ktoś jest wzruszony do łez. Ludzi wzruszają różne rzeczy, zapewne ktoś lubi sobie popłakać też do disco polo. Nic w tym złego. Z kolei Edi nie przeniesie do muzycznego nieba niektórych osób. Nie jest tak, że nikt nie może się nie zachwycić.
profesor Pimko pisze: Słowacki wielkim poetą był

Ale spoko, można dalej się ekscytować, że Edytka numer jeden i szlachta ahrystokracja a Doda smroda, jeśli jest to komuś potrzebne sobie powtarzać przy każdej okazji - przypominam tylko, że jest to temat o Dodzie Trzymam kciuki za dobre wyniki muzyczne, bo według mnie bywa jednak niedoceniona i zbyt nienawidzona, a gdyby nie była warta sukcesu, który kiedyś odniosła, to by go nie odniosła. Proste, jak jej śpiew.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Doda!

Post autor: Angie29 »

Zgadzam się z tym faktem ze Doda zasługuje na sukces ponieważ co jak co ale nie można jej odmówić pracowitości ....podejrzewam że znając nasz kraj to płyta się nie sprzeda ale za to singiel może coś zdziałać i mieć jakis status czego jej życzę .Co do opinii na temat singla powiem tak - Ile Pań Tyle Zdań !!!!!
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Doda!

Post autor: Katarzynaa »

Ja też życzę Dodzie sukcesu i to nie tylko singla a płyty. Jest bardzo pracowita co dzisiaj zauważył też pudelek. :roll: Ja się bardziej zastanawiam czy doda dorosła na naszych oczach czy zauważyła że poprzedni wizerunek jej szkodzi i się przejadl i wymyśliła nowy? Wszak zawsze mówiła że jest sobą a od roku podkreśla że z elementów swojej osobowości stworzyła kreację Dody bo wchodząc 18 lat temu do showbizu wiedziała że tym się przebije.. :roll:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Katarzynaa pisze:Jest bardzo pracowita co dzisiaj zauważył też pudelek. :roll:
Ja bym nie powiedział, że Doda jest bardzo pracowita. Na pewno jest bardziej pracowita od Edyty, ale to akurat można powiedzieć o większości ludzi. ;) Przez ostatnich 10 lat Doda wydała tylko jedną płytę w całości z premierowym materiałem ("7 pokus głównych"). Rzadko nagrywa coś gościnnie (przez całą karierę miała chyba tylko 3 takie piosenki: Muzyki moc, Hej i Między nami pokój). Teledysków też nie wydała jakoś specjalnie dużo jak na tyle lat kariery - chociaż w ostatnich latach faktycznie częściej wydaje klipy. Doda dużo koncertuje, ale głównie po małych miejscowościach, jeśli ktoś mieszka w większym mieście, to ma problem, by zaliczyć jej koncert. Tak więc w porównaniu z innymi piosenkarkami ona wcale nie jest jakąś "wyrobnicą"...
Katarzynaa pisze:Ja się bardziej zastanawiam czy doda dorosła na naszych oczach czy zauważyła że poprzedni wizerunek jej szkodzi i się przejadl i wymyśliła nowy?
Myślę, że trochę i jedno, i drugie, ale jednak bardziej to drugie. :) Doda musiała zmienić styl - przecież nie jest głupia, wiedziała, że musi czymś zaskoczyć, bo gdyby wydała teraz płytę w stylu "Choni", to znów byłaby klapa. O tym, że Doda nawiązała współpracę z Markiem Dutkiewiczem, pisano już w lutym - to nie było tak, że dopiero po śmierci babci (w czerwcu) postanowiła zmienić wizerunek.

Dzisiaj Doda zamieściła na Facebooku i na Instagramie wpis, jakie to radia są dla niej niedobre:
Doda pisze:Bez pomocy radia, parę dni po premierze, mamy milion wyświetleń. To przykre, że piosenka, choć cieszy się tak dobrymi emocjami u słuchaczy, konsekwentnie blokowana jest w największych radiostacjach. Przez 15 lat nie miałam u nich wsparcia, a moje kolejne single musiały radzić sobie same ,podczas gdy innych artystów mogły liczyć na playlisty. Nie chcę nic więcej poza tym, co dostają inne piosenkarki. SZANSY DLA TEGO UTWORU, by ludzie słysząc go kilkukrotnie w radiu sami ocenili czy im się podoba czy nie. Póki co nie mają takiej możliwości, a ja nie umiem odpowiedzieć na powracające setki pytań od fanów: czemu Dody nie grają w radiach?
Mogę jedynie sama zadać swoje: Czy muszę umrzeć, by z głośników mógł zabrzmieć w końcu mój głos? ARTYSTA MARTWY JEST WIĘCEJ WARTY?
Ojejku, ojejku, jaka biedna Doda, radia nie chcą grać jej nowej piosenki. :roll: Jakoś Edyta, Szpak i wielu innych wykonawców też nie jest granych w radiach, ale jednak oni - w przeciwieństwie do Dody - nie robią z tego powodu afery...
I niech Doda nie ściemnia, że zawsze była blokowana w radiach - przecież parę jej piosenek było notowanych na POPliście, czyli musiały też być grane w RMF.
Poza tym u Dody, tak jak u Edyty, zawsze jest tak, że tuż po premierze jakiejś jej piosenki jest duże zainteresowanie, ale potem ono bardzo szybko opada. Przedwczoraj Nie wolno płakać było na 1 miejscu na karcie "Na czasie" na YouTube, w tej chwili jest już na 20 miejscu. Również po liczbie wyświetleń widać, że szczyt popularności ten utwór ma już za sobą - i wcale się nie dziwię, bo to po prostu nie jest dobra piosenka.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Doda!

Post autor: Angie29 »

Mi się podoba piosenka Dorotki piszcie sobie co chcecie wydaje Nowa płytę która kupię i będzie git . Doda chciałaby po prostu powrotu do dawnej Świetności ale każdy ma swoje pięć minut ona je miała bardzo długo . Doda myśli ze zmianą wizerunku ludzie to kupią jak Agnieszkę Chylińska po Modern Rocking i powiedza,, wow jak ona się zmieniła " Niestety swoim zachowaniem i skandalami obrzydzila swoją osobę wielu bezpowrotnie i tu tkwi ten problem . Nikt mi nie wmowi ze singiel jest beznadziejny bo gdyby go wydała Sylwia Grzeszczak albo Podsiadło ludzie by pieli z zachwytu a tak nawet jak doda zaśpiewa operowo to każdy ja skrytykuje . Nie zgadzam się z Ray ze ona jest niepracowita bo Jest !!! To że wydała swój album ostatni solo w 2011 a kolejny z zespołem w 2016 o niczym nie świadczy bo w między czasie wydała single Riotke z która dostała platyne ,Nie pytaj jak za ktora dostala Zloto czy High Life i wyrzuciła do kosza album właśnie z tymi singlami który dobrze Popowo rokowal. ..wydała też DVD dwa razy w tym czasie i miała setki koncertów nie ważne , ze tylko małe miasta .Za to nie siedziała z dupa i nie pachniala jak inne w tym czasie pomijając skandale naturalnie . Mamy 2018 rok i wydała nowy singiel i teraz nowy album lada dzień obojętnie w jakim kierunku to robi to jednak robi . Absolutnie nie dam sobie wmówić ze Doda przez ostatnie 10 lat skończyła na jednym albumie i bez rozgłosu muzycznego .
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Angie29 pisze:Nie zgadzam się z Ray ze ona jest niepracowita bo Jest !!!
Nie napisałem, że Doda nie jest pracowita, tylko że nie jest bardzo pracowita. :)
Sam niedawno przyznałeś, że od 10 lat jesteś fanem głosu i klasy Justyny Steczkowskiej. Tak więc skoro przyglądasz się i karierze Justyny, i karierze Dody, to musisz mieć porównanie. Justyna w ciągu ostatnich 10 lat wydała "To mój czas", "Mezalianse", "XV", "Puchowe kołysanki 2", "Animę", "I na co mi to było?" i 3 koncertowe DVD. Dodatkowo jeszcze pojawiła się gościnnie w wielu różnych projektach muzycznych. Czyli Justyna faktycznie jest bardzo pracowita, a Doda - tylko pracowita. :PP Zresztą na przykład Kayah czy Natalia Kukulska też przewyższają Dodę pod względem pracowitości.
Nie zgodzę się też z tym, co napisałeś, że gdyby to Dawid Podsiadło wydał Nie wolno płakać, to ludzie pialiby z zachwytu. Gdyby faktycznie Podsiadło wydał tę piosenkę, to zostałby dosłownie zmiażdżony przez krytyków muzycznych, a fani pisaliby, że się zeszmacił albo po prostu upadł na głowę. Chociaż pewnie część fanów broniłaby go, tłumacząc, że ten utwór to przecież pastisz. :)
Angie29 pisze:wydała single Riotke z która dostała platyne ,Nie pytaj jak za ktora dostala Zloto czy High Life i wyrzuciła do kosza album właśnie z tymi singlami który dobrze Popowo rokowal. ..
Tutaj trochę pokręciłeś...
Single Riotka i Nie pytaj mnie Doda wydała pod skrzydłami Universalu. Natomiast Wkręconych (High life) wydała wcześniej, będąc jeszcze w Warnerze. Wydaje mi się, że ani w jednej, ani w drugiej wytwórni Doda nie nagrała całego albumu, który zostałby wyrzucony do kosza, ale przyznaję, że nie siedzę w temacie Dody aż tak głęboko, by być tego pewnym na 100%. :-)
Latem 2015 w jednym z wywiadów Doda skrytykowała swoją byłą wytwórnię, czyli Warnera:
Doda pisze:Nawaliła tutaj moja była wytwórnia, która przez rok nie była w stanie wydać mi płyty lub chociaż znaleźć producenta, który zrobiłby dla mnie piosenki. Pojawiałam się w siedzibie wytwórni co tydzień i czekałam na kolejne produkcje - aż w końcu zerwałam kontrakt, bo najnormalniej w świecie nie chciałam już dłużej czekać. Nie miałam na to czasu ani ochoty. Tyle w tym temacie.
Później, w 2017 w sieci pojawiły się 2 niewydane wcześniej piosenki z tamtego okresu - Lions i Stay:
-> Doda - Lions
-> Doda - Stay
Cóż... Dla mnie te kawałki to nic specjalnego. Można posłuchać, pobujać się, ale większego wrażenia te piosenki na mnie nie robią... Myślę, że gdyby faktycznie Doda wydała wtedy płytę w takim stylu, to niewiele by z nią zwojowała.

Angie29, ja też kupię nowy album Dody. Mam wszystkie jej płyty i oba jej DVD - co nie zmienia faktu, że jako osoby jej nie lubię. :PP Ale cały czas mam do niej sentyment z czasów licealnych i studenckich. Poza tym Doda tak jak ja jest Wodnikiem, więc trochę nas łączy. ;-)
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Doda!

Post autor: Angie29 »

Z tym materiałem muzycznym to pamiętam jak Doda mówiła ze miała nagrana płytę :Stay , Lions lub Osa to tylko parę utworów z tej płyty bo podobno miała już skompletowane do albumu . Ile w tym prawdy wie sama Doda . Też nie lubię Dody jako osoby trochę mnie drażni i też mam sentyment z czasów liceum jak Ty Ray .
Prawda jest też ze Justyna Steczkowska bije na głowę z wydawaniem albumów i koncertami dode. ..oboje jesteśmy jej fanami . Co do Dody czekam na efekty jej pracy i tej płyty dla babci i wtedy ocenie jej super przemianę haha...póki co zachwyca mnie inna muzyka i inni artyści w tym Justyna naturalnie ...Dorotka będzie już tylko sentymentem i tak niech zostanie .
Awatar użytkownika
yourhighglowon
Sit down
Sit down
Posty: 60
Rejestracja: 20 lis 2014, 20:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: yourhighglowon »

Są już znane szczegóły pierwszego koncertu z trasy "Doda Symfonicznie". Trasa rozpocznie się 17 lutego w Lublinie, w Filharmonii Lubelskiej. Bilety w przedziale cenowym 60 - 100 zł.

http://www.filharmonialubelska.pl/pl,0, ... cznie.html
themisiek95
Hope for us
Hope for us
Posty: 24
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:45
Lokalizacja: Konin/Częstochowa

Re: Doda!

Post autor: themisiek95 »

Ogłoszono kolejny koncert z trasy! 21.03 - Warszawa (Torwar)
Bilety w przedziale cenowym 79-139zł
https://abilet.pl/impreza/doda-z-orkiestra-5122
P.S. Trasa zapowiada się ciekawie. Na pewno wybiorę się co najmniej na jeden z koncertów :)
Awatar użytkownika
yourhighglowon
Sit down
Sit down
Posty: 60
Rejestracja: 20 lis 2014, 20:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: yourhighglowon »

Nowy album Dody pt. „Dorota” jest już w przedsprzedaży :)

Tracklista:

1. Niech żyje bal
2. Nie wolno płakać
3. I’m With You
4. Gdzie to siódme morze
5. Gram o wszystko
6. Krakowski spleen
7. Sign Of The Times
8. Stan pogody
9. Dwie bajki
10. Wrecking Ball
11. Nie mam dokąd wracać
12. Na strunach szyn
13. Ale jestem

https://www.empik.com/dorota-edycja-z-a ... 3,muzyka-p
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Doda!

Post autor: Steffie »

Czyli płyta w większości z coverami. Byłabym zainteresowana, gdyby zaśpiewała to Edyta, a tak to papatki. :edi:
ODPOWIEDZ