Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: dorota »

ray pisze:Waśnie skończyło się I will survive - w wykonaniu Cleo, na Polsacie. :lol3:

Tez na to trafiłam... Heeh
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: addar »

Playback!!! Nawet nie livowy ale orygianalne nagranie nooby z TVN wzięli też nazwę z youtuba your high/night :lol:
Ostatnio zmieniony 31 gru 2018, 23:53 przez addar, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: dorota »

Nooooo na to wychodzi.... Pewnej zaniemogla
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Michael »

120 tys. złotych za 2 piosenki, w tym jedną z playbacku?!
Naprawdę dziwię się stacji TVN, że jej tyle zapłaciła. To były najgorzej wydane pieniądze podczas tego Sylwestra.
Szczerze mówiąc, lepiej mi się słuchało i oglądało Beaty Kozidrak, Dominiki Gawędy i Agnieszki Chylińskiej niż Edyty.
Ostatnio zmieniony 01 sty 2019, 0:05 przez Michael, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Frytka »

Występ do zapomnienia - nic nie wniósł. Setka do kieszeni i ciao.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: niuto »

120 tys. złotych za 2 piosenki, w tym jedną z playbacku?!
Naprawdę dziwię się stacji TVN, że jej tyle zapłaciła. To były najgorzej wydane pieniądze podczas tego Sylwestra.
Ja jednak myślę (albo mam nadzieję), że te sylwestrowe stawki są celowo zawyżane, a jeśli nie, to organizatorzy tych koncertów są idiotami i jak chcą tracić kasę, to niech to robią. Gdyby Edyta nie wystąpiła, to ani by to nie wpłynęło na artystyczne walory koncertu, ani nie zmieniłoby oglądalności.
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Nuklodem »

Oglądając Sylwester z TVN miałem wrażenie, że widzę cały czas Karwan i Wyszkoni, zdecydowanie za dużo ich.
Szkoda, że playback, ale słysząc jak mówiła na Instagramie nie dziwię się.

"I will survive" podobało mi się, Edi fajnie się pląsała na scenie, nie była to jakaś petarda, ale fajnie brzmiącą nuta przy której fajnie się bawi w Sylwestra, wypadło 100 razy lepiej niż YH, mnie ta piosenka live nigdy nie pociągała, poza nielicznymi występami.

Nie uważam by występ nic nie wniósł. Przecież to jest Slywester zabawa i przy tych piosenka można było potańczyć i warunek został spełniony, to nie Teatr Dramatyczny.

Edi wyglądał ładnie i miała fajne włoski wyglądała lekko na scenie, adekwatnie do takiej zabawy.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: spot_me »

I will survive też było z nagrania w studio. Obejrzyjcie sobie jeszcze raz dokładnie. Wyglądała znów kiczowato.
Awatar użytkownika
Madziaa
Make it happen
Make it happen
Posty: 168
Rejestracja: 30 cze 2006, 19:38
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Madziaa »

Wiemy wszyscy, że Edi bardzo rzadko daję występy z playbacku. Poza tym, po formie, którą zaprezentowała podczas koncertów akustycznych, chyba nie można mieć wątpliwości, że stać ją na duuużo więcej. Raczej oczywiste, że jest to spowodowane chorobą. Szkoda, tym bardziej, że mogła spokojnie mieć ze trzy wejścia po dwa utwory. Zapewne tak by było, gdyby nie niedyspozycja :beczy:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Bob »

Część czy większość artystów leciała z playbacku i w sumie dobrze bo powinno być na luzie z przytupem , choreografią , bez nadęcia i napinania żył na twarzy i szyi co by botoks się dłużej trzymał i doczepy pukli włosów nie odpadły .Kilku wykonań live nie dało się słuchać , wychodziło harczenie , jęczenia itd -Beata czy Chylińska .Wiekszosci koncertu nie widziałem jutro sobie obejrzę co się nagrało , wersja IWS genialna, spełniło się moje kolejne marzenie- Edi i S&G, poza tym dobry dobór tancerzy , był Włodek i Yesnah , to chyba polski Top wśród chłopaków nie tylko od Eguroli .Kochani nie narzekajmy , dużo miłosci i zdrówka bo ten cały 2018 to był istny Armagedon ...najgorszy ever :winko: :menel:
Poza tym cieszę się że Edyta i Iza nie brały udziału w spędzie w Zakopcu wśród Zenków i innych discopolowców , gratuluję dobrego wyboru :piwko: :gratulacje:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Piter »

Wysluchalem nudnego Your high, Edyta znowu ubrana jakby w lumpeksie i to w pośpiechu. Nie czekalem az zacznie pozdrawiac stryjecznego brata pana z 3 rzedu. Przelaczylem na Felicitę.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: ray »

Szczęśliwego Nowego Roku! :winko:

Edyta poleciała w całości z playbacku, ale - jak już zauważył Bob - nie ona jedna jedyna.
Zresztą 3 lata temu Górniak zaśpiewała na sylwestrze TVN na żywo, a Steczkowska i Kukulska - z playbacku (Justyna - częściowo, Natalia - w całości).
Jeżeli Edyta faktycznie jest chora, to nie rugałbym jej za ten playback. Ale... skoro już poszła w świat plotka o 120 tys. zł za ten występ, to przydałby się teraz jakiś wpis na Facebooku czy Insta. Moim zdaniem, Edyta powinna jutro złożyć fanom życzenia noworoczne, niby przy okazji napisać, że pierwotnie miała wykonać dzisiaj więcej piosenek i to na żywo, ale niestety choroba pokrzyżowała jej plany, i jeszcze dodać, że jej niebotyczne honorarium to tylko wymysł żądnych sensacji mediów. :)

Stylizacja mi się nie podobała - zgadzam się ze Spot_me, że Edyta wyglądała kiczowato.
Swoją drogą, mieliśmy tu jakby połączenie kreacji z ostatniego Opola (występ z Andromedą) z pomysłem sprzed lat - na sylwestrach 2006 i 2007 Edyta też wystąpiła w kapeluszu.
Plus za włosy. :)
PartOfIt
Hope for us
Hope for us
Posty: 19
Rejestracja: 27 mar 2012, 11:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Sens-is
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: PartOfIt »

ray pisze: Zresztą 3 lata temu Górniak zaśpiewała na sylwestrze TVN na żywo, a Steczkowska i Kukulska - z playbacku (Justyna - częściowo, Natalia - w całości).
Co za brednie. Natalia praktycznie nigdy nie śpiewa z playbacku. Radzę dokładniej dobierać źródło tak głupich rewelacji
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: ray »

PartOfIt, wyluzuj.
Akurat w sylwestra 2015 Natalia wystąpiła z playbacku. Dyskutowaliśmy o tym tutaj. Piter i Aro zauważyli wtedy, że to był playback, i ja też jak wsłuchałem się dokładniej, to to dostrzegłem. Tyle. Nie ma w tym nic obraźliwego. Bardzo lubię Natalię, czekam na jej klip do Rekonstrukcji, ale fakt faktem, że wtedy, 3 lata temu poleciała playbackiem, jak teraz Edyta.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Michael »

Występ Edyty jest mocnym kandydatem do miana najgorszej prezentacji wieczoru - nie dość, że playback, to dodatkowo kiczowata kreacja (jedynie miotły jej do uzupełnienia stroju brakowało).
ODPOWIEDZ