Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
yourhighglowon
Sit down
Sit down
Posty: 60
Rejestracja: 20 lis 2014, 20:43
Lokalizacja: Warszawa

Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: yourhighglowon »

Edyta Górniak jedną z gwiazd imprezy "Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019", organizowanej przez TVN na Placu Bankowym w Warszawie!

https://www.tvn.pl/aktualnosci/warszawa ... 048,n.html
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: lordarek1 »

w dzisiejszym Party jest info że Edyta zaśpiewa - I will survive - Gloria Gaynor :hellobaby: że niby przetrwałą ciężki rok
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Chill-out »

Tak, będzie też "Jak najdalej".
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Phealer33 »

Pewnie będzie też Andromeda i "gonienie materii" :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Edyta jeszcze nie śpiewała „I will survive”. Był kiedyś tylko fragment na potrzeby spotu sylwestra TVP i wyszło to baaarrdzo dobrze!
-> https://youtu.be/RW4vVn02npc
Także biorąc pod uwagę w jakiej jest formie, czekam na to wykonanie :d
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: ray »

Cieszę się, że będzie I will survive. Uwielbiam ten kawałek. :D
To jest trudna piosenka, w zwrotkach jest mnóstwo słów, które trzeba bardzo szybko wyśpiewać...
I faktycznie przesłanie I will survive pasuje do tego, co Edyta (podobno) przeszła w ostatnich miesiącach - poronienie, choroba mamy, rozstanie z partnerem...
Przedwczoraj marudziłem, że wszystkie covery, które Edyta śpiewała w tym roku w telewizji, to piosenki, które już wcześniej wykonywała, i proszę - teraz wreszcie będzie coś nowego. :)

Dobrze, że Edyta występuje na sylwestra właśnie w TVN, bo dzięki temu jest duża szansa, że zaśpiewa więcej niż 2-3 piosenki, jak to zawsze ma miejsce w TVP.
W 2013 Edyta wystąpiła na sylwestrze TVP we Wrocławiu i zaśpiewała wtedy w sumie 3 piosenki (The winner takes it all, Lady Marmelade i To nie ja).
W 2014 znów wystąpiła na sylwestrze TVP we Wrocławiu i wykonała tylko 2 utwory (Teraz-tu i Your high).
W 2015 Edyta najpierw zapowiedziała w "Dzień Dobry TVN", że w tym roku w ogóle nie będzie pracowała w sylwestra, ale potem jednak zmieniła zdanie i wystąpiła na imprezie TVN w Krakowie - i zaśpiewała wtedy aż 6 piosenek: Jestem kobietą, Your high, Nie było, To nie ja, Stop i Nie proszę o więcej.
W 2016 Edyta wróciła do TVP (tym razem sylwester był już w Zakopanem) i wykonała wtedy 2 piosenki (Your high i Only girl (in the world)) i to jeszcze w skróconych wersjach.
W 2017 :edi: nigdzie nie wystąpiła na sylwestra - przywitała Nowy Rok w Azji.
Tak więc skoro w tym roku Edyta występuje w TVN, to myślę, że co najmniej 4 utwory będą...

PS
Sławomir zaśpiewa zarówno na sylwestrze TVP w Zakopanem, jak i na sylwestrze Polsatu w Chorzowie.
Najpierw wystąpimy na koncercie sylwestrowym TVP w Zakopanem. Następnie przetransportujemy się na Stadion Śląski w Chorzowie, gdzie zaśpiewany na Sylwestrze z Polsatem – przyznała w rozmowie z Plotkiem Magdalena Kajrowicz, żona i menadżerka wokalisty.
:shock:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Bob »

Edyta spełnia moją sugestię bo pisałem jakieś 2 tyg temu o medleyu marzeniu - I will survive Glorii Gaynor i Strong enough -Cher , nie mogę znaleźć postu ...
I will survive jest mnóstwo aranżacji i wykonanań Glorii na Tidalu podobnie jak Never Can Say Goodbye ,w tym 1-2 wystrzałowe produkcje , które absolutnie nic się nie zestarzały .Jak to wszystko brzmi-po 40-20 latach od wydania kolejnych wersji singli-żywe instrumenty-perkusja , dęciaki, orkiestra symfoniczna, początki używania syntezatorów . Glorię katuję na bezprzewodowych dousznych słuchawkach bose podczas spacerów z kijkami , można się nieźle zmachać .Z tych klimatów to jeszcze genialna ,nieżyjąca już Loleatta Holloway -niewiarygodny , mocny soulowy wokal , klimaty disco -soul,i zmiksowane Love sensation -myślę że z kilkadziesiąt razy z najsłynniejszym mixem z wmontowanymi fragmentami w Ride on Time -Black Box , kupiłem w tym roku japończyka .
Polecam znakomity dokument na Playerze-ależ to się ogląda - Nieznana historia europejskiego disco, dzieją się tam rzeczy nieznane mi od podszewki , zaskakujące,a to moje dzieciństwo + dorastanie +szaleństwa na parkiecie :winko: :disco: :stereo:
Tak sobie myślę, że jeżeli mam drżeć przez cały występ czy Edyta przy chorobie podoła , to dla świętego spokoju wolałbym żeby poleciała playbeckiem i powinna ciepło się ubrać ze szczelnie okrytą szyją -jakąś stójką czy golfem bo taki wysiłek na zgniłym powietrzu to murowane zapalenie dolnych dróg odd.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Grzegorz »

I will survive. Super sprawa! Wreszcie jakiś inny cover, i na dodatek utwór żywy, do zabawy w sam raz na Sylwestra. Oby dobrze wyszło.

Może coś w tym stylu będzie. Lubię tą wersję bardziej niż oryginał. Pewnie przez Demi, ale to już inna sprawa. :)

https://www.youtube.com/watch?v=1mn9jSUW2zg
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: tomek7 »

To już wiadomo (źródło DDTVN) Edyta otworzy dzisiejszego sylwestra o 20ej. Wystąpi również tuż przed 24a przed odliczaniem do nowego roku. Ma zatem najlepsze wejścia antenowe. Oby forma dopisała.
Na pewno zaśpiewa I will survive bo to wczoraj potwierdziła na live insta.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: dorota »

jA Obstawiam, że będzie skrocona wersja tego, co zaśpiewa ...
Ed od dawna nie śpiewa utworów w całości na takich wielkich imprezach, zawsze coś urwie ...

super że zaśpiewa tak szybko, nie będę musiała koczować przed Tv za bardzo :P
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Frytka »

Pani Sowa twierdzi, ze Edyta będzie występować tylko raz, zaraz przed północą, wiec @dorota chyba jednak będziesz musiała koczować :lol3: . Na próbach śpiewała na pewno I will survive i YH.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: ray »

dorota pisze:Ed od dawna nie śpiewa utworów w całości na takich wielkich imprezach, zawsze coś urwie ...
Kiedy 3 lata temu występowała na sylwestrze TVN, śpiewała całe utwory. :)

Jeśli faktycznie Edyta będzie miała tylko jedno wejście, to słaaabo... I znowu Your high? To będzie już czwarty sylwester Edyty w TV z rzędu, na którym będzie śpiewała Your high. :PP

Izabela Trojanowska będzie miała 3 wejścia - na otwarcie wykonanie grupowe, ok. 22.00 Wszystko, czego dziś chcę i ok. 00:25 Tyle samo prawd, ile kłamstw / Pieśń o cegle.
Sławek Uniatowski ma mieć aż 4 wejścia (19:45, 21:43, 22:16 i równo o północy).
Blue Café też będzie miało 4 wejścia (19:45, 21:47, 22:26 i 23:27).

Edyta, Bajm i Chylińska - największe gwiazdy - pewnie nie wystąpią w openingu...

Na Dwójce Sylwia Grzeszczak ma wystąpić o 20.31 i o 23.21, a Margaret - o 21.15 i o 00:05.

A na Polsacie Maryla będzie miała 3 wejścia:
Maryla Rodowicz pisze:A więc,w Chorzowie mam 3 wyjścia,pierwsze po 20,potem ok 23 i tuż po 24.
tatromaniak
Hope for us
Hope for us
Posty: 19
Rejestracja: 20 kwie 2015, 0:14
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Kolorowy wiatr
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: tatromaniak »

Czyli Edzia tylko przed północą ?
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Piter »

Jaki smutek
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: ray »

Właśnie skończyło się I will survive - w wykonaniu Cleo, na Polsacie. :lol3:
ODPOWIEDZ