Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Steffie »

damian_bs pisze:Ale pamiętaj, że wszystkie procesy o bójki rozegrały się na korzyść Dody.
Czy sa jakies wiarygodne zrodla na poparcie tych slow?
damian_bs pisze:Poza tym właśnie Ci napisałem jak wygląda reakcja fanów Dody (za psychofanów na Insta nie odpowiadam), ale widzę, że totalnie to olałeś.
Bynajmniej, wcale nie olalam, napisalam, ze wszystko byloby do przelkniecia, gdyby Doda byla wiarygodna w swoich dzialaniach, ale nie jest. Nie rozumiem tez, dlaczego okreslasz komentarze fanow z Insta jako psychofanow? Dzielisz fanow na lepszych i gorszych?

spot_me pisze:
Steffie pisze:W dodatku gdy na dniach wychodzi jej nowa plyta.
Wszystko zdaje sie ukladac w swietnie skrojona akcje promocyjna - dzis premiera drugiego singla i surprise suprise jest to 'Krakowski Spleen':
https://popheart.pl/2019/01/doda-zaprez ... ty-dorota/
Znakomicie wpisuje sie w temat koncertu. Zapewno i radio zet i rmf.fm beda graly...

P.s Ciekawe czy Kora by chciala by ten utwor zapisywal sie teraz w swiadomosci sluchaczy nagrany z ta okropna maniera glosu i o ironio spiewany przez wokalistke z kryminalna przeszloscia.
No i czy ktos ma jeszcze jakies watpliwosci co do czystosci calej akcji? :o
Awatar użytkownika
damian_bs
Hope for us
Hope for us
Posty: 24
Rejestracja: 02 sty 2013, 12:14
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: damian_bs »

@Steffie wybacz, że zwracałem się do Ciebie w formie męskiej.
Mogę jedynie artykułami w mediach, nie pracuje w sądzie i nie mam żadnych oficjalnych materiałów jeśli o to Ci chodzi.

https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Plotki ... olicjantow
https://www.eska.pl/hotplota/news/doda- ... -7wLa.html
https://rozrywka.dziennik.pl/plotki/art ... zulim.html

I nie dzielę fanów na lepszych i gorszych. Ale jeśli ktoś naskakuje na Edytę za samą decyzję to nie widzę innej opcji jak określić ich mianem psychofanów. Cały czas powtarzam, że dla mnie sam fakt, że Edyta odmówiła nie jest niczym złym, miała do tego kompletne prawo.
Ostatnio zmieniony 18 sty 2019, 14:45 przez damian_bs, łącznie zmieniany 2 razy.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: tomek7 »

Hehehe a nie mówiłem, że wszytko pod promkę płyty z coverami :lol3:
Może teraz co niektórzy przejrzą na oczy.
Awatar użytkownika
damian_bs
Hope for us
Hope for us
Posty: 24
Rejestracja: 02 sty 2013, 12:14
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: damian_bs »

tomek7 pisze:Hehehe a nie mówiłem, że wszytko pod promkę płyty z coverami :lol3:
Może teraz co niektórzy przejrzą na oczy.
Płyta wychodzi za równy tydzień, data była już znana na początku grudnia. Nie rozumiem, ma teraz udawać, że tej płyty nie ma, bo będzie oskarżana o promowanie się na tragedii?

I tylko prostując słowa jednego z użytkowników, to nie jest drugi singiel. Doda już dawno zapowiedziała, że kolejnym singlem będzie autorska piosenka. To tylko promo track, o który prosili fani (i tak, prosili właśnie o ten numer).
Awatar użytkownika
yourhighglowon
Sit down
Sit down
Posty: 60
Rejestracja: 20 lis 2014, 20:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: yourhighglowon »

spot_me pisze: Wszystko zdaje sie ukladac w swietnie skrojona akcje promocyjna - dzis premiera drugiego singla i surprise suprise jest to 'Krakowski Spleen':
https://popheart.pl/2019/01/doda-zaprez ... ty-dorota/
Znakomicie wpisuje sie w temat koncertu. Zapewno i radio zet i rmf.fm beda graly...

P.s Ciekawe czy Kora by chciala by ten utwor zapisywal sie teraz w swiadomosci sluchaczy nagrany z ta okropna maniera glosu i o ironio spiewany przez wokalistke z kryminalna przeszloscia.
Utwory muszą być wgrane na platformy streamingowe co najmniej 5 dni przed premierą, czyli w tym przypadku jeszcze przed zamachem na prezydenta Gdańska, a tym bardziej przed pomysłem na koncert #ArtyściPrzeciwNienawiści.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Steffie »

damian_bs pisze:@Steffie wybacz, że zwracałem się do Ciebie w formie męskiej.
Mogę jedynie artykułami w mediach, nie pracuje w sądzie i nie mam żadnych oficjalnych materiałów jeśli o to Ci chodzi. I nie dzielę fanów na lepszych i gorszych. Ale jeśli ktoś naskakuje na Edytę za samą decyzję to nie widzę innej opcji jak określić ich mianem psychofanów. Cały czas powtarzam, że dla mnie sam fakt, że Edyta odmówiła nie jest niczym złym, miała do tego kompletne prawo.
Ok, wybaczam, chyba poprosze administracje o zmiane nicku. ;)
Rozumiem te argumenty, ale juz sam fakt, ze Doda jest zaangazowana w taka ilosc procesow, swiadczy na jej niekorzysc. Doceniam tez, ze jednak sa tez tacy, ktorzy daja Edycie mozliwosc odmowy Dodzie.
damian_bs pisze:Płyta wychodzi za równy tydzień, data była już znana na początku grudnia. Nie rozumiem, ma teraz udawać, że tej płyty nie ma, bo będzie oskarżana o promowanie się na tragedii?
Nie bedzie udawac, bo bedzie ja przy okazji promowac na tej wlasnie akcji. I o tym wlasnie piszemy. Dodzie brakowalo takiej wlasnie glosnej medialnie akcji, ktora trafila jej sie jak slepej kurze ziarnko i dlatego przy okazji stanie sie nosnikiem jej nowej plyty. Jesli juz mowa o Dodzie, to ciekawe jest to, ze nowa plyta Dody jest wydawana przez Agore.
Awatar użytkownika
damian_bs
Hope for us
Hope for us
Posty: 24
Rejestracja: 02 sty 2013, 12:14
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: damian_bs »

Steffie pisze:Nie bedzie udawac, bo bedzie ja przy okazji promowac na tej wlasnie akcji. I o tym wlasnie piszemy. Dodzie brakowalo takiej wlasnie glosnej medialnie akcji, ktora trafila jej sie jak slepej kurze ziarnko i dlatego przy okazji stanie sie nosnikiem jej nowej plyty. Jesli juz mowa o Dodzie, to ciekawe jest to, ze nowa plyta Dody jest wydawana przez Agore.
Myślę, że powyższy post @yourhighglowon pokazuje, że ten tok promocji był ustalony już dużo wcześniej.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Steffie »

To naprawde nie ma w tym momencie znaczenia, kiedy i co wgrali do platform streamingowych, chodzi o to, ze plyte podpromuje teraz ta cala akcja. Chyba nikt nie wierzy, ze bedzie inaczej i ze bedzie milczec na temat nowej plyty? ;) Ponadto w przypadku Dody kluczowa jest zmiana wizerunku z baby-harpagona zamieszanej w procesy sadowe na golabka pokoju spiewajacego o nawroceniu. Wtedy to moze chwyci. ;)
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: mpjp »

Nie wiem czy było. Damian Maliszewski apeluje wprost do Edyty. Popieram
https://damianmaliszewski.natemat.pl/26 ... przez-dode
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: spot_me »

mpjp pisze:Damian Maliszewski apeluje
Czekam na wszystkie trzy na scenie trzymające się za dłonie.
:shock:
Litosci. Facet wypocil mega esej, ktorego nie sposob doczytac do konca. Ktos tu nie ma swego zycia chyba by poswiecac tyle czasu na nawolywanie Edyty by sie jednala z Rabczewska. Edyta jest zaciekla i owszem, ale jest indywidualnoscia i ma prawo do swoich wyborow i wlasnych decyzji. Znam takich ludzi jak Doda ze swego zycia. Pewnie dlatego doskonale rozumiem Edyte.

Dodano po 4 minutach 9 sekundach:
Wlasnie zobaczylem zdjecie Pana Maliszewskiego na koncu tego listu. Coz za megalomania i narcyzm :lol3:
Kim on w ogole jest?? kolejny bloger?
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Grzegorz »

Edyta mogła wystąpić, ale jeśli nie chce to jest jej sprawa, nie rozumiem po co tak rozdmuchiwać. Na tle tragedii, w której człowiek stracił życie robi się idiotyczny szum wokół Doda - Edyta. Wcale się tym nie ekscytuję.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Bob »

spot_me pisze:
mpjp pisze:Damian Maliszewski apeluje
Czekam na wszystkie trzy na scenie trzymające się za dłonie.
:shock:
Litosci. Facet wypocil mega esej, ktorego nie sposob doczytac do konca. Ktos tu nie ma swego zycia chyba by poswiecac tyle czasu na nawolywanie Edyty by sie jednala z Rabczewska. Edyta jest

Dodano po 4 minutach 9 sekundach:
Wlasnie zobaczylem zdjecie Pana Maliszewskiego na koncu tego listu. Coz za megalomania i narcyzm :lol3:
Kim on w ogole jest?? kolejny bloger?
Tez nie znam ,takim ludziom potrzebny jest detox od internetu.Chłopak nieogarnięty mentalnie , na poziomie większości uczestniczek konkursów piękności -bo te też bredzą o pokoju na świecie i walce z głodem w Afryce...
Od siebie dorzuciłbym jeszcze Sipinską i Marylę w uścisku bo konflikt trwa od prawie 50 lat :edi:, Szczepkowską i Jandę, Szapołowską i Englerta...A do 3 piosenkarek-celebrytek koniecznie trzeba podpiąć Sabę ,Rozenek Majdan oraz Szulim.
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: To co najlepsze »

Piekny artykuł, od serca. Czasami analogie są trochę nad wyrost, ale bardzo ładnie. Szczerze. W co ma wygląd do treści ? A przysłowie mówi nie oceniaj książki po okładce.... No cóż.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Marek »

Doda sama kiedyś przez swoje złe i podłe działania w stronę Edyty i Justyny spowodowała, że jej fani byli przesiąknięci nienawiścią i zaczęli hejtować wszystkie sprawy artystyczne i inne związane z w/w.
Gwizdy pod sceną w stronę tych wokalistek czy negatywne komentarze były jej dziełem.

Może faktycznie taki koncert przyda się dla jej fanów. Może przejdą przemianę bo ich idolka zapałała miłością do swoich wrogów.

Oby!
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Steffie »

Bob pisze:Od siebie dorzuciłbym jeszcze Sipinską i Marylę w uścisku bo konflikt trwa od prawie 50 lat :edi:, Szczepkowską i Jandę, Szapołowską i Englerta...A do 3 piosenkarek-celebrytek koniecznie trzeba podpiąć Sabę ,Rozenek Majdan oraz Szulim.
No właśnie, dodajmy, że animozje takie jak między Doda a Edyta czy Justyna nie są jedyne w historii polskiej muzyki czy kultury. ;)
spot_me pisze:Litosci. Facet wypocil mega esej, ktorego nie sposob doczytac do konca. Ktos tu nie ma swego zycia chyba by poswiecac tyle czasu na nawolywanie Edyty by sie jednala z Rabczewska. Edyta jest zaciekla i owszem, ale jest indywidualnoscia i ma prawo do swoich wyborow i wlasnych decyzji. Znam takich ludzi jak Doda ze swego zycia. Pewnie dlatego doskonale rozumiem Edyte.
Wlasnie zobaczylem zdjecie Pana Maliszewskiego na koncu tego listu. Coz za megalomania i narcyzm :lol3:
Kim on w ogole jest?? kolejny bloger?
To prawdopodobnie kolejny fan Dody. ;)
On ma nawet dużo racji w tym, co pisze, ale... nie jest kobietą ;) , dlatego nie zrozumie, jak wielkie znaczenie mają dla takich egocentrycznych osobowości publiczne docinki np. o pontonach zamiast warg czy inne tego typu. Dlatego jego apel raczej pozostanie bez odzewu. Wątpię, by Edyta się ugięła i zmieniła zdanie w kwestii Dody, nie po tej całej publicznej krytyce.
ODPOWIEDZ