Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Steffie »

Gosia1423 pisze:
Marek pisze:
Właśnie to powinni zobaczyć wszyscy, którzy krytykują wokalistki za odmowę. Dzięki za linki.
A jak ktoś powie "przecież to stare", to niech sobie przypomni o jej wyrokach z zeszłego roku i to nie za byle co.
To jest tragedia. Jakie ma sie skojarzenia? Wulgarnosc, golizna, operacje plastyczne, zabiegi kosmetyczne, wulgaryzmy, bezczelnosc, falsz, megalomania, przemoc, lamanie prawa, prostactwo... Zwlaszcza termin "megalomania" jest tutaj kluczowy:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Megalomania
Nie dziwi mnie wcale, ze Edyta trzyma sie od tego z daleka.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Kamui Shiro »

Bob, nie oglądam takich pastwiących się filmików i dodam, że jeszcze nie jesteś tu niczyim dziadkiem chyba, co byś musiał się tak wymądrzać.

Mnie tam nie obchodzi, czy Doda zła czy dobra, czy lans czy nie, Edyta głupio sobie użyła i tyle. Nie ma klasy, nie stać jej na brak ataku. Wiecznie niedojrzała, podskakująca ze złości przekupa. Tak ją odbieram w takich momentach, sorry. Nie przypominam sobie w sumie, kiedy publicznie zachowała się ostatnio z większą klasą. Wiecznie robi siarę, wnosi pierwiastek agresji. Rabczewska mogła nie mieć czystych intencji, oczywiscie, ale zrobiła to tak, że jednak i powstaje coś konstruktywnego, i ludzie odbierają to raczej na tak. Nie licząc oczywiscie tej grupki hejterów (obecnych także na tym forum), którzy zjedliby Rabczewską z dziobem i pazurami, cokolwiek by nie wymysliła.

Edyta jedyne, co potrafi, to strzelać fochy i zadzierać nosa.[ EDIT na wniosek moderacji] Wiedziona prymitywnymi instynktami osoba z jadem w duszy, a głośnym wołaniem o szlachetności jako fałszywą otoczką. Ciekawe, czy sama w swoją szlachetność wierzy. Moim zdaniem trzymanie urazów po tylu latach już jest dosyć mało chwalebne, a jeszcze publiczne roztrząsanie ich - żałosne. Doda wyciągnęła rękę i choćby to było diabelskie kopyto w rękawiczce, to nie wypadało po prostu tak reagować i okazywać takich złych emocji. Nikt o nie nie prosił, w tym momencie wyszło na to, że po stronie nienawiści jest EG i tyle. I w sumie tam jej miejsce, zdaje się.
Justyna Steczkowska jakoś umie podejść inaczej do spraw. Nieraz wypowiedziała się już o Dodzie neutralnie, Edyta nigdy. Nie umie się pogodzić z tym, że dzieli z Rabczewską jeden rynek. Na zachodzie nie znam takiej sytuacji, nawet komiczne raperki z wielkimi tyłkami typu Cardi B i Nicki M ciepną się butem raz, ale nie co chwila przez 10 lat. I sorry, ale Doda zawsze inteligentniej rozgrywała te potyczki, a Edyta, starsza i niby mądrzejsza, robiła z siebie zajadłą idiotkę. Ludzie patrzą na to przez palce tylko, jeśli są zaślepionymi w niej fanami albo też nie cierpią ostro Dody.

A Chylińska, jeśli nie była jakoś osobiście zaproszona do wypowiedzi przez Dodę, mogła w ogóle zamknąć dziób. Uważam, że w przypadku takiej sytuacji i idei było wiele stosowniejszych sposobów reakcji niż wtykanie szpili nielubianej i nieszanowanej z różnych przyczyn osobie. To tak jakby w szkole wredne i podpadające co rusz, brzydkie dziecko zrobiło kwestę na rzecz zwierząt ze schroniska i poprosiło o pomoc dwie osoby, z którymi było w konflikcie, a ktoś, w tym jedna z tych osób, przyszłaby kopnąć stoisko tego dziecka do śmietnika. Tak to widzę.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2019, 23:50 przez Kamui Shiro, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Steffie »

Uderz w stol, a nozyce sie odezwa...
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: spot_me »

ray pisze:Bartosiewicz, Kayah, Piaseczny, Lipnicka nie zgłosili chęci udziału w koncercie.
Tak samo: Dawid Podsiadło, Sylwia Grzeszczak, Ania Dąbrowska, Paweł Domagała, Kasia Kowalska, Varius Manx, Brodka, Natalia Nykiel, Perfect, Lady Pank, O.S.T.R., Kortez...
Ich brak odzewu oznacza, ze przynajmniej czesc z nich, ma podobne zdanie o pomyslodawczyni co Edyta i Agnieszka. Maja jednak to szczescie, ze nikt ich z premedytacja nie wezwal do tablicy bo dzis by musieli sie zmierzyc z podobna fala hejtu.
Gdy czytam komentarze na insta Edyty to mam nadzieje, ze nauczona doswiadczeniem nie czyta tego co o niej pisza. Gdybym ja przeczytal o sobie ponad 4 tysiace tak bardzo negatywnych i to tylko pod jednym postem to bardzo by sie to odbilo na mojej psychice. Potem sie dziwimy, ze jest czasami dziwna. Kto by nie byl po ponad 20 latach czytania o sobie zatruwajacych spokojne mysli bredni.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Kamui Shiro »

Ale był prosty sposób na reakcję:

- nie jestem zainteresowana

- nic nie mam do Doroty (co, nie kłamie nigdy? haha), ale nie czuję swojego udziału w tym przedsięwzięciu, powodzenia niemniej życzę

- jestem zajęta

- chcę przeżywać żałobę po cichu

- Dorota mnie irytuje, po ludzku powiem, że nie jestem w stanie o tym zapomnieć

Wszystko byłoby lepsze niż taki bezwzględny wpis przeciwko drugiej stronie. Najeżyła się i strzela kolcami. Gdyby Doda była równie głupia, to wdałaby się w medialną pyskówkę i okazała zniecierpliwienie. Ale wie, co robi.

Edytka myśli, że ludzie wszystko jej odpuszczą i pozwolą na wszystkie fochy, bo jest taka słodka i uduchowiona, no i ten głos. Królowa jest tylko jedna. Szczerze życzę jej dużo zniechęcenia ze strony ludzi, może w końcu otrzeźwieje.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2019, 23:55 przez Kamui Shiro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Kopaneek »

Kamui Shiro pisze:Wszystko byłoby lepsze niż taki bezwzględny wpis przeciwko drugiej stronie.
Prawdę napisała.
Czy to wina Edyty, że Doda jest Dodą?
I tak łagodnie to nazwała.

PS Kamui Shiro podobno w innych wkurza nas to, co nas w nas samych. Przemyśl to w kontekście swoich obelg skierowanych w stronę Edyty w Twoim poście. ;)
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Gosia1423 »

spot_me pisze:
ray pisze:Bartosiewicz, Kayah, Piaseczny, Lipnicka nie zgłosili chęci udziału w koncercie.
Tak samo: Dawid Podsiadło, Sylwia Grzeszczak, Ania Dąbrowska, Paweł Domagała, Kasia Kowalska, Varius Manx, Brodka, Natalia Nykiel, Perfect, Lady Pank, O.S.T.R., Kortez...
Ich brak odzewu oznacza, ze przynajmniej czesc z nich, ma podobne zdanie o pomyslodawczyni co Edyta i Agnieszka. Maja jednak to szczescie, ze nikt ich z premedytacja nie wezwal do tablicy bo dzis by musieli sie zmierzyc z podobna fala hejtu.
Aż z ciekawości wygooglowałam sobie tę listę i większości nazwisk nie kojarzę... Niektórych trudno sklasyfikować jako artystów, jak chociażby Magdalenę Gessler czy Julię Wieniawę. Albo są dzieciaki z The Voice Kids np. Roksana, Zuza czy 4Dreamers, którzy są zbyt młodzi by trzeźwo ocenić sytuację, są w wieku, w którym jest się bardzo podatnym, bo przecież Dawid Kwiatkowski czy Baron też biorą udział.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Kamui Shiro »

Kopaneek pisze: podobno w innych wkurza nas to, co nas w nas samych. Przemyśl to w kontekście swoich obelg skierowanych w stronę Edyty w Twoim poście. ;)
Nie chce mi się w sumie brnąć dalej w jakieś osobiste wycieczki i komentarze. W ogóle się nie znamy, forumowiczu, więc twoja uwaga to w moim odbiorze niecelna i zbędna złośliwość wirtualna.


Dodam tylko, że absolutnie nie pisałem o Dodzie nic w tonie pochwalnym w tej dyskusji, jeśli ktoś (Steffie) odebrał to po swojemu, to już problem tej osoby i tego, że podkłada przed inteligentnym przeczytaniem cudzego postu własne domysły. Szkoda mojego czasu na tę sprzeczkę, niepotrzebnie i niechcący tu zawiniłem, omijam wypowiedzi Steffie szerokim łukiem od nowa.

Jeśli do kurnika oddanych fanów Edzi wejdzie istota z szarfą z napisem "Doda", zostanie zadziobana, taka prawda. Fani godni swojej idolki. Obelgi zostały z mojego postu wyedytowane na wniosek moderatora, jeśli to, co zostało, jest dla kogoś na forum nie do przyjęcia jako czyjaś opinia, to niestety musi przepracować swoje emocje na temat idolki oraz na temat wypowiadania się i wymieniania różnych poglądów z różnymi ludźmi na forum.

Gosia1423 pisze: Aż z ciekawości wygooglowałam sobie tę listę i większości nazwisk nie kojarzę... Niektórych trudno sklasyfikować jako artystów, jak chociażby Magdalenę Gessler czy Julię Wieniawę. Albo są dzieciaki z The Voice Kids np. Roksana, Zuza czy 4Dreamers, którzy są zbyt młodzi by trzeźwo ocenić sytuację, są w wieku, w którym jest się bardzo podatnym, bo przecież Dawid Kwiatkowski czy Baron też biorą udział

[ironia]
Co do postu przed moim - eee, serio znowu zacznie się ta zabawa pt. "Kto jest ahrtystą?" Wieniawa w życiu, w ogóle przecież nikt, tylko Edzia. Ewentualnie Wodecki, Kayah, troszeczkę jeszcze innych takich faaaajnych. Reszta osob to jakaś pomyłka, czartowski pomiot na planecie anielskich istot obdarzonych prawdziwym artyzmem. Gessler do garów, kuchta! A Wieniawa to nikt. Po prostu nawet nie śpiewa, nie istnieje. Doda ma w szeregach kuchtę i bota. Ale siara... hahaha [/ironia]



Dużo w nas nienawiści. Gratuluję.
Awatar użytkownika
Skyfury
Sit down
Sit down
Posty: 84
Rejestracja: 26 lis 2017, 13:58
Ulubiona piosenka: Kolorowy Wiatr
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Skyfury »

W każdym innym wątku dotyczącym kogokolwiek i czegokolwiek wypowiadają się tylko te osoby, których dana postać/zjawisko/wydarzenie interesuję. Wyjątkiem są te tematy, które dotyczą Dody, nie wiem czemu ale wielu użytkowników tego forum uznaje za punkt honoru wypowiedzenie się na jej temat (jeżeli ktoś jeszcze nie zauważył to informuje, że nie ma takiego obowiązku), jeżeli Was nie interesuje, albo zwyczajnie macie jej dość bo to głupia baba jest, to po co to ciągle wytykać i powracać do tych wątków?
Komentarze Steffie i Gosia1423 to już w ogole jest jakaś paranoja, czytałyście swoje komentarze w tym temacie? nawaliłyście ich pierdyliard i każdy jest o tym samym. W dodatku większość waszych komentarzy to nic innego jak prowokowanie kłótni, a to chyba powinno być usuwane.

Odnośnie samego wydarzenia, kogo obchodzą komentarze pod postami jakichś celebrytek? wiadomo, że wszędzie znajdą się Ci którzy będą negować wszystko i wszystkich, who cares?

Tak samo jest z Owsiakiem i WOŚPem, ja akurat nie jestem zwolennikiem tego wydarzenia, ale nie pisze jak jakiś troll komentarzy na forach i na insta, że on kradnie czy nie wiadomo co jeszcze. Nie chce/ nie moge pomóc - to nie przeszkadzam innym.


Ciekawe czy sam koncert będzie pretekstem do stworzenia czegoś fajnego, może jakaś fundacja? może warsztaty? a może coś jeszcze innego, w każdym razie fajnie by było
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Kamui Shiro »

Otóż to, głos rozsądku. Problem tylko taki, że Doda tknęła Ahrtyskę Edzię, więc jakaś zdecydowana reakcja Wyznawców kościoła świętej Edzianny musiała zajść.

A że mogła sobie darować tykanie i że zrobiła to prawdopodobnie z małpią złośliwością i lisią przebiegłością, to i dziecko w przedszkolu by się chyba domyśliło. Bardziej cenię jednak inteligentne i skutkujące czymś konstruktywnym działania Dody niż czystą żenadę made by :edi: Choćby w przedsięwzięciu Dody postanowiło wziąć udział tylko grono naiwnych lub nieudolnych twórców/odtwórców, to o czyms świadczy ich zainteresowanie. O braku woli niezgody przynajmniej, o tzw. pozytywnym podejściu.

Osobiscie mam wrażenie, że cała inicjatywa Dody z tymi koncertami jest na wyrost, za szybko, jakoś koślawo plus nieuprzejmym pomysłem było publiczne rzucanie piłki do dwóch antagonistek.
Takiego pokroju akcje podejmował jednak także i noblista Lech Wałęsa. Nihil novi.
Gdybym był jakiegokolwiek poziomu ahrtystą czy tez wyrobnikiem/ popowym śmieciem twórczoniepodobnym, nie znosiłbym Rabczewskiej i miał okazję wypowiedzieć się na temat pomysłu Dody i swojego ewentualnego w nim udziału, to na pewno jednak nie zrobiłbym tego tak, jak pani Ahrtystka Jest Tylko Jedna. Są chwile, naprawdę, kiedy warto swoje złe, zasiedziałe latami emocje schować i pokazać figę przeciwnikowi tak, żeby przy okazji nie pokazać swojej małości całemu otoczeniu. I to pod przykrywką czegoś więcej. Jeśli mozna powiedzieć, że Doda wykorzystała tragedię do lansowania się, to tym bardziej Edyta źle wykorzystała ją do użerania się z nią wbrew wszelkiemu rozsądkowi. Brawo, Edi. Jedziesz. Szkoda, że nie dopisała jeszcze "Doda krowa", może jednak z czasem jest jakiś postęp?
Ostatnio zmieniony 21 sty 2019, 0:52 przez Kamui Shiro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Steffie »

Skyfury pisze:W każdym innym wątku dotyczącym kogokolwiek i czegokolwiek wypowiadają się tylko te osoby, których dana postać/zjawisko/wydarzenie interesuję. Wyjątkiem są te tematy, które dotyczą Dody, nie wiem czemu ale wielu użytkowników tego forum uznaje za punkt honoru wypowiedzenie się na jej temat (jeżeli ktoś jeszcze nie zauważył to informuje, że nie ma takiego obowiązku), jeżeli Was nie interesuje, albo zwyczajnie macie jej dość bo to głupia baba jest, to po co to ciągle wytykać i powracać do tych wątków?
Komentarze Steffie i Gosia1423 to już w ogole jest jakaś paranoja, czytałyście swoje komentarze w tym temacie? nawaliłyście ich pierdyliard i każdy jest o tym samym. W dodatku większość waszych komentarzy to nic innego jak prowokowanie kłótni, a to chyba powinno być usuwane.
Chyba cos ci sie pomylilo, ale czegos nie zrozumiales lub nie doczytales. Poza tym nie rozumiem, jaki masz problem z tym, ze uzytkowniczka Steffie lub Gosia1423 pisza cos na temat w watku do tego przeznaczonym? Czy nie od tego jest forum dyskusyjne? Czy to, ze kazdy teraz jedzie po Edycie jak po lysej kobyle jest powodem, dla ktorego wszyscy musza to robic i przeszkadzaja ci posty, ktore tego nie robia? Czy jesli - dajmy na to - uzytkownik Kamui Shiro zamieszcza obrazliwe tresci w jednym poscie, nastepnie usuwa je w drugim, a w trzecim powtarza te same obrazliwe tresci, to znaczy, ze ja mam przejsc kolo tego obojetnie i nic nie pisac? A moze udawac, ze nie widze? Poza tym przeciez jesli nudza cie jakies posty lub nie chcesz ich czytac, to zawsze mozesz wcisnac przycisk "ignoruj". Tak swego czasu ktos radzil na forum. ;) Ja staram sie tak robic z uzytkownikami, ktorzy przekraczaja pewne normy, ale nie zawsze wychodzi... :roll: Kolejna porcja obelg o Edycie w poscie powyzej, ale to ci juz chyba nie przeszkadza?
Ostatnio zmieniony 21 sty 2019, 0:53 przez Steffie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Gosia1423 »

Kamui Shiro pisze:
Kopaneek pisze: Prawdę napisała.
Czy to wina Edyty, że Doda jest Dodą?
I tak łagodnie to nazwała.

PS Kamui Shiro podobno w innych wkurza nas to, co nas w nas samych. Przemyśl to w kontekście swoich obelg skierowanych w stronę Edyty w Twoim poście. ;)
Nie chce mi się w sumie brnąć dalej w jakieś osobiste wycieczki i komentarze. W ogóle się nie znamy, forumowiczu, więc twoja uwaga to w moim odbiorze niecelna i zbędna złośliwość wirtualna.


Dodam tylko, że absolutnie nie pisałem o Dodzie nic w tonie pochwalnym w tej dyskusji, jeśli ktoś (Steffie) odebrał to po swojemu, to już problem tej osoby i tego, że podkłada przed inteligentnym przeczytaniem cudzego postu własne domysły. Szkoda mojego czasu na tę sprzeczkę, niepotrzebnie i niechcący tu zawiniłem, omijam wypowiedzi Steffie szerokim łukiem od nowa.

Jeśli do kurnika oddanych fanów Edzi wejdzie istota z szarfą z napisem "Doda", zostanie zadziobana, taka prawda. Fani godni swojej idolki. Obelgi zostały z mojego postu wyedytowane na wniosek moderatora, jeśli to, co zostało, jest dla kogoś na forum nie do przyjęcia jako czyjaś opinia, to niestety musi przepracować swoje emocje na temat idolki oraz na temat wypowiadania się i wymieniania różnych poglądów z różnymi ludźmi na forum.

Gosia1423 pisze: Aż z ciekawości wygooglowałam sobie tę listę i większości nazwisk nie kojarzę... Niektórych trudno sklasyfikować jako artystów, jak chociażby Magdalenę Gessler czy Julię Wieniawę. Albo są dzieciaki z The Voice Kids np. Roksana, Zuza czy 4Dreamers, którzy są zbyt młodzi by trzeźwo ocenić sytuację, są w wieku, w którym jest się bardzo podatnym, bo przecież Dawid Kwiatkowski czy Baron też biorą udział

[ironia]
Co do postu przed moim - eee, serio znowu zacznie się ta zabawa pt. "Kto jest ahrtystą?" Wieniawa w życiu, w ogóle przecież nikt, tylko Edzia. Ewentualnie Wodecki, Kayah, troszeczkę jeszcze innych takich faaaajnych. Reszta osob to jakaś pomyłka, czartowski pomiot na planecie anielskich istot obdarzonych prawdziwym artyzmem. Gessler do garów, kuchta! A Wieniawa to nikt. Po prostu nawet nie śpiewa, nie istnieje. Doda ma w szeregach kuchtę i bota. Ale siara... hahaha [/ironia]



Dużo w nas nienawiści. Gratuluję.
Gdzie w moim wpisie wyczytałeś nienawiść? :shock:
Odnoszę wrażenie, że zupełnie nie czytasz argumentów drugiej strony, tylko na siłę forsujesz swoje zdanie, ponadto brak ci argumentacji.
1. Już tu poruszaliśmy temat co Edyta mogła napisać albo nie napisać i suma sumarą wychodzi na to, że i tak źle zostałoby to odebrane.
2. Również już próbowaliśmy zrozumieć dobitny komentarz Edyty w tej sprawie.
3. Została poddana wątpliwości nazwa koncertu.
4. Forma, jaką obrała Doda zapraszając Edytę, Justynę jak i innych artystów.
5. Czas, w którym ogłoszono inicjatywę koncertu.
6. Sama postać Dody, która dla wielu może nie być wiarygodna.
7....
W merytorycznej dyskusji padło naprawdę wiele argumentów.
Odnosząc się do twojej wypowiedzi, że "Agnieszka powinna zamknąć dziub". Po pierwsze ma prawo głosu, po drugie było to pytanie od fanów, po trzecie nie wiesz czy sama Doda się z nią nie kontaktowała i nie namawiała do współpracy.
I nie sądzę, żeby fan Dody został jak to ująłeś "zadziobany", gdyby w kulturalny sposób wyrażał swoją opinię.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Piter »

Kopaneek pisze:
Kamui Shiro pisze:Wszystko byłoby lepsze niż taki bezwzględny wpis przeciwko drugiej stronie.
Prawdę napisała.
Czy to wina Edyty, że Doda jest Dodą?
I tak łagodnie to nazwała.

PS Kamui Shiro podobno w innych wkurza nas to, co nas w nas samych. Przemyśl to w kontekście swoich obelg skierowanych w stronę Edyty w Twoim poście. ;)
O Edycie też by można prawdę napisać. Wątpię jednak, czy miło by jej było ją czytać. Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe.
Edyta miała prawo odmówić. Nie musiała robić tego w tak żmijowaty sposób. Tylko tyle, choć dla Edyty to poziom nie do ogarnięcia.

Dodano po 6 minutach 9 sekundach:
Gosia1423 pisze:
spot_me pisze: Ich brak odzewu oznacza, ze przynajmniej czesc z nich, ma podobne zdanie o pomyslodawczyni co Edyta i Agnieszka. Maja jednak to szczescie, ze nikt ich z premedytacja nie wezwal do tablicy bo dzis by musieli sie zmierzyc z podobna fala hejtu.
Aż z ciekawości wygooglowałam sobie tę listę i większości nazwisk nie kojarzę... Niektórych trudno sklasyfikować jako artystów, jak chociażby Magdalenę Gessler czy Julię Wieniawę. Albo są dzieciaki z The Voice Kids np. Roksana, Zuza czy 4Dreamers, którzy są zbyt młodzi by trzeźwo ocenić sytuację, są w wieku, w którym jest się bardzo podatnym, bo przecież Dawid Kwiatkowski czy Baron też biorą udział.
Miałem podobne wrazenie, ze zgodzily sie jakos Iwony Wegrowskie czy inne Madoxy, ktorzy się cieszą, jesli im w ogole tel zadzwoni. Zobaczymy, jak prawdziwy koncert bedzie wygladal.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: niuto »

Prawdę napisała.
Czy to wina Edyty, że Doda jest Dodą?
A jaką masz pewność, że prawdę napisała? Skąd możemy wiedzieć, że rzeczywiście działała z premedytacją zapraszając na koncert? Przecież ona to ogłosiła krótko po śmierci Adamowicza. A planując wydanie płyty raczej wiedzieć nie mogła, co stanie się w styczniu. Na nagraniu widać też, że myśl o Edycie i Justynie przyszła do niej nagle. Trzeba natomiast przyznać, że umieszczenie nazwisk Edyty i Justyny w tytule nagrania było już z pewnością zamierzone. Gdyby nie one, sprawa nie stałaby się tak medialna.

Podsumowując, mam wrażenie, że w zasadzie ostatnie strony tego tematu są o niczym i większość z nas się ze sobą zgadza, tylko nie chce tego zauważyć. Wszyscy jesteśmy jednomyślni co do tego, że Edyta miała prawo odmówić, zrobiła to tylko w charakterystyczny dla siebie małostkowy sposób. Przeszłość Dody nie usprawiedliwia jej reakcji, bo na chamstwo nie odpowiada się chamstwem, tak samo jak wpis Edyty nie usprawiedliwia jej krytykujących.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: tomek7 »

Niuto krótko i na temat. Brawo!
ODPOWIEDZ