Doda!

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Angie29
Make it happen
Make it happen
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas

Re: Doda!

Postautor: Angie29 » 08 gru 2018, 22:02

Mi się podoba piosenka Dorotki piszcie sobie co chcecie wydaje Nowa płytę która kupię i będzie git . Doda chciałaby po prostu powrotu do dawnej Świetności ale każdy ma swoje pięć minut ona je miała bardzo długo . Doda myśli ze zmianą wizerunku ludzie to kupią jak Agnieszkę Chylińska po Modern Rocking i powiedza,, wow jak ona się zmieniła " Niestety swoim zachowaniem i skandalami obrzydzila swoją osobę wielu bezpowrotnie i tu tkwi ten problem . Nikt mi nie wmowi ze singiel jest beznadziejny bo gdyby go wydała Sylwia Grzeszczak albo Podsiadło ludzie by pieli z zachwytu a tak nawet jak doda zaśpiewa operowo to każdy ja skrytykuje . Nie zgadzam się z Ray ze ona jest niepracowita bo Jest !!! To że wydała swój album ostatni solo w 2011 a kolejny z zespołem w 2016 o niczym nie świadczy bo w między czasie wydała single Riotke z która dostała platyne ,Nie pytaj jak za ktora dostala Zloto czy High Life i wyrzuciła do kosza album właśnie z tymi singlami który dobrze Popowo rokowal. ..wydała też DVD dwa razy w tym czasie i miała setki koncertów nie ważne , ze tylko małe miasta .Za to nie siedziała z dupa i nie pachniala jak inne w tym czasie pomijając skandale naturalnie . Mamy 2018 rok i wydała nowy singiel i teraz nowy album lada dzień obojętnie w jakim kierunku to robi to jednak robi . Absolutnie nie dam sobie wmówić ze Doda przez ostatnie 10 lat skończyła na jednym albumie i bez rozgłosu muzycznego .

ray
Moderator
Moderator
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania

Postautor: ray » 08 gru 2018, 23:57

Angie29 pisze:Nie zgadzam się z Ray ze ona jest niepracowita bo Jest !!!

Nie napisałem, że Doda nie jest pracowita, tylko że nie jest bardzo pracowita. :)
Sam niedawno przyznałeś, że od 10 lat jesteś fanem głosu i klasy Justyny Steczkowskiej. Tak więc skoro przyglądasz się i karierze Justyny, i karierze Dody, to musisz mieć porównanie. Justyna w ciągu ostatnich 10 lat wydała "To mój czas", "Mezalianse", "XV", "Puchowe kołysanki 2", "Animę", "I na co mi to było?" i 3 koncertowe DVD. Dodatkowo jeszcze pojawiła się gościnnie w wielu różnych projektach muzycznych. Czyli Justyna faktycznie jest bardzo pracowita, a Doda - tylko pracowita. :PP Zresztą na przykład Kayah czy Natalia Kukulska też przewyższają Dodę pod względem pracowitości.
Nie zgodzę się też z tym, co napisałeś, że gdyby to Dawid Podsiadło wydał Nie wolno płakać, to ludzie pialiby z zachwytu. Gdyby faktycznie Podsiadło wydał tę piosenkę, to zostałby dosłownie zmiażdżony przez krytyków muzycznych, a fani pisaliby, że się zeszmacił albo po prostu upadł na głowę. Chociaż pewnie część fanów broniłaby go, tłumacząc, że ten utwór to przecież pastisz. :)

Angie29 pisze:wydała single Riotke z która dostała platyne ,Nie pytaj jak za ktora dostala Zloto czy High Life i wyrzuciła do kosza album właśnie z tymi singlami który dobrze Popowo rokowal. ..

Tutaj trochę pokręciłeś...
Single Riotka i Nie pytaj mnie Doda wydała pod skrzydłami Universalu. Natomiast Wkręconych (High life) wydała wcześniej, będąc jeszcze w Warnerze. Wydaje mi się, że ani w jednej, ani w drugiej wytwórni Doda nie nagrała całego albumu, który zostałby wyrzucony do kosza, ale przyznaję, że nie siedzę w temacie Dody aż tak głęboko, by być tego pewnym na 100%. :-)
Latem 2015 w jednym z wywiadów Doda skrytykowała swoją byłą wytwórnię, czyli Warnera:
Doda pisze:Nawaliła tutaj moja była wytwórnia, która przez rok nie była w stanie wydać mi płyty lub chociaż znaleźć producenta, który zrobiłby dla mnie piosenki. Pojawiałam się w siedzibie wytwórni co tydzień i czekałam na kolejne produkcje - aż w końcu zerwałam kontrakt, bo najnormalniej w świecie nie chciałam już dłużej czekać. Nie miałam na to czasu ani ochoty. Tyle w tym temacie.

Później, w 2017 w sieci pojawiły się 2 niewydane wcześniej piosenki z tamtego okresu - Lions i Stay:
-> Doda - Lions
-> Doda - Stay
Cóż... Dla mnie te kawałki to nic specjalnego. Można posłuchać, pobujać się, ale większego wrażenia te piosenki na mnie nie robią... Myślę, że gdyby faktycznie Doda wydała wtedy płytę w takim stylu, to niewiele by z nią zwojowała.

Angie29, ja też kupię nowy album Dody. Mam wszystkie jej płyty i oba jej DVD - co nie zmienia faktu, że jako osoby jej nie lubię. :PP Ale cały czas mam do niej sentyment z czasów licealnych i studenckich. Poza tym Doda tak jak ja jest Wodnikiem, więc trochę nas łączy. ;-)

Angie29
Make it happen
Make it happen
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas

Postautor: Angie29 » 09 gru 2018, 0:55

Z tym materiałem muzycznym to pamiętam jak Doda mówiła ze miała nagrana płytę :Stay , Lions lub Osa to tylko parę utworów z tej płyty bo podobno miała już skompletowane do albumu . Ile w tym prawdy wie sama Doda . Też nie lubię Dody jako osoby trochę mnie drażni i też mam sentyment z czasów liceum jak Ty Ray .
Prawda jest też ze Justyna Steczkowska bije na głowę z wydawaniem albumów i koncertami dode. ..oboje jesteśmy jej fanami . Co do Dody czekam na efekty jej pracy i tej płyty dla babci i wtedy ocenie jej super przemianę haha...póki co zachwyca mnie inna muzyka i inni artyści w tym Justyna naturalnie ...Dorotka będzie już tylko sentymentem i tak niech zostanie .

Awatar użytkownika
yourhighglowon
Hope for us
Hope for us

Postautor: yourhighglowon » 09 gru 2018, 9:42

Są już znane szczegóły pierwszego koncertu z trasy "Doda Symfonicznie". Trasa rozpocznie się 17 lutego w Lublinie, w Filharmonii Lubelskiej. Bilety w przedziale cenowym 60 - 100 zł.

http://www.filharmonialubelska.pl/pl,0,s257,d487,artysci_estrady_doda_symfonicznie.html

themisiek95
Hope for us
Hope for us

Postautor: themisiek95 » 19 gru 2018, 15:00

Ogłoszono kolejny koncert z trasy! 21.03 - Warszawa (Torwar)
Bilety w przedziale cenowym 79-139zł
https://abilet.pl/impreza/doda-z-orkiestra-5122
P.S. Trasa zapowiada się ciekawie. Na pewno wybiorę się co najmniej na jeden z koncertów :)

Awatar użytkownika
yourhighglowon
Hope for us
Hope for us

Postautor: yourhighglowon » 21 gru 2018, 20:10

Nowy album Dody pt. „Dorota” jest już w przedsprzedaży :)

Tracklista:

1. Niech żyje bal
2. Nie wolno płakać
3. I’m With You
4. Gdzie to siódme morze
5. Gram o wszystko
6. Krakowski spleen
7. Sign Of The Times
8. Stan pogody
9. Dwie bajki
10. Wrecking Ball
11. Nie mam dokąd wracać
12. Na strunach szyn
13. Ale jestem

https://www.empik.com/dorota-edycja-z-autografem-doda,p1221182533,muzyka-p

Awatar użytkownika
Steffie
Linger
Linger

Postautor: Steffie » 21 gru 2018, 20:23

Czyli płyta w większości z coverami. Byłabym zainteresowana, gdyby zaśpiewała to Edyta, a tak to papatki. :edi:

Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Ready for love
Ready for love
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Postautor: Kamui Shiro » 27 gru 2018, 0:39

Przeciez od początku wiadomo, że będzie to album coverów.

O dziwo, niejeden raz udało mi się już trafić na Nie wolno płakać, w różnych stacjach, w TV też.

k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you

Postautor: k+b » 31 gru 2018, 2:21

W niedzielę 30.12.2018r. o godzinie 22:30 stacja TVN przeprosiła tatę Dody za "wypowiedź lektora, która naruszyła dobra osobiste (...), a mianowicie dobre imię, cześć i prawo do prywatności". Tym samym zakończyła się trwająca kilka lat wojna sądowa Doda vs. TVN w tej sprawie.

ray
Moderator
Moderator
Ulubiona piosenka: Litania

Postautor: ray » 31 gru 2018, 2:58

Tak, Doda na swoim Instagramie zamieściła screen tych przeprosin:
https://www.instagram.com/p/BsB70x7BUq9/

Co konkretnie powiedział wtedy ten lektor?

Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze

Postautor: Dobi » 16 sty 2019, 8:15

Wszystkie posty odnośnie koncertu który zaproponowała Doda zostały przeniesione do nowego tematu pod roboczą nazwą -> Koncert "Artyści przeciw nienawiści"
Bardzo proszę aby na jego temat dyskutować w nowym temacie.

Awatar użytkownika
Marek
Mały Edzik
Mały Edzik
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Skontaktuj się:

Postautor: Marek » 16 sty 2019, 19:17

Płyta dopiero będzie miała swoją premierę, a na stronie empiku ponad 600 osób oceniło płytę na 1 (najgorsza ocena). Ludzie trochę przeginają...

Awatar użytkownika
madryptok
Make it happen
Make it happen
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej

Postautor: madryptok » 18 sty 2019, 2:24

Krakowski Spleen z nowego albumu
https://open.spotify.com/album/1F6g56XS ... QoK-BYUxvA

Osz w mordę, dobre!

patrix2012
Sit down