Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Steffie »

Trochę szkoda, że Edyta nie wystąpi na takim koncercie. Mogłaby wybrać jakiś fajny kawałek ze swojego repertuaru i go zaśpiewać przed wiekszą publicznością np. TCN:
http://youtube.com/watch?v=kk3QiRpCABU
Może kiedyś.
Taka fajna piosenka, a tak negatywnie się kojarzy. :roll:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Kopaneek »

Zrobiła, co chciała.
Moim zdaniem decyzja słuszna.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Kamui Shiro »

Króciutko (kopiując swój komentarz z ig EG): jakby to nie była Doda, to by pewnie tak nie napisała. Słabo wyszło i o czymś reakcja ludzi świadczy, głupi nie są. Mogła napisać po prostu, że chce przeżyć ten czas w zadumie i pozdrowić Dodę.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Piter »

Bob pisze:
spot_me pisze: :shock:
Litosci. Facet wypocil mega esej, ktorego nie sposob doczytac do konca. Ktos tu nie ma swego zycia chyba by poswiecac tyle czasu na nawolywanie Edyty by sie jednala z Rabczewska. Edyta jest

Dodano po 4 minutach 9 sekundach:
Wlasnie zobaczylem zdjecie Pana Maliszewskiego na koncu tego listu. Coz za megalomania i narcyzm :lol3:
Kim on w ogole jest?? kolejny bloger?
Tez nie znam ,takim ludziom potrzebny jest detox od internetu.Chłopak nieogarnięty mentalnie , na poziomie większości uczestniczek konkursów piękności -bo te też bredzą o pokoju na świecie i walce z głodem w Afryce...
Od siebie dorzuciłbym jeszcze Sipinską i Marylę w uścisku bo konflikt trwa od prawie 50 lat :edi:, Szczepkowską i Jandę, Szapołowską i Englerta...A do 3 piosenkarek-celebrytek koniecznie trzeba podpiąć Sabę ,Rozenek Majdan oraz Szulim.
Marzy mi się, żeby Rusin i Smoktunowicz wyszły na tym koncercie za rękę. I może jeszcze Doda z przyrodnią siostrą.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Gosia1423 »

Kamui Shiro pisze:Króciutko (kopiując swój komentarz z ig EG): jakby to nie była Doda, to by pewnie tak nie napisała. Słabo wyszło i o czymś reakcja ludzi świadczy, głupi nie są. Mogła napisać po prostu, że chce przeżyć ten czas w zadumie i pozdrowić Dodę.
Dokładnie tak, gdyby to nie było od Dody to by tak nie napisała. Oczywiście pomijam to, że mogła sobie jedno czy dwa zdania darować. Chodzi tu najzwyczajniej o osobę Dody, organizatorka sama ma na swoim koncie wyroki sądowe i to jest dość świeże, a nie sprzed x lat.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Kopaneek »

Piter pisze:Marzy mi się, żeby Rusin i Smoktunowicz wyszły na tym koncercie za rękę. I może jeszcze Doda z przyrodnią siostrą.
I Agnieszką Szulim.
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: betka »

Niektórzy chyba nie rozumieją co znaczy nienawiść.
Jeśli komuś źle nie życzę, nie wchodzę mu w drogę, żyję swoim życiem -oznacza, że muszę z nim iść ramię w ramię, podpisywać się pod tym co mówi i czyni?
Nie ma powodu, żeby Edyta oddawała siebie.
Tak samo jak nie ma powodu przypisywać Dodzie bohaterstwa.

Zgadzam się z Agnieszką Chylińską, że o dobro trzeba starać się codziennie. Małe rzeczy i wielkie rzeczy.
Nie pod czyimś szyldem, nie pod wpływem tragedii, ale dziś, jutro, za tydzień i rok.


Dziś pochowano Prezydenta Pawła Adamowicza.
W rozdarciu między smutkiem, współczuciem a nadzieją wysłuchałam Hallelujah w wykonaniu Edyty i 'Nie zapomnij' (szkoda, że nie w wersji akustycznej).....

Trochę boję się włączyć "Sound of Silence"....
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Phealer33 »

Ktoś napisał, że hejt jaki spadł na Edytę za jej wpis dowodzi, że inicjatywa koncertu przeciw nienawiści nie ma sensu.
Ja uważam, że ludzie nie hejtują Edyty, lecz jej zachowanie i sposób w jaki obraziła dodę oraz innych artystów.

To spora różnica.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: spot_me »

Jesli dobrze rozumiem wszyscy tutaj sie zgadzamy, ze Edyta miala wszystkie podstawy by odmowic ale zrobila to zwyczajnie w nieodpowiedni sposob.
Kazdy kto zna historie relacji Gorniak-Doda powinien z latwoscia postawic sie w sytuacji Edyty i nie miec watpliwosci, ze jakiegolwiek doczynienie z Rabczewska jest nie na miejscu, a w odczuciu Edyty moze byc nawet ponizajce. Z wulgarnymi i agresywnymi ludzmi nie powinno sie zadawac, a tym bardziej stac ramie w ramie na jednej scenie.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Steffie »

Przeciez Edyta nie obrazila Dody, tylko wyrazila swoje zdanie na temat sytuacji, a to roznica.

Dzis byl pogrzeb prezydenta Gdanska, ktory stal sie ofiara zbrodni, byly tlumy ludzi, zaloba narodowa, ciekawe czy ta sytuacja wplynie jakos na hejterow i ich zachowanie.

Pamietajmy, ze w takiej sytuacji moze znalezc sie kazdy z nas.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: endeven »

Dla idei i przesłania warto schować do kieszeni animozje i uprzedzenia. Niektórzy potrafią, niektórzy nie. Sposób odpowiedzi daje jasny komunikat o klasie człowieka.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: spot_me »

endeven pisze:Dla idei i przesłania warto schować do kieszeni animozje i uprzedzenia.
Animozje i uprzedzenia? My mowimy o faktach i wyrokach sadowych. Dla idei i przeslania warto wbrew sobie udawac pod publike dobre relacje z kryminalistami i prymitywna wulgarnoscia? Nie wierze, ze to wlasnie Ty piszesz takie rzeczy.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: endeven »

Nawet skazani zasługiwaliby na drugą szansę. Nie tego uczy Bog?
Zresztą nie mamy tu do czynienia z tak skrajną sytuacją. Ich bezposrednie relacje sprowadzały się do pyskówek. Chyba można stanąć ponad to dla idei. Nie wiem po co tyle dramatyzowania i roztrząsania i łapania się za słówka. Decyzja Edyty niech nie urasta do rangi papieskiej, to było zwykłe skrzyknięcie się razem muzykow na wspolnym podworku by zamanifestowac cos dobrego, to powinna byc krotka i szybka piłka. Wchodzę w to bo każdy gest może być początkiem drobnej zmiany ku lepszemu.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Steffie »

Niby tak, jednak Edyta chce trzymac sie z dala od Dody. Ja ja rozumiem. To nie jest zbyt skomplikowane. Dobrze, ze nie napisala wprost, ze nie chce miec do czynienia z osobami o watpliwej reputacji. :PP
Jarrecky
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 220
Rejestracja: 08 gru 2004, 22:51
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Jarrecky »

Bardzo dobrze, że Edyta nie będzie w tym przedstawieniu Dody uczestniczyć. Tyle na ten temat.
ODPOWIEDZ