Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Steffie »

therightman pisze:@Steffie
Te komentarze są zmanipulowane. Żeby nie być gołosłownym, oto komentarze na Pudelku, które były początkowo pod artykułem, później je usunięto i zastąpiono tymi, które są teraz.
Nie wiem, czy były zmanipulowane, czy nie.
Wiem, że te, które są teraz, są w punkt.
Doda miała już tyle konfliktów z różnymi osobami, że staje się kompletnie niewiarygodna jako postać gołębicy o anielskim sercu pragnąca pojednania z innymi. A takie wyciąganie ręki pod publiczkę, a jednocześnie stawianie kogoś innego pod ścianą, świadczy właśnie na jej niekorzyść. Sam pomysł koncertu oczywiście jest spoko.
Awatar użytkownika
therightman
Hope for us
Hope for us
Posty: 43
Rejestracja: 06 maja 2012, 15:31
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: therightman »

Steffie pisze:
therightman pisze:@Steffie
Te komentarze są zmanipulowane. Żeby nie być gołosłownym, oto komentarze na Pudelku, które były początkowo pod artykułem, później je usunięto i zastąpiono tymi, które są teraz.
Nie wiem, czy były zmanipulowane, czy nie.
Wiem, że te, które są teraz, są w punkt.
No dałem Ci dowód w postaci screena, wiec już wiesz.

Poza tym czego Wy więcej chcecie? Doda powiedziała, że PIERWSZA WYCIĄGA RĘKĘ do "wrogów". Ma uklęknąć i przeprosić Edytę? Chyba zapominacie o tym, że w swoim konflikcie obie były po tych samych pieniądzach. Oraz że to Edyta pierwsza zaczęła robić uszczypliwości w kierunku Dody w Fabryce Gwiazd oraz Jak Oni Śpiewają, a nie odwrotnie.

A jeśli chodzi o Justynę to już od dawna obie mówiły, że nie chcą żyć tym konfliktem. Doda powiedziała to pierwszy raz bodajże w 2015 roku, a Justyna również dość pozytywnie wypowiadała się o Dodzie niedługo po tym:
https://www.youtube.com/watch?v=X5p8mYCKooU
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: k+b »

Oficjalnie - Edyta na tę chwilę nie nawiązała kontaktu w sprawie udziału w koncercie.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Steffie »

therightman pisze:No dałem Ci dowód w postaci screena, wiec już wiesz.
Nie wiem, nie widzialam tego na wlasne oczy, wiec nie bede nikogo posadzac o manipulacje na podstawie screena. ;)
Co do Edyty, to akurat jesli o nia chodzi, to nie spodziewalabym sie jakichs deklaracji w tej kwestii. Edyta jest Skorpionem, a te maja ciezkie charaktery i do golebic im daleko. :P
Ponadto ma teraz swietna wymowke - problemy ze zdrowiem i ma prawo nie wiedziec o tym pomysle, a przede wszystkim ma prawo nie wypowiadac sie w tej kwestii. Choc oczywiscie ide o zaklad, ze predzej czy pozniej wypowie sie przed kamerami "Faktu" albo "Jastrzebia". ;)
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Katarzynaa »

Steffie pisze:Nie wiem, czy były zmanipulowane, czy nie.
Wiem, że te, które są teraz, są w punkt.
Doda miała już tyle konfliktów z różnymi osobami, że staje się kompletnie niewiarygodna jako postać gołębicy o anielskim sercu pragnąca pojednania z innymi. A takie wyciąganie ręki pod publiczkę, a jednocześnie stawianie kogoś innego pod ścianą, świadczy właśnie na jej niekorzyść. Sam pomysł koncertu oczywiście jest spoko.
Zgadzam się w 100%. Moje pierwsze wrażenie jak tego słuchałam było jednym wielkim zniesmaczeniem. Pomysł koncertu super. Ale zwrócenie się do Edyty i Justyny było prfidne. Z pełną premedytacją postawiła je w bardzo niezręcznej sytuacji. A one mają prawo nie chcieć w tym uczestniczyć i nie ma to nic wspólnego z tym że promują dobroć a nie potrafią wybaczać. Pogodzenie się a wspólne organizowanie koncertu to dwie osobne rzeczy. Nie wiem jaką decyzję podejmą ale jeżeli nie wezmą w tym udziału to ja to uszanuje. I już na samą myśl mnie drażni jak padnie fala złości na Edi a doda wielce będzie apelowac o spokój jak doskonale z góry wiedziała jaka będzie reakcja ludzi jak sie nie zgodzi.

Mówiąc krótko: nie lubie manipulacji a ta była na wybitnym poziomie i to jeszcze wykorzystując czyjąś śmierć..
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: To co najlepsze »

Skoro nie lubisz manipulacji to i nie lubisz Edyty ? To w takim razie co tu robisz..... Przelewasz swoje flustracje! Perfidnie to są Ci, którzy tak piękną inicjatywę sprowadzają do tak niskiej rangi.

I bardzo dobrze że wywołała divę na środek, jedną i drugą.... Wszystkie trzy w owym czasie jechały na tym samym poziomie.

Tyle Górniak pisze o modlitwie i wybaczaniu, a teraz milczy... ?
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Katarzynaa »

To co najlepsze pisze:Skoro nie lubisz manipulacji to i nie lubisz Edyty ? To w takim razie co tu robisz..... Przelewasz swoje flustracje! Perfidnie to są Ci, którzy tak piękną inicjatywę sprowadzają do tak niskiej rangi.

I bardzo dobrze że wywołała divę na środek, jedną i drugą.... Wszystkie trzy w owym czasie jechały na tym samym poziomie.

Tyle Górniak pisze o modlitwie i wybaczaniu, a teraz milczy... ?
Nie zgadzam się z tym, że przelewam swoje frustracje po prostu dla mnie pewne rzeczy załatwia się w inny sposób, tyle. Co do Edyty, nie twierdzę, że nie manipuluje i nie twierdzę, że jest święta. Ale żadna z jej aferek nie miała takiej skali.. Co do sprowadzania inicjatywy do niskiej rangi to ja widzę dwie inicjatywy oddzielnie: koncert przeciwko nienawiści owacje na stojąco, publiczne wzywanie do tablicy koleżanek z branży przy okazji tragicznych wydarzeń... Dno. Ale to tylko moja opinia, nie musisz się z nią zgadzać. Spokojnie nie ma co się unosić za bardzo.

Dodano po 47 minutach 47 sekundach:
Justyna może się zgodzi:

Menedżer Steczkowskiej o udziale Justyny w koncercie organizowanym przez Dodę: "Nie wykluczam":
https://www.pudelek.pl/artykul/141024/m ... wykluczam/

Jest za granicą czyżby poleciała do Edi na naradę.. Hehe to oczywiście żart.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: niuto »

Czemu nikt nie napisał, że Agnieszka Chylińska udziału w koncercie? Napisała na swoim profilu: "Zmienianie świata zaczyna się od siebie. Bez przemocy. Być dobrym i uczciwym dla siebie i dla innych każdego dnia". Niby wprost nie ma odmowy, ale z komentarzy wynika, że odmówiła. wśród komentarzy fani Dody oczywiście hejtują - to tyle w temacie nienawiści ;p

Ja do samej inicjatywy nic nie mam. Nie chce mi się dociekać jakie intencje miała Doda. Jednak sam pomysł koncertu uważam za tak wyświechtany, że trudno to przełknąć. W tv non stop mamy jakieś koncerty, z różnych okazji, na których ciągle śpiewają te ci sami artyści te same piosenki. No ile można. Zgadzam się z Agą. Bądźmy po prostu na co dzień dobrzy, reagujmy na krzywdę innych, a świat będzie lepszy.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2019, 19:29 przez niuto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Marek »

Edyta nigdy nie grała dla WOŚP.... teraz milczy. Kasy z tego nie będzie. Zgłosiło się prawie 100 wykonawców. Nawet jeśli każdy zaśpiewa po jednej piosence to koncert będzie trwać 2, 3... dni?
Jeśli Edyta zgłosi się.... to będę mile zaskoczony!
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Angie29 »

CHYLIŃSKA niech nie będzie taka uczciwa i święta bo widzę ze też jej odbiło i tym samym zmieniłem zdanie o niej w stu procentach teraz z fana zrobiłem się anty fanem. Nie trzeba kochać Dody Ale pomysł bardzo dobry i mnóstwo artystów powinno z głębi ducha się zgodzić a nie komentować to jak Chylińska. Wielka Pani z TVN gdzie doda ma bana. Strasznie mnie ona rozczarowała niestety .... Na Edytę nie ma co liczyć bo ona kolejna która udaje święta pisze o Bogu miłości i #CIACH# a sama się nie jednoczy . Obojętne czy doda robi to z serca czy chęci promocji sama inicjatywa jest świetna i o to tutaj chodzi w tym wszystkim . Teraz wszystkie najświętsze odpadna. .....
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: niuto »

I tak się wyraża nasza walka z nienawiścią. Ktoś myśli inaczej niż my, więc od razu trzeba go publicznie opierniczyć. Nie ma obowiązku brania udziału w tym koncercie, co więcej, nie ma obowiązku popierania WOŚP - idea dotyczy czego innego. Świetnie uzewnętrzniasz zjawisko, na które Chylińska zwróciła uwagę. Wszyscy teraz wielce będą się angażować i popierać koncert, a w codziennym życiu nie omieszkają komuś dowalić.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Margaret »

Edyta ma ciężki orzech do zgryzienia. Generalnie wypada aby wzięła udział w koncercie.
Jeśli tak będzie to dobrze znamy Edytę - odczeka kilka dni, kiedy szum ucichnie, poczeka aż Justyna się zgłosi i dopiero wtedy Edyta oświadczy, że bierze udział. Wtedy cała uwaga mediów skupi się TYLKO na Niej, a tak gdyby odpowiedziała Dodzie dziś czy jutro, to zainteresowaniem brukowców będzie musiała podzielić się z setką innych Artystów.

A tak odnoście samego koncertu.
Doda serio wierzy, że od chwili koncertu wszyscy Artyści będą sobie słodzili i nikt nikomu nie będzie obrabiał tyłka? Wszyscy na bankiecie stukną się kieliszkami i wspólnie będą imprezować?
W takim wypadku padnie JastrząbPost, Pudelek, Fakt i inne plotkarskie portale.
Naprawdę myśli, że nagle każdy fan danego Artysty będzie z szacunkiem podchodził do drugiego fana tego samego idola a tym bardziej do fana innego Artysty?
Czyli nagle wszyscy fani naszej Divy będą do siebie wysyłać serduszka? Ci fani najbliżej Edyty wpuszczą do swojego grona "gorszych" fanów? Nie będzie już wojenek "Fani Górniak" v "Fani Steczkowskiej"?

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
Cristof006
Hope for us
Hope for us
Posty: 35
Rejestracja: 20 cze 2017, 21:41
Lokalizacja: Kielce

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Cristof006 »

niuto pisze:Czemu nikt nie napisał, że Agnieszka Chylińska udziału w koncercie? Napisała na swoim profilu: "Zmienianie świata zaczyna się od siebie. Bez przemocy. Być dobrym i uczciwym dla siebie i dla innych każdego dnia". Niby wprost nie ma odmowy, ale z komentarzy wynika, że odmówiła. wśród komentarzy fani Dody oczywiście hejtują - to tyle w temacie nienawiści ;p
Hmmm. Wszedłem na profil Agnieszki na facebooka i instagrama i nie widzę tam żadnego hejtu. Większość komentarzy to serduszka. A jeśli jest jakiś komentarz odnoszący się do konceru to raczej jako prośba, żeby wzięła udział w tym koncercie albo jako żal, że Agnieszka tam nie wystąpi.

Pomysł koncertu podoba mi się. Jeśli to będzie wyglądać tak jak koncert Ariany Grande "One Love Manchester" to byłoby naprawdę super. Fajnie, że tak wiele gwiazd się zgodziło wystąpić. Na transmisję w TV raczej nie ma co liczyć, bo Doda ma bana w TVN. No i wybrać z takiego grona 30 wykonawców to też nie lada wyzwanie, żeby nikt się nie obraził. Mam nadzieję, że Edyta wystąpi, ale jeśli nie to nic się przecież nie stanie. W akcji "pokonamy fale" też nie wzięła udziału i jakoś nikt nie ma żalu.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Kamui Shiro »

Steffie pisze:
therightman pisze:@Steffie
Te komentarze są zmanipulowane. Żeby nie być gołosłownym, oto komentarze na Pudelku, które były początkowo pod artykułem, później je usunięto i zastąpiono tymi, które są teraz.
Nie wiem, czy były zmanipulowane, czy nie.
Wiem, że te, które są teraz, są w punkt.
Doda miała już tyle konfliktów z różnymi osobami, że staje się kompletnie niewiarygodna jako postać gołębicy o anielskim sercu pragnąca pojednania z innymi. A takie wyciąganie ręki pod publiczkę, a jednocześnie stawianie kogoś innego pod ścianą, świadczy właśnie na jej niekorzyść. Sam pomysł koncertu oczywiście jest spoko.
Tak, komentarze są zmanipulowane. Najwyżej i z podswietleniem, jak wczoraj zauważyłem pod artykułem, był cytat komentarza z bardzo negatywnymi wypowiedziami nt. Dody, a dopiero pod nim neutralne i pozytywne ze znacznie większą liczbą plusów.

Oczywiscie, ze osoba dająca pomysł i jej intencje budzą wątpliwosci, ale jednak Doda od dawna jest znana z głoszenia idei wybaczania w pewnych sprawach (Znak pokoju) i faktycznie sam pomysł jest dobry i fajnie, że tyle gwiazd chce w nim wziąć udział.
Nic takiego nie zrobiła chyba Steczkowskiej, żeby było to aż karalne, wzajemnie sobie dogryzały i słabsza poległa.

Dodano po 3 minutach 57 sekundach:
Katarzynaa pisze:
Mówiąc krótko: nie lubie manipulacji a ta była na wybitnym poziomie i to jeszcze wykorzystując czyjąś śmierć..

Jest w tym trochę prawdy. Powinna się z nimi umawiac po cichu najpierw, a nie od razu medialnie. Ale nie posądzałbym ją o intencje żerowania na śmierci prezydenta Gdanska tak wprost. Po prostu podswiadomie może wyczuła szansę dla siebie.
Awatar użytkownika
therightman
Hope for us
Hope for us
Posty: 43
Rejestracja: 06 maja 2012, 15:31
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: therightman »

Margaret pisze:Doda serio wierzy, że od chwili koncertu wszyscy Artyści będą sobie słodzili i nikt nikomu nie będzie obrabiał tyłka? Wszyscy na bankiecie stukną się kieliszkami i wspólnie będą imprezować?
W takim wypadku padnie JastrząbPost, Pudelek, Fakt i inne plotkarskie portale.
Naprawdę myśli, że nagle każdy fan danego Artysty będzie z szacunkiem podchodził do drugiego fana tego samego idola a tym bardziej do fana innego Artysty?
Czyli nagle wszyscy fani naszej Divy będą do siebie wysyłać serduszka? Ci fani najbliżej Edyty wpuszczą do swojego grona "gorszych" fanów? Nie będzie już wojenek "Fani Górniak" v "Fani Steczkowskiej"?

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
Nie. Cytat z dzisiejszego wywiadu dla Zetki:
— Zawsze będą różnice. Po tym koncercie nie będzie tak, że wszyscy będą nagle patrzeć w jednym kierunku. Każdy będzie patrzył gdzie indziej. Chodzi o to, aby stać obok siebie, patrzeć w dwie strony, ale nie popychać się — twierdzi artystka.

Mówiła również dużo na swoim Insta na temat tego, że może to będzie jakiś mały krok na przyszłość, "plasterek na tę ranę".
ODPOWIEDZ