Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Piter »

Jak na chorą to nieźle później wywijała w klubie.
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Frytka »

Zastanawiam się, dlaczego Edyta pozwala, żeby tak ja szpecić? Bo nie wierze, ze sama sobie to robi. Z ostatnich sylwestrów w zasadzie podobała mi się jedynie jej pierwsza (czarna) kreacja z 2013/2014.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: IgaAga »

Stylizacja koszmarna, jak przemawiała nie słychać było choroby.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: spot_me »

Dziś znów piszą, że Górniak zarobiła 120 tys (za dwie piosenki z playbacku), na drugim miejscu Bajm i 100 tys (ale Beata śpiewała na żywo i to chyba az z 5 kawałków). Ktoś zdecydowanie jest mega fanem Edyty w kierownictwie TVN i czci ją jak skarb narodowy.
Na trzecim miejscu Maryla z 90 tys, a śpiewała 7 piosenek na żywo zmieniając przy tym strój 4 razy. Nie ma sprawiedliwości w polskim show biznesie hehe. Nic dziwnego że nikt z branży nie trawi Górniak.

Strój popsuł wrażenie występu. Okropny styl prezentuje Edyta w swoich wyborach kreacji.

Skoro już nagrała I will survive w studio to niech wypuści to chociaż w formie audio dla fanów.
Plus za współpracę z sound&grace. Zupełnie nie w jej stylu. Założę się, że spowodowane to było tylko i wyłącznie niedyspozycja głosową i sprytny sposób by nabrać publiczność ze wykonanie niby na żywo. Chyba nie mieli nawet próby wspólnej bo nie wiedziała jak się odnaleźć na scenie z tym chórem.

Edyta ściągnie najnowszy trend, który pojawił się w tym roku i wzorem Alvaro, Zenka, Sławomira i Weekendu obskoczy w przyszłym roku dwa sylwestry i zarobi nie 120 a 240 tysięcy ;)
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: IgaAga »

Nigdy nie miała swojego stylu, zawsze jakieś przebieranki. jeśli to playback to ja nie wiem za co oni płacą.
Dziennikarka Basia w DDTVN mówiła coś, że Edyta miała być dwa razy na otwarciu i przed północą znów zmiana planów?
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: LaFidelite »

spot_me pisze: Nie ma sprawiedliwości w polskim show biznesie hehe. Nic dziwnego że nikt z branży nie trawi Górniak.
Jeśli ich niechęć do EG jest motywowana tym, że zazdroszczą jej zarobków, to akurat zbyt dobrze o nich nie świadczy :lol3: Też bym nie odmówiła, gdyby mi tyle oferowano.

A stylizacja :edi: faktycznie interesująca :ha: W JOŚ miała na sobie kilka razy podobne wynalazki :smile:
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Nuklodem »

Mnie najbardziej cieszy, że do grona coverów dołączyło
"I Will Survive", bo to świetna piosenka, a z Edi barwą i przy oprawie Sound’n’Grace mega. Ona tak pięknie brzmi na tle innych, szkoda że tak rzadko ktoś występują z nią na scenie, to tak podbija barwę! jak masło w kanapce z dżemem :lol3:
Mam nadzieję, że ta piosenka rozwinie się jak to u Edi w zwyczaju. Z Wicked Game zrobiła petardę.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Bob »

U Beaci przepych i luksusy ,skóry , cekiny itd, doczepy czy peruka wyglądające jak własne włosy - Sylwester/Nowy Rok bez widoku Divy w kilku szalonych wzorach kozaków od Labutę rokiem straconym ;-) , podobnie Maryla wydaje fortunę na przebieranki i z tych 100 tyś tak na prawdę pozostaje w kieszeni tzw wacikowe ;( . czyli pińćset+
Edyta w barwach biało -czerwonych , o wiele skromniej -czerwone botki to był hit tego roku co dla niektórych pań i panów, bluzka bardzo w sylwestrowym stylu , bijąca po oczach , odpowiednia na taką temp . na zewnątrz, nie mam pojęcia o co się czepiacie, poza tym nikomu w kieszeń nie zaglądam, dopóki są chętni do płacenia to trzeba się z tego cieszyć. Po co zaczynać Nowy Rok od wylewania żółci.
IWS to petarda, słychać niedyspozycję w głosie na sesji nagraniowej ale wokalnie nawet chora Gorniak ——i długo , długo nikt!!!
Gdyby tak powstało w niedalekiej przyszłości więcej numerów z Sound’n’Grace, uwielbiam takie brzmienia!!! Prawie jak produkcja Quincy Jonesa z lat najlepszej świetności !!!Poza tym -
Sławomir a Sławek Uniatowski robi wielką różnicę, brawo dla TVN bo koncert ogólnie przemyślany i świetnie wyreżyserowany ...
Jeśli miałaby się kiedykolwiek wzorować w modzie to życzę jej współpracy z chińskim geniuszem Guo Pei
https://youtu.be/pKTDHn3h4Mk
Film w całości na playerze
Wczorajsze notowanie Kino Polska Muzyka -100 polskich piosenek wszechczasów -To nie ja - 2 miejsce za Anną Jantar -Tyle słońca ... :winko:
patrix2012
Sit down
Sit down
Posty: 96
Rejestracja: 30 gru 2016, 20:38
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie Ja
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: patrix2012 »

Pomyśleć, że są tacy, co nie wierzą w playback xd
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: edikate »

LaFidelite pisze:
spot_me pisze: Nie ma sprawiedliwości w polskim show biznesie hehe. Nic dziwnego że nikt z branży nie trawi Górniak.
Jeśli ich niechęć do EG jest motywowana tym, że zazdroszczą jej zarobków, to akurat zbyt dobrze o nich nie świadczy :lol3: Też bym nie odmówiła, gdyby mi tyle oferowano.

A stylizacja :edi: faktycznie interesująca :ha: W JOŚ miała na sobie kilka razy podobne wynalazki :smile:
Bo w JOSiu za jej stroje byla odpowiedzialna ta sama osoba co teraz czyli Ewa Rubasinska :-)
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Bob »

edikate pisze:
LaFidelite pisze: Jeśli ich niechęć do EG jest motywowana tym, że zazdroszczą jej zarobków, to akurat zbyt dobrze o nich nie świadczy :lol3: Też bym nie odmówiła, gdyby mi tyle oferowano.

A stylizacja :edi: faktycznie interesująca :ha: W JOŚ miała na sobie kilka razy podobne wynalazki :smile:
Bo w JOSiu za jej stroje byla odpowiedzialna ta sama osoba co teraz czyli Ewa Rubasinska :-)
Tak jak nie trawiono kiedyś Villas i zazdroszczono jej wszystkiego a wiadomo w jakich tragicznych warunkach odeszła podgryzana przez szczury , psy i koty , tak zazdroszczą teraz Edycie , Dodzie, Beacie czy Maryli - taka to branża ,że mało kto kogo lubi zwłaszcza baby same siebie niszczą ...Wczoraj trafiłem przypadkowo na filmik poniżej -zaznaczam -nikogo z forum nie chcę obrazić , ale jest to dość trafny komentarz co do priorytetów życiowych, zakupowych, stylizacji itd.., czy wymienionej powyżej sprawiedliwości w szoł biznesie i ogólnie życiu. Czy jest się szczęśliwym mając 6-cioro dzieci czy szczęście daje złota karta własna czy sponsora
https://www.youtube.com/watch?v=PEVElGv7faw&t=63s
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Grzegorz »

Mnie się podobała stylizacja Edyty. A playback, cóż skoro faktycznie nie mogła to ok. Dobrze, że wystąpiła i zarobiła... Niemało he he. Co do wersji IWS, nawet ok. Pewnie jeszcze zyska po kilku przesłuchaniach. Your High niepotrzebne, kilka lat temu na próbach Edyta śpiewała Jak Najdalej z zupełnie zmienionym podkładem muzycznym, bardzo fajnie to brzmiało i ostatecznie nie zostało wykorzystane. Teraz była okazja, ale niestety :?
Mogła wybrać coś innego niż Your High, albo zaprezentować w innej, tanecznej, bardziej żywszej wersji. :)
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Steffie »

edikate pisze:
LaFidelite pisze: Jeśli ich niechęć do EG jest motywowana tym, że zazdroszczą jej zarobków, to akurat zbyt dobrze o nich nie świadczy :lol3: Też bym nie odmówiła, gdyby mi tyle oferowano.

A stylizacja :edi: faktycznie interesująca :ha: W JOŚ miała na sobie kilka razy podobne wynalazki :smile:
Bo w JOSiu za jej stroje byla odpowiedzialna ta sama osoba co teraz czyli Ewa Rubasinska :-)
O matko, wiedziałam, że już gdzieś widziałam te przebrania. :oops: :P Dobrze, że choć na trasie ubrała ja porządnie i z klasą.
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Frytka »

Grzegorz pisze:Mnie się podobała stylizacja Edyty. A playback, cóż skoro faktycznie nie mogła to ok. Dobrze, że wystąpiła i zarobiła... Niemało he he. Co do wersji IWS, nawet ok. Pewnie jeszcze zyska po kilku przesłuchaniach. Your High niepotrzebne, kilka lat temu na próbach Edyta śpiewała Jak Najdalej z zupełnie zmienionym podkładem muzycznym, bardzo fajnie to brzmiało i ostatecznie nie zostało wykorzystane. Teraz była okazja, ale niestety :?
Mogła wybrać coś innego niż Your High, albo zaprezentować w innej, tanecznej, bardziej żywszej wersji. :)
Może nie mam racji, ale wydaje mi się, ze Edyta pierwotnie miała śpiewać cos innego niż YH, ale zmogła ja choroba, a te właśnie piosenkę miała nagrana (chociaż i tak poszła wersja studyjna). Cóż, teraz można już tylko gdybać. Jak już wcześniej pisałam - nie będę pewnie wracać do tego występu. :wink:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Warszawa Stolica Sylwestra 2018/2019

Post autor: Piter »

Bob pisze:U Beaci przepych i luksusy ,skóry , cekiny itd, doczepy czy peruka wyglądające jak własne włosy - Sylwester/Nowy Rok bez widoku Divy w kilku szalonych wzorach kozaków od Labutę rokiem straconym ;-) , podobnie Maryla wydaje fortunę na przebieranki i z tych 100 tyś tak na prawdę pozostaje w kieszeni tzw wacikowe ;( . czyli pińćset+
Edyta w barwach biało -czerwonych , o wiele skromniej -czerwone botki to był hit tego roku co dla niektórych pań i panów, bluzka bardzo w sylwestrowym stylu , bijąca po oczach , odpowiednia na taką temp . na zewnątrz, nie mam pojęcia o co się czepiacie, poza tym nikomu w kieszeń nie zaglądam, dopóki są chętni do płacenia to trzeba się z tego cieszyć. Po co zaczynać Nowy Rok od wylewania żółci.
IWS to petarda, słychać niedyspozycję w głosie na sesji nagraniowej ale wokalnie nawet chora Gorniak ——i długo , długo nikt!!!
Gdyby tak powstało w niedalekiej przyszłości więcej numerów z Sound’n’Grace, uwielbiam takie brzmienia!!! Prawie jak produkcja Quincy Jonesa z lat najlepszej świetności !!!Poza tym -
Sławomir a Sławek Uniatowski robi wielką różnicę, brawo dla TVN bo koncert ogólnie przemyślany i świetnie wyreżyserowany ...
Jeśli miałaby się kiedykolwiek wzorować w modzie to życzę jej współpracy z chińskim geniuszem Guo Pei
https://youtu.be/pKTDHn3h4Mk
Film w całości na playerze
Wczorajsze notowanie Kino Polska Muzyka -100 polskich piosenek wszechczasów -To nie ja - 2 miejsce za Anną Jantar -Tyle słońca ... :winko:
Kozaki same w sobie świetne. Problem w tym, że całościowo jest tu czegoś za dużo. Czerwone buty i jeszcze kapelusz. Biały płaszcz. Złoty napis. I jeszcze nieszczęsny golf do nalanej twarzy. Brakuje tylko pawich piór.
Nie przeszkadza mi, jeśli Edyta zarobiła za ten występ. Skoro TVN miał tyle do zaoferowania, jego sprawa.
Wydaje mi się, że wszystkich stacji to TVP miało najlepszego sylwestra. Nie lubię Kurskiego, nie słucham disco polo, ale jest zawsze pewna energia koncertu. I ta w Dwójce wydawala mi się najlepsza. Energia występu Edyty była taka jak jej stylizacja. Słaba.
ODPOWIEDZ